Puchar Burmistrza Chojnic

Charzykowy

LISTA STARTOWA

Lista startowa: OPTIMIST A 39
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Mateusz Graczyk
K
2008-10-06
13
CHKŻ Chojnice
2 POL 108Bartosz Żmudziński
K
2008-01-02
13
CHKŻ Chojnice
3 POL 1104Jan Tomaszewski
K
2007-09-02
14
UKS Żeglarz Wrocław
4 POL 1138Michał Kuchtyn
K
2007-03-01
14
UKS Bryg Wrocław
5 POL 1221Julia Padzik
M
2009-11-27
12
OPTI CWM Gdynia
6 POL 1307Bartosz Peczka
K
2007-08-24
14
CHKŻ Chojnice
7 POL 1403Kacper Kibiersza
K
2008-04-15
13
OPTI CWM Gdynia
8 POL 1452Juliusz Bartczak
K
2008-05-04
13
Sailing Legia Warszawa
9 POL 1493Marta Sochacka
M
2008-04-11
13
UKS Żeglarz Wrocław
10 POL 1735Bartosz Dynia
K
2009-06-17
12
CHKŻ Chojnice
11 POL 1750Stanisław Nosol
K
2010-11-05
11
CHKŻ Chojnice
12 POL 1760Marcelina Grzylewska
M
2008-03-29
13
GKM Cedrus
13 POL 1881Kamil Nadolny
K
2008-02-17
13
UKS Barnim Goleniów
14 POL 1950January Szczukowski
K
2008-01-13
13
CHKŻ Chojnice
15 POL 2037Paweł Łoboda
K
2008-04-17
13
OPTI CWM Gdynia
16 POL 2078Stanisław Ługowski
K
2008-11-25
13
Sailing Legia Warszawa
17 POL 2081Zofia Glaza
M
2008-05-28
13
OPTI CWM Gdynia
18 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
K
2008-11-20
13
OPTI CWM Gdynia
19 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
K
2008-02-17
13
Sailing Legia Warszawa
20 POL 2124Agata Koropecka
M
2009-06-21
12
OPTI CWM Gdynia
21 POL 2157Hubert Matz
K
2008-06-18
13
Sailing Legia Warszawa
22 POL 2200Kaja Śledzińska
M
2007-06-02
14
CHKŻ Chojnice
23 POL 2211Antonina Puchowska
M
2008-12-27
13
YK Stal Gdynia
24 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
K
2009-10-11
12
Jacht Klub NISKO
25 POL 2220Filip Nosol
K
2007-09-26
14
CHKŻ Chojnice
26 POL 2244Igor Kawałko
K
2007-06-28
14
OPTI CWM Gdynia
27 POL 2605Urszula Skowrońska
M
2007-08-16
14
UKS Zalew Kielce
28 POL 3333Maja Komorowska
M
2009-08-25
12
OPTI CWM Gdynia
29 POL 3401Jan Lemański
K
2008-06-26
13
TKŻ Toruń
30 POL 3402Hanna Rogowska
M
2008-06-19
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
31 POL 3403Hieronim Hendler
K
2008-05-03
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
32 POL 3406Małgorzata Wyrębska
M
2009-01-25
12
YK Stal Gdynia
33 POL 3428Alicja Dampc
M
2008-07-07
13
CHKŻ Chojnice
34 POL 3464Paweł Włodarczyk
K
2008-06-07
13
Sailing Legia Warszawa
35 POL 3479Zofia Brdulak
M
2009-05-05
12
Sailing Legia Warszawa
36 POL 3483Julia Turniak
M
2008-04-15
13
UKS Żeglarz Wrocław
37 POL 3490Zuzanna Kapała
M
2009-06-11
12
OPTI CWM Gdynia
38 POL 3563Fabian Kocięda
K
2007-02-06
14
OPTI CWM Gdynia
39 POL 492Maksymilian Kleszcz
K
2008-08-14
13
UKS Żeglarz Wrocław

Lista startowa: OPTIMIST B 80
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Wojciech Gzubicki
K
2013-01-28
8
CHKŻ Chojnice
2 POL 1005Maja Filipska
M
2009-05-10
12
YK Stal Gdynia
3 POL 1018Maksymilian Kloka
K
2010-05-07
11
LKS Charzykowy
4 POL 1081Adam Kikmunter
K
2010-05-09
11
LKS Charzykowy
5 POL 1153Jacopo Saglio
K
2010-10-19
11
UKS Żeglarz Wrocław
6 POL 11660Maksymilian Lewandowski
K
2010-07-25
11
OPTI CWM Gdynia
7 POL 11728Anna Sobieraj
M
2012-07-17
9
CHKŻ Chojnice
8 POL 11758Zofia Gil
M
2010-10-13
11
CHKŻ Chojnice
9 POL 1187Marek Filipski
K
2012-04-05
9
YK Stal Gdynia
10 POL 122Kajetan Liszewski
K
2010-07-26
11
OPTI CWM Gdynia
11 POL 1281Klara Malec
M
2010-04-13
11
OPTI CWM Gdynia
12 POL 1388Aleksander Skowroński
K
2009-10-22
12
UKS Zalew Kielce
13 POL 1394Julian Rynkiewicz
K
2011-11-08
10
UKS Barnim Goleniów
14 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
K
2011-08-29
10
OPTI CWM Gdynia
15 POL 1492Filip Dudziński
K
2010-06-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
16 POL 1522Maciej Sitek
K
2009-12-26
12
OPTI CWM Gdynia
17 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
K
2010-01-09
11
UKS Żeglarz Wrocław
18 POL 153Julian Bogacz
K
2009-06-27
12
UKS Żeglarz Wrocław
19 POL 1540Paweł Kuchowicz
K
2011-06-09
10
PKM LOK Poznań
20 POL 1550Stanisław Dullek
K
2012-02-17
9
LKS Charzykowy
21 POL 158Adam Patyński
K
2012-11-16
9
CHKŻ Chojnice
22 POL 1585Radosław Dudkiewicz
K
2009-05-05
12
LKS Charzykowy
23 POL 1586Aleksandra Kosowska
M
2012-02-17
9
OPTI CWM Gdynia
24 POL 1592Mikołaj Łoboda
K
2010-10-03
11
OPTI CWM Gdynia
25 POL 1660Maja Chylińska
M
2013-07-24
8
OPTI CWM Gdynia
26 POL 16601Jan Iwanowski
K
2010-02-02
11
OPTI CWM Gdynia
27 POL 1663Maria Januszewska
M
2012-10-25
9
YK Stal Gdynia
28 POL 1667Marcel Waszkiewicz
K
2011-11-14
10
Jacht Klub NISKO
29 POL 1728Barbara Łukomska
M
2011-08-15
10
PKM LOK Poznań
30 POL 1751Antoni Gabryszewski
K
2009-02-07
12
UKS Żeglarz Wrocław
31 POL 1775Mateusz Skowroński
K
2014-07-28
7
UKS Zalew Kielce
32 POL 1779Dominik Rolbiecki
K
2009-09-26
12
LKS Charzykowy
33 POL 1780Eryk Krause
K
2011-12-28
10
OPTI CWM Gdynia
34 POL 180Jan Matysiak
K
2010-02-27
11
CHKŻ Chojnice
35 POL 1802Lena Bukowska
M
2010-11-05
11
YK Stal Gdynia
36 POL 1809Matylda Jankowska
M
2010-10-18
11
YK Stal Gdynia
37 POL 1818Blanka Sójkowska
M
2009-08-06
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
38 POL 1823Artur Gorzycki
K
2011-02-15
10
CHKŻ Chojnice
39 POL 1865Piotr Sołtysiak
K
2010-07-10
11
CHKŻ Chojnice
40 POL 188Jagoda Maliszewska
M
2010-09-11
11
UKS Barnim Goleniów
41 POL 1882Karolina Gajda
M
2009-04-02
12
UKS Barnim Goleniów
42 POL 1883Adam Oleszczyk
K
2009-11-17
12
UKS Barnim Goleniów
43 POL 1889Franciszek Wodkowski
K
2009-10-11
12
OPTI CWM Gdynia
44 POL 1893Miłosz Chybiński
K
2010-03-31
11
UKS Żeglarz Wrocław
45 POL 1903Zofia Kuczynska
M
2009-07-24
12
PKM LOK Poznań
46 POL 1930Maria Wojcieszyńska
M
2011-05-30
10
LKS Charzykowy
47 POL 2000Maksymilian Kuchar
K
2011-01-13
10
YK Stal Gdynia
48 POL 2008Kinga Tomaszewska
M
2009-03-24
12
GKM Cedrus
49 POL 203Natalia Jasicka
M
2011-05-09
10
OPTI CWM Gdynia
50 POL 2033Tymon Dampc
K
2012-04-09
9
CHKŻ Chojnice
51 POL 2034Larysa Królasik
M
2011-08-24
10
OPTI CWM Gdynia
52 POL 2055Maciej Ciągło
K
2010-06-03
11
OPTI CWM Gdynia
53 POL 20801Krzysztof Knasiecki
K
2009-01-26
12
PKM LOK Poznań
54 POL 2083Konrad Czech
K
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
55 POL 2084Weronika Pawlak
M
2010-04-19
11
OPTI CWM Gdynia
56 POL 2089Norbert Herba
K
2010-07-29
11
YK Stal Gdynia
57 POL 2090Iga Chylińska
M
2012-06-20
9
OPTI CWM Gdynia
58 POL 2111Kacper Szczodrowski
K
2011-06-06
10
CHKŻ Chojnice
59 POL 2112Olivier Wyżychowski
K
2011-08-30
10
OPTI CWM Gdynia
60 POL 2113Mila Pawłowska
M
2012-03-24
9
CHKŻ Chojnice
61 POL 2116Alicja Saj
M
2010-08-01
11
YK Stal Gdynia
62 POL 2117Piotr Tutkowski
K
2011-06-21
10
YK Stal Gdynia
63 POL 2118Radosław Grześ
K
2010-07-23
11
TKŻ Toruń
64 POL 2142Lena Kasperczyk
M
2011-09-14
10
PKM LOK Poznań
65 POL 2606Henryk Kalk
K
2010-01-30
11
OPTI CWM Gdynia
66 POL 2723Marcelina Staszków
M
2012-04-26
9
LKS Charzykowy
67 POL 3444Wiktor Kruszyński
K
2012-08-15
9
YK Stal Gdynia
68 POL 3478Stanisław Kalk
K
2011-12-17
10
OPTI CWM Gdynia
69 POL 3479Ida Kocięda
M
2010-07-08
11
OPTI CWM Gdynia
70 POL 3492Franciszek Karmoliński
K
2011-09-30
10
OPTI CWM Gdynia
71 POL 3515Szymon Mocarski
K
2010-03-18
11
YK Stal Gdynia
72 POL 3520Lena Herba
M
2013-01-25
8
YK Stal Gdynia
73 POL 3533Zofia Rolbiecka
M
2011-02-04
10
LKS Charzykowy
74 POL 3535Maria Stajewska
M
2011-09-13
10
YK Stal Gdynia
75 POL 3542Łucja Gabriel
M
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
76 POL 3964Anastasiia Semenchenko
M
2010-06-30
11
UKS Żeglarz Wrocław
77 POL 58Nina Kobus
M
2009-12-08
12
CHKŻ Chojnice
78 POL 751Henryk Lima Klapczyński
K
2009-02-26
12
PKM LOK Poznań
79 POL 757Antonina Wiatrowska
M
2012-03-15
9
CHKŻ Chojnice
80 POL 849Tomasz Tęcza
K
2009-05-31
12
Jacht Klub NISKO

Lista startowa: LEQ 4
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
1 POL 2569Borys Matysiak
Antek Knitter
2 POL 2702Franek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
3 POL 2710Igor Pawłowski
Maurycy Odejewski
4 POL 2752Mateusz Grabowski
Jan Kubiak

Lista startowa: 420 4
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
1 POL 53600Borys Kowalczyk
Krzysztof Szczodrowski
2 POL 53607Tymon Wiatrowski
Paweł Werachowski
3 POL 53608Adam Ciemiński
Wiktor Pawłowski
4 POL 56857Jan Macugowski
Jakub Kreft