Podział na grupy obowiązujący w dniu: 15-05-2021 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 09:51 14-05-2021

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 POL 1
B3 ZIELONA
Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów
2 POL 1005
B1 NIEBIESKA
Maja FilipskaYK Stal Gdynia
3 POL 101
B3 ZIELONA
Jakub Steinborn MKŻ Arka Gdynia
4 POL 1018
B2 ZOLTA
Maksymilian KlokaLKS Charzykowy
5 POL 1049
B3 ZIELONA
Kalina CzajkowskaŻMKS Poznań
6 POL 105
B2 ZOLTA
Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia
7 POL 1069
B3 ZIELONA
Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice
8 POL 108
B3 ZIELONA
Maciej Urbaniak JKW Poznań
9 POL 1081
B2 ZOLTA
Adam KikmunterLKS Charzykowy
10 POL 109
B2 ZOLTA
Mila Faust MKŻ Arka Gdynia
11 POL 11
B1 NIEBIESKA
Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia
12 POL 111
B1 NIEBIESKA
Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia
13 POL 11758
B1 NIEBIESKA
Zofia Gil CHKŻ Chojnice
14 POL 1187
B3 ZIELONA
Marek FilipskiYK Stal Gdynia
15 POL 12
B3 ZIELONA
Jacek Paczos MKŻ Arka Gdynia
16 POL 1200
B2 ZOLTA
Jan Narębski TKŻ Toruń
17 POL 1206
B2 ZOLTA
Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń
18 POL 122
B3 ZIELONA
Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
19 POL 1241
B3 ZIELONA
Michał JohanKW LOK Garland Gliwice
20 POL 1254
B3 ZIELONA
Julia NagórskaPort Mechelinki
21 POL 1270
B2 ZOLTA
Jakub PodziewskiUKŻ Siódemka Białystok
22 POL 1271
B3 ZIELONA
Leon Jankowski TKŻ Toruń
23 POL 1281
B2 ZOLTA
Klara Malec OPTI CWM Gdynia
24 POL 1283
B3 ZIELONA
Maksymilian PlucińskiŻMKS Poznań
25 POL 1290
B1 NIEBIESKA
ILEK GUSHCHINGdański Klub Żeglarski
26 POL 1340
B1 NIEBIESKA
Zuzanna SiergiejKW LOK Garland Gliwice
27 POL 1387
B1 NIEBIESKA
Piotr MalitowskiKW LOK Garland Gliwice
28 POL 1394
B1 NIEBIESKA
Maciej Paderewski TKŻ Toruń
29 POL 1428
B1 NIEBIESKA
Lena RoszakAZS Poznań
30 POL 1433
B2 ZOLTA
DAWID MAŁACHOWSKI OPTI CWM Gdynia
31 POL 1446
B1 NIEBIESKA
Jakub Kuźmiński YKP Gdynia
32 POL 1460
B2 ZOLTA
Adam SzymankiewiczŻMKS Poznań
33 POL 1474
B2 ZOLTA
Mateusz KayserPKM LOK Poznań
34 POL 1489
B1 NIEBIESKA
Maria WojcieszyńskaLKS Charzykowy
35 POL 149
B1 NIEBIESKA
Jan Nycz JKW Poznań
36 POL 1492
B2 ZOLTA
Filip DudzińskiUKS Żeglarz Wrocław
37 POL 1497
B2 ZOLTA
Łucja BorkowskaAZS Poznań
38 POL 1498
B3 ZIELONA
OLA PUPEKGdański Klub Żeglarski
39 POL 1499
B3 ZIELONA
Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk
40 POL 15
B3 ZIELONA
Pola Sobolew MKŻ Arka Gdynia
41 POL 1522
B3 ZIELONA
Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia
42 POL 1529
B2 ZOLTA
Wojciech BortkiewiczUKS Żeglarz Wrocław
43 POL 1539
B3 ZIELONA
Aleksandra ZachciałPKM LOK Poznań
44 POL 1540
B1 NIEBIESKA
Paweł KuchowiczPKM LOK Poznań
45 POL 1548
B3 ZIELONA
Ignacy Kalinowski JKW Poznań
46 POL 1550
B1 NIEBIESKA
Stanisław DullekLKS Charzykowy
47 POL 1559
B1 NIEBIESKA
Mikołaj Korek MKŻ Arka Gdynia
48 POL 156
B1 NIEBIESKA
Eryk KazimierczykAZS Uniwersytet Warszawski
49 POL 1577
B3 ZIELONA
Jakub NakoniecznyOKŻ Olsztyn
50 POL 1584
B1 NIEBIESKA
Zosia NowakPKM LOK Poznań
51 POL 1585
B3 ZIELONA
Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
52 POL 1592
B1 NIEBIESKA
Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
53 POL 1602
B2 ZOLTA
Miłosz Szmagliński YKP Gdynia
54 POL 162
B2 ZOLTA
Maria Nycz JKW Poznań
55 POL 1622
B3 ZIELONA
Maksymilian Malinowski JKW Poznań
56 POL 1657
B1 NIEBIESKA
Jakub Musiał KS Zjednoczeni Bydgoszcz
57 POL 1659
B3 ZIELONA
Zofia BrzozowiczPort Mechelinki
58 POL 1665
B3 ZIELONA
Dominika Kluczka YKP Gdynia
59 POL 1671
B3 ZIELONA
Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń
60 POL 17
B2 ZOLTA
Magdalena Łysik MKŻ Arka Gdynia
61 POL 1702
B2 ZOLTA
Lucjan Wong MKŻ Arka Gdynia
62 POL 1706
B1 NIEBIESKA
Mateusz Biały KS Zjednoczeni Bydgoszcz
63 POL 1714
B3 ZIELONA
Antoni MalickiAZS Uniwersytet Warszawski
64 POL 1728
B1 NIEBIESKA
Barbara ŁukomskaPKM LOK Poznań
65 POL 1739
B3 ZIELONA
Anna NiklausŻMKS Poznań
66 POL 1750
B2 ZOLTA
Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
67 POL 1751
B3 ZIELONA
Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
68 POL 1753
B3 ZIELONA
Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk
69 POL 1779
B1 NIEBIESKA
Dominik RolbieckiLKS Charzykowy
70 POL 1780
B1 NIEBIESKA
Eryk Krause OPTI CWM Gdynia
71 POL 1791
B1 NIEBIESKA
Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa
72 POL 18
B2 ZOLTA
Julian BogaczUKS Żeglarz Wrocław
73 POL 180
B2 ZOLTA
Jan Matysiak CHKŻ Chojnice
74 POL 1802
B1 NIEBIESKA
Lena BukowskaYK Stal Gdynia
75 POL 1803
B2 ZOLTA
Igor SajPort Mechelinki
76 POL 1804
B1 NIEBIESKA
Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów
77 POL 1805
B2 ZOLTA
Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów
78 POL 1809
B2 ZOLTA
Matylda JankowskaYK Stal Gdynia
79 POL 1812
B1 NIEBIESKA
Franciszek Miłosz YKP Gdynia
80 POL 1818
B1 NIEBIESKA
Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
81 POL 182
B1 NIEBIESKA
Jolanta SiwekKN Lider Kraków
82 POL 1823
B1 NIEBIESKA
Artur Gorzycki CHKŻ Chojnice
83 POL 1831
B2 ZOLTA
Kornelia UrzędowskaUKŻ Siódemka Białystok
84 POL 1832
B3 ZIELONA
Konstanty KosińskiUKŻ Siódemka Białystok
85 POL 1835
B3 ZIELONA
Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk
86 POL 1865
B1 NIEBIESKA
Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
87 POL 1871
B3 ZIELONA
Maksymilian FlaczyńskiŻMKS Poznań
88 POL 1872
B1 NIEBIESKA
Jan BobulaJK Kotwica Tarnobrzeg
89 POL 1893
B2 ZOLTA
Miłosz ChybińskiUKS Żeglarz Wrocław
90 POL 1903
B3 ZIELONA
Mateusz KazimierczykAZS Uniwersytet Warszawski
91 POL 1913
B3 ZIELONA
Michał Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk
92 POL 192
B1 NIEBIESKA
Lidia JastrzębskaOKŻ Olsztyn
93 POL 1922
B1 NIEBIESKA
Michał Małagocki KS Spójnia Warszawa
94 POL 1932
B3 ZIELONA
Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk
95 POL 1940
B2 ZOLTA
Bartłomiej Bil YKP Gdynia
96 POL 1942
B2 ZOLTA
Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn
97 POL 1947
B3 ZIELONA
Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk
98 POL 1950
B1 NIEBIESKA
Marcelina DrescherAZS Uniwersytet Warszawski
99 POL 1959
B1 NIEBIESKA
Maksymilian CzarneckiAZS Poznań
100 POL 1963
B2 ZOLTA
Anna OlchowikAZS Uniwersytet Warszawski
101 POL 19631
B1 NIEBIESKA
Maria JanuszewskaYK Stal Gdynia
102 POL 1965
B3 ZIELONA
Laura Urbańska JKW Poznań
103 POL 1989
B3 ZIELONA
Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn
104 POL 1993
B1 NIEBIESKA
Michał RomanGdański Klub Żeglarski
105 POL 2002
B3 ZIELONA
Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn
106 POL 2008
B2 ZOLTA
Kinga TomaszewskaGKM Cedrus
107 POL 2027
B3 ZIELONA
Bartosz Nurowski KS Spójnia Warszawa
108 POL 2029
B2 ZOLTA
Alexander NowakUKS Sindbad Legionowo
109 POL 2032
B3 ZIELONA
MACIEJ KUNDZIERGdański Klub Żeglarski
110 POL 2033
B1 NIEBIESKA
Tymon Dampc CHKŻ Chojnice
111 POL 2051
B2 ZOLTA
Miłosz RubinkowskiKW LOK Garland Gliwice
112 POL 2055
B2 ZOLTA
Maciej Ciągło OPTI CWM Gdynia
113 POL 207
B1 NIEBIESKA
Wiktor Kalinowski JKW Poznań
114 POL 20801
B2 ZOLTA
Krzysztof KnasieckiPKM LOK Poznań
115 POL 2083
B2 ZOLTA
Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
116 POL 2087
B3 ZIELONA
Kamil RomanGdański Klub Żeglarski
117 POL 2089
B3 ZIELONA
Norbert HerbaYK Stal Gdynia
118 POL 2092
B1 NIEBIESKA
Robert MartynOKŻ Olsztyn
119 POL 2099
B2 ZOLTA
Mikołaj ZmitrowiczOKŻ Olsztyn
120 POL 2100
B3 ZIELONA
Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa
121 POL 2103
B2 ZOLTA
Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
122 POL 2113
B1 NIEBIESKA
Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice
123 POL 2116
B2 ZOLTA
Alicja SajYK Stal Gdynia
124 POL 2118
B3 ZIELONA
Radosław Grześ TKŻ Toruń
125 POL 2138
B2 ZOLTA
Tomasz Zawadka YKP Gdynia
126 POL 2139
B2 ZOLTA
Jan Mucharski YKP Gdynia
127 POL 2140
B3 ZIELONA
Marta Józkowicz YKP Gdynia
128 POL 2141
B1 NIEBIESKA
Maksymilian StańkoPort Mechelinki
129 POL 2142
B2 ZOLTA
Lena KasperczykPKM LOK Poznań
130 POL 2191
B2 ZOLTA
Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa
131 POL 2194
B2 ZOLTA
Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn
132 POL 220
B2 ZOLTA
Jagoda Sawicka JKW Poznań
133 POL 2201
B2 ZOLTA
Stanisław WróblewskiAZS Uniwersytet Warszawski
134 POL 2210
B2 ZOLTA
Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
135 POL 2270
B3 ZIELONA
Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów
136 POL 2552
B1 NIEBIESKA
Sebastian WawrzyniakPort Mechelinki
137 POL 2606
B1 NIEBIESKA
Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia
138 POL 2625
B1 NIEBIESKA
Witold SafijanMKŻ Żnin
139 POL 2634
B1 NIEBIESKA
Szymon GotowiczMKŻ Żnin
140 POL 2888
B3 ZIELONA
Marianna BednarzJK Kotwica Tarnobrzeg
141 POL 3007
B1 NIEBIESKA
Mateusz BogdziewiczPort Mechelinki
142 POL 3254
B2 ZOLTA
Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
143 POL 3409
B2 ZOLTA
Aleksander SzczeparaUKS AKŻ LESZCZ
144 POL 3433
B1 NIEBIESKA
Jan DąbrowskiJacht Klub NISKO
145 POL 3436
B1 NIEBIESKA
Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
146 POL 3440
B1 NIEBIESKA
Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
147 POL 3441
B1 NIEBIESKA
Hubert KuncPort Mechelinki
148 POL 3444
B3 ZIELONA
Wiktor KruszyńskiYK Stal Gdynia
149 POL 3467
B2 ZOLTA
Tomasz Rysz KS Spójnia Warszawa
150 POL 3478
B3 ZIELONA
Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia
151 POL 3479
B3 ZIELONA
Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
152 POL 3481
B2 ZOLTA
Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów
153 POL 3482
B1 NIEBIESKA
Natasza Micewicz YKP Gdynia
154 POL 3492
B2 ZOLTA
Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia
155 POL 3511
B3 ZIELONA
Piotr SzklarskiAZS Uniwersytet Warszawski
156 POL 3515
B2 ZOLTA
Szymon MocarskiYK Stal Gdynia
157 POL 3520
B2 ZOLTA
Lena HerbaYK Stal Gdynia
158 POL 3522
B2 ZOLTA
Mateusz Piskorz YKP Gdynia
159 POL 3533
B2 ZOLTA
Zofia RolbieckaLKS Charzykowy
160 POL 3550
B3 ZIELONA
Kamila MaziarzKW LOK Garland Gliwice
161 POL 3610
B3 ZIELONA
Tomasz TraczPort Mechelinki
162 POL 39
B3 ZIELONA
Jacopo SaglioUKS Żeglarz Wrocław
163 POL 3964
B3 ZIELONA
Anastasiia SemenchenkoUKS Żeglarz Wrocław
164 POL 3999
B2 ZOLTA
Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa
165 POL 4
B3 ZIELONA
Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
166 POL 400
B1 NIEBIESKA
Aleksandra StefaniakPKM LOK Poznań
167 POL 441
B3 ZIELONA
Lena RybickaOKŻ Olsztyn
168 POL 443
B1 NIEBIESKA
Aleksandra SkuraOKŻ Olsztyn
169 POL 446
B3 ZIELONA
Ignacy LemechaOKŻ Olsztyn
170 POL 4707
B3 ZIELONA
ANTEK ZAJĄCGdański Klub Żeglarski
171 POL 58
B1 NIEBIESKA
Nina Kobus CHKŻ Chojnice
172 POL 657
B1 NIEBIESKA
Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
173 POL 665
B1 NIEBIESKA
Nina Sildatke YKP Gdynia
174 POL 704
B1 NIEBIESKA
Fabian Wong MKŻ Arka Gdynia
175 POL 739
B2 ZOLTA
Pola ZelichŻMKS Poznań
176 POL 751
B2 ZOLTA
Henryk Lima KlapczyńskiPKM LOK Poznań
177 POL 757
B2 ZOLTA
Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice
178 POL 777
B2 ZOLTA
Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa
179 POL 8
B3 ZIELONA
Michalina KlimczakPort Mechelinki
180 POL 849
B1 NIEBIESKA
Tomasz TęczaJacht Klub NISKO
181 POL 893
B3 ZIELONA
Klara KrzywickaAZS Uniwersytet Warszawski
182 POL 919
B2 ZOLTA
Klaudia Lipińska JKW Poznań
183 POL 9369
B2 ZOLTA
Olaf KrupaPort Mechelinki
184 POL 938
B3 ZIELONA
Filip ModzelewskiAZS Poznań
185 POL 94
B2 ZOLTA
Gustaw WojcieszakAZS Poznań
186 POL 941
B1 NIEBIESKA
Wojciech SygnetAZS Poznań
187 POL 991
B1 NIEBIESKA
Marta GajdzińskaAZS Poznań