Mistrzostwa PSKO do lat 9

Tarnobrzeg

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1518Zofia Szczypka
9
UKS AKŻ LESZCZ
19,03213(4)
2 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice
211,041(6)15
3 POL 1663Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia
321,0(ocs)3369
4 POL 9024Pola Wojcik
9
AZS Uniwersytet Warszawski
422,01713(ufd)1
5 POL 1660Aleksandra Kosowska
9
OPTI CWM Gdynia
522,02810(ufd)2
6 POL 1645Wiktoria Poskrobko
9
UKŻ MICHAŁOWO
622,0(10)4828
7 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia
726,061055(13)
8 POL 1892Patrycja Pietuszko
8
KS Spójnia Warszawa
829,05(21)11103
9 POL 1703Marianna Jasińska
9
UKS AKŻ LESZCZ
929,075(16)710
10 POL 115Zofia Hucińska
9
OPTI CWM Gdynia
1030,08949(11)
11 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice
1136,0111294(15)
12 POL 1363Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
1240,019132(ufd)6
13 POL 2090Iga Chylińska
9
OPTI CWM Gdynia
1351,0131115(ufd)12
14 POL 1840Natasza Poskrobko
9
UKŻ MICHAŁOWO
1455,015(23)19147
15 POL 1336Nikola Dorowska
9
TS Kuźnia Rybnik
1555,02015128(22)
16 POL 1127Lena Musialska
9
KŻ Horn Kraków
1659,096(dnc)ufd16
17 POL 1555Julia Szczepanek
9
JK Kotwica Tarnobrzeg
1759,01816(20)1114
18 POL 3443Barbara Maruszczak
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1860,01214(21)1321
19 POL 2586Marysia Felska
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1962,0(22)2071718
20 POL 1728Anna Sobieraj
9
CHKŻ Chojnice
2067,017(18)181517
21 POL 709Weronika Piąty
9
KŻ Horn Kraków
2168,016(19)171619
22 POL 2007Katarzyna Liedtke
9
SSW MOS Iława
2269,014221419(23)
23 POL 1274Maria Psiuk
8
TS Kuźnia Rybnik
2372,021172212(24)
24 POL 1973Aleksandra Kosik
8
JK Kotwica Tarnobrzeg
2489,023(dns)dnf1820
25 POL 1872Alicja Czerpak
9
JK Kotwica Tarnobrzeg
25112,0(dnf)dnfdncdncdnc

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia
15,01(2)112
2 POL 959Antoni Koterba
9
UKS Fir Warszawa
213,0255(15)1
3 POL 1139Stanisław Tracz
9
MKS Dwójka Warszawa
324,0612(ufd)15
4 POL 4707Antoni Zając
9
Gdański Klub Żeglarski
424,04(16)1424
5 POL 1940Bartłomiej Bil
9
YKP Gdynia
526,03(11)3911
6 POL 1244Adam Brzozowski
9
KS Spójnia Warszawa
626,07496(14)
7 POL 1880Kajetan Bujalski
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
733,0(17)313107
8 POL 1671Marcel Frydrychowicz
9
TKŻ Toruń
834,0126(17)79
9 POL 1766Stanisław Jachymczyk
9
KS Spójnia Warszawa
935,098(ufd)135
10 POL 2036Witold Rakowski
9
UKS Żegluj Lublin
1038,05916(17)8
11 POL 1570Jan Pietuszko
8
KS Spójnia Warszawa
1139,011(12)71110
12 POL 1226Szymon Ciechanowski
9
TKŻ Toruń
1242,087(28)522
13 POL 2065Stanisław Manecki
9
KŻ Horn Kraków
1345,015(17)11163
14 POL 133Samuel Bac Cardenas
-
TS Kuźnia Rybnik
1445,0141312(ufd)6
15 POL 1911Jan Waśkiewicz
9
KŻ Horn Kraków
1547,010(23)41221
16 POL 1775Mateusz Skowroński
7
UKS Zalew Kielce
1651,01315(19)419
17 POL 156Eryk Kazimierczyk
9
AZS Uniwersytet Warszawski
1759,0(19)1961816
18 POL 1784Maksymilian Badaczewski
-
TS Kuźnia Rybnik
1861,0161815(22)12
19 POL 1910Milan Puskar
9
KS Spójnia Warszawa
1962,0241010(ufd)18
20 POL 1141Mikołaj Paderewski
8
TKŻ Toruń
2063,02314(24)323
21 POL 1048Krzysztof Stachera
7
Uks zalew Kielce
2166,01820(21)820
22 POL 1682Henryk Farana
9
UKŻ MORiS Pszczyna
2274,02121(22)1913
23 POL 1329Jakub Burnus
9
KŻ Horn Kraków
2378,02225823(28)
24 POL 180Iwo Matysiak
9
CHKŻ Chojnice
2484,028(29)251417
25 POL 1004Franciszek Sowa
-
KŻ Horn Kraków
2587,020(24)232024
26 POL 1Jan Rusnak
7
UKS Żeglarz Wrocław
2689,0(26)22202126
27 POL 1018Wojciech Gzubicki
8
CHKŻ Chojnice
2794,0(29)27182425
28 POL 13281Marcel Całek
8
KŻ Horn Kraków
28102,025262625(27)
29 POL 1873Łukasz Ślączka
9
JK Kotwica Tarnobrzeg
29108,027282726(29)
30 POL 2888Jędrzej Bednarz
8
JK Kotwica Tarnobrzeg
30121,0(dnc)dnc292730