Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub MMM
Kat.K
MMM
Kat.M
PWGCH
Kat.K
PWGCH
Kat.M
PWGCH
kat.9 K
PWGCH
kat.9 M
Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia
1115,012332(5)4
2 POL 2141Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki
1120,013226(18)6
3 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski
2223,036(8)6413
4 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
3327,061(14)4385
5 POL 13479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia
2234,05711(13)731
6 POL 3522Mateusz Piskorz
11
YKP Gdynia
4435,0(dsq)4381172
7 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia
5540,04361(17)1511
8 POL 1271Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń
6645,08261289(16)
9 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń
7746,0251141014(23)
10 POL 3482Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia
3347,019173152(21)
11 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia
8853,010(31)41151013
12 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
9953,099(15)131147
13 POL 2010Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice
4458,031085923(26)
14 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia
5560,0513115(16)1115
15 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia
101064,0121458(23)718
16 POL 11Aleksandra Wiśniowska
12
YKP Gdynia
6674,099179(20)2010
17 POL 1283Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań
1182,06810212116(33)
18 POL 1882Karolina Gajda
12
UKS Barnim Goleniów
783,0211111412(35)24
19 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia
7883,0165(34)1025198
20 POL 1991Gabriela Friedrich
10
KS Zatoka Puck
8985,0(18)141715141312
21 POL 1544Paweł Friedrich
12
KS Zatoka Puck
111288,0(24)111416131222
22 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia
12131105,0775302828(40)
23 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia
1314110,0(29)24152229614
24 POL 2138Tomasz Zawadka
12
YKP Gdynia
1415112,0146202(41)4129
25 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki
15116,031132118(40)249
26 POL 1060Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań
16118,0882615(33)3031
27 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń
1617119,0718(39)30242119
28 POL 3534Ksawery Chlebowski
10
YKP Gdynia
1718119,0172091027(44)36
29 POL 1224Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań
19123,0231012262626(32)
30 POL 2084Weronika Pawlak
11
OPTI CWM Gdynia
9123,0(33)221621222220
31 POL 3546Nina Sildatke
10
YKP Gdynia
1010124,03430131218(51)17
32 POL 1883Adam Oleszczyk
12
UKS Barnim Goleniów
20128,0415182037(46)34
33 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia
1111128,01517733(34)2927
34 POL 1799Marcin Winiszewski
11
YKP Gdynia
1821133,0102728241925(44)
35 POL 1930Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy
1212141,0122624173131(37)
36 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia
1922148,013182622(44)3930
37 POL 1671Marcel Frydrychowicz
9
TKŻ Toruń
20232156,011203723(43)3728
38 POL 180Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice
2124164,01516253238(52)38
39 POL 1602Miłosz Szmagliński
12
YKP Gdynia
2225167,018233316(dnc)4235
40 POL 1706Mateusz Biały
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
23169,0272332935(dsq)43
41 POL 4707Antoni Zając
9
Gdański Klub Żeglarski
24263169,016213718(57)3641
42 POL 1050Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań
27170,0241824(dnc)dncdnc
43 POL 2140Marta Józkowicz
11
YKP Gdynia
1313170,0(47)312911472725
44 POL 3610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki
2528171,0133825323033(54)
45 POL 1200Jan Narębski
11
TKŻ Toruń
2629173,0391716353234(45)
46 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń
2730176,01436434(53)3850
47 POL 1254Julia Nagórska
11
Port Mechelinki
14177,011392028(51)3247
48 POL 1931Wojciech Wolszon
10
KS Zatoka Puck
2831179,024351025(45)4342
49 POL 1657Zofia Milej
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
15182,02912272748(57)39
50 POL 1663Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia
16141182,0202722274640(58)
51 POL 1940Bartłomiej Bil
9
YKP Gdynia
29324188,025334813645(52)
52 POL 1266Stanisław Robak
10
KS Zatoka Puck
3033193,03729137(54)5453
53 POL 3542Łucja Gabriel
11
OPTI CWM Gdynia
1715195,03428314(55)4751
54 POL 1141Mikołaj Paderewski
8
TKŻ Toruń
31345197,03812194039(50)49
55 POL 1660Aleksandra Kosowska
9
OPTI CWM Gdynia
18162200,02626427(58)5346
56 POL 2035Julia Żórawska
8
YKP Gdynia
19173204,03544236(52)4848
57 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia
20184206,019459294955(56)
58 POL 2403Igor Iljin
11
YKP Gdynia
3235210,0382423195056(57)
59 POL 3432Jakub Musiał
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
33217,0(dnc)432204249dnc
60 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice
21195224,02130194356(58)55
61 POL 1803Igor Saj
12
Port Mechelinki
3483,022(dsq)3028111
62 POL 1828Jan Leciejewski
10
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
353695,02534(46)17847
63 POL 1187MAREK FILIPSKI
9
YK Stal Gdynia
36376100,032(41)12343712
64 POL 963Remigiusz Kużel
12
KS Zatoka Puck
3738109,0323222(33)4811
65 POL 22Paulina Piotrowska
12
KST "Elektryk" Grudziądz
22121,0(41)15403911610
66 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice
23206122,0202535(ocs)7269
67 POL 1771Barbara Pilarska
11
TKŻ Toruń
2421124,0171947(ufd)13523
68 POL 3548Marta Kupc
12
YKP Gdynia
2522125,02332(49)19161817
69 POL 1659Zofia Brzozowicz
11
Port Mechelinki
26127,0303331(47)1896
70 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki
38128,030(44)304412102
71 POL 3549Krystyna Wasilewska
11
YKP Gdynia
2723130,0281940(41)92014
72 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy
2824137,04540(49)39634
73 POL 1888Julian Rynkiewicz
10
UKS Barnim Goleniów
39142,0(45)29362629175
74 POL 739Pola Zelich
10
ŻMKS Poznań
25148,02816(38)36142727
75 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia
3940151,0(42)40353851122
76 POL 1522Maciej Sitek
12
OPTI CWM Gdynia
4041151,0(48)363231101230
77 POL 1515Daniela Wejher
12
KS Zatoka Puck
2926155,026(46)41462238
78 POL 1300Olga Baranowska
12
Gdański Klub Żeglarski
3027158,03921(41)35192420
79 POL 3491Zofia Hucińska
9
OPTI CWM Gdynia
31287162,0(51)45434215143
80 POL 871Antoni Banach
9
ŻMKS Poznań
427163,0(41)343325272519
81 POL 3478Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia
4143170,04043(47)3628158
82 POL 2108Julian Hinz
10
YKP Gdynia
4244175,03138382321(48)24
83 POL 1080Witold Zegarski
11
TKŻ Toruń
4345185,0334142(49)232125
84 POL 1498Aleksandra Pupek
11
Gdański Klub Żeglarski
3229189,03749(54)43251916
85 POL 2033Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice
44468189,0272529(45)303642
86 POL 1926Stanisław Czerwiak
10
YKP Gdynia
4547196,0363928(51)262839
87 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia
4648199,05048274217(ocs)15
88 POL 8Michalina Klimczak
11
Port Mechelinki
33201,0(52)515249201613
89 POL 3561Maksymilian Krella
11
YKP Gdynia
4749203,04849(52)40222321
90 POL 1008Szymon Wielewicki
10
KS Zatoka Puck
4850208,0(54)504352241326
91 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy
4951213,0434239(48)392228
92 POL 2606Henryk Kalk
11
OPTI CWM Gdynia
5052214,0434248(53)342918
93 POL 11660Maksymilian Lewandowski
11
OPTI CWM Gdynia
51219,04028(45)41453134
94 POL 146Stanisław Trojanek
10
ŻMKS Poznań
53221,046(51)4537323229
95 POL 1728Anna Sobieraj
9
CHKŻ Chojnice
34308221,03650(51)29383533
96 POL 4704Maciej Kundzier
9
Gdański Klub Żeglarski
52549222,0443736(47)353436
97 POL 1290Ilia Gushchin
9
Gdański Klub Żeglarski
535510224,03535(44)31443940
98 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy
5456233,042(53)2150364341
99 POL 1578Oliwier Szpręglewski
20
YCM Columbus Świecie
55236,046(47)4444373332
100 POL 1221Maja Janus
10
OPTI CWM Gdynia
35245,05022343851(dnc)50
101 POL 1471Antoni Kucharski
8
OPTI CWM Gdynia
565711251,022474645(dns)4546
102 POL 2034Larysa Królasik
10
OPTI CWM Gdynia
36253,0(55)522446493745
103 POL 3535Maria Stajewska
10
YK Stal Gdynia
3731258,04754(58)56403031
104 POL 1226Szymon Ciechanowski
9
TKŻ Toruń
575812270,0494650(55)433844
105 POL 1550Stanisław Dullek
9
LKS Charzykowy
585913272,0494850(51)414143
106 POL 106Oskar Pluciński
8
ŻMKS Poznań
6014277,0443751485047(dnc)
107 POL 1489Marcelina Staszków
9
LKS Charzykowy
38329278,053(57)5737424247
108 POL 16601Jan Iwanowski
11
OPTI CWM Gdynia
59282,0(ocs)586054334037
109 POL 1561Adam Zawadka
10
YKP Gdynia
6061289,0565653(58)314449
110 POL 188Jagoda Maliszewska
11
UKS Barnim Goleniów
33296,05153(56)50484648
111 POL 460Mikołaj Łabanowicz
9
ŻMKS Poznań
6215304,058(59)5557465335
112 POL 2040Franciszek Kucharski
8
OPTI CWM Gdynia
616316305,0525253524749(ocs)
113 POL 220Pola Kosiorek Sobolewska
11
CHKŻ Chojnice
3934326,0555856545251(dnc)
114 POL 1049Wojciech Antkowiak
8
ŻMKS Poznań
6417328,0(dsq)5654535352dnc
115 POL 158Adam Patyński
9
CHKŻ Chojnice
626518342,059555959(dnc)50dnc
116 POL 1593Wiktor Balicki
7
CHKŻ Chojnice
636619342,0535455(ocs)dncdncdnc
117 POL 2111Kacper Szczodrowski
10
CHKŻ Chojnice
6467354,05457(dnc)dncdncdncdnc
118 POL 1669Iwo Matysiak
9
CHKŻ Chojnice
656820355,0(dsq)55dncdnc54dncdnc
119 POL 1062Wojciech Gzubicki
8
CHKŻ Chojnice
666921357,05760(61)60dncdncdnc