MMM: podlaskie (PDL) – warmińsko-mazurskie(W-M)

Olsztyn

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 3524Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława
7,022(3)111
2 POL 2173Antonina Dziekańska
10
Giżycka Grupa Regatowa
9,011232(5)
3 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15,04414(ufd)2
4 POL 1831Kornelia Urzędowska
11
UKŻ Siódemka Białystok
26,067427(SCP)
5 POL 1712Zofia Kuszewska
11
Giżycka Grupa Regatowa
27,0358(12)47
6 POL 443Aleksandra Skura
12
OKŻ Olsztyn
33,07875(11)6
7 POL 29Anna Wasielewska
12
SSW MOS Iława
37,059510(ufd)8
8 POL 2091Aleksandra Szuba
11
OKŻ Olsztyn
38,0839810(13)
9 POL 192Lidia Jastrzębska
12
OKŻ Olsztyn
40,010(12)106311
10 POL 3409Agata Kowalska
11
SSW MOS Iława
45,0914(15)994
11 POL 441Lena Rybicka
11
OKŻ Olsztyn
50,01166(ufd)1215
12 POL 1363Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
153,0(13)131113610
13 POL 3501Hanna Lipniewicz
12
KS AZS UWM w Olsztynie
53,01511(ufd)7812
14 POL 2120Maja Wiszniewska
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
60,01210121115(17)
15 POL 1258Maja Niedźwiecka
12
UKS MOS Ełk
68,0171714155(18)
16 POL 1590Jekaterina Bianki
12
UKS MOS Ełk
75,0(18)161814189
17 POL 2586Marysia Felska
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
275,0(19)1513171614
18 POL 1941Marta Piesik
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
86,02019171614(21)
19 POL 3443Barbara Maruszczak
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
388,016181618(ufd)20
20 POL 3506Weronika Siepsiak
12
KS AZS UWM w Olsztynie
89,014(21)20192016
21 POL 3502Weronika Szczepańska
11
KS AZS UWM w Olsztynie
98,0(ufd)2421211319
22 POL 3505Aleksandra Małkowska
12
KS AZS UWM w Olsztynie
101,02120192021(23)
23 POL 2007Katarzyna Liedtke
9
SSW MOS Iława
4106,0(23)2223221722
24 POL 3503Maria Hiszpańska
11
KS AZS UWM w Olsztynie
109,02223222319(24)

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
5,0111(6)11
2 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13,0224(5)32
3 POL 3476Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława
16,04432(9)3
4 POL 2103Jakub Dębiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
21,06(7)6126
5 POL 2203Pascal Kuźmicki
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
21,0(5)35355
6 POL 2155Jan Wilk
11
SSW MOS Iława
26,0(10)52748
7 POL 2210Mateusz Walczak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
30,08684(12)4
8 POL 2401Franciszek Klusek
11
SSW MOS Iława
38,039(11)1079
9 POL 2092Robert Martyn
11
OKŻ Olsztyn
42,0711(13)8610
10 POL 3429Aleksander Nadolski
10
SSW MOS Iława
45,098714(15)7
11 POL 1524Michał Sójka
11
UKS MOS Ełk
60,011(dsq)12121411
12 POL 2170Franciszek Fuk
10
Giżycka Grupa Regatowa
64,0(20)169111612
13 POL 1255Kajetan Maksimowski
9
UKS MOS Ełk
167,0(21)201013816
14 POL 3440Michał Musielak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
74,0(ufd)131791817
15 POL 987Aleksander Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
74,01710221510(25)
16 POL 1528Antoni Żabiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
76,01217(20)171119
17 POL 880Kajetan Bujalski
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
276,0131418(21)1318
18 POL 1270Jakub Podziewski
12
UKŻ Siódemka Białystok
82,0(ufd)1214202214
19 POL 1927Marceli Grądzki
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
87,0161815(27)2315
20 POL 127Paweł Rusak
10
UKŻ Siódemka Białystok
90,015(23)16191921
21 POL 2002Paweł Julian Zabielski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
95,014(26)21231720
22 POL 445Marek Nesterowicz
12
OKŻ Olsztyn
95,02215191821(26)
23 POL 102Franciszek Jan Płoński
9
UKŻ Siódemka Białystok
397,01822(25)242013
24 POL 966Franciszek Kowal
12
Giżycka Grupa Regatowa
107,024192616(dns)22
25 POL 1891Jędrzej Kuleszo
9
OKŻ Olsztyn
4114,01925(27)222523
26 POL 1274Dominik Łuczak
10
UKŻ Siódemka Białystok
120,0252423(26)2424
27 POL 1191Piotr Dudziński
12
UKŻ Siódemka Białystok
125,023212425(dnc)dnc