Mistrzostwa PSKO do lat 11

Złocieniec

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1608Weronika Grala
12
Giżycka Grupa Regatowa
17,072141(11)2
2 POL 3524Julia Agnieszczak
12
SSW MOS Iława
29,02115623(16)
3 POL 2173Antonina Dziekańska
11
Giżycka Grupa Regatowa
35,05625(12)512
4 POL 1497Łucja Borkowska
12
AZS Poznań
38,04498(15)121
5 POL 991Marta Gajdzińska
12
AZS Poznań
41,068121(16)410
6 POL 2116Alicja Saj
12
YK Stal Gdynia
55,0120101356(23)
7 POL 2010Zofia Gil
12
CHKŻ Chojnice
55,018320248(ufd)
8 POL 1942Julia Stawicka
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
56,0159519(dsq)17
9 POL 919Klaudia Lipińska
12
JKW Poznań
60,0913620(22)75
10 POL 1791Emilia Brdulak
11
KS Spójnia Warszawa
62,08(ufd)1399914
11 POL 3479Ida Kocięda
12
OPTI CWM Gdynia
68,0131117106(24)11
12 POL 2100Aleksandra Matz
12
KS Spójnia Warszawa
73,0191943(24)1315
13 POL 978Hanna Chojnicka
12
JKW Poznań
77,026(33)31813143
14 POL 2080Patrycja Jałoszyńska
12
KŻ Nysa
80,0(24)10191718106
15 POL 2113Mila Pawłowska
10
CHKŻ Chojnice
92,0167237(25)1920
16 POL 2140Marta Józkowicz
12
YKP Gdynia
93,0(36)1472114298
17 POL 1281Klara Malec
12
OPTI CWM Gdynia
95,0225(26)1172624
18 POL 1665Dominika Kluczka
12
YKP Gdynia
104,0(48)12162619274
19 POL 1809Matylda Jankowska
12
YK Stal Gdynia
108,0112921(ufd)32213
20 POL 657Kalina Sójkowska
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
110,023258(45)101826
21 POL 1804Amelia Ferenc
12
KSW BALTIC Dziwnów
132,0272233(35)82022
22 POL 1663Maria Januszewska
10
YK Stal Gdynia
135,010242824(ufd)2128
23 POL 1793Iga Kowalik
11
UKS Szkwał Złocieniec
138,03273212(45)2836
24 POL 3546Nina Sildatke
11
YKP Gdynia
147,0342629383(51)17
25 POL 1802Lena Bukowska
12
YK Stal Gdynia
159,012(36)2236312533
26 POL 1712Zofia Kuszewska
12
Giżycka Grupa Regatowa
160,035(40)4023291518
27 POL 1989Gabriela Kiewisz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
160,0371725162342(ufd)
28 POL 757Antonina Wiatrowska
10
CHKŻ Chojnice
167,01721533021(ufd)25
29 POL 3533Zofia Rolbiecka
11
LKS Charzykowy
168,02146(49)32201732
30 POL 739Pola Zelich
11
ŻMKS Poznań
170,02937302738(46)9
31 POL 3409Agata Kowalska
12
SSW MOS Iława
171,0391814223939(41)
32 POL 3549Krystyna Wasilewska
12
YKP Gdynia
172,040303615(42)3219
33 POL 1805Maja Ferenc
9
KSW BALTIC Dziwnów
1174,0(46)234228113139
34 POL 15Pola Sobolew
12
MKŻ Arka Gdynia
174,0(43)353114303331
35 POL 220Jagoda Sawicka
12
JKW Poznań
182,0282834252740(44)
36 POL 3520Lena Herba
9
YK Stal Gdynia
2183,030381147(ufd)3027
37 POL 3964Anastasiia Semenchenko
12
UKS Żeglarz Wrocław
193,0(41)342439362238
38 POL 1363Helena Fursewicz
10
Giżycka Grupa Regatowa
196,02545184435(49)29
39 POL 2035Julia Żórawska
9
YKP Gdynia
3197,0471638463416(50)
40 POL 2270Antonina Chomont
11
KSW BALTIC Dziwnów
203,03832(dsq)42262342
41 POL 1930Maria Wojcieszyńska
11
LKS Charzykowy
205,03242(45)34283534
42 POL 2084Weronika Pawlak
12
OPTI CWM Gdynia
209,0314339(49)373821
43 POL 109Mila Faus
11
MKŻ Arka Gdynia
214,04539434017(ufd)30
44 POL 20411Antonina Majchrzak
12
SEJK Pogoń Szczecin
222,0144446(50)473635
45 POL 1460Mia Wuster
12
ŻMKS Poznań
226,04231273744(48)45
46 POL 196Oliwia Piotrowska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
233,049154741(53)3447
47 POL 1765Marianna Dryja
12
KS Spójnia Warszawa
240,0444137314047(51)
48 POL 2586Marysia Felska
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
252,0(55)545129413740
49 POL 1489Marcelina Staszków
10
LKS Charzykowy
258,051(53)4433494437
50 POL 17Magda Łysik
11
MKŻ Arka Gdynia
259,0545135433343(ufd)
51 POL 1918Maja Sikorska
9
UKS Szkwał Złocieniec
4263,0204941(52)515052
52 POL 1728Anna Sobieraj
10
CHKŻ Chojnice
267,033504848(52)4543
53 POL 103Helena Pękalska
10
MKŻ Arka Gdynia
301,05348(54)54485246
54 POL 2007Katarzyna Liedtke
10
SSW MOS Iława
303,0574752(dnc)435549
55 POL 3471Maja Kati Miernik
9
UKS Szkwał Złocieniec
5311,0505655(ufd)5041dnc
56 POL 106Tola Sobolew
10
MKŻ Arka Gdynia
312,05252505346(ufd)ufd
57 POL 516Maja Kowalska
12
UKS Żeglarz Wrocław
319,056(57)5651545448
58 POL 1513Kamila Siewior
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
328,0(58)555755555353

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa
11,0(9)321221
2 POL 3436Adam Pakulski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17,0253(6)133
3 POL 3522Mateusz Piskorz
12
YKP Gdynia
25,0111787(19)
4 POL 1865Piotr Sołtysiak
12
CHKŻ Chojnice
25,01210(14)912
5 POL 3476Natan Dziedziak
12
SSW MOS Iława
28,0912475(15)
6 POL 1050Adam Szymankiewicz
11
ŻMKS Poznań
29,0431(ufd)5115
7 CZE 844František Burda
12
JK Česká Lípa
34,03693(10)94
8 POL 3444Wiktor Kruszyński
10
YK Stal Gdynia
41,05424134(32)
9 POL 2117Piotr Tutkowski
11
YK Stal Gdynia
45,0(24)73316106
10 POL 2155Jan Wilk
12
SSW MOS Iława
46,065105(35)137
11 POL 3515Szymon Mocarski
12
YK Stal Gdynia
47,0(27)9924158
12 POL 2083Konrad Czech
12
OPTI CWM Gdynia
59,01197813(14)11
13 POL 2087Kamil Roman
11
Gdański Klub Żeglarski
63,01210172(24)616
14 POL 1387Piotr Malitowski
11
KW LOK GARLAND GLIWICE
73,0884151424(29)
15 POL 1060Maksymilian Flaczyński
12
ŻMKS Poznań
76,077111321(22)17
16 POL 2203Pascal Kuźmicki
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
82,061118186(38)23
17 POL 1799Marcin Winiszewski
12
YKP Gdynia
83,0131451722(33)12
18 POL 122Kajetan Liszewski
12
OPTI CWM Gdynia
90,0222511(32)3218
19 POL 12Jacek Paczos
12
MKŻ Arka Gdynia
90,052525619(30)10
20 POL 1224Szymon Rowecki
11
ŻMKS Poznań
90,0111181718(31)25
21 POL 941Wojciech Sygnet
12
AZS Poznań
92,0141314525(28)21
22 POL 825Wincenty Sanecki
12
KŻ Nysa
96,0227(ufd)1623199
23 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
98,08224241129(36)
24 POL 1206Jakub Pawlikowski
12
TKŻ Toruń
98,0432158(37)2613
25 POL 180Jan Matysiak
12
CHKŻ Chojnice
98,010231972712(34)
26 POL 3465Piotr Kowalewski
12
Sailing Legia Warszawa
98,0138(ufd)21122024
27 POL 3429Aleksander Nadolski
11
SSW MOS Iława
100,01224114(34)1831
28 POL 1394Maciej Paderewski
12
TKŻ Toruń
100,01521121226(36)14
29 POL 3478Stanisław Kalk
11
OPTI CWM Gdynia
104,0161771430(37)20
30 POL 1230Paweł Wiliński
12
AZS Poznań
108,01941322(28)2327
31 CZE 444Patrick Štafa
12
Gyzicka Regata Group
108,02112(ufd)920838
32 POL 2401Franciszek Klusek
12
SSW MOS Iława
108,0151516162917(37)
33 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
12
UKS Żeglarz Wrocław
110,0181016(37)151635
34 POL 2089Norbert Herba
12
YK Stal Gdynia
122,031922271734(40)
35 POL 1932Marian Kozdryk
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
127,01917630(42)2728
36 POL 2075Olaf Nestorowicz
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
129,076(ufd)153325ufd
37 POL 2102Leon Mostowski
10
KS Spójnia Warszawa
130,02921811(40)3526
38 POL 3434Ryszard Krawczyk
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
132,01612331031(39)30
39 POL 1940Bartłomiej Bil
10
YKP Gdynia
133,01832129(41)4022
40 POL 1081Adam Kikmunter
12
LKS Charzykowy
133,010312810(36)2133
41 POL 2118Radosław Grześ
12
TKŻ Toruń
144,017296133841(ufd)
42 POL 2112Olivier Wyżychowski
11
OPTI CWM Gdynia
158,03014171939(42)39
43 POL 1140Stanisław Olszanowski
10
AZS Poznań
55,0201814(26)21
44 POL 1960Wojciech Gralak
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
57,021(25)132012
45 POL 2033Tymon Dampc
10
CHKŻ Chojnice
74,0(26)22201949
46 POL 3531Szymon Pindral
12
ŻMKS Orlę Szczecinek
77,02730(35)1235
47 POL 1780Eryk Krause
11
OPTI CWM Gdynia
77,02615(ufd)18513
48 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
11
OPTI CWM Gdynia
84,0(28)1319231019
49 POL 149Jan Nycz
11
JKW Poznań
85,0(25)162525136
50 POL 871Antoni Banach
10
ŻMKS Poznań
90,017(24)2321920
51 POL 1500Dawid Mularczyk
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
93,0143323(36)167
52 POL 1578Oliwier Szpręglewski
11
YCM COLUMBUS Świecie
94,02019(31)241516
53 POL 1922Michał Małagocki
11
KS Spójnia Warszawa
95,0232628(32)711
54 POL 3534Ksawery Chlebowski
11
YKP Gdynia
97,02920(ufd)33123
55 POL 1492Filip Dudziński
12
UKS Żeglarz Wrocław
103,022(29)22261914
56 POL 2108Julian Hinz
11
YKP Gdynia
104,0(33)2026231718
57 POL 3999Tomasz Ignaczewski
10
KS Spójnia Warszawa
106,53027(32)27184
58 POL 1828Jan Leciejewski
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
109,0323526(38)610
59 POL 1528Antoni Żabiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
109,02536(ufd)25815
60 POL 1404Jakub Nowicki
12
YKP Szczecin
113,0241834(37)2017
61 POL 1999Jan Szyksznia
12
Sailing Legia Warszawa
114,032(39)15222124
62 POL 1412Jan Gwóźdź
12
YKP Szczecin
115,0231624(28)2626
63 POL 922Jan Nowoświecki
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
122,0(37)3720292412
64 POL 94Gustaw Wojcieszak
11
AZS Poznań
126,0(38)2321342325
65 POL 1926Stanisław Czerwiak
11
YKP Gdynia
127,033(39)2935228
66 POL 1559Mikołaj Korek
11
MKŻ Arka Gdynia
129,031(40)18203129
67 POL 188Krzysztof Szkudlarek
12
Giżycka Grupa Regatowa
130,5302830(31)1428
68 POL 1550Stanisław Dullek
10
LKS Charzykowy
132,0342827(dsq)1132
69 POL 1764Maksymilian Krella
12
YKP Gdynia
147,0(39)3127282734
70 POL 5Hubert Pieniążek
12
Yacht Club Morski Columbus
148,035(38)30313022
71 POL 535Franciszek Dudek
12
YKP Szczecin
152,02833(39)332830
72 POL 2070Jakub Cynowski
12
SEJK Pogoń Szczecin
153,034(36)36293321
73 POL 5119Olaf Banasiak
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
153,0(39)2632392531
74 POL 1501Cyprian Włodarz
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
158,0(40)3031323233
75 POL 2002Paweł Julian Zabielski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
166,03634(ufd)30ufd23
76 POL 1062Wojciech Gzubicki
9
CHKŻ Chojnice
1173,035382138(ufd)41
77 POL 1018Maksymilian Kloka
12
LKS Charzykowy
180,0(dnc)354035ufd27
78 POL 1794Oliwier Zagajewski
10
UKS Szkwał Złocieniec
180,03634(41)393536
79 POL 1983Krystian Białkowski
10
YKP Szczecin
182,0(41)4133402939
80 POL 158Adam Patyński
10
CHKŻ Chojnice
182,037412940(ufd)35
81 POL 1367Adrian Lech
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
184,0(40)3737363440
82 POL 9781Iwo Matysiak
10
CHKŻ Chojnice
187,038(42)42343637
83 POL 1607Marek Kowalewski
9
UKS Szkwał Złocieniec
2194,0(dnc)4038413738
84 POL 2111Kacper Szczodrowski
11
CHKŻ Chojnice
204,0(dnc)dnc3441ufddnc