Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1827Ewa Lewandowska
15
KS AZS AWFiS Gdańsk127,0113111145(ret)
2 POL 917Filip Marjański
14
KS AZS AWFiS Gdańsk145,029(25)2451814
3 POL 3481Michał Jaroszek
15
KSW BALTIC Dziwnów254,0657311(25)1120
4 POL 2078Stanisław Ługowski
13
Sailing Legia Warszawa359,0413714610(41)14
5 POL 2033Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice263,012449113(ufd)146
6 POL 1780Szymon Kolka
13
YKP Gdynia469,0513101058(32)810
7 POL 3431Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia570,07261416713(44)5
8 POL 1801Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława671,025217(29)1611153
9 POL 2117Alicja Tutkowska
14
YKP Gdynia372,0315326519(34)19
10 POL 2209Filip Rostek
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn772,0156115641213(18)
11 POL 936Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk876,083(36)171514649
12 POL 2154Aleksandra Bobrowska
14
KSW BALTIC Dziwnów496,0(bfd)2313527151912
13 POL 3477Fabian Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia9103,0142018194289(39)
14 POL 2220Bartosz Żmudziński
13
CHKŻ Chojnice10105,0317730(35)333102
15 POL 2200Kaja Śledzińska
14
CHKŻ Chojnice5108,0910988930(39)25
16 POL 2024Filip Harasimowicz-Krysztofiak
14
KSW BALTIC Dziwnów11117,04146123111(60)381
17 POL 2244Igor Kawałko
14
OPTI CWM Gdynia12126,02614582237(50)32
18 POL 1764Krzysztof Olowiak
13
YKP Gdynia13127,0101910733(49)3738
19 POL 2043Lila Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk6127,0162416656(38)2826
20 POL 1879Igor Grzelak
14
CHKŻ Chojnice14128,01515162113258(29)15
21 POL 3517Jakub Kuraś
14
JKW Poznań15138,01029(50)231954723
22 POL 1Mateusz Graczyk
13
CHKŻ Chojnice16141,07(ufd)45444102713
23 POL 2January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice17143,0341119111519(53)268
24 POL 3434Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn18145,0118352233(ufd)2322
25 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS "Kuźnia" Rybnik19148,0136252810(40)141240
26 POL 2119Karol Gaj
14
TS "Kuźnia" Rybnik20149,01783343102648(68)
27 POL 3411Filip Nosol
14
CHKŻ Chojnice21157,028271244235(60)45
28 POL 1921Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk22164,087115(dnc)dnc211711
29 POL 2124Agata Koropecka
12
OPTI CWM Gdynia7167,0207113032241(46)42
30 POL 1608Weronika Grala
11
Giżycka Grupa Regatowa8167,0(bfd)3229501893521
31 POL 2204Aleksandra Zybert
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn9167,0531391078(44)3631
32 CZE 844František Burda
11
JK Ceska Lipa23169,02118231914172730(35)
33 POL 1940Filip Bil
12
YKP Gdynia24170,012(35)1222312773128
34 POL 1937Maciej Szawkowski
13
KS Baza Mrągowo25182,091620(37)373723333
35 POL 3553Zuzanna Borucka
14
JKW Poznań10183,01117172428271643(48)
36 POL 1863Mateusz Gąsiorowski
14
YKP Gdynia26185,0142740(ufd)111820649
37 POL 1523Olga Wietek
13
YKP Gdynia11187,0252420613933(72)57
38 POL 2048Nina Mirowska
13
AZS Uniwersytet Warszawski12187,02412311171136(63)55
39 POL 1979Hubert Nowicki
14
KS AZS AWFiS Gdańsk27188,01942423202645(73)27
40 POL 1927Mikołaj Czałbowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn28193,029261391812(ret)3353
41 POL 2151Jan Rohde
13
SSW MOS Iława29193,03038261528122420(63)
42 POL 3402Hanna Rogowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk13194,0279242217235418(62)
43 POL 1991August Sobczak
13
Sailing Legia Warszawa30204,02532421291342(49)29
44 POL 1307Bartosz Peczka
14
CHKŻ Chojnice31206,0681726(54)13514243
45 POL 1880Mikołaj Bujalski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn32212,02416828203248(68)36
46 POL 2008Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława33225,016332139484417(77)7
47 POL 2157Hubert Matz
13
Sailing Legia Warszawa34231,0433041131229(68)2241
48 POL 3624Wiktoria Sajdak
15
Stowarzyszenie Marina Poraj14241,0223449372515(dsq)2534
49 POL 3422Mateusz Kozłowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn35247,0214547141020(64)3258
50 POL 1817Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk15251,0203618(59)515057217
51 POL 211Joanna Michalska
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA16252,0(bfd)2121132217477437
52 POL 3479Zofia Brdulak
12
Sailing Legia Warszawa17268,03018262029365851(71)
53 POL 1939Tomasz Zadora
14
UKS Żegluj Lublin36268,022201953474241(69)24
54 POL 1924Tomasz Pakulski
-
Nauticus Yacht Club Olsztyn37277,0323055865382227(66)
55 POL 2709Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława38278,011253431213961(76)56
56 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia18281,02852522426(dnc)342144
57 POL 1459Mateusz Kuchowicz
12
PKM LOK Poznań39286,017122955(68)44294551
58 POL 2211Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia19286,013191547(dnf)55467516
59 POL 3528Iga Dębecka-Strzyżewska
13
AZS Uniwersytet Warszawski20290,0352140272626(65)6550
60 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
13
Sailing Legia Warszawa40291,0192914(ufd)847694065
61 POL 3483Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław21292,02740351924246261(dsq)
62 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia41293,035565527362331(80)30
63 POL 1936Eryk Majewski
13
KS Baza Mrągowo42305,01840283646664324(69)
64 POL 3469Mateusz Kluczka
15
YKP Gdynia43308,03147451816217159(77)
65 POL 2222Karol Stachowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk44315,0516923211720(70)6747
66 POL 1735Bartosz Dynia
12
CHKŻ Chojnice45316,0264236423438(ret)5246
67 POL 1403Kacper Kibiersza
13
OPTI CWM Gdynia46317,04728274259425616(67)
68 POL 1999Jan Muszyński
14
Sailing Legia Warszawa47320,039355432213055(66)54
69 POL 2137Piotr Toczek
14
YKP Gdynia48327,03323503838354070(79)
70 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia22327,037285625254163(64)52
71 POL 951Wojciech Henryk Komenda
13
Sailing Legia Warszawa49332,047366225242252(82)64
72 POL 3425Maksymilian Malec
13
OPTI CWM Gdynia50341,03822304153505057(72)
73 POL 16Hubert Staroń
13
KŻ Horn Kraków51342,01829375466215958(74)
74 POL 2176Maja Horoszkiewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa23342,0(bfd)3938412728395476
75 POL 1570Antoni Brzozowski
12
Sailing Legia Warszawa52350,0233272265431(ret)5359
76 POL 1865Andrzej Grochal
14
KSW BALTIC Dziwnów53351,03257512319316771(ret)
77 POL 2042Tymon Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk54354,0dne516731222(73)5560
78 CZE 444Patrick Štafa
11
MYK55366,048344329363072(83)70
79 POL 1728Jan Kamieński
15
JKW Poznań56369,0381022(dnf)46327562dsq
80 POL 2207Szymon Kroczek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn57381,0(bfd)4944161915ufd8173
81 POL 3488Hanna Gębicka
13
MKS Dwójka Warszawa24381,059645235181676(78)61
82 POL 2023Jakub Szurko
13
KSW BALTIC Dziwnów58381,05860591630287456(75)
83 POL 3403Hieronim Hendler
13
KS AZS AWFiS Gdańsk59397,055557620331466(79)78
84 POL 3461Jakub Jan Podgórny
13
Centrum Żeglarskie Szczecin60217,0(bfd)3329524149315
85 POL 1138Michał Kuchtyn
14
UKS Bryg Wrocław61218,0313828(51)41511204
86 POL 1910Pola Wdowiak
13
Sailing Legia Warszawa25225,0231114(dnf)dnc675192
87 POL 2081Zofia Glaza
13
OPTI CWM Gdynia26228,04225305743(68)8221
88 POL 3521Michał Piskorz
13
YKP Gdynia62235,034(54)4145325215133
89 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
12
Jacht Klub NISKO63238,0364222(57)525710910
90 POL 2152Maja Stormann
14
KSW BALTIC Dziwnów27247,041463246(70)69436
91 POL 1768Wiktor Wróbel
14
MKS Dwójka Warszawa64251,0(69)48573435431789
92 POL 1888Stanisław Maik
15
UKS Barnim Goleniów65262,0(65)4315484247132430
93 POL 129Julia Płocharczyk
12
KS Baza Mrągowo28266,0(59)4339384936123712
94 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia66272,05647455645(59)2714
95 POL 3435Alicja Żuber
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn29275,068(69)6318343418328
96 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia30276,0292657(dnf)614525627
97 POL 1829Adam Chojnicki
12
JKW Poznań67288,0(55)4131553835271546
98 POL 3460Magdalena Luśnia
14
Centrum Żeglarskie Szczecin31292,056(67)38493346221822
99 POL 2107Alicja Kurpiewska
14
MKS Dwójka Warszawa32294,0466249(dnf)405761024
100 POL 3490Zuzanna Kapała
12
OPTI CWM Gdynia33298,0362232(ufd)6466451221
101 POL 2219Igor Mazurkiewicz
13
UKS AKŻ LESZCZ68302,0453935(dnc)dnf609237
102 POL 3407Jan Konkol
13
YKP Gdynia69306,041636440(dnf)46162115
103 POL 1806Filip Szymanek
15
KSW BALTIC Dziwnów70307,0404544334356(ret)3016
104 POL 2036Maja Wójcik
13
KSW BALTIC Dziwnów34315,0(78)566533586411523
105 POL 21Mikołaj Cieślak
13
UKS Żegluj Lublin71331,0575127474458(62)1433
106 POL 2170Piotr Kostrzewa
13
Giżycka Grupa Regatowa72339,0(bfd)7060314929414019
107 POL 2133Aleksander Mucharski
15
YKP Gdynia73342,06146594923(62)473126
108 POL 1417Jan Psiuk
13
TS "Kuźnia" Rybnik74344,051586132394943(63)11
109 POL 907Tymon Szkolut
12
UKS Żegluj Lublin75347,0333150(dnc)dnf5672bfd
110 POL 1929Jan Makowski
14
JKW Poznań76347,046544860(63)61141648
111 POL 1547Maksymilian Koschel
14
JKW Poznań77352,050444658(dnf)41243950
112 POL 3470Piotr Grendziak
13
TS "Kuźnia" Rybnik78355,04558(65)404265351753
113 POL 1981Adam Szalewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa79358,0396048(dnf)dnc53362513
114 POL 3457Piotr Wójcik
14
SEJK Pogoń Szczecin80359,0(62)5761635748381120
115 CZE 703Liliana Dymáková
11
YC Vysoké Mýto35360,05255335245403045(bfd)
116 POL 1852Piotr Harnasz
12
TS "Kuźnia" Rybnik81361,04237425156(63)325447
117 POL 1644Martyna Grzegorczyk
13
KS AZS AWFiS Gdańsk36365,0(67)5953443955463831
118 POL 978Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań37370,0(73)6568395325403545
119 POL 1867Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława38373,06461(70)443734316636
120 POL 2072Stanisław Nadolski
12
SSW MOS Iława82375,049495861(dnf)dnc26444
121 POL 2171Michał Ciechanowicz
13
Giżycka Grupa Regatowa83383,05341344650584853(60)
122 POL 1970Timothy Melentyev
14
YKP Gdynia84386,037506350(dnc)dnf293340
123 POL 3459Lena Kaczmarek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin39400,074744353474333(ret)25
124 POL 2205Marcin Krawczyk
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn85402,057537360(dnf)37235049
125 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia86404,0537337(ufd)4048534852
126 POL 15Jan Wiśniowski
13
YKP Gdynia87406,0496856(dnf)7370215217
127 POL 910Michał Banasiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk88406,052675343(dnf)52542659
128 POL 3462Bartosz Pluta
14
SEJK Pogoń Szczecin89410,0625247(dnc)60dnc192751
129 POL 3401Jan Lemański
13
TKŻ Toruń90413,07050(75)645554573429
130 POL 1750Maria Sajewicz
13
UKS Żeglarz Wrocław40414,0(72)6255565164394641
131 POL 2184Karol Kostrzewa
13
Giżycka Grupa Regatowa91419,06074514848(dnf)515928
132 POL 1949Stanisław Kasprzak
12
PKM LOK Poznań92422,0433758(dnc)dnfdnf524218
133 POL 1973Michał Mac
14
JK Kotwica Tarnobrzeg93431,064717045(dnf)45374356
134 POL 1452Juliusz Bartczak
13
Sailing Legia Warszawa94433,065594667(dnc)dnc492835
135 POL 1574Emilia Siekierczak
13
AZS Poznań41434,0608073(ufd)3051692938
136 POL 1494Kacper Kostarz
14
UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI95449,054(71)71435260595654
137 POL 1923Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk96451,067667234713965(75)37
138 POL 3464Paweł Włodarczyk
13
Sailing Legia Warszawa97453,0636554(dnc)dnfdnc204934
139 POL 1969Hubert Szulczewski
13
SSW MOS Iława98478,0544475626253(77)6266
140 POL 3525Jan Żyła
13
KS AZS AWFiS Gdańsk99480,068(76)71592754707061
141 POL 2206Bartosz Janusek
13
MKS Dwójka Warszawa100484,077777864(dnc)dnc284432
142 POL 2166Aleksander Zajączkowski
12
Giżycka Grupa Regatowa101486,050616866(dnf)dnc605839
143 POL 1676Piotr Grzesiek
12
PKM LOK Poznań102495,0446367(dnf)dncdnc443669
144 POL 3404Rozalia Rozum
14
MKS Dwójka Warszawa42497,0637260(dnf)dncdnc504143
145 POL 747Oliwia Kaczyńska
13
KS Baza Mrągowo43504,0665377(dnc)dnc63585742
146 POL 1538Nela Kasprzyk
13
PKM LOK Poznań44513,0616866(dnf)dncdnc424757
147 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
14
YKP Gdynia103516,0758269(dnc)6962346065
148 POL 1467Matylda Rodziewicz
12
KS Baza Mrągowo45542,048768263(dnf)dnc616163
149 POL 1878Konrad Nawrot
13
SSW MOS Iława104545,0407362(dnf)dncdncufd5167
150 POL 1946Igor Murach
12
KS Baza Mrągowo105549,069646665(dnc)dnc686564
151 POL 1862Michał Trzpis
13
KW LOK Garland Gliwice106558,0444869(dnf)dnc61dncdncdnc
152 POL 1881Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów107561,08181793672(dnf)736970
153 POL 1747Zofia Dembowska
12
KS Baza Mrągowo46561,0667274(dnc)dnfdnc556458
154 POL 2888Maja Szostak
13
JK Kotwica Tarnobrzeg47566,0807874(dnc)dncdnf565555
155 POL 1493Marta Sochacka
13
UKS Żeglarz Wrocław48591,0767081(dnc)dnc59757868
156 POL 1240Adam Jakubowski
13
PKM LOK Poznań108594,0587577(ret)dncdnc637673
157 POL 17541Oliwia Pietkiewicz
12
KS Dobra Marina Szczecin49594,07175646167(dnf)dncdncdnc
158 POL 1953Karol Rak
14
SEJK Pogoń Szczecin109599,071787962(dnc)dnc717175
159 POL 937Tomasz Terlecki
13
KS Baza Mrągowo110599,0(82)6680dncufd65727474
160 POL 1560Aleksandra Błońska
13
UKS Żegluj Lublin50608,0797976(dnf)dncdnf676772
161 POL 938Anna Ścisłowska
13
UKS Żegluj Lublin51614,0707978(dnc)dncdnf767762
162 POL 1754Aleksander Nowakowski
13
KS Dobra Marina Szczecin111616,0(dnf)7780dnfdncdnf646871
163 POL 3438Marcin Lewków
13
MKS Dwójka Warszawa112623,083838365(dnf)dnc747378
164 POL 1108Radosław Naróć
15
KS Dobra Marina Szczecin113634,0(dnf)ufd82dncdncdnf667276
165 POL 1853Zofia Księżniak
13
UKS Żegluj Lublin52647,0(dnf)8081dncdncdnc787977
166 POL 20721Szymon Góralski
13
KS Dobra Marina Szczecin114672,0(dnc)dnc83dncdncdncdncdncdnc

Kary punktowe:

POL 1937Maciej Szawkowski POL 1937wyścig 19, 9 --> 13 punkty, scp
POL 1936Eryk Majewski POL 1936wyścig 118, 18 --> 22 punkty, scp
POL 1138Michał Kuchtyn POL 1138wyścig 131, 31 --> 35 punkty, scp
POL 129Julia Płocharczyk POL 129wyścig 159, 59 --> 63 punkty, bfd
POL 3460Magdalena Luśnia POL 3460wyścig 156, 56 --> 60 punkty, scp
POL 3457Piotr Wójcik POL 3457wyścig 162, 62 --> 66 punkty, scp
CZE 703Liliana Dymáková CZE 703wyścig 152, 52 --> 56 punkty, scp
POL 3459Lena Kaczmarek POL 3459wyścig 174, 74 --> 78 punkty, scp
POL 3462Bartosz Pluta POL 3462wyścig 162, 62 --> 66 punkty, scp
POL 747Oliwia Kaczyńska POL 747wyścig 166, 66 --> 70 punkty, scp
POL 1467Matylda Rodziewicz POL 1467wyścig 148, 48 --> 52 punkty, scp
POL 1946Igor Murach POL 1946wyścig 169, 69 --> 73 punkty, scp
POL 1747Zofia Dembowska POL 1747wyścig 166, 66 --> 70 punkty, scp
POL 1953Karol Rak POL 1953wyścig 171, 71 --> 75 punkty, scp
POL 937Tomasz Terlecki POL 937wyścig 182, 82 --> 84 punkty, scp
POL 1459Mateusz Kuchowicz POL 1459wyścig 329, 29 --> 33 punkty, scp
CZE 444Patrick Štafa CZE 444wyścig 343, 43 --> 47 punkty, scp
CZE 703Liliana Dymáková CZE 703wyścig 333, 33 --> 37 punkty, scp
POL 1949Stanisław Kasprzak POL 1949wyścig 358, 58 --> 62 punkty, scp
POL 1574Emilia Siekierczak POL 1574wyścig 373, 73 --> 77 punkty, scp
POL 1676Piotr Grzesiek POL 1676wyścig 367, 67 --> 71 punkty, scp
POL 1538Nela Kasprzyk POL 1538wyścig 366, 66 --> 70 punkty, scp
POL 17541Oliwia Pietkiewicz POL 17541wyścig 364, 64 --> 68 punkty, scp
POL 1240Adam Jakubowski POL 1240wyścig 377, 77 --> 81 punkty, scp
POL 938Anna Ścisłowska POL 938wyścig 378, 78 --> 82 punkty, scp
POL 1754Aleksander Nowakowski POL 1754wyścig 380, 80 --> 84 punkty, scp
POL 1108Radosław Naróć POL 1108wyścig 382, 82 --> 84 punkty, scp
POL 20721Szymon Góralski POL 20721wyścig 383, 83 --> 84 punkty, scp
POL 3461Jakub Jan Podgórny POL 3461wyścig 95, 5 --> 9 punkty, scp
POL 3460Magdalena Luśnia POL 3460wyścig 922, 22 --> 26 punkty, scp
POL 3457Piotr Wójcik POL 3457wyścig 920, 20 --> 24 punkty, scp
POL 3459Lena Kaczmarek POL 3459wyścig 925, 25 --> 29 punkty, scp
POL 3462Bartosz Pluta POL 3462wyścig 951, 51 --> 55 punkty, scp
POL 1953Karol Rak POL 1953wyścig 975, 75 --> 79 punkty, scp