XXIV Memoriał Ottona Weilanda

Charzykowy

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3
1 POL 2025Jakub Wegiera
15
UKS Sindbad Legionowo14,0211
2 POL 1811FRANEK ZAJĄC
13
Gdański Klub Żeglarski28,0332
3 POL 3486Hubert Kruczyński
13
AKŻ Nakielno39,0423
4 POL 1887Piotr Małachowski
13
UKŻ Siódemka Białystok414,0158
5 POL 1522Mikołaj Kościelak
13
PKM LOK Poznań518,0684
6 POL 90IGNACY RZEŹNIK
13
Gdański Klub Żeglarski620,0776
7 POL 1451Filip Sroczyński
13
UKS Sindbad Legionowo721,0867
8 POL 1870Ignacy Kościelak
13
PKM LOK Poznań827,012411
9 POL 2028Borys Łabędzki
13
UKS Sindbad Legionowo927,051210
10 POL 1764Kamil Marczak
14
PKM LOK Poznań1027,011115
11 POL 1752Tymon Gotowicz
13
MKŻ Żnin1128,09109
12 POL 1947Bruno Widerak
13
PKM LOK Poznań1236,0dnc912
13 POL 175Maja Andrzejewska
14
PKM LOK Poznań136,0101313
14 POL 1104Jan Tomaszewski
14
UKS Żeglarz Wrocław1343,013dncufd

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3
1 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
12
KSW BALTIC Dziwnów111,0461
2 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice111,0515
3 POL 1965Laura Urbańska
12
JKW Poznań211,0632
4 POL 991Marta Gajdzińska
11
AZS Poznań312,0633
5 POL 3481Aleksander Lenart
12
KSW BALTIC Dziwnów213,0364
6 POL 11758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice414,0824
7 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy315,01113
8 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia515,01131
9 POL 1791Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa615,04101
10 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski418,0945
11 POL 3522Mateusz Piskorz
11
YKP Gdynia519,0973
12 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia620,01172
13 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia720,01811
14 POL 1387Piotr Malitowski
10
KW LOK Garland Gliwice721,01272
15 POL 1872Jan Bobula
12
JK Kotwica Tarnobrzeg821,0966
16 POL 2141Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki925,02518
17 POL 1271Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń1029,01199
18 POL 3409Aleksander Szczepara
12
UKS AKŻ LESZCZ1130,010119
19 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia1232,04235
20 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski1332,011138
21 POL 1460Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań1433,015414
22 POL 1750Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice1534,012220
23 POL 1835Jędrzej Głuszyk
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1639,0101019
24 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia840,05233
25 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk940,018157
26 POL 3482Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia1040,071716
27 POL 162Maria Nycz
12
JKW Poznań1142,02796
28 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki1742,0191112
29 POL 2027Bartosz Nurowski
12
KS Spójnia Warszawa1843,081124
30 POL 1548Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań1944,028133
31 POL 3254Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława1244,0181511
32 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia2044,0201212
33 POL 1499Franciszek Kamola
12
KS AZS AWFiS Gdańsk2144,0131417
34 POL 1283Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań2245,0121716
35 POL 1497Łucja Borkowska
11
AZS Poznań1346,072415
36 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn2348,0131421
37 POL 1803Igor Saj
12
Port Mechelinki2449,06835
38 POL 2888Marianna Bednarz
12
JK Kotwica Tarnobrzeg1450,032711
39 POL 2051Miłosz Rubinkowski
12
KW LOK Garland Gliwice2551,02418
40 POL 3550Kamila Maziarz
12
KW LOK Garland Gliwice1553,018827
41 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia2654,035109
42 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki2754,0321210
43 POL 1Jakub Chudyk
12
KSW BALTIC Dziwnów2855,030214
44 POL 11Aleksandra Wiśniowska
12
YKP Gdynia1655,0142813
45 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn1755,0241417
46 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia2958,032035
47 POL 1622Maksymilian Malinowski
12
JKW Poznań3058,034168
48 POL 1751Antoni Gabryszewski
12
UKS Żeglarz Wrocław3159,023225
49 POL 15Pola Sobolew
11
MKŻ Arka Gdynia1861,0191923
50 POL 4707ANTEK ZAJĄC
9
Gdański Klub Żeglarski32162,0261818
51 POL 1831Kornelia Urzędowska
11
UKŻ Siódemka Białystok1963,029529
52 POL 2191Eryk Kąkolewski
12
KS Spójnia Warszawa3363,083223
53 POL 1540Paweł Kuchowicz
10
PKM LOK Poznań3463,0101637
54 POL 2029Alexander Nowak
12
UKS Sindbad Legionowo3563,0163512
55 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń3664,0262216
56 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia2064,0252019
57 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia2165,0361910
58 POL 12Jacek Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia3766,017436
59 POL 1739Anna Niklaus
10
ŻMKS Poznań2266,0211530
60 POL 1871Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań3867,0142231
61 POL 2103Jakub Dębiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn3970,051352
62 POL 2210Mateusz Walczak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn4070,0131245
63 POL 2634Szymon Gotowicz
10
MKŻ Żnin4170,0162232
64 POL 192Lidia Jastrzębska
12
OKŻ Olsztyn2370,0212425
65 POL 1823Artur Gorzycki
10
CHKŻ Chojnice4271,034dsq
66 POL 2099Mikołaj Zmitrowicz
13
OKŻ Olsztyn4373,0142039
67 POL 2008Kinga Tomaszewska
12
GKM Cedrus2474,0371126
68 POL 1959Maksymilian Czarnecki
12
AZS Poznań4474,0152138
69 POL 2092Robert Martyn
11
OKŻ Olsztyn4575,0173226
70 POL 2625Witold Safijan
12
MKŻ Żnin4675,0222330
71 POL 1187Marek Filipski
9
YK Stal Gdynia47276,023467
72 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia2576,072346
73 POL 849Tomasz Tęcza
12
Jacht Klub NISKO4876,0332914
74 POL 1270Jakub Podziewski
12
UKŻ Siódemka Białystok4976,0172534
75 POL 149Jan Nycz
10
JKW Poznań5078,0232728
76 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań2679,0323413
77 POL 2140Marta Józkowicz
11
YKP Gdynia2780,0332720
78 POL 1340Zuzanna Siergiej
12
KW LOK Garland Gliwice2881,031941
79 POL 657Kalina Sójkowska
10
KS AZS AWFiS Gdańsk2982,030439
80 POL 1989Gabriela Kiewisz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn3082,0472510
81 POL 3467Tomasz Rysz
11
KS Spójnia Warszawa5182,0232732
82 POL 1804Amelia Ferenc
11
KSW BALTIC Dziwnów3184,0293124
83 POL 777Ignacy Sobczak
9
Sailing Legia Warszawa52386,0253328
84 POL 1522Maciej Sitek
12
OPTI CWM Gdynia5387,0164922
85 POL 180Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice5487,0221649
86 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia3288,055267
87 POL 3478Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia5589,0482615
88 POL 2100Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa3389,0153836
89 POL 1428Lena Roszak
12
AZS Poznań3492,0471827
90 POL 1489Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy3592,0403022
91 POL 17Magdalena Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia3692,0343127
92 POL 39Jacopo Saglio
11
UKS Żeglarz Wrocław5693,0413121
93 POL 182Jolanta Siwek
11
KN Lider Kraków3793,0342633
94 POL 58Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice3895,0361940
95 POL 1200Jan Narębski
11
TKŻ Toruń5795,0532121
96 POL 443Aleksandra Skura
12
OKŻ Olsztyn3996,0243834
97 POL 109Mila Faust
10
MKŻ Arka Gdynia4096,0312837
98 POL 941Wojciech Sygnet
11
AZS Poznań5897,0463615
99 POL 938Filip Modzelewski
12
AZS Poznań5997,0222847
100 POL 2201Stanisław Wróblewski
11
AZS Uniwersytet Warszawski6099,0202950
101 POL 1602Miłosz Szmagliński
12
YKP Gdynia61101,0193844
102 POL 1940Bartłomiej Bil
9
YKP Gdynia624101,0214238
103 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia635103,0dsq534
104 POL 441Lena Rybicka
11
OKŻ Olsztyn41104,0454514
105 POL 20801Krzysztof Knasiecki
12
PKM LOK Poznań64104,0424418
106 POL 1657Jakub Musiał
10
KS Zjednoczeni Bydgoszcz65108,0494217
107 POL 2138Tomasz Zawadka
12
YKP Gdynia66108,0394524
108 POL 1539Aleksandra Zachciał
12
PKM LOK Poznań42108,0363339
109 POL 3964Anastasiia Semenchenko
11
UKS Żeglarz Wrocław43110,0372449
110 POL 665Nina Sildatke
10
YKP Gdynia44111,0275529
111 POL 1241Michał Johan
12
KW LOK Garland Gliwice67111,0295329
112 POL 1913Michał Tobijański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk68111,0422940
113 POL 704Fabian Wong
11
MKŻ Arka Gdynia69112,0434920
114 POL 1671Marcel Frydrychowicz
9
TKŻ Toruń706112,0273748
115 POL 1446Jakub Kuźmiński
12
YKP Gdynia71112,0283549
116 POL 19631Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia457113,0384035
117 POL 1832Konstanty Kosiński
12
UKŻ Siódemka Białystok72114,0243654
118 POL 3610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki73115,0494026
119 POL 739Pola Zelich
-
ŻMKS Poznań468115,0304342
120 POL 751Henryk Lima Klapczyński
12
PKM LOK Poznań74116,0463931
121 POL 1805Maja Ferenc
8
KSW BALTIC Dziwnów479116,0434033
122 POL 1922Michał Małagocki
10
KS Spójnia Warszawa75117,0205047
123 POL 1492Filip Dudziński
11
UKS Żeglarz Wrocław76117,0414630
124 POL 8Michalina Klimczak
11
Port Mechelinki48117,0503532
125 POL 220Jagoda Sawicka
11
JKW Poznań49118,0405325
126 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy77119,0504722
127 POL 400Aleksandra Stefaniak
11
PKM LOK Poznań50121,0522544
128 POL 1753Michał Trawicki
11
KS AZS AWFiS Gdańsk78121,0315238
129 POL 3440Michał Musielak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn79122,0264650
130 POL 1254Julia Nagórska
11
Port Mechelinki51124,0443050
131 POL 1779Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy80124,0354742
132 POL 1474Mateusz Kayser
12
PKM LOK Poznań81126,0511857
133 POL 207Wiktor Kalinowski
10
JKW Poznań82126,0413451
134 POL 1659Zofia Brzozowicz
11
Port Mechelinki52126,0384741
135 POL 1812Franciszek Miłosz
12
YKP Gdynia83126,0424539
136 POL 105Krzysztof Krauze
13
MKŻ Arka Gdynia84127,0443053
137 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice5310128,0285446
138 POL 1947Franciszek Marszałek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk85128,0404444
139 POL 1049Kalina Czajkowska
11
ŻMKS Poznań54130,0435928
140 POL 2002Paweł Julian Zabielski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn86130,0593437
141 POL 2270Antonina Chomont
10
KSW BALTIC Dziwnów55131,0255452
142 POL 2033Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice8711131,0393359
143 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń88133,0375145
144 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
11
UKS Żeglarz Wrocław89135,0385047
145 POL 94Gustaw Wojcieszak
10
AZS Poznań90136,0455140
146 POL 1559Mikołaj Korek
10
MKŻ Arka Gdynia91138,0625323
147 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń92138,03539dnc
148 POL 1290ILEK GUSHCHIN
9
Gdański Klub Żeglarski9312139,0445936
149 POL 1950Marcelina Drescher
12
AZS Uniwersytet Warszawski56141,0483954
150 POL 156Eryk Kazimierczyk
9
AZS Uniwersytet Warszawski9413143,0453761
151 POL 108Maciej Urbaniak
12
JKW Poznań95144,03941dnc
152 POL 3511Piotr Szklarski
12
AZS Uniwersytet Warszawski96144,0525042
153 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia5714144,0484848
154 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice5815147,0604443
155 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
10
OPTI CWM Gdynia97149,03352ufd
156 POL 3433Jan Dąbrowski
12
Jacht Klub NISKO98149,0504158
157 POL 1577Jakub Nakonieczny
12
OKŻ Olsztyn99149,0514256
158 POL 2055Maciej Ciągło
11
OPTI CWM Gdynia100150,0603654
159 POL 3999Tomasz Ignaczewski
9
KS Spójnia Warszawa10116150,0585636
160 POL 2142Lena Kasperczyk
10
PKM LOK Poznań59153,0575541
161 POL 2606Henryk Kalk
11
OPTI CWM Gdynia102153,0515448
162 POL 1550Stanisław Dullek
9
LKS Charzykowy10317154,0616231
163 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy60155,05437ufd
164 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn104156,0475851
165 POL 1893Miłosz Chybiński
11
UKS Żeglarz Wrocław105158,0565943
166 POL 1592Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia106158,0574853
167 POL 1903Mateusz Kazimierczyk
11
AZS Uniwersytet Warszawski107159,0556143
168 POL 1932Marian Kozdryk
11
KS AZS AWFiS Gdańsk108159,0465657
169 POL 1728Barbara Łukomska
10
PKM LOK Poznań61160,0585646
170 POL 893Klara Krzywicka
10
AZS Uniwersytet Warszawski62161,0566045
171 POL 101Jakub Steinborn
13
MKŻ Arka Gdynia109161,0575153
172 POL 1714Antoni Malicki
12
AZS Uniwersytet Warszawski110162,0545751
173 POL 2032MACIEJ KUNDZIER
9
Gdański Klub Żeglarski11118163,0535555
174 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki112165,05249ufd
175 POL 111Mikołaj Grey
12
OPTI CWM Gdynia113166,0545260
176 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia114168,0556152
177 POL 1584Zosia Nowak
12
PKM LOK Poznań63168,0535857
178 POL 1706Mateusz Biały
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz115168,0565755
179 POL 3492Franciszek Karmoliński
10
OPTI CWM Gdynia116170,04957dnf
180 POL 446Ignacy Lemecha
11
OKŻ Olsztyn117172,06048bfd
181 POL 1498OLA PUPEK
11
Gdański Klub Żeglarski64174,0585858
182 POL 3441Hubert Kunc
11
Port Mechelinki118175,0596056
183 POL 1963Anna Olchowik
9
AZS Uniwersytet Warszawski6519177,0616155
184 POL 18Julian Bogacz
12
UKS Żeglarz Wrocław119180,0626256
185 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy120183,05960ufd