XXIV Memoriał Ottona Weilanda

Charzykowy

LISTA STARTOWA

  • OPP A
  • OPP B

Lista startowa: OPTIMIST A 14
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1104Jan Tomaszewski
M
2007-09-02
14
UKS Żeglarz Wrocław
2 POL 1451Filip Sroczyński
M
2008-10-15
13
UKS Sindbad Legionowo
3 POL 1522Mikołaj Kościelak
M
2008-09-26
13
PKM LOK Poznań
4 POL 175Maja Andrzejewska
K
2007-04-24
14
PKM LOK Poznań
5 POL 1752Tymon Gotowicz
M
2008-10-05
13
MKŻ Żnin
6 POL 1764Kamil Marczak
M
2007-08-24
14
PKM LOK Poznań
7 POL 1811FRANEK ZAJĄC
M
2008-09-08
13
Gdański Klub Żeglarski
8 POL 1870Ignacy Kościelak
M
2008-09-26
13
PKM LOK Poznań
9 POL 1887Piotr Małachowski
M
2008-12-21
13
UKŻ Siódemka Białystok
10 POL 1947Bruno Widerak
M
2008-03-25
13
PKM LOK Poznań
11 POL 2025Jakub Wegiera
M
2006-10-31
15
UKS Sindbad Legionowo
12 POL 2028Borys Łabędzki
M
2008-05-08
13
UKS Sindbad Legionowo
13 POL 3486Hubert Kruczyński
M
2008-10-05
13
AKŻ Nakielno
14 POL 90IGNACY RZEŹNIK
M
2008-02-04
13
Gdański Klub Żeglarski

Lista startowa: OPTIMIST B 187
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Jakub Chudyk
M
2009-02-18
12
KSW BALTIC Dziwnów
2 POL 1005Maja Filipska
K
2009-05-10
12
YK Stal Gdynia
3 POL 101Jakub Steinborn
M
2008-09-24
13
MKŻ Arka Gdynia
4 POL 1018Maksymilian Kloka
M
2010-05-07
11
LKS Charzykowy
5 POL 1049Kalina Czajkowska
K
2010-12-27
11
ŻMKS Poznań
6 POL 105Krzysztof Krauze
M
2008-09-24
13
MKŻ Arka Gdynia
7 POL 1069Anna Sobieraj
K
2012-07-17
9
CHKŻ Chojnice
8 POL 108Maciej Urbaniak
M
2009-03-13
12
JKW Poznań
9 POL 1081Adam Kikmunter
M
2010-05-09
11
LKS Charzykowy
10 POL 109Mila Faust
K
2011-06-27
10
MKŻ Arka Gdynia
11 POL 11Aleksandra Wiśniowska
K
2009-07-11
12
YKP Gdynia
12 POL 111Mikołaj Grey
M
2009-05-12
12
OPTI CWM Gdynia
13 POL 11758Zofia Gil
K
2010-10-13
11
CHKŻ Chojnice
14 POL 1187Marek Filipski
M
2012-04-05
9
YK Stal Gdynia
15 POL 12Jacek Paczos
M
2010-05-21
11
MKŻ Arka Gdynia
16 POL 1200Jan Narębski
M
2010-01-15
11
TKŻ Toruń
17 POL 1206Jakub Pawlikowski
M
2010-04-20
11
TKŻ Toruń
18 POL 122Kajetan Liszewski
M
2010-07-26
11
OPTI CWM Gdynia
19 POL 1241Michał Johan
M
2009-11-02
12
KW LOK Garland Gliwice
20 POL 1254Julia Nagórska
K
2010-07-13
11
Port Mechelinki
21 POL 1270Jakub Podziewski
M
2009-05-13
12
UKŻ Siódemka Białystok
22 POL 1271Leon Jankowski
M
2009-05-12
12
TKŻ Toruń
23 POL 1281Klara Malec
K
2010-04-13
11
OPTI CWM Gdynia
24 POL 1283Maksymilian Pluciński
M
2010-04-12
11
ŻMKS Poznań
25 POL 1290ILEK GUSHCHIN
M
2012-02-09
9
Gdański Klub Żeglarski
26 POL 1340Zuzanna Siergiej
K
2009-03-19
12
KW LOK Garland Gliwice
27 POL 1387Piotr Malitowski
M
2011-12-19
10
KW LOK Garland Gliwice
28 POL 1394Maciej Paderewski
M
2010-03-20
11
TKŻ Toruń
29 POL 1428Lena Roszak
K
2009-12-16
12
AZS Poznań
30 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
M
2011-08-29
10
OPTI CWM Gdynia
31 POL 1446Jakub Kuźmiński
M
2009-12-08
12
YKP Gdynia
32 POL 1460Adam Szymankiewicz
M
2011-04-25
10
ŻMKS Poznań
33 POL 1474Mateusz Kayser
M
2009-07-09
12
PKM LOK Poznań
34 POL 1489Maria Wojcieszyńska
K
2011-05-30
10
LKS Charzykowy
35 POL 149Jan Nycz
M
2011-04-30
10
JKW Poznań
36 POL 1492Filip Dudziński
M
2010-06-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
37 POL 1497Łucja Borkowska
K
2010-09-27
11
AZS Poznań
38 POL 1498OLA PUPEK
K
2010-04-06
11
Gdański Klub Żeglarski
39 POL 1499Franciszek Kamola
M
2009-03-27
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
40 POL 15Pola Sobolew
K
2010-01-21
11
MKŻ Arka Gdynia
41 POL 1522Maciej Sitek
M
2009-12-26
12
OPTI CWM Gdynia
42 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
M
2010-01-09
11
UKS Żeglarz Wrocław
43 POL 1539Aleksandra Zachciał
K
2009-09-13
12
PKM LOK Poznań
44 POL 1540Paweł Kuchowicz
M
2011-06-09
10
PKM LOK Poznań
45 POL 1548Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
12
JKW Poznań
46 POL 1550Stanisław Dullek
M
2012-02-17
9
LKS Charzykowy
47 POL 1559Mikołaj Korek
M
2011-11-22
10
MKŻ Arka Gdynia
48 POL 156Eryk Kazimierczyk
M
2012-08-30
9
AZS Uniwersytet Warszawski
49 POL 1577Jakub Nakonieczny
M
2009-01-04
12
OKŻ Olsztyn
50 POL 1584Zosia Nowak
K
2009-10-07
12
PKM LOK Poznań
51 POL 1585Radosław Dudkiewicz
M
2009-05-05
12
LKS Charzykowy
52 POL 1592Mikołaj Łoboda
M
2010-10-03
11
OPTI CWM Gdynia
53 POL 1602Miłosz Szmagliński
M
2009-04-03
12
YKP Gdynia
54 POL 162Maria Nycz
K
2009-05-25
12
JKW Poznań
55 POL 1622Maksymilian Malinowski
M
2009-06-10
12
JKW Poznań
56 POL 1657Jakub Musiał
M
2011-06-01
10
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
57 POL 1659Zofia Brzozowicz
K
2010-11-03
11
Port Mechelinki
58 POL 1665Dominika Kluczka
K
2010-07-13
11
YKP Gdynia
59 POL 1671Marcel Frydrychowicz
M
2012-04-23
9
TKŻ Toruń
60 POL 17Magdalena Łysik
K
2011-03-14
10
MKŻ Arka Gdynia
61 POL 1702Lucjan Wong
M
2012-04-05
9
MKŻ Arka Gdynia
62 POL 1706Mateusz Biały
M
2009-09-26
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
63 POL 1714Antoni Malicki
M
2009-12-12
12
AZS Uniwersytet Warszawski
64 POL 1728Barbara Łukomska
K
2011-08-15
10
PKM LOK Poznań
65 POL 1739Anna Niklaus
K
2011-01-30
10
ŻMKS Poznań
66 POL 1750Stanisław Nosol
M
2010-11-05
11
CHKŻ Chojnice
67 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
2009-02-07
12
UKS Żeglarz Wrocław
68 POL 1753Michał Trawicki
M
2010-09-03
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
69 POL 1779Dominik Rolbiecki
M
2009-09-26
12
LKS Charzykowy
70 POL 1780Eryk Krause
M
2011-12-28
10
OPTI CWM Gdynia
71 POL 1791Emilia Brdulak
K
2011-02-23
10
KS Spójnia Warszawa
72 POL 18Julian Bogacz
M
2009-06-27
12
UKS Żeglarz Wrocław
73 POL 180Jan Matysiak
M
2010-02-27
11
CHKŻ Chojnice
74 POL 1802Lena Bukowska
K
2010-11-05
11
YK Stal Gdynia
75 POL 1803Igor Saj
M
2009-11-09
12
Port Mechelinki
76 POL 1804Amelia Ferenc
K
2010-06-08
11
KSW BALTIC Dziwnów
77 POL 1805Maja Ferenc
K
2013-04-18
8
KSW BALTIC Dziwnów
78 POL 1809Matylda Jankowska
K
2010-10-18
11
YK Stal Gdynia
79 POL 1812Franciszek Miłosz
M
2009-04-04
12
YKP Gdynia
80 POL 1818Blanka Sójkowska
K
2009-08-06
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
81 POL 182Jolanta Siwek
K
2010-02-26
11
KN Lider Kraków
82 POL 1823Artur Gorzycki
M
2011-02-15
10
CHKŻ Chojnice
83 POL 1831Kornelia Urzędowska
K
2010-04-25
11
UKŻ Siódemka Białystok
84 POL 1832Konstanty Kosiński
M
2009-02-08
12
UKŻ Siódemka Białystok
85 POL 1835Jędrzej Głuszyk
M
2009-03-15
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
86 POL 1865Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
11
CHKŻ Chojnice
87 POL 1871Maksymilian Flaczyński
M
2010-10-17
11
ŻMKS Poznań
88 POL 1872Jan Bobula
M
2009-11-03
12
JK Kotwica Tarnobrzeg
89 POL 1893Miłosz Chybiński
M
2010-03-31
11
UKS Żeglarz Wrocław
90 POL 1903Mateusz Kazimierczyk
M
2010-07-23
11
AZS Uniwersytet Warszawski
91 POL 1913Michał Tobijański
M
2009-04-24
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
92 POL 192Lidia Jastrzębska
K
2009-02-22
12
OKŻ Olsztyn
93 POL 1922Michał Małagocki
M
2011-07-26
10
KS Spójnia Warszawa
94 POL 1932Marian Kozdryk
M
2010-05-26
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
95 POL 1940Bartłomiej Bil
M
2012-07-22
9
YKP Gdynia
96 POL 1942Julia Stawicka
K
2010-06-10
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
97 POL 1947Franciszek Marszałek
M
2010-10-09
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
98 POL 1950Marcelina Drescher
K
2009-08-26
12
AZS Uniwersytet Warszawski
99 POL 1959Maksymilian Czarnecki
M
2009-11-25
12
AZS Poznań
100 POL 1963Anna Olchowik
K
2012-03-13
9
AZS Uniwersytet Warszawski
101 POL 19631Maria Januszewska
K
2012-10-25
9
YK Stal Gdynia
102 POL 1965Laura Urbańska
K
2009-11-09
12
JKW Poznań
103 POL 1989Gabriela Kiewisz
K
2010-04-20
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
104 POL 1993Michał Roman
M
2009-05-11
12
Gdański Klub Żeglarski
105 POL 2002Paweł Julian Zabielski
M
2011-09-18
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
106 POL 2008Kinga Tomaszewska
K
2009-03-24
12
GKM Cedrus
107 POL 2027Bartosz Nurowski
M
2009-11-19
12
KS Spójnia Warszawa
108 POL 2029Alexander Nowak
M
2009-11-10
12
UKS Sindbad Legionowo
109 POL 2032MACIEJ KUNDZIER
M
2012-03-29
9
Gdański Klub Żeglarski
110 POL 2033Tymon Dampc
M
2012-04-09
9
CHKŻ Chojnice
111 POL 2051Miłosz Rubinkowski
M
2009-04-17
12
KW LOK Garland Gliwice
112 POL 2055Maciej Ciągło
M
2010-06-03
11
OPTI CWM Gdynia
113 POL 207Wiktor Kalinowski
M
2011-12-05
10
JKW Poznań
114 POL 20801Krzysztof Knasiecki
M
2009-01-26
12
PKM LOK Poznań
115 POL 2083Konrad Czech
M
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
116 POL 2087Kamil Roman
M
2011-10-07
10
Gdański Klub Żeglarski
117 POL 2089Norbert Herba
M
2010-07-29
11
YK Stal Gdynia
118 POL 2092Robert Martyn
M
2010-06-17
11
OKŻ Olsztyn
119 POL 2099Mikołaj Zmitrowicz
M
2008-11-15
13
OKŻ Olsztyn
120 POL 2100Aleksandra Matz
K
2010-10-06
11
KS Spójnia Warszawa
121 POL 2103Jakub Dębiński
M
2009-08-07
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
122 POL 2113Mila Pawłowska
K
2012-03-24
9
CHKŻ Chojnice
123 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
11
YK Stal Gdynia
124 POL 2118Radosław Grześ
M
2010-07-23
11
TKŻ Toruń
125 POL 2138Tomasz Zawadka
M
2009-09-05
12
YKP Gdynia
126 POL 2139Jan Mucharski
M
2009-11-16
12
YKP Gdynia
127 POL 2140Marta Józkowicz
K
2010-03-08
11
YKP Gdynia
128 POL 2141Maksymilian Stańko
M
2009-02-13
12
Port Mechelinki
129 POL 2142Lena Kasperczyk
K
2011-09-14
10
PKM LOK Poznań
130 POL 2191Eryk Kąkolewski
M
2009-04-22
12
KS Spójnia Warszawa
131 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
M
2010-04-22
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
132 POL 220Jagoda Sawicka
K
2010-10-28
11
JKW Poznań
133 POL 2201Stanisław Wróblewski
M
2010-02-20
11
AZS Uniwersytet Warszawski
134 POL 2210Mateusz Walczak
M
2009-07-31
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
135 POL 2270Antonina Chomont
K
2011-07-20
10
KSW BALTIC Dziwnów
136 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
M
2010-06-25
11
Port Mechelinki
137 POL 2606Henryk Kalk
M
2010-01-30
11
OPTI CWM Gdynia
138 POL 2625Witold Safijan
M
2009-01-30
12
MKŻ Żnin
139 POL 2634Szymon Gotowicz
M
2011-07-20
10
MKŻ Żnin
140 POL 2888Marianna Bednarz
K
2009-03-02
12
JK Kotwica Tarnobrzeg
141 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
M
2009-12-29
12
Port Mechelinki
142 POL 3254Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
11
SSW MOS Iława
143 POL 3409Aleksander Szczepara
M
2009-10-01
12
UKS AKŻ LESZCZ
144 POL 3433Jan Dąbrowski
M
2009-10-08
12
Jacht Klub NISKO
145 POL 3436Adam Pakulski
M
2010-10-14
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
146 POL 3440Michał Musielak
M
2009-05-03
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
147 POL 3441Hubert Kunc
M
2010-07-05
11
Port Mechelinki
148 POL 3444Wiktor Kruszyński
M
2012-08-15
9
YK Stal Gdynia
149 POL 3467Tomasz Rysz
M
2010-02-24
11
KS Spójnia Warszawa
150 POL 3478Stanisław Kalk
M
2011-12-17
10
OPTI CWM Gdynia
151 POL 3479Ida Kocięda
K
2010-07-08
11
OPTI CWM Gdynia
152 POL 3481Aleksander Lenart
M
2009-08-27
12
KSW BALTIC Dziwnów
153 POL 3482Natasza Micewicz
K
2009-12-18
12
YKP Gdynia
154 POL 3492Franciszek Karmoliński
M
2011-09-30
10
OPTI CWM Gdynia
155 POL 3511Piotr Szklarski
M
2009-11-30
12
AZS Uniwersytet Warszawski
156 POL 3515Szymon Mocarski
M
2010-03-18
11
YK Stal Gdynia
157 POL 3520Lena Herba
K
2013-01-25
8
YK Stal Gdynia
158 POL 3522Mateusz Piskorz
M
2010-11-01
11
YKP Gdynia
159 POL 3533Zofia Rolbiecka
K
2011-02-04
10
LKS Charzykowy
160 POL 3550Kamila Maziarz
K
2009-05-31
12
KW LOK Garland Gliwice
161 POL 3610Tomasz Tracz
M
2011-12-16
10
Port Mechelinki
162 POL 39Jacopo Saglio
M
2010-10-19
11
UKS Żeglarz Wrocław
163 POL 3964Anastasiia Semenchenko
K
2010-06-30
11
UKS Żeglarz Wrocław
164 POL 3999Tomasz Ignaczewski
M
2012-02-05
9
KS Spójnia Warszawa
165 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
K
2009-11-29
12
KSW BALTIC Dziwnów
166 POL 400Aleksandra Stefaniak
K
2010-08-18
11
PKM LOK Poznań
167 POL 441Lena Rybicka
K
2010-06-03
11
OKŻ Olsztyn
168 POL 443Aleksandra Skura
K
2009-09-18
12
OKŻ Olsztyn
169 POL 446Ignacy Lemecha
M
2010-07-22
11
OKŻ Olsztyn
170 POL 4707ANTEK ZAJĄC
M
2012-02-21
9
Gdański Klub Żeglarski
171 POL 58Nina Kobus
K
2009-12-08
12
CHKŻ Chojnice
172 POL 657Kalina Sójkowska
K
2011-05-15
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
173 POL 665Nina Sildatke
K
2011-03-07
10
YKP Gdynia
174 POL 704Fabian Wong
M
2010-01-01
11
MKŻ Arka Gdynia
175 POL 739Pola Zelich
K
2021-11-03
-
ŻMKS Poznań
176 POL 751Henryk Lima Klapczyński
M
2009-02-26
12
PKM LOK Poznań
177 POL 757Antonina Wiatrowska
K
2012-03-15
9
CHKŻ Chojnice
178 POL 777Ignacy Sobczak
M
2012-01-26
9
Sailing Legia Warszawa
179 POL 8Michalina Klimczak
K
2010-06-21
11
Port Mechelinki
180 POL 849Tomasz Tęcza
M
2009-05-31
12
Jacht Klub NISKO
181 POL 893Klara Krzywicka
K
2011-10-10
10
AZS Uniwersytet Warszawski
182 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
11
JKW Poznań
183 POL 9369Olaf Krupa
M
2009-05-12
12
Port Mechelinki
184 POL 938Filip Modzelewski
M
2009-07-01
12
AZS Poznań
185 POL 94Gustaw Wojcieszak
M
2011-04-28
10
AZS Poznań
186 POL 941Wojciech Sygnet
M
2010-06-12
11
AZS Poznań
187 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
11
AZS Poznań