Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 2173Antonina Dziekańska
10
Giżycka Grupa Regatowa119,01111137(21)4
2 POL 1791Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa224,01315(10)1391
3 POL 1460Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań125,02243135(6)5
4 POL 1271Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń236,0521014(13)1013
5 POL 2027Bartosz Nurowski
12
KS Spójnia Warszawa337,09432219(24)7
6 POL 2080Patrycja Jałoszyńska
11
KŻ Nysa363,0334836(25)1125
7 POL 1831Kornelia Urzędowska
11
UKŻ Siódemka Białystok474,0(21)18655711166
8 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń475,017910995142(19)
9 POL 1674Wiktor Mariański
12
WTW580,0128814(24)661313
10 POL 3465Piotr Kowalewski
11
Sailing Legia Warszawa682,0191512438183(20)
11 POL 1608Miłosz Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa784,0252(10)7218dne
12 POL 2029Alexander Nowak
12
UKS Sindbad Legionowo890,0101771612512(27)11
13 POL 1388Aleksander Skowroński
12
UKS Zalew Kielce992,03(ufd)53482ufd10
14 POL 1712Zofia Kuszewska
11
Giżycka Grupa Regatowa592,0151057119(44)530
15 POL 224Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań1093,016474(22)18151712
16 POL 2100Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa695,0689111810(19)1914
17 POL 1606Tomasz Sobota
12
Stowarzyszenie Marina Poraj11102,0205271042925(32)
18 POL 226Michał Szota
11
KŻ Nysa12106,0611610721(48)1233
19 POL 2201Stanisław Wróblewski
11
AZS Uniwersytet Warszawski13109,0157366114dne(16)
20 POL 1448Tomasz Biedrzycki
11
MKS Dwójka Warszawa14110,0413(32)8221028232
21 POL 1991Ignacy Sobczak
9
Sailing Legia Warszawa151113,0122562814(40)1828
22 POL 1141Mikołaj Paderewski
8
TKŻ Toruń162121,052117226152114(37)
23 POL 2191Eryk Kąkolewski
12
KS Spójnia Warszawa17121,0(ufd)1018917726268
24 POL 1224Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań18126,0172281489(33)2226
25 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń19135,0271711121812(scp)2018
26 ITA 9024Pola Wójcik
9
AZS Uniwersytet Warszawski73148,04(dsq)206332383222
27 POL 3467Tomasz Rysz
11
KS Spójnia Warszawa20148,0196131123438(39)34
28 POL 825Wincenty Sanecki
11
KŻ Nysa21150,0103314331517(43)721
29 POL 1283Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań22152,011111513302835(ufd)9
30 POL 1227Krzysztof Zawadzki
12
Stowarzyszenie Marina Poraj23153,0(38)2419181212233015
31 POL 1106Marcel Stolarski
11
MKS Dwójka Warszawa24161,01361112(ufd)2ufd3129
32 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń25163,024122219161330(35)27
33 POL 3466Kamil Czajkowski
11
Sailing Legia Warszawa26165,033322118931174(52)
34 POL 3511Piotr Szklarski
12
AZS Uniwersytet Warszawski27175,071116312823(47)4217
35 POL 2202Magdalena Kaczyńska
11
UKS Fir Warszawa8176,0141323151114(52)4640
36 POL 1988Wiktor Raszka
12
MKS Dwójka Warszawa28176,014182913292822(40)23
37 POL 1922Michał Małagocki
10
KS Spójnia Warszawa29186,032121432301520(33)31
38 POL 936Maciej Misiuk
11
UKS Żegluj Lublin30188,02271527321631(38)38
39 POL 1834Mikołaj Łukasik
11
UKS Żegluj Lublin31188,01816917392024(48)45
40 POL 1975Maksymilian Ambroziak
9
Sailing Legia Warszawa324189,0927183221314110(ufd)
41 POL 1739Anna Niklaus
10
ŻMKS Poznań9189,0232719261318(42)2835
42 POL 1470Ewa Bańbura
11
UKS Fir Warszawa10190,0189272021223934(44)
43 POL 1200Jan Narębski
11
TKŻ Toruń33205,0(nsc)2012262424341550
44 POL 1624Anna Chrobak
10
KŻ Nysa11212,037283516143016(47)36
45 POL 3999Tomasz Ignaczewski
9
KS Spójnia Warszawa345213,0728312413(dnc)273647
46 POL 3446Ignacy Moritz
11
UKS Fir Warszawa35213,0131428171725(53)5049
47 POL 1950Marcelina Drescher
12
AZS Uniwersytet Warszawski12215,0112623241539(50)2948
48 POL 308Nina Bułtowicz
11
UKS Żegluj Lublin13218,020233427232032(ufd)39
49 POL 1270Jakub Podziewski
12
UKŻ Siódemka Białystok36227,0283720221617(49)4146
50 POL 3420Adam Aljabali
11
UKS Żegluj Lublin37230,024(ufd)21293219364524
51 POL 1887Konstanty Kosiński
12
UKŻ Siódemka Białystok38239,082213(ufd)ufd11374942
52 POL 1422Maksymilian Kajdy
11
UKS Fir Warszawa39241,016162421(dsq)41453741
53 POL 156Eryk Kazimierczyk
9
AZS Uniwersytet Warszawski406246,0253224213325(51)4343
54 POL 11939Filip Kowal
12
UKS Żegluj Lublin41258,0833393619334644(51)
55 POL 1909Michał Guszcza
10
UKS Sindbad Legionowo42258,0331425253116(dnc)dncdnc
56 POL 958Piotr Placzke
9
UKS Fir Warszawa437271,0273422152(ufd)dncdncdnc
57 POL 127Paweł Rusak
10
UKŻ Siódemka Białystok44147,02225(39)342627328
58 POL 1424Tadeusz Kozłowski
11
UKS Fir Warszawa45154,0(39)3026303419267
59 POL 1714Antoni Malicki
12
AZS Uniwersytet Warszawski46154,0(35)2627352522559
60 POL 1076Antoni Koterba
9
UKS Fir Warszawa478155,0352917(41)3130814
61 POL 2102Leon Mostowski
9
KS Spójnia Warszawa489157,0(41)3531282621493
62 POL 1908Dawid Brzeski
11
MKS Dwójka Warszawa49159,530393025(43)26135
63 POL 1838Dagmara Gobiec
11
UKŻ MICHAŁOWO14162,0(36)242529352410141
64 POL 1050Mia Wuster
11
ŻMKS Poznań15185,025(37)33311932131913
65 POL 739Pola Zelich
10
ŻMKS Poznań16188,034(35)30202026112918
66 POL 2071Amelia Dahms
12
UKS Szkwał Legionowo17191,0264228232532(ufd)411
67 POL 1369Tomasz Guzik
11
Stowarzyszenie Marina Poraj50194,0(43)2140303529151212
68 POL 1776Dominik Kmin
9
UKS Fir Warszawa5110204,037204933143768(ret)
69 POL 1839Miłosz Dworakowski
10
UKŻ MICHAŁOWO52222,029(46)4336363471522
70 POL 2157Ewelina Michulec
12
KS Spójnia Warszawa18226,5(dnc)453740382724105
71 POL 2177Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa1911241,02131403549(dnc)222716
72 POL 893Klara Krzywicka
10
AZS Uniwersytet Warszawski20241,02929(ufd)372837282627
73 POL 18271Krzysztof Szkudlarek
11
Giżycka Grupa Regatowa53242,032384723(51)36183117
74 POL 1801Hubert Głowala
11
UKS Żegluj Lublin54243,03436(42)394134231719
75 POL 1840Wiktoria Poskrobko
9
UKŻ MICHAŁOWO2112244,0(ufd)40ufd284535121314
76 POL 1143Ada Bułtowicz
11
UKS Żegluj Lublin22245,026153419(ufd)41ufd512
77 POL 1775Mateusz Skowroński
7
UKS Zalew Kielce5513245,031(38)36342029303530
78 POL 1903Mateusz Kazimierczyk
11
AZS Uniwersytet Warszawski56253,03036(46)454436211625
79 POL 1999Helena Kisiel
10
KS Spójnia Warszawa23269,0(dnc)19354337402018dne
80 POL 113Natalia Ostaszewska
10
UKŻ MICHAŁOWO24270,023(45)42384339322429
81 POL 1773Monika Firek
11
MKS Dwójka Warszawa25271,0(dnc)dnc3843503392120
82 POL 1139Stanisław Tracz
9
MKS Dwójka Warszawa5714276,03141(dnc)dncdncdnc16710
83 POL 960Maksymilian Jackowski
10
UKS Szkwał Legionowo58277,045(47)4337544294034
84 POL 1963Anna Olchowik
9
AZS Uniwersytet Warszawski2615282,04750264846(53)143021
85 POL 2785IGOR KANIK
12
UKS Nad Jeziorkiem59282,0424433(47)4638312226
86 POL 1363Maja Leśniewska
10
Giżycka Grupa Regatowa27288,0283438(49)4243274333
87 POL 2786GRZEGORZ KARPIŃSKI
13
UKS Nad Jeziorkiem60295,043(48)48462747193332
88 POL 1765Marianna Dryja
11
KS Spójnia Warszawa28305,0383944(ufd)3952411141
89 POL 3547Antoni Kugacz
11
AZS Uniwersytet Warszawski61306,0(dnf)dnfdnf423442252524
90 POL 1274Dominik Łuczak
10
UKŻ Siódemka Białystok62306,039(dnc)45383642333736
91 POL 1570Jan Pietuszko
8
KS Spójnia Warszawa6316312,0(ufd)31dnf52dnf54262015
92 POL 1244Adam Brzozowski
9
KS Spójnia Warszawa6417318,04423454738(48)424237
93 POL 2158Aleksander Franczyk
11
KS Spójnia Warszawa65324,0401929393746(dnc)dncdnc
94 POL 570Filip Leśniewski
9
Giżycka Grupa Regatowa6618324,0365132444044(dnc)3839
95 POL 1837Natasza Poskrobko
9
UKŻ MICHAŁOWO2919327,0(dnc)4447444748373228
96 POL 1334Antoni Marcinkiewicz
11
KS Spójnia Warszawa67328,0(ufd)ufd41dnf4251342323
97 POL 1364Franciszek Fuk
10
Giżycka Grupa Regatowa68328,0403037414150(dnc)4445
98 POL 1678Adam Orzeszko
11
KŻ Nysa69331,0484936404938(ufd)2843
99 POL 1133Zuzanna Ostaszewska
10
UKŻ MICHAŁOWO30335,0(dnc)dncufd504445173431
100 POL 1245Tymon Kapala
10
KS Spójnia Warszawa70341,041414146(48)46394542
101 POL 126Hanna Szyplińska
7
UKS Szkwał Legionowo3120356,0(dnc)4646454840444938
102 POL 1749Pola Pacewicz
11
UKS Żegluj Lublin32359,0444050(53)4045434849
103 POL 1378Ignacy Koterski
9
KS Spójnia Warszawa7121362,0(dnc)42dnf5245dnc383635
104 POL 1766Stanisław Jachymczyk
9
KS Spójnia Warszawa7222364,046434848(dnc)47404646
105 POL 1201Szymon Stański
12
WTW73376,0(dnc)dnc44422735dncdncdnc
106 POL 1332Milan Puskar
9
KS Spójnia Warszawa7423379,0(dnc)dncdnf492943dnc4740
107 POL 1892Patrycja Pietuszko
8
KS Spójnia Warszawa3324395,0(ret)dnc5150dncdnc363948
108 POL 859Katarzyna Biernacka
10
UKS Fir Warszawa34405,0(dnc)dncdncdncdncdnc354144
109 POL 2787FRANCISZEK GRYGORCZUK
11
UKS Nad Jeziorkiem75418,0(dnc)dncdnf514749dns5050
110 POL 2025Ryszard Junczyk
9
UKS Sindbad Legionowo7625427,04243(dnc)dncdncdncdncdncdnc
111 POL 1769Maciej Ziembicki
8
KS Spójnia Warszawa7726440,0(dnc)dncdnf51dncretdncret47