Puchar Burmistrza Chojnic

Charzykowy

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3
1 POL 1950January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice17,0142
2 POL 3428Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice17,0223
3 POL 108Bartosz Żmudziński
13
CHKŻ Chojnice214,0617
4 POL 1Mateusz Graczyk
13
CHKŻ Chojnice317,0836
5 POL 3563Fabian Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia419,05131
6 POL 2244Igor Kawałko
14
OPTI CWM Gdynia527,04185
7 POL 2211Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia227,07812
8 POL 1307Bartosz Peczka
14
CHKŻ Chojnice629,031115
9 POL 1735Bartosz Dynia
12
CHKŻ Chojnice729,091010
10 POL 2078Stanisław Ługowski
13
Sailing Legia Warszawa831,01669
11 POL 2220Filip Nosol
14
CHKŻ Chojnice932,011714
12 POL 1750Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice1033,02094
13 POL 2124Agata Koropecka
12
OPTI CWM Gdynia344,0132011
14 POL 3401Jan Lemański
13
TKŻ Toruń1146,024517
15 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia447,0151616
16 POL 3403Hieronim Hendler
13
KS AZS AWFiS Gdańsk1248,0121422
17 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
12
Jacht Klub NISKO1350,0251213
18 POL 2081Zofia Glaza
13
OPTI CWM Gdynia551,0141720
19 POL 3479Zofia Brdulak
12
Sailing Legia Warszawa651,0171519
20 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia754,0102123
21 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia1456,019298
22 POL 492Maksymilian Kleszcz
13
UKS Żeglarz Wrocław1572,0262818
23 POL 2157Hubert Matz
13
Sailing Legia Warszawa1674,0182630
24 POL 2605Urszula Skowrońska
14
UKS Zalew Kielce876,0291928
25 POL 3490Zuzanna Kapała
12
OPTI CWM Gdynia978,0273021
26 POL 3464Paweł Włodarczyk
13
Sailing Legia Warszawa1779,0302326
27 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
13
Sailing Legia Warszawa1883,02122ufd
28 POL 3483Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław1085,0283324
29 POL 1881Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów1986,0332429
30 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia1187,02225ufd
31 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia2088,0323125
32 POL 1403Kacper Kibiersza
13
OPTI CWM Gdynia2190,02327ufd
33 POL 1452Juliusz Bartczak
13
Sailing Legia Warszawa2294,0313231
34 POL 1760Marcelina Grzylewska
13
GKM Cedrus1297,0353527
35 POL 1493Marta Sochacka
13
UKS Żeglarz Wrocław13100,0343432
36 POL 1104Jan Tomaszewski
14
UKS Żeglarz Wrocław23116,0dnc36ufd

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1823Artur Gorzycki
10
CHKŻ Chojnice18,025(15)1
2 POL 11758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice110,0415(7)
3 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy215,0112(12)2
4 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia217,01(25)79
5 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia317,09(11)44
6 POL 1388Aleksander Skowroński
12
UKS Zalew Kielce320,03710(12)
7 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice420,069(13)5
8 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia523,0(22)6314
9 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk425,016(24)63
10 POL 1751Antoni Gabryszewski
12
UKS Żeglarz Wrocław628,0(47)4123
11 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia732,01016(21)6
12 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia533,088(30)17
13 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia834,014128(33)
14 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia635,018(23)215
15 POL 2117Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia936,0151011(16)
16 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
11
UKS Żeglarz Wrocław1037,0(34)3925
17 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia11140,05(31)2213
18 POL 1882Karolina Gajda
12
UKS Barnim Goleniów743,07(36)2610
19 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia1251,012(21)1920
20 POL 180Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice1359,0202217(dsq)
21 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia864,0212914(30)
22 POL 20801Krzysztof Knasiecki
12
PKM LOK Poznań1464,019(47)2322
23 POL 1889Franciszek Wodkowski
12
OPTI CWM Gdynia1569,03213(52)24
24 POL 58Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice972,0271431(64)
25 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
10
OPTI CWM Gdynia1672,0371916(47)
26 POL 1492Filip Dudziński
11
UKS Żeglarz Wrocław1773,02420(43)29
27 POL 849Tomasz Tęcza
12
Jacht Klub NISKO1873,025(35)2028
28 POL 1540Paweł Kuchowicz
10
PKM LOK Poznań1975,02915(41)31
29 POL 2008Kinga Tomaszewska
12
GKM Cedrus1077,030(49)2819
30 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń2078,0(51)323511
31 POL 2084Weronika Pawlak
11
OPTI CWM Gdynia1181,0(43)39348
32 POL 1667Marcel Waszkiewicz
10
Jacht Klub NISKO2182,0312625(36)
33 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia1284,01328(ufd)43
34 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy2291,0(58)174727
35 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia13292,0(41)383618
36 POL 3542Łucja Gabriel
11
OPTI CWM Gdynia1496,023(54)2746
37 POL 2033Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice233101,0(45)413921
38 POL 1586Aleksandra Kosowska
9
OPTI CWM Gdynia154102,01746(ufd)39
39 POL 1187Marek Filipski
9
YK Stal Gdynia245105,028(53)2453
40 POL 3964Anastasiia Semenchenko
11
UKS Żeglarz Wrocław16110,040(50)3238
41 POL 1663Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia176112,0541840(55)
42 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy18117,0(66)331866
43 POL 1153Jacopo Saglio
11
UKS Żeglarz Wrocław25118,04244(ufd)32
44 POL 751Henryk Lima Klapczyński
12
PKM LOK Poznań26123,048(57)3342
45 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia27124,046(48)3840
46 POL 1883Adam Oleszczyk
12
UKS Barnim Goleniów28125,02664(ufd)35
47 POL 1522Maciej Sitek
12
OPTI CWM Gdynia29125,038(61)4245
48 POL 1893Miłosz Chybiński
11
UKS Żeglarz Wrocław30127,049(74)3741
49 POL 3492Franciszek Karmoliński
10
OPTI CWM Gdynia31129,0333066(dnc)
50 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice197129,044(51)4837
51 POL 2000Maksymilian Kuchar
10
YK Stal Gdynia32132,0(56)344949
52 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia33132,0364353(65)
53 POL 2142Lena Kasperczyk
10
PKM LOK Poznań20134,05545(dnc)34
54 POL 1930Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy21135,0(61)582948
55 POL 11728Anna Sobieraj
9
CHKŻ Chojnice228138,0(57)275754
56 POL 1592Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia34142,035(ufd)dnc26
57 POL 11660Maksymilian Lewandowski
11
OPTI CWM Gdynia35142,05240(dnc)50
58 POL 2034Larysa Królasik
10
OPTI CWM Gdynia23147,039(70)4662
59 POL 1394Julian Rynkiewicz
10
UKS Barnim Goleniów36151,0504259(67)
60 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice249154,0(64)595144
61 POL 1775Mateusz Skowroński
7
UKS Zalew Kielce3710158,0603761(71)
62 POL 3478Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia38164,059(68)4461
63 POL 1779Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy39164,0(63)564563
64 POL 1903Zofia Kuczynska
12
PKM LOK Poznań25166,0(65)555457
65 POL 1550Stanisław Dullek
9
LKS Charzykowy4011169,0(75)635551
66 POL 1728Barbara Łukomska
10
PKM LOK Poznań26173,0(69)675056
67 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy41173,05360(ufd)60
68 POL 2606Henryk Kalk
11
OPTI CWM Gdynia42180,0(74)525870
69 POL 158Adam Patyński
9
CHKŻ Chojnice4312181,062(71)6059
70 POL 3535Maria Stajewska
10
YK Stal Gdynia27184,0(72)626458
71 POL 188Jagoda Maliszewska
11
UKS Barnim Goleniów28185,06766(69)52
72 POL 203Natalia Jasicka
10
OPTI CWM Gdynia29197,0706562(74)
73 POL 2723Marcelina Staszków
9
LKS Charzykowy3013202,073(75)5673
74 POL 2090Iga Chylińska
9
OPTI CWM Gdynia3114206,071(ufd)6372
75 POL 153Julian Bogacz
12
UKS Żeglarz Wrocław44206,06869(dnc)69
76 POL 16601Jan Iwanowski
11
OPTI CWM Gdynia45207,0(77)726768
77 POL 1660Maja Chylińska
8
OPTI CWM Gdynia3215217,076(ufd)6576
78 POL 2111Kacper Szczodrowski
10
CHKŻ Chojnice46221,0(79)766877
79 POL 1Wojciech Gzubicki
8
CHKŻ Chojnice4716226,07873(dsq)75

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3
1 POL 2702Franek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
6,0114
2 POL 2710Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
6,0231
3 POL 2752Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
8,0323
4 POL 2569Borys Matysiak
Antek Knitter
10,0442

Wyniki regat: 420
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3
1 POL 56857Jan Macugowski
Jakub Kreft
4,0112
2 POL 53608Adam Ciemiński
Wiktor Pawłowski
6,0231
3 POL 53607Tymon Wiatrowski
Paweł Werachowski
8,0323
4 POL 53600Borys Kowalczyk
Krzysztof Szczodrowski
12,0444