Puchar Komandora Floty Polskiej DN

Zalew Zegrzyński, Nieporęt

WYNIKI REGAT

  • DN
  • ICE-OPTIMIST

Wyniki regat: DN
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3
1 P 36Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski7,0241
2 P 431Jarek Radzki KKS Warmia Olsztyn8,0422
3 P 114Michal Burczyński AZS UWM OLSZTYN 11,0713
4 P 55Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki11,0137
5 M 53Peter Hamrak Ice Wise 18,0585
6 P 13Darek Kardas AZS-UWM Olsztyn20,01064
7 P 104Wojciech Baranowski GIŻYCKA GRUPA REGATOWA20,03116
8 P 80RYSZARD Gliszczynski CHKZ 22,0958
9 P 155Łukasz Zakrzewski MKŻ mikolajki22,0679
10 P 400Paweł Matuszak SFPDN29,081011
11 P 311Wojciech Worek SFPDN39,0141312
12 P 125Dariusz Kosecki Lks Charzykowy 41,0121217
13 P 235Adam Baranowski SFPDN42,0112110
14 P 341Rafał Ługowski YKP WARSZAWA43,0131416
15 P 107Marek Stefaniuk GGR Gizycko44,0161513
16 P 410Michał Kowalski MKŻ Żnin46,023914
17 P 251Roger Rowecki PKM LOK 53,0182015
18 P 146Andrzej Jojko YKP WARSZAWA54,0151920
19 P 65Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn57,0211818
20 P 345Jerzy Sukow SFPDN60,0201624
21 P 200Roman Morgas Mkz mikolajki 61,0192319
22 P 378Marcin Tejszerski AZS UWM Olsztyn64,0251722
23 P 74Jerzy Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA73,0242425
24 P 211Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń75,0223221
25 P 90Cezary Sternicki Giżycka Grupa Regatowa77,0272228
26 P 24Jerzy Najdrowski SFPDN83,0292826
27 P 407Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin84,017dnc23
28 P 15Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA87,0322530
29 P 96Piotr Szafranek ŻKS Polonez88,0282733
30 P 451Robert Kozioł SFPDN88,0302929
31 P 7Stefan Kalinowski Viking Człuchów 89,0263132
32 P 20Paweł Kalota YKP WARSZAWA90,0333027
33 P 54Paweł Matejak YKP Warszawa92,0352631
34 P 295Krzysztof Galica YKP Warszawa101,0313337
35 P 14Michał Jaworski Ykp warszawa 102,0333534
36 P 364Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA106,0373435
37 P 288Artur Wissuwa Olsztyński Klub Zeglarski109,0363736
38 P 44Janusz,Marek Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA114,0383838
39 P 2Zdzisław Prot AZS UWM OLsztyn124,0dns36dnc
40 P 247Maciej Brosz SFPDN132,0dnsdncdnc
41 P 237Jarek Krasicki SFPDN132,0dnfdncdnc
42 P 76Wojciech Jaszczur-Nowicki Baza Mrągowo132,0dnsdncdnc
43 P 31Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 132,0dnsdncdnc

Wyniki regat: ICE-OPTIMIST
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3
1 P 22Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn5,0131
2 P 339Michał "Kornik" Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa6,0222
3 P 331Lila Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk11,0614
4 P 304Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk14,0446
5 P 84Rafał Górski Vector Sails Racing Team15,03dnf3
6 P 45Stanisław Ługowski YKP WARSZAWA15,0555
7 P 90Hanna Ługowska YKP WARSZAWA20,0767
8 P 332Tymon Sochaj KS AZS AWFIS Gdańsk26,08dncdnc