Mistrzostwa PSKO do lat 11

Złocieniec

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1608Weronika Grala
11
Giżycka Grupa Regatowa
17,072141(11)2
2 POL 3524Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława
29,02115623(16)
3 POL 2173Antonina Dziekańska
10
Giżycka Grupa Regatowa
35,05625(12)512
4 POL 1497Łucja Borkowska
11
AZS Poznań
38,04498(15)121
5 POL 991Marta Gajdzińska
11
AZS Poznań
41,068121(16)410
6 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia
55,0120101356(23)
7 POL 2010Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice
55,018320248(ufd)
8 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
56,0159519(dsq)17
9 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań
60,0913620(22)75
10 POL 1791Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa
62,08(ufd)1399914
11 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia
68,0131117106(24)11
12 POL 2100Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa
73,0191943(24)1315
13 POL 978Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań
77,026(33)31813143
14 POL 2080Patrycja Jałoszyńska
11
KŻ Nysa
80,0(24)10191718106
15 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice
192,0167237(25)1920
16 POL 2140Marta Józkowicz
11
YKP Gdynia
93,0(36)1472114298
17 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia
95,0225(26)1172624
18 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia
104,0(48)12162619274
19 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia
108,0112921(ufd)32213
20 POL 657Kalina Sójkowska
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
110,023258(45)101826
21 POL 1804Amelia Ferenc
11
KSW BALTIC Dziwnów
132,0272233(35)82022
22 POL 1663Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia
2135,010242824(ufd)2128
23 POL 1793Iga Kowalik
10
UKS Szkwał Złocieniec
138,03273212(45)2836
24 POL 3546Nina Sildatke
10
YKP Gdynia
147,0342629383(51)17
25 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia
159,012(36)2236312533
26 POL 1712Zofia Kuszewska
11
Giżycka Grupa Regatowa
160,035(40)4023291518
27 POL 1989Gabriela Kiewisz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
160,0371725162342(ufd)
28 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice
3167,01721533021(ufd)25
29 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy
168,02146(49)32201732
30 POL 739Pola Zelich
10
ŻMKS Poznań
170,02937302738(46)9
31 POL 3409Agata Kowalska
11
SSW MOS Iława
171,0391814223939(41)
32 POL 3549Krystyna Wasilewska
11
YKP Gdynia
172,040303615(42)3219
33 POL 1805Maja Ferenc
8
KSW BALTIC Dziwnów
4174,0(46)234228113139
34 POL 15Pola Sobolew
11
MKŻ Arka Gdynia
174,0(43)353114303331
35 POL 220Jagoda Sawicka
11
JKW Poznań
182,0282834252740(44)
36 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia
5183,030381147(ufd)3027
37 POL 3964Anastasiia Semenchenko
11
UKS Żeglarz Wrocław
193,0(41)342439362238
38 POL 1363Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
6196,02545184435(49)29
39 POL 2035Julia Żórawska
8
YKP Gdynia
7197,0471638463416(50)
40 POL 2270Antonina Chomont
10
KSW BALTIC Dziwnów
203,03832(dsq)42262342
41 POL 1930Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy
205,03242(45)34283534
42 POL 2084Weronika Pawlak
11
OPTI CWM Gdynia
209,0314339(49)373821
43 POL 109Mila Faus
10
MKŻ Arka Gdynia
214,04539434017(ufd)30
44 POL 20411Antonina Majchrzak
11
SEJK Pogoń Szczecin
222,0144446(50)473635
45 POL 1460Mia Wuster
11
ŻMKS Poznań
226,04231273744(48)45
46 POL 196Oliwia Piotrowska
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
233,049154741(53)3447
47 POL 1765Marianna Dryja
11
KS Spójnia Warszawa
240,0444137314047(51)
48 POL 2586Marysia Felska
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8252,0(55)545129413740
49 POL 1489Marcelina Staszków
9
LKS Charzykowy
9258,051(53)4433494437
50 POL 17Magda Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia
259,0545135433343(ufd)
51 POL 1918Maja Sikorska
8
UKS Szkwał Złocieniec
10263,0204941(52)515052
52 POL 1728Anna Sobieraj
9
CHKŻ Chojnice
11267,033504848(52)4543
53 POL 103Helena Pękalska
9
MKŻ Arka Gdynia
12301,05348(54)54485246
54 POL 2007Katarzyna Liedtke
9
SSW MOS Iława
13303,0574752(dnc)435549
55 POL 3471Maja Kati Miernik
8
UKS Szkwał Złocieniec
14311,0505655(ufd)5041dnc
56 POL 106Tola Sobolew
9
MKŻ Arka Gdynia
15312,05252505346(ufd)ufd
57 POL 516Maja Kowalska
11
UKS Żeglarz Wrocław
319,056(57)5651545448
58 POL 1513Kamila Siewior
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
16328,0(58)555755555353

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
11,0(9)321221
2 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17,0253(6)133
3 POL 3522Mateusz Piskorz
11
YKP Gdynia
25,0111787(19)
4 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
25,01210(14)912
5 POL 3476Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława
28,0912475(15)
6 POL 1050Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań
29,0431(ufd)5115
7 CZE 844František Burda
11
JK Česká Lípa
34,03693(10)94
8 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia
141,05424134(32)
9 POL 2117Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia
45,0(24)73316106
10 POL 2155Jan Wilk
11
SSW MOS Iława
46,065105(35)137
11 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia
47,0(27)9924158
12 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia
59,01197813(14)11
13 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
63,01210172(24)616
14 POL 1387Piotr Malitowski
10
KW LOK GARLAND GLIWICE
73,0884151424(29)
15 POL 1060Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań
76,077111321(22)17
16 POL 2203Pascal Kuźmicki
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
82,061118186(38)23
17 POL 1799Marcin Winiszewski
11
YKP Gdynia
83,0131451722(33)12
18 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia
90,0222511(32)3218
19 POL 12Jacek Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia
90,052525619(30)10
20 POL 1224Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań
90,0111181718(31)25
21 POL 941Wojciech Sygnet
11
AZS Poznań
92,0141314525(28)21
22 POL 825Wincenty Sanecki
11
KŻ Nysa
96,0227(ufd)1623199
23 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
98,08224241129(36)
24 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń
98,0432158(37)2613
25 POL 180Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice
98,010231972712(34)
26 POL 3465Piotr Kowalewski
11
Sailing Legia Warszawa
98,0138(ufd)21122024
27 POL 3429Aleksander Nadolski
10
SSW MOS Iława
100,01224114(34)1831
28 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń
100,01521121226(36)14
29 POL 3478Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia
104,0161771430(37)20
30 POL 1230Paweł Wiliński
11
AZS Poznań
108,01941322(28)2327
31 CZE 444Patrick Štafa
11
Gyzicka Regata Group
108,02112(ufd)920838
32 POL 2401Franciszek Klusek
11
SSW MOS Iława
108,0151516162917(37)
33 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
11
UKS Żeglarz Wrocław
110,0181016(37)151635
34 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia
122,031922271734(40)
35 POL 1932Marian Kozdryk
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
127,01917630(42)2728
36 POL 2075Olaf Nestorowicz
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
129,076(ufd)153325ufd
37 POL 2102Leon Mostowski
9
KS Spójnia Warszawa
2130,02921811(40)3526
38 POL 3434Ryszard Krawczyk
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
132,01612331031(39)30
39 POL 1940Bartłomiej Bil
9
YKP Gdynia
3133,01832129(41)4022
40 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy
133,010312810(36)2133
41 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń
144,017296133841(ufd)
42 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia
158,03014171939(42)39
43 POL 1140Stanisław Olszanowski
9
AZS Poznań
455,0201814(26)21
44 POL 1960Wojciech Gralak
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
57,021(25)132012
45 POL 2033Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice
574,0(26)22201949
46 POL 3531Szymon Pindral
11
ŻMKS Orlę Szczecinek
77,02730(35)1235
47 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia
77,02615(ufd)18513
48 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
10
OPTI CWM Gdynia
84,0(28)1319231019
49 POL 149Jan Nycz
10
JKW Poznań
85,0(25)162525136
50 POL 871Antoni Banach
9
ŻMKS Poznań
690,017(24)2321920
51 POL 1500Dawid Mularczyk
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
793,0143323(36)167
52 POL 1578Oliwier Szpręglewski
10
YCM COLUMBUS Świecie
94,02019(31)241516
53 POL 1922Michał Małagocki
10
KS Spójnia Warszawa
95,0232628(32)711
54 POL 3534Ksawery Chlebowski
10
YKP Gdynia
97,02920(ufd)33123
55 POL 1492Filip Dudziński
11
UKS Żeglarz Wrocław
103,022(29)22261914
56 POL 2108Julian Hinz
10
YKP Gdynia
104,0(33)2026231718
57 POL 3999Tomasz Ignaczewski
9
KS Spójnia Warszawa
8106,53027(32)27184
58 POL 1828Jan Leciejewski
10
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
109,0323526(38)610
59 POL 1528Antoni Żabiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
109,02536(ufd)25815
60 POL 1404Jakub Nowicki
11
YKP Szczecin
113,0241834(37)2017
61 POL 1999Jan Szyksznia
11
Sailing Legia Warszawa
114,032(39)15222124
62 POL 1412Jan Gwóźdź
11
YKP Szczecin
115,0231624(28)2626
63 POL 922Jan Nowoświecki
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
122,0(37)3720292412
64 POL 94Gustaw Wojcieszak
10
AZS Poznań
126,0(38)2321342325
65 POL 1926Stanisław Czerwiak
10
YKP Gdynia
127,033(39)2935228
66 POL 1559Mikołaj Korek
10
MKŻ Arka Gdynia
129,031(40)18203129
67 POL 188Krzysztof Szkudlarek
11
Giżycka Grupa Regatowa
130,5302830(31)1428
68 POL 1550Stanisław Dullek
9
LKS Charzykowy
9132,0342827(dsq)1132
69 POL 1764Maksymilian Krella
11
YKP Gdynia
147,0(39)3127282734
70 POL 5Hubert Pieniążek
11
Yacht Club Morski Columbus
148,035(38)30313022
71 POL 535Franciszek Dudek
11
YKP Szczecin
152,02833(39)332830
72 POL 2070Jakub Cynowski
11
SEJK Pogoń Szczecin
153,034(36)36293321
73 POL 5119Olaf Banasiak
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
153,0(39)2632392531
74 POL 1501Cyprian Włodarz
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
158,0(40)3031323233
75 POL 2002Paweł Julian Zabielski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
166,03634(ufd)30ufd23
76 POL 1062Wojciech Gzubicki
8
CHKŻ Chojnice
10173,035382138(ufd)41
77 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy
180,0(dnc)354035ufd27
78 POL 1794Oliwier Zagajewski
9
UKS Szkwał Złocieniec
11180,03634(41)393536
79 POL 1983Krystian Białkowski
9
YKP Szczecin
12182,0(41)4133402939
80 POL 158Adam Patyński
9
CHKŻ Chojnice
13182,037412940(ufd)35
81 POL 1367Adrian Lech
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
14184,0(40)3737363440
82 POL 9781Iwo Matysiak
9
CHKŻ Chojnice
15187,038(42)42343637
83 POL 1607Marek Kowalewski
8
UKS Szkwał Złocieniec
16194,0(dnc)4038413738
84 POL 2111Kacper Szczodrowski
10
CHKŻ Chojnice
204,0(dnc)dnc3441ufddnc