Mistrzostwa PSKO do lat 13

Szczecin

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1608Weronika Grala
11
Giżycka Grupa Regatowa
15,0(8)21156
2 POL 1910Pola Wdowiak
13
Sailing Legia Warszawa
21,01855(15)2
3 POL 3428Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice
23,0(ufd)131315
4 POL 1817Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
23,02526(9)8
5 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia
26,07(20)4267
6 POL 3479Zofia Brdulak
12
Sailing Legia Warszawa
26,0536(10)84
7 POL 2124Agata Koropecka
12
OPTI CWM Gdynia
28,03(11)9439
8 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia
40,010710(12)211
9 POL 3566Maja Horoszkiewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa
46,012(19)811141
10 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
12
KSW BALTIC Dziwnów
50,041412317(29)
11 POL 1867Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława
56,020(24)714123
12 POL 1882Karolina Gajda
12
UKS Barnim Goleniów
58,0119137(23)18
13 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia
61,0211014(25)412
14 POL 162Maria Nycz
12
JKW Poznań
61,06121617(20)10
15 POL 2211Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia
71,018428(ufd)714
16 POL 3402Hanna Rogowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
76,0161618818(25)
17 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia
76,0913(33)281115
18 POL 1965Laura Urbańska
12
JKW Poznań
79,013181516(22)17
19 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
83,0171519(30)1913
20 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia
86,014(27)22211316
21 POL 1523Olga Wietek
13
YKP Gdynia
91,0(ufd)623291023
22 POL 2081Zofia Glaza
13
OPTI CWM Gdynia
95,01921112321(24)
23 POL 3483Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław
98,02617269(30)20
24 POL 3488Hanna Gębicka
13
MKS Dwójka Warszawa
105,01522172625(30)
25 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia
111,024(25)25192419
26 POL 978Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań
113,022262024(28)21
27 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań
115,0(27)2321182726
28 POL 2270Antonina Chomont
10
KSW BALTIC Dziwnów
124,025(33)24153228
29 POL 1627LENA TOMIKOWSKA
12
ŻLKS POZNAŃ
138,028302920(33)31
30 POL 3459Lena Kaczmarek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
143,029(31)27312927
31 POL 20411Antonina Majchrzak
11
SEJK Pogoń Szczecin
147,030(ufd)31381632
32 POL 2156Matylda Kowalik
12
UKS Szkwał Złocieniec
147,035343422(39)22
33 POL 1460Anna Niklaus
10
ŻMKS Poznań
152,03128303231(36)
34 POL 1805Maja Ferenc
8
KSW BALTIC Dziwnów
1170,03336382736(41)
35 POL 1514Jagoda Wiśniewska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
175,032373735(38)34
36 POL 188Jagoda Maliszewska
11
UKS Barnim Goleniów
176,03629(42)343542
37 POL 883Klara Snarska
12
Sailing Szczecin
178,0(ufd)ufd32392633
38 POL 1793Iga Kowalik
10
UKS Szkwał Złocieniec
181,03835(39)373437
39 POL 196Oliwia Piotrowska
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
183,037323540(42)39
40 POL 3518Martyna Stachowiak
13
Klub Żeglarski Mewa Poznań
184,03439(40)364035
41 POL 1498Aleksandra Pupek
11
Gdański Klub Żeglarski
193,040413633(43)43
42 POL 938Nina Krawczyk
9
Klub Żeglarski Mewa Poznań
2193,03938(41)413738
43 POL 3471Maja Kati Miernik
8
UKS Szkwał Złocieniec
3196,0234045(ufd)4444
44 POL 2039Małgorzata Buńkiewicz
9
Sailing Szczecin
4209,0(ufd)4343424140
45 POL 535Ania Trzaska
9
YKP Szczecin
5217,04142(46)434546
46 POL 1513Kamila Siewior
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
6223,0(ufd)4444444645
47 POL 1507Maja Wojciechowska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
240,0(dnc)dncdncdncdncdnc

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2078Stanisław Ługowski
13
Sailing Legia Warszawa
16,05(ufd)2135
2 POL 3564Szymon Kolka
13
YKP Gdynia
17,04333(12)4
3 POL 3431Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia
18,0312(32)111
4 POL 1108Bartosz Żmudziński
13
CHKŻ Chojnice
19,041194(19)
5 POL 1921Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
19,032(6)653
6 POL 3434Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
25,0843(17)91
7 POL 3480January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
28,0625(16)69
8 POL 936Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
30,0(22)71787
9 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS "Kuźnia" Rybnik
34,0251011(16)6
10 POL 2151Jan Rohde
13
SSW MOS Iława
36,0566(23)712
11 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
40,06311(14)1010
12 POL 1735Bartosz Dynia
12
CHKŻ Chojnice
41,014812(20)16
13 POL 1764Krzysztof Olowiak
13
YKP Gdynia
45,011810214(33)
14 POL 1924Tomasz Pakulski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
46,01(dnf)43128
15 POL 2008Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława
48,0299(27)1513
16 POL 1829Adam Chojnicki
12
JKW Poznań
57,0(24)10418232
17 POL 1927Mikołaj Czałbowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
58,0131311417(27)
18 POL 1940Filip Bil
12
YKP Gdynia
65,095225(37)24
19 POL 1Mateusz Graczyk
13
CHKŻ Chojnice
68,01113521(44)18
20 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia
71,0101478(39)32
21 POL 1570Antoni Brzozowski
12
Sailing Legia Warszawa
71,010881926(29)
22 POL 3476Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława
76,0710122225(28)
23 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
78,081621(33)1815
24 POL 1750Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice
78,01212161028(34)
25 POL 1060Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań
90,015616(38)2231
26 POL 3496Franciszek Marszałek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
91,015112328(35)14
27 POL 3521Michał Piskorz
13
YKP Gdynia
92,09159(34)3425
28 POL 2023Jakub Szurko
13
KSW BALTIC Dziwnów
96,030241213(43)17
29 POL 3464Paweł Włodarczyk
13
Sailing Legia Warszawa
96,01416241527(41)
30 POL 2709Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława
98,0162013(45)1336
31 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski
100,073215(43)2422
32 POL 2155Jan Wilk
11
SSW MOS Iława
100,02591426(31)26
33 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy
100,0181528(44)1920
34 POL 4112Józef Krasowski
12
Sail & Ski Klub Warszawa
104,0231814(40)1138
35 POL 1050Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań
106,020231725(29)21
36 POL 3407Jan Konkol
13
YKP Gdynia
108,0271918(42)2123
37 POL 15Jan Wiśniowski
13
YKP Gdynia
112,01317262432(44)
38 POL 125MARCEL HAUFA
12
ŻLKS POZNAŃ
114,018211530(36)30
39 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
123,017201336(40)37
40 POL 1452Juliusz Bartczak
13
Sailing Legia Warszawa
124,01422272041(dnc)
41 POL 1878Konrad Nawrot
13
SSW MOS Iława
125,0192120(35)3035
42 POL 1224Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań
127,02372929(45)39
43 POL 3481Aleksander Lenart
12
KSW BALTIC Dziwnów
133,01919233933(42)
44 POL 951Wojciech Henryk Komenda
13
Sailing Legia Warszawa
136,01717194142(43)
45 POL 2076Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań
141,02618223738(40)
46 POL 3440Michał Musielak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
157,0242418(46)4645
47 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
13
Sailing Legia Warszawa
36,012(ufd)17511
48 POL 3401Jan Lemański
13
TKŻ Toruń
52,016(ufd)203103
49 POL 1622Maksymilian Malinowski
12
JKW Poznań
62,021(31)30632
50 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski
65,022(25)252610
51 POL 3461Jakub Jan Podgórny
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
71,0(ufd)1271ufd5
52 POL 2157Hubert Matz
13
Sailing Legia Warszawa
71,0(ufd)143111213
53 POL 2210Mateusz Walczak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
75,032(35)31444
54 POL 2125Filip Mazur
11
Klub Żeglarski Mewa Poznań
86,02131(35)101311
55 POL 1952Mikołaj Basek
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
88,0283019(31)56
56 POL 149Jan Nycz
10
JKW Poznań
89,029(30)2612148
57 POL 11Jakub Chudyk
12
KSW BALTIC Dziwnów
90,0(29)282117915
58 POL 3486Hubert Kruczyński
13
AKŻ Nakielno
91,0(31)1130152114
59 POL 4983Olivier Kuźma
13
MKŻR Marina Hotele
93,02528(36)8239
60 POL 1883Adam Oleszczyk
12
UKS Barnim Goleniów
93,02022(34)161916
61 POL 2104Łukasz Zaleski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
103,038(39)379712
62 POL 1586Michał Kozłowski
12
MUKŻ Bałtyk Mielno
106,031(33)24181617
63 POL 1888Julian Rynkiewicz
10
UKS Barnim Goleniów
107,02627(29)21825
64 POL 1283Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań
108,0(37)343471221
65 POL 195Hubert Frączkowski
12
SEJK Pogoń Szczecin
111,0(33)2625261519
66 POL 108Maciej Urbaniak
12
JKW Poznań
112,027262714(29)18
67 POL 1960Wojciech Gralak
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
115,02825321911(ufd)
68 POL 3545Igor Piechota
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
116,03027(33)25277
69 POL 90Ignacy Rzeźnik
13
Gdański Klub Żeglarski
116,03429(35)131723
70 POL 1885Piotr Barcik
11
UKS Barnim Goleniów
137,03723(41)222629
71 POL 1290Ilia Gushchin
9
Gdański Klub Żeglarski
1141,0(32)2928273126
72 POL 1957Jacek Kordyka
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
149,03540(41)282422
73 POL 1404Jakub Nowicki
11
YKP Szczecin
151,0(40)3738243220
74 POL 1500Dawid Mularczyk
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
2155,03838(ufd)202534
75 POL 1548Wiktor Kalinowski
10
JKW Poznań
156,03332(37)332830
76 POL 4707Antoni Zając
9
Gdański Klub Żeglarski
3161,036383330(ufd)24
77 POL 922Jan Nowoświecki
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
162,03936(40)233628
78 POL 1367Cyprian Włodarz
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
171,03433363533(ufd)
79 POL 1881Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów
173,0(ufd)ufd322918ufd
80 POL 2070Jakub Cynowski
11
SEJK Pogoń Szczecin
173,0(39)3739363427
81 POL 122Mikołaj Kordyka
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
4174,03636(40)343533
82 POL 1485MAKSYM OSIŃSKI
13
ŻLKS POZNAŃ
175,04142(43)412031
83 POL 2122Aleks Ertel
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
178,03534423730(ufd)
84 POL 405Igor Galin
10
UKS YACHT CLUB SŁAWA
179,04241423222(ufd)
85 POL 1506Bartosz Łazarczyk
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
196,0(44)4444383832
86 POL 209Hubert Siewior
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
210,043433939(dnc)dnc
87 POL 1501Jan Piskorowski
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
211,0(ufd)3538dncdncdnc
88 POL 1794Oliwier Zagajewski
9
UKS Szkwał Złocieniec
5212,04545454037(ufd)
89 POL 1937Maciej Szawkowski
13
KS Baza Mrągowo
234,0(dnc)dncdncdncdncdnc
90 POL 3013Mikołaj Gościniak
13
UKŻ Trawers
234,0(dnc)dncdncdncdncdnc
91 POL 15141Michał Jaśkiewicz
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
234,0(dnc)dncdncdncdncdnc