Puchar Floty Polskiej DN

Przystań Zdorkowo

WYNIKI REGAT

  • DN
  • DN Junior
  • ICE-OPTIMIST

Wyniki regat: DN
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4
1 P 431Jarosław Radzki
Kks WARMIA Olsztyn11.01.01.05.04.0
2 P 55Tomasz Zakrzewski
MKŻ Mikołajki14.07.03.03.01.0
3 P 31Robert Graczyk
MKŻ Mikołajki 14.09.02.01.02.0
4 P 36Karol Jabłoński
OKŻ Olsztyn16.05.04.02.05.0
5 P 104Wojciech Baranowski
MBSW Giżycko18.04.05.06.03.0
6 P 114Michał Burczyński
AZS UWM OLSZTYN18.02.06.04.06.0
7 P 155Łukasz Zakrzewski
MKŻ mikolajki27.06.07.07.07.0
8 P 13Darek Kardas
AZS-UWM Olsztyn31.03.012.08.08.0
9 P 254Rafał Sielicki
GGR39.011.08.09.011.0
10 H 534Jan Heida
KWS Sneek53.019.014.011.09.0
11 P 80Ryszard Mrózek Gliszczynski
ChKŻ Chojnice56.012.015.014.015.0
12 P 400Paweł Matuszak
SFPDN60.020.013.010.017.0
13 P 74Jerzy Taber
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA62.017.022.013.010.0
14 P 163Gustaw Miciński
YKP Gdynia64.024.010.012.018.0
15 P 107Marek Stefaniuk
GGR66.013.020.017.016.0
16 P 341Rafał Ługowski
YKP WARSZAWA68.015.018.015.020.0
17 P 146Andrzej Jojko
YKP WARSZAWA69.022.011.023.013.0
18 P 247Maciej Brosz
SFPDN70.014.017.020.019.0
19 P 410Michał Kowalski
MKŻ Żnin72.08.021.018.025.0
20 P 235Adam Barnowski
77.016.019.019.023.0
21 P 211Borys Michniewicz
UKŻ Wiking Toruń84.010.09.021.044.0 DNC
22 P 200Roman Morgas
Mkz mikolajki 85.021.023.029.012.0
23 P 243Adam Szczęsny
KKS Warmia 96.044.0 DNF16.022.014.0
24 P 65Marek Bernat
KKS Warmia Olsztyn96.023.025.024.024.0
25 P 345Jerzy Sukow
SFPDN104.025.028.025.026.0
26 P 125Dariusz Kosecki
Lks Charzykowy 105.044.0 DNF24.016.021.0
27 P 251Roger Rowecki
Poznański Klub Morski LOK 108.027.031.028.022.0
28 P 24Jerzy Najdrowski
SFPDN111.028.026.030.027.0
29 H 845Peter Greveling
AVK Elburg114.030.027.026.031.0
30 P 148Paweł Macugowski
KŻ Vi-King Człuchów120.026.034.027.033.0
31 P 20Paweł Kalota
YKP WARSZAWA126.029.032.033.032.0
32 P 378Marcin Tejszerski
AZS Olsztyn130.033.037.031.029.0
33 P 380Stefan Kalinowski
Viking Człuchów 132.032.029.036.035.0
34 P 14Michał Jaworski
Ykp warszawa 134.034.033.037.030.0
35 P 54Paweł Matejak
YKP Warszawa139.035.038.032.034.0
36 P 96Piotr Szafranek
ŻKS Polonez143.037.035.034.037.0
37 P 159Dariusz Mickiewicz
MKŻ Mikołajki143.031.030.038.044.0 DNC
38 P 193Jakub Miciński
YKP Gdynia147.036.036.039.036.0
39 P 311Wojciech Worek
FPDN150.018.044.0 DNC44.0 DNC44.0 DNC
40 P 15Andrzej Wojtkiewicz
YKP WARSZAWA151.044.0 DNF44.0 DNC35.028.0
41 P 364Bartosz Michałkiewicz
YKP WARSZAWA161.044.0 DNC39.040.038.0
42 P 367ADAM BURGER
YKP WARSZAWA176.044.0 DNC44.0 DNC44.0 DNC44.0 DNC
43 P 2Zdzisław Prot
AZS UWM OLSZTYN176.044.0 DNC44.0 DNC44.0 DNC44.0 DNC

Wyniki regat: DN JUNIOR
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub J mł. Punkty R1 R2 R3
1 P 211Borys Michniewicz
UKŻ Wiking Toruń3.01.01.01.0
2 P 163Gustaw Miciński
YKP Gdynia17.03.02.02.0
3 P 224Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa8.02.03.03.0
4 P 280Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa 212.04.04.04.0
5 P 89Mateusz Gigielewicz
Giżycka Grupa Regatowa316.06.05.05.0
6 P 102Laura Banach
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki418.05.06.07.0
7 P 137JAKUB ŚLIWIŃSKI
MKŻ Mikołajki523.08.07.08.0
8 P 374Radosław Parzych
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI MIKOŁAJKI624.09.09.06.0
9 P 346Jerzy Sukow
SFPDN727.010.08.09.0
10 P 90Cezary Sternicki
Giżycka Grupa Regatowa31.07.012.0 DNF12.0 DNC
11 P 164Natalia Burczyńska
UKŻ WIKING TORUŃ83612.0 DNF12.0 DNF12.0 DNF

Wyniki regat: ICE-OPTIMIST
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub J mł. Punkty R1 R2 R3
1 P 161Łukasz Śliwiński
MKŻ Mikołajki15.03.01.01.0
2 P 339Michał "kornik" Skawiński
Yacht Klub Polski Warszawa28.04.02.02.0
3 P 22Mikołaj Wojciechowski
KKS Warmia Olsztyn38.01.03.04.0
4 P 334Liwia Liszkiewicz
Junga OKŻ Olsztyn410.02.05.03.0
5 P 306MATEUSZ Śliwiński
MKŻ Mikołajki514.05.04.05.0