Chojnicki Złoty Konik Morski

Charzykowy

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski
13,01(2)11
2 POL 4983Olivier Kuźma
13
MKŻR Marina Hotele
26,021(3)3
3 POL 90Ignacy Rzeźnik
13
Gdański Klub Żeglarski
38,0332(4)
4 POL 1671Konrad Marlewski
13
TKŻ Toruń
410,0(4)442

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 2141Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki
17,0322(4)
2 POL 11758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice
18,0(4)143
3 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski
212,0(9)318
4 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
314,06(8)71
5 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy
414,027(10)5
6 POL 1823Artur Gorzycki
10
CHKŻ Chojnice
519,014(27)14
7 POL 1803Igor Saj
12
Port Mechelinki
620,07(30)67
8 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki
722,05(ufd)116
9 POL 2191Eryk Kąkolewski
12
KS Spójnia Warszawa
823,0(13)1292
10 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń
924,0(15)6810
11 POL 2100Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa
225,0(21)5515
12 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
1033,01111(22)11
13 POL 1791Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa
339,014(14)1312
14 POL 2027Bartosz Nurowski
12
KS Spójnia Warszawa
1142,01013(25)19
15 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki
1243,08(23)1223
16 POL 1271Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń
1351,0259(dnc)17
17 POL 3999Tomasz Ignaczewski
9
KS Spójnia Warszawa
14152,02221(33)9
18 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń
1552,0181717(31)
19 POL 1200Jan Narębski
11
TKŻ Toruń
1653,0(27)162116
20 POL 1659Zofia Brzozowicz
11
Port Mechelinki
458,0(44)35320
21 POL 1779Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy
1762,0122228(34)
22 POL 4704Maciej Kundzier
9
Gdański Klub Żeglarski
18262,0(45)201626
23 POL 3610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki
1962,019(32)1825
24 POL 1404Jakub Nowicki
11
YKP Szczecin
2063,01625(38)22
25 POL 1771Barbara Pilarska
11
TKŻ Toruń
565,0201926(27)
26 POL 105Krzysztof Krauze
12
MKŻ Arka Gdynia
2167,01737(39)13
27 POL 2102Leon Mostowski
9
KS Spójnia Warszawa
22367,030(31)1918
28 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki
2369,0282714(29)
29 POL 58Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice
669,5(43)143124
30 POL 1300Olga Baranowska
12
Gdański Klub Żeglarski
777,023(39)1539
31 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń
2478,03218(35)28
32 POL 86Anna Kaplarna
11
TKŻ Toruń
882,0(41)103438
33 POL 1254Julia Nagórska
11
Port Mechelinki
982,0(39)293221
34 POL 1412Jan Gwóźdź
11
YKP Szczecin
2589,0294020(44)
35 POL 1828Jan Leciejewski
10
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
2689,035(45)2430
36 POL 3441Hubert Kunc
11
Port Mechelinki
2790,02424(42)42
37 POL 8Michalina Klimczak
11
Port Mechelinki
1091,03326(37)32
38 POL 1930Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy
1192,036(38)2333
39 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy
2898,0(46)333035
40 POL 3531Szymon Pindral
11
ŻMKS Orlę Szczecinek
29102,037(44)2936
41 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy
30105,0263445(48)
42 POL 1498Aleksandra Pupek
11
Gdański Klub Żeglarski
12113,031(42)4141
43 POL 2158Aleksander Franczyk
11
KS Spójnia Warszawa
31114,034(47)4337
44 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy
13114,038(41)3640
45 POL 101Jakub Steinborn
12
MKŻ Arka Gdynia
32121,0(48)284647
46 POL 1290Ilia Gushchin
9
Gdański Klub Żeglarski
334123,040(dnc)4043
47 POL 1113Igor Idczak
10
ŻMKS Orlę Szczecinek
34132,0(50)364749
48 POL 1080Witold Zegarski
11
TKŻ Toruń
35132,0(47)434445
49 POL 535Ania Trzaska
9
YKP Szczecin
145139,0424849(50)
50 POL 1112Wojciech Lisiecki
11
ŻMKS Orlę Szczecinek
36140,0(49)464846

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2572Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
LKS Charzykowy
ChKŻ Chojnice
5,01(3)1111
2 POL 2720Marta Juńczyk
Antoni Muszyński
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
12,031332(5)
3 POL 2713Aleksander Kolman
Szymon Woźniak
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
15,0(7)42243
4 POL 2719Stanisław Kot
Marcel Masiewicz
OKŻ Junga
OKŻ Junga
22,025(9)672
5 POL 2718Bartosz Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
Olsztyński Klub Żeglarski
Olsztyński Klub Żeglarski
24,0424(ufd)86
6 POL 2567Piotr Jażdżewski
Adam Grycuk
KS AZS AWFiS Gdańsk
KS AZS AWFiS Gdańsk
26,05(9)6537
7 POL 2714Wojciech Markwart
Wiktor Miałkowski
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
30,0(10)65469
8 POL 254Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
34,087775(10)
9 POL 2569Borys Matysiak
Antoni Kniter
ChKŻ Chojnice
ChKŻ Chojnice
36,061088(dsq)4
10 POL 2563Wiktoria Kurkowska
Maja Szyca
KS AZS AWFiS Gdańsk
LKS Charzykowy
43,098(10)998

Wyniki regat: OBIC
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Do 12 Powyżej 12 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 12027Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia
15,0112(8)1
2 POL 11886Aniela Frąckowiak
13
MKŻ Arka Gdynia
211,0224(5)3
3 POL 12037Kornelia Soćko
14
SKŻ Ergo Hestia Sopot
312,033(7)42
4 POL 9922Julianna Ponto
13
MKŻ Arka Gdynia
416,0(12)4129
5 POL 10684Aleksander Paczos
13
MKŻ Arka Gdynia
524,0(15)12318
6 POL 11993Ksawery Soćko
12
SKŻ Ergo Hestia Sopot
125,0(ufd)51064
7 POL 11261Franciszek Kamola
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
226,0(9)9935
8 POL 12031Mikołaj Nędza
11
MKŻ Arka Gdynia
331,0(17)85126
9 POL 11271Karol Stachowski
12
Ks AZS AWFiS Gdansk
435,07108(15)10
10 POL 10649Laura Kwiatkowska
12
MKŻ Arka Gdynia
537,056(25)917
11 POL 9302Kacper Sprengler
13
SKŻ Ergo Hestia Sopot
639,06714(16)12
12 POL 11869Szymon Łysik
13
MKŻ Arka Gdynia
740,0811(18)1011
13 POL 8660Tymoteusz Gołyszny
11
SKŻ Ergo Hestia Sopot
644,0141767(21)
14 POL 9469Wojciech Wilczyński
11
SKŻ Ergo Hestia Sopot
751,0421(26)197
15 POL 8541Zuzanna Gałecka
13
SKŻ Ergo Hestia Sopot
854,0111611(17)16
16 POL 11139Natasza Tarnawska
13
MKŻ Arka Gdynia
955,01613(19)1115
17 POL 11824Nikodem Gibała
13
MKŻ Arka Gdynia
1057,0(23)14121318
18 POL 11319Franciszek Wojciechowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
1166,018(22)152013
19 POL 9280Nicol Lietzau
14
SKŻ Ergo Hestia Sopot
1267,0131913(25)22
20 POL 11870Tymoteusz Siutkowski
12
OPTI CWM Gdynia
871,010182023(26)
21 POL 12041Mila Faust
10
MKŻ Arka Gdynia
974,022(dnc)162214
22 POL 10640Aleksander SIWIEC
13
Wałecka Akademia Żeglarska
1377,0(dnc)15241820
23 POL 5903Pola Sobolew
11
MKŻ Arka Gdynia
1084,025(dnc)221423
24 POL 7032Magdalena Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia
1185,024(dnc)212119
25 POL 10287Martyna Paszkiewicz
13
Wałecka Akademia Żeglarska
1490,019(dnc)232424
26 POL 6330Jacek Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia
1293,020(dnc)172828
27 POL 7118Emilka Maksymowicz
11
Wałecka Akademia Żeglarska
13100,02620(27)2727
28 POL 9483Franciszek Imielski
13
SKŻ Ergo Hestia Sopot
15100,021(dnc)282625

Wyniki regat: OPTIMIST UKS
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1771Paweł Zakrzewski
12
TKŻ Toruń
13,0111(6)
2 POL 3Tola Sobolew
9
MKŻ ARKA Gdynia
115,0(2)221
3 POL 107Laura Przybyłowicz
12
MKŻ ARKA Gdynia
28,03(7)32
4 POL 103Helena Pękalska
9
MKŻ ARKA Gdynia
3215,044(9)7
5 POL 61Stanisław Urbanowicz
8
UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
2322,05611(16)
6 POL 1444Jan Rzepecki
8
UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
3423,01184(ufd)
7 POL 1323Jan Iwanowski
8
MKŻ ARKA Gdynia
4525,08(17)143
8 POL 106Eryk Noga
10
MKŻ ARKA Gdynia
525,010(11)105
9 POL 121Zofia Iwanowska
8
MKŻ ARKA Gdynia
4626,0(dnc)1574
10 POL 1Julia Rogóż
12
UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
526,0(dnc)9611
11 POL 167Maciej Zakrzewski
8
TKŻ Toruń
6728,0(dnc)5815
12 POL 104Hanna Osękowska
9
MKŻ ARKA Gdynia
6832,0614(15)12
13 POL 585Agata Dudkiewicz
8
LKS Charzykowy
7935,0719(ufd)9
14 POL 2Agata Góra
12
UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
835,01210(20)13
15 POL 168Julian Hrybko
10
TKŻ Toruń
736,0(dnc)35ufd
16 POL 1936Antoni Kubik
9
UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
81036,01313(18)10
17 POL 31Tymon Mucha
11
UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
939,0(dnc)121314
18 POL 4Olaf Jeziorny
9
TKŻ Toruń
101145,0918(19)18
19 POL 1066Diana Mesha
10
LKS Charzykowy
949,0(dnc)20218
20 POL 2111Kacper Szczodrowski
10
CHKŻ Chojnice
1149,0(dnc)161617
21 POL 987Pola Kosiorek Sobolewska
11
CHKŻ Chojnice
1262,0(dnc)2212dnc
22 POL 26Artem Khokhlow
9
MKŻ ARKA Gdynia
131266,0(dnc)2117dnc