Puchar Mechelinek

Mechelinki

LISTA STARTOWA

Lista startowa: OPTIMIST B 48
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1008Szymon Wielewicki
K
2011-10-12
10
KS Zatoka Puck
2 POL 101Jakub Steinborn
K
2008-09-24
13
MKŻ Arka Gdynia
3 POL 105Krzysztof Krauze
K
2008-09-24
13
MKŻ Arka Gdynia
4 POL 12Jacek Paczos
K
2010-05-21
11
MKŻ Arka Gdynia
5 POL 122Kajetan Liszewski
K
2010-07-26
11
OPTI CWM Gdynia
6 POL 1254Julia Nagórska
M
2010-07-13
11
Port Mechelinki
7 POL 1266Stanisław Robak
K
2011-06-14
10
KS Zatoka Puck
8 POL 1281Klara Malec
M
2010-04-13
11
OPTI CWM Gdynia
9 POL 1290ILEK GUSHCHIN
K
2012-02-09
9
Gdański Klub Żeglarski
10 POL 1522Maciej Sitek
K
2009-12-26
12
OPTI CWM Gdynia
11 POL 1544Paweł Friedrich
K
2009-12-30
12
KS Zatoka Puck
12 POL 1596Alicja Wajda
M
2011-09-11
10
Port Mechelinki
13 POL 1659Zofia Brzozowicz
M
2010-11-03
11
Port Mechelinki
14 POL 1663Maria Januszewska
M
2012-10-25
9
YK Stal Gdynia
15 POL 1760? ?
K
2010-01-01
11
---
16 POL 1780Eryk Krause
K
2011-12-28
10
OPTI CWM Gdynia
17 POL 1802Lena Bukowska
M
2010-11-05
11
YK Stal Gdynia
18 POL 1803Igor Saj
K
2009-11-09
12
Port Mechelinki
19 POL 1809Matylda Jankowska
M
2010-10-18
11
YK Stal Gdynia
20 POL 1811? ?
K
2010-01-01
11
---
21 POL 1931Wojciech Wolszon
K
2011-08-05
10
KS Zatoka Puck
22 POL 1991Gabriela Friedrich
M
2011-11-07
10
KS Zatoka Puck
23 POL 2000Maksymilian Kuchar
K
2011-01-13
10
YK Stal Gdynia
24 POL 2083Konrad Czech
K
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
25 POL 2084Weronika Pawlak
M
2010-04-19
11
OPTI CWM Gdynia
26 POL 2089Norbert Herba
K
2010-07-29
11
YK Stal Gdynia
27 POL 2112Oliwier Wyżychowski
K
2011-08-30
10
OPTI CWM Gdynia
28 POL 2116Alicja Saj
M
2010-08-01
11
YK Stal Gdynia
29 POL 2117Piotr Tutkowski
K
2011-06-21
10
YK Stal Gdynia
30 POL 2141Maksymilian Stańko
K
2009-02-13
12
Port Mechelinki
31 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
K
2010-06-25
11
Port Mechelinki
32 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
K
2009-12-29
12
Port Mechelinki
33 POL 3441Hubert Kunc
K
2010-07-05
11
Port Mechelinki
34 POL 3444Wiktor Kruszyński
K
2012-08-15
9
YK Stal Gdynia
35 POL 3479Ida Kocięda
M
2010-07-08
11
OPTI CWM Gdynia
36 POL 3510? ?
K
2010-01-01
11
---
37 POL 3515Szymon Mocarski
K
2010-03-18
11
YK Stal Gdynia
38 POL 3520Lena Herba
M
2013-01-25
8
YK Stal Gdynia
39 POL 3535Maria Stajewska
M
2011-09-13
10
YK Stal Gdynia
40 POL 3542Łucja Gabriel
M
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
41 POL 3610Tomasz Tracz
K
2011-12-16
10
Port Mechelinki
42 POL 4704MACIEJ KUNDZIER
K
2012-03-29
9
Gdański Klub Żeglarski
43 POL 4707ANTEK ZAJĄC
K
2012-02-21
9
Gdański Klub Żeglarski
44 POL 704Fabian Wong
K
2010-08-27
11
MKŻ Arka Gdynia
45 POL 777Ignacy Sobczak
K
2012-01-26
9
Sailing Legia Warszawa
46 POL 8Michalina Klimczak
M
2010-06-21
11
Port Mechelinki
47 POL 9369Olaf Krupa
K
2009-05-12
12
Port Mechelinki
48 POL 963Remigiusz Kużel
K
2009-11-20
12
KS Zatoka Puck

Lista startowa: CADET 14
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
1 POL 602Hanna Wasilewska
Antonina Wasilewska
2 POL 9065Maciej Bicki
Jan Cimiengo
3 POL 9102Filip Nowak
Olaf Plichta
4 POL 9134Paulina Schütz
Zofia Przybyła
5 POL 9135Karola Markowska
Blanka Barełkowska
6 POL 9250Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
7 POL 9463Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
8 POL 960Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
9 POL 9602Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
10 POL 9606Jakub Klasa
Leon Wróblewski
11 POL 9756Katarzyna Wolska
Oliwer Grabow
12 POL 9901Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
13 POL 9903Anna Łyczko
Julia Zdrojewska
14 POL 9996Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs

Lista startowa: OPTIMIST UKS 56
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Lena Melon
M
2011-07-19
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
2 POL 10Bruno Wasąg
K
2011-08-03
10
GKM Cedrus
3 POL 100NIKODEM GRABSKI
K
2010-07-07
11
Port Mechelinki
4 POL 1007Anna Pawelczyk
M
2009-03-31
12
Port Mechelinki
5 POL 101URSZULA LEWANDOWSKA
M
2012-02-25
9
YKP Gdynia
6 POL 103Helena Pękalska
M
2012-01-09
9
MKŻ Arka Gdynia
7 POL 104Hanna Osękowska
M
2021-10-01
-
MKŻ Arka Gdynia
8 POL 111Maksym Bryńczak
K
2010-12-01
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
9 POL 1113Mikołaj Kacprzak
K
2008-08-18
13
UKS Wiking Kamienia Królewska
10 POL 1155Joanna Roman
M
2008-08-27
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 POL 1158HANNA WAWRZYNIAK
M
0001-01-01
-
Port Mechelinki
12 POL 11660Maksymilian Lewandowski
K
2010-07-25
11
OPTI CWM Gdynia
13 POL 1300OLGA BARANOWSKA
M
0001-01-01
-
Gdański Klub Żeglarski
14 POL 135Piotr Malec
K
2010-10-11
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
15 POL 1351Zuzanna Zawiślak
M
2009-10-30
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
16 POL 1359Anna Chełchowska
M
2010-04-10
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
17 POL 1498ALEKSANDRA PUPEK
M
2021-04-06
-
Gdański Klub Żeglarski
18 POL 15Tola Sobolew
M
2012-08-12
9
MKŻ Arka Gdynia
19 POL 1586Aleksandra Kosowska
M
2012-02-17
9
OPTI CWM Gdynia
20 POL 16601Jan Iwanowski
K
2010-02-02
11
OPTI CWM Gdynia
21 POL 1702Lucjan Wong
K
2012-04-05
9
MKŻ Arka Gdynia
22 POL 1719Kuba Świtalski
K
2011-06-07
10
UKS Wodniacy Garczyn
23 POL 1912Franciszek Wojciechowski
M
2008-11-27
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24 POL 194Amelia Wica
M
2010-06-02
11
UKŻ Lamelka
25 POL 2JAN CZUCHA
K
2011-03-30
10
Port Mechelinki
26 POL 2034Larysa Królasik
M
2011-08-24
10
OPTI CWM Gdynia
27 POL 21IDA KRZEMIŃSKA
M
2012-03-21
9
YKP Gdynia
28 POL 22Olga Dźwigoń
M
2012-04-17
9
KS AZS AWFiS Gdańsk
29 POL 221? ?
K
2010-01-01
11
---
30 POL 265PATRYCJA JELIŃSKA
M
2012-01-31
9
Port Mechelinki
31 POL 3igor CISZEWSKI
K
2012-10-05
9
Port Mechelinki
32 POL 31PIOTR NEUMANN
K
2011-07-31
10
YKP Gdynia
33 POL 33LENA Szczepaniak
M
2011-10-25
10
Port Mechelinki
34 POL 333Agata Wasąg
M
2010-03-07
11
GKM Cedrus
35 POL 34Aleksander Laskowski
K
2009-03-31
12
MKŻ Arka Gdynia
36 POL 362Michał Pawela
K
2009-05-28
12
UKŻ Lamelka
37 POL 364Karolina Pobłocka
M
2008-07-21
13
UKŻ Lamelka
38 POL 4ZOFIA CZUCHA
M
2012-03-15
9
YKP Gdynia
39 POL 5IGA WÓJCICKA
M
2012-03-10
9
YKP Gdynia
40 POL 555Tomasz Stoltmann
K
2009-08-17
12
UKS Wodniacy Garczyn
41 POL 557Filip Klebba
K
2009-01-20
12
UKS Wodniacy Garczyn
42 POL 558Aleksander Hinc
K
2009-02-04
12
UKS Wodniacy Garczyn
43 POL 559Nina Kucharska
M
2011-09-06
10
UKS Wodniacy Garczyn
44 POL 6JAKUB BARANIAK
K
2012-02-24
9
YKP Gdynia
45 POL 61Gracjan Chabowski
K
2011-10-23
10
KS Damroka Chmielno
46 POL 7ANTONII PIETRZAK
K
0001-01-01
-
Port Mechelinki
47 POL 71Alicja Strączyńska
M
2010-04-10
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
48 POL 771Zofia Seredyńska
M
2008-03-07
13
GKM Cedrus
49 POL 8WOJCIECH ŁUBIERZEWSKI
K
0001-01-01
-
Port Mechelinki
50 POL 800Jakub Rowell
K
2010-02-08
11
UKS Wiking Kamienia Królewska
51 POL 804Dawid Wożniak
K
2007-08-05
14
UKS Wiking Kamienia Królewska
52 POL 808Nikola Formela
M
2009-07-31
12
UKS Wiking Kamienia Królewska
53 POL 81MIKOŁAJ TUREK
K
2012-04-27
9
YKP Gdynia
54 POL 88Pola Bobrowska
M
2010-06-10
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
55 POL 9Antoni Kuc
K
2010-01-08
11
GKM Cedrus
56 POL 91Gabriel Kubiak
K
2010-11-12
11
KS Damroka Chmielno

Lista startowa: OPEN U24 11
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
1 POL 36154Patrycja Kaszuba Marta Kaszuba
2 POL 102Aleksandra Chmielewska Maria Sienkiewicz, Karolina Kulesza
3 POL 103Mateusz Weber Oskar Plichta
4 POL 107? ?
5 POL 115Piotr Nowakowski Olaf Kocur, Katarzyna Mielniczek
6 POL 275Wojciech Wysocki Malwina Walter, Patryk Recław
7 POL 36154Patrycja Kaszuba Marta Kaszuba
8 POL 36325Dariusz Danps Philipp Dieval
9 POL 36409Michał Danps Nikola Rowell
10 POL 53620Aleksander Hendrych Zuzanna Świtała
11 POL 656Hubert Kurjańczyk Maksymilian Pelowski

Lista startowa: KORSARZ 12
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
1 POL 25Mateusz Reński
Przemysław Rezmer
2 POL 27Piotr Łopuchim
Marcin Wieremiejczuk
3 POL 32Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
4 POL 34Robert Kobela
Grzegorz Kobela
5 POL 38Radosław Osuch
Magdalena Pelc
6 POL 42Marek Budzisz
Tomasz Gębalski
7 POL 46Robert Kłakulak
Piotr Kamiński
8 POL 51Andrzej Hoszko
Maciej Czucha
9 POL 53Zbigniew Nowakowski
? ?
10 POL 57Tadeusz Jurczak
Bartłomiej Jurczak
11 POL 61Artur Pruszyński
Piotr Millati
12 POL 66Milena Maciuszko
Mateusz Safijan