Puchar Mechelinek

Mechelinki

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia14,0(2)211
2 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia27,014(6)2
3 POL 2141Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki18,0(7)125
4 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki214,0653(7)
5 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia318,0(15)1143
6 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia320,088(17)4
7 POL 777Ignacy Sobczak
9
Sailing Legia Warszawa4122,03(15)811
8 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia522,04(17)126
9 POL 12Jacek Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia626,09107(12)
10 POL 2117Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia729,012125(13)
11 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia430,0146(20)10
12 POL 1803Igor Saj
12
Port Mechelinki832,0(19)9914
13 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia935,0(20)16118
14 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia1039,017319(32)
15 POL 1544Paweł Friedrich
12
KS Zatoka Puck1139,0111414(19)
16 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia12240,0520(22)15
17 POL 1266Stanisław Robak
10
KS Zatoka Puck1344,0(25)25109
18 POL 105Krzysztof Krauze
13
MKŻ Arka Gdynia1447,010(26)2116
19 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia554,01813(23)23
20 POL 1663Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia6355,01322(39)20
21 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia7459,02318(27)18
22 POL 704Fabian Wong
11
MKŻ Arka Gdynia1564,022(31)2517
23 POL 2084Weronika Pawlak
11
OPTI CWM Gdynia867,0163318(dnf)
24 POL 3610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki1668,0(36)191534
25 POL 1991Gabriela Friedrich
10
KS Zatoka Puck969,02127(36)21
26 POL 1811? ?
11
---1771,0dnc716(dnf)
27 POL 1596Alicja Wajda
10
Port Mechelinki1076,0283513(dnf)
28 POL 4707ANTEK ZAJĄC
9
Gdański Klub Żeglarski18578,0(39)213027
29 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia1984,03230(42)22
30 POL 2112Oliwier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia2084,0(29)292629
31 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki2185,0(38)232933
32 POL 1659Zofia Brzozowicz
11
Port Mechelinki1189,0263924(dnf)
33 POL 1008Szymon Wielewicki
10
KS Zatoka Puck2290,0312831(dsq)
34 POL 1522Maciej Sitek
12
OPTI CWM Gdynia2391,034(42)3324
35 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki2492,04024(dsq)28
36 POL 3542Łucja Gabriel
11
OPTI CWM Gdynia1292,0273728(dnf)
37 POL 1931Wojciech Wolszon
10
KS Zatoka Puck2599,0(dns)363231
38 POL 963Remigiusz Kużel
12
KS Zatoka Puck26103,0(43)433426
39 POL 3441Hubert Kunc
11
Port Mechelinki27103,03334(38)36
40 POL 4704MACIEJ KUNDZIER
9
Gdański Klub Żeglarski286104,0(41)323735
41 POL 2000Maksymilian Kuchar
10
YK Stal Gdynia29107,037(41)4030
42 POL 1254Julia Nagórska
11
Port Mechelinki13112,04245(ufd)25
43 POL 3510? ?
11
---30120,024dnsdnf(dnf)
44 POL 1760? ?
11
---31121,0dnc3835(dnf)
45 POL 101Jakub Steinborn
13
MKŻ Arka Gdynia32122,03044dnf(dnf)
46 POL 1290ILEK GUSHCHIN
9
Gdański Klub Żeglarski337123,03540ufd(dnf)
47 POL 3535Maria Stajewska
10
YK Stal Gdynia14131,0444641(dnf)

Wyniki regat: CADET
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 9901Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
4,012(3)1
2 POL 960Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
4,0(2)112
3 POL 9102Filip Nowak
Olaf Plichta
9,0342(7)
4 POL 9250Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
11,053(9)3
5 POL 9996Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
15,0474(8)
6 POL 9602Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
16,0(7)664
7 POL 9903Anna Łyczko
Julia Zdrojewska
19,0(8)856
8 POL 9065Maciej Bicki
Jan Cimiengo
19,0658(dnf)
9 POL 9463Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
21,0(9)975
10 POL 9606Jakub Klasa
Leon Wróblewski
30,0101010(dnf)
11 POL 602Hanna Wasilewska
Antonina Wasilewska
38,0(dns)1112dnf
12 POL 9756Katarzyna Wolska
Oliwer Grabow
41,0(dns)dns11dnf
13 POL 9135Karola Markowska
Blanka Barełkowska
45,0(dns)dnsdnfdnf
14 POL 9134Paulina Schütz
Zofia Przybyła
45,0(dns)dnsdnfdnf

Wyniki regat: OPTIMIST UKS
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1155Joanna Roman
13
KS AZS AWFiS Gdańsk13,0(1)111
2 POL 1586Aleksandra Kosowska
9
OPTI CWM Gdynia217,0322(5)
3 POL 1300OLGA BARANOWSKA
-
Gdański Klub Żeglarski329,04(8)32
4 POL 1007Anna Pawelczyk
12
Port Mechelinki414,073(9)4
5 POL 1702Lucjan Wong
9
MKŻ Arka Gdynia1315,0294(10)
6 POL 1351Zuzanna Zawiślak
12
KS AZS AWFiS Gdańsk516,05(13)83
7 POL 15Tola Sobolew
9
MKŻ Arka Gdynia6421,01047(12)
8 POL 11660Maksymilian Lewandowski
11
OPTI CWM Gdynia226,012(19)59
9 POL 2034Larysa Królasik
10
OPTI CWM Gdynia726,01376(23)
10 POL 34Aleksander Laskowski
12
MKŻ Arka Gdynia330,0814(18)8
11 POL 1912Franciszek Wojciechowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk37,0624(39)7
12 POL 2JAN CZUCHA
10
Port Mechelinki437,0(18)15166
13 POL 103Helena Pękalska
9
MKŻ Arka Gdynia8538,0151211(21)
14 POL 6JAKUB BARANIAK
9
YKP Gdynia5643,09(22)2113
15 POL 135Piotr Malec
11
KS AZS AWFiS Gdańsk643,01910(ocs)14
16 POL 771Zofia Seredyńska
13
GKM Cedrus943,01116(17)16
17 POL 1498ALEKSANDRA PUPEK
-
Gdański Klub Żeglarski10747,0201710(dnf)
18 POL 100NIKODEM GRABSKI
11
Port Mechelinki748,0161814(dsq)
19 POL 16601Jan Iwanowski
11
OPTI CWM Gdynia852,027619(dnf)
20 POL 1113Mikołaj Kacprzak
13
UKS Wiking Kamienia Królewska 952,0(22)201517
21 POL 104Hanna Osękowska
-
MKŻ Arka Gdynia11858,0(24)212215
22 POL 333Agata Wasąg
11
GKM Cedrus1262,0231128(dnf)
23 POL 5IGA WÓJCICKA
9
YKP Gdynia13965,021(29)2420
24 POL 71Alicja Strączyńska
11
KS AZS AWFiS Gdańsk1469,0(dnc)252024
25 POL 21IDA KRZEMIŃSKA
9
YKP Gdynia151070,01728(dnf)25
26 POL 1158HANNA WAWRZYNIAK
-
Port Mechelinki161173,02636(dnf)11
27 POL 81MIKOŁAJ TUREK
9
YKP Gdynia101274,0(dnc)513dsq
28 POL 804Dawid Wożniak
14
UKS Wiking Kamienia Królewska 1179,0282625(dnf)
29 POL 1359Anna Chełchowska
11
KS AZS AWFiS Gdańsk1783,0302726(dnf)
30 POL 221? ?
11
---1288,0253429(dnf)
31 POL 9Antoni Kuc
11
GKM Cedrus1390,0(dnf)323127
32 POL 265PATRYCJA JELIŃSKA
9
Port Mechelinki181395,0(dns)313826
33 POL 101URSZULA LEWANDOWSKA
9
YKP Gdynia1914112,0(dnc)3323dnf
34 POL 194Amelia Wica
11
UKŻ Lamelka20116,0(dns)3030dnf
35 POL 4ZOFIA CZUCHA
9
YKP Gdynia2115122,029(dns)37dnf
36 POL 8WOJCIECH ŁUBIERZEWSKI
-
Port Mechelinki1416125,0(dns)dns12dnf
37 POL 8WOJCIECH ŁUBIERZEWSKI
-
Port Mechelinki1517127,014(dns)dnfdnf
38 POL 557Filip Klebba
12
UKS Wodniacy Garczyn16132,0(dns)dnsdnf18
39 POL 22Olga Dźwigoń
9
KS AZS AWFiS Gdańsk2218133,0(dns)dnsdnf19
40 POL 111Maksym Bryńczak
11
KS AZS AWFiS Gdańsk17136,0(dnf)dnsdnf22
41 POL 808Nikola Formela
12
UKS Wiking Kamienia Królewska 23136,0(dns)23dnfdnf
42 POL 3igor CISZEWSKI
9
Port Mechelinki1819140,0(dnf)dnf27dnf
43 POL 33LENA Szczepaniak
10
Port Mechelinki24142,0(dns)dnsdnf28
44 POL 364Karolina Pobłocka
13
UKŻ Lamelka25145,0(dnf)dns32dnf
45 POL 1719Kuba Świtalski
10
UKS Wodniacy Garczyn19146,0(dnf)dns33dnf
46 POL 555Tomasz Stoltmann
12
UKS Wodniacy Garczyn20147,0(dnf)dns34dnf
47 POL 558Aleksander Hinc
12
UKS Wodniacy Garczyn21148,0(dns)ocs35dnf
48 POL 31PIOTR NEUMANN
10
YKP Gdynia22148,0(dnf)35dnfdnf
49 POL 10Bruno Wasąg
10
GKM Cedrus23149,0(dns)dns36dnf
50 POL 7ANTONII PIETRZAK
-
Port Mechelinki2420170,0(dnf)dnfdnfdnf
51 POL 1Lena Melon
10
KS AZS AWFiS Gdańsk26170,0(dns)dnsdnfdnf
52 POL 362Michał Pawela
12
UKŻ Lamelka25170,0(dns)dnsdnfdnf
53 POL 88Pola Bobrowska
11
KS AZS AWFiS Gdańsk27170,0(dns)dnsdnfdnf
54 POL 800Jakub Rowell
11
UKS Wiking Kamienia Królewska 26170,0(dns)dnsdnfdnf
55 POL 559Nina Kucharska
10
UKS Wodniacy Garczyn28170,0(dns)dnsdnfdnf

Wyniki regat: OPEN U24
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 656Hubert Kurjańczyk Maksymilian Pelowski
3,01(2)11
2 POL 275Wojciech Wysocki Malwina Walter, Patryk Recław
5,0(2)122
3 POL 115Piotr Nowakowski Olaf Kocur, Katarzyna Mielniczek
9,03(4)33
4 POL 53620Aleksander Hendrych Zuzanna Świtała
14,04(6)46
5 POL 36409Michał Danps Nikola Rowell
14,055(dnf)4
6 POL 102Aleksandra Chmielewska Maria Sienkiewicz, Karolina Kulesza
17,06(7)65
7 POL 36154Patrycja Kaszuba Marta Kaszuba
21,073(dnf)dsq
8 POL 103Mateusz Weber Oskar Plichta
24,0(dnc)85dnf
9 POL 36325Dariusz Danps Philipp Dieval
28,089(dnf)dnf
10 POL 107? ?
30,0910(dnf)dnf

Wyniki regat: KORSARZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3 R4
15,0(4)131
2 POL 46Robert Kłakulak
Piotr Kamiński
5,0131(4)
3 POL 27Piotr Łopuchim
Marcin Wieremiejczuk
6,0(5)222
4 POL 51Andrzej Hoszko
Maciej Czucha
10,0244(5)
5 POL 32Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
14,03(6)56
6 POL 25Mateusz Reński
Przemysław Rezmer
16,067(8)3
7 POL 66Milena Maciuszko
Mateusz Safijan
19,0(8)577
8 POL 57Tadeusz Jurczak
Bartłomiej Jurczak
23,0986(10)
9 POL 38Radosław Osuch
Magdalena Pelc
29,07(dns)dnf8
10 POL 42Marek Budzisz
Tomasz Gębalski
33,0109(dnf)dnf
11 POL 61Artur Pruszyński
Piotr Millati
34,011(dns)dnf9
12 POL 53Zbigniew Nowakowski
? ?
42,0(dns)dnsdnfdnf
13 POL 34Robert Kobela
Grzegorz Kobela
42,0(dns)dnsdnfdnf