Nauticus Cup

Olsztyn

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3
1 POL 1924Tomasz Pakulski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17,0133
2 POL 1608Weronika Grala
11
Giżycka Grupa Regatowa
18,0521
3 POL 3434Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
211,0245
4 POL 2209Filip Rostek
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
313,0454
5 POL 1937Maciej Szawkowski
13
KS Baza Mrągowo
414,01112
6 POL 2709Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława
520,0668
7 POL 3566Maja Horoszkiewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa
222,03136
8 POL 747Oliwia Kaczyńska
13
KS Baza Mrągowo
327,09117
9 POL 1936Eryk Majewski
13
Klub Sportowy Baza Mrągowo
627,010710
10 POL 1867Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława
438,013817
11 POL 3435Alicja Żuber
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
538,081416
12 POL 2204Aleksandra Zybert
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
639,07239
13 POL 1880Mikołaj Bujalski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
740,0191011
14 POL 2205Marcin Krawczyk
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
841,017915
15 POL 2071Piotr Kostrzewa
13
Giżycka Grupa Regatowa
941,0121514
16 POL 198Adam Szalewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa
1043,0181213
17 POL 1927Mikołaj Czałbowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1144,0141812
18 POL 2184Karol Kostrzewa
13
Giżycka Grupa Regatowa
1253,0151721
19 POL 2104Łukasz Zaleski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1358,0162022
20 POL 3442Adrianna Komosińska
12
SSW MOS IŁAWA
759,0201920
21 POL 2166Aleksander Zajączkowski
12
Giżycka Grupa Regatowa
1460,0212118
22 POL 1946Igor Murach
12
KS Baza Mrągowo
1563,0241623
23 POL 1467Matylda Rodziewicz
12
KS Baza Mrągowo
864,0232219
24 POL 1747Zofia Dembowska
12
KS Baza Mrągowo
970,0222424
25 POL 3422Mateusz Kozłowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1678,0dncdncdnc

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3
1 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
19,0126
2 POL 2173Antonina Dziekańska
10
Giżycka Grupa Regatowa
111,0641
3 POL 3524Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława
211,0452
4 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
212,0714
5 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
315,0375
6 POL 3476Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława
419,02314
7 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
323,05153
8 POL 2210Mateusz Walczak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
533,0111210
9 POL 2103Jakub Dębiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
634,0121012
10 POL 2203Pascal Kuźmicki
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
735,02168
11 POL 192Lidia Jastrzębska
12
OKŻ Olsztyn
438,091415
12 POL 2155Jan Wilk
11
SSW MOS Iława
841,02597
13 POL 2092Robert Martyn
11
OKŻ Olsztyn
944,0132011
14 POL 441Lena Rybicka
11
OKŻ Olsztyn
546,081325
15 POL 3440Michał Musielak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1053,0141722
16 POL 1577Jakub Nakonieczny
12
OKŻ Olsztyn
1158,0172120
17 POL 1989Gabriela Kiewisz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
660,0191130
18 POL 3429Aleksander Nadolski
10
SSW MOS Iława
1263,01032SCP (21)
19 POL 443Aleksandra Skura
12
OKŻ Olsztyn
765,0152723
20 POL 3409Agata Kowalska
11
SSW MOS Iława
867,0282316
21 POL 2099Mikołaj Zmitrowicz
13
OKŻ Olsztyn
1367,0201829
22 POL 1712Zofia Kuszewska
11
Giżycka Grupa Regatowa
968,0302513
23 POL 2120Maja Wiszniewska
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1069,0261627
24 POL 1363Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
11169,0183417
25 POL 880Kajetan Bujalski
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14272,033831
26 POL 2091Aleksandra Szuba
11
OKŻ Olsztyn
1272,0222228
27 POL 1528Antoni Żabiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1575,0272919
28 POL 1927Marceli Grądzki
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1677,0292424
29 POL 29Anna Wasielewska
12
SSW MOS Iława
1378,0dnc1918
30 POL 3443Barbara Maruszczak
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14382,0163333
31 POL 188Krzysztof Szkudlarek
11
Giżycka Grupa Regatowa
1784,0242832
32 POL 2170Franciszek Fuk
10
Giżycka Grupa Regatowa
1888,0323026
33 POL 2401Franciszek Klusek
11
SSW MOS Iława
1990,02326dnc
34 POL 2007Katarzyna Liedtke
9
SSW MOS Iława
15492,0314021
35 POL 2002Paweł Julian Zabielski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
20106,03431ufd
36 POL 522Zuzanna Kolasińska
10
SSW MOS Iława
16107,0353537
37 POL 445Marek Nesterowicz
12
OKŻ Olsztyn
21107,0363635
38 POL 966Franciszek Kowal
12
Giżycka Grupa Regatowa
22108,0373734
39 POL 985Martyna Dolecka
11
SSW MOS Iława
17116,0dnc3936
40 POL 763Piotr Szkamelski
8
SSW MOS Iława
235120,0dnc38dnc

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 2712Antoni Kuźmiński
Hanna Kuliś
Baza Mrągowo
Baza Mrągowo
3,0111(2)
2 POL 2718Bartosz Wojciechowski
Wiktor Gulbinowicz
Junga
Junga
9,022(6)5
3 POL 254Bartosz Kozioł
Jędrzej Grabysa
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
10,04(dnf)51
4 POL 2720Marta Juńczyk
Antoni Muszyński
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
10,0(6)334
5 POL 2719Stanisław Kot
Marcel Masiewicz
OKŻ Olsztyn
OKŻ Olsztyn
14,03(7)47
6 POL 2713Aleksander Kolman
Mateusz Budzisz
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
16,0(9)628
7 POL 2714Wojciech Markwart
Wiktor Miałkowski
Nauticus YC Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
16,0547(9)
8 POL 2542Jakub Jabłoński
Bartosz Dobrenko
Klub Sportowy Baza Mrągowo
Klub Sportowy Baza Mrągowo
18,075(8)6
9 POL 2707DANIEL ŁACHACZ
ZUZANNA MALINIEWICZ
SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
20,08(dnf)93
10 POL 2537Adam Warno
Jakub Aranin
Baza Mragowo
Baza Mrągowo
30,010(dnf)1010
11 POL 2716Dominika Godlewska
Inga Skuratko
OKŻ Olsztyn
OKŻ Olsztyn
36,0(dnc)dncdncdnc