Podział na grupy obowiązujący w dniu: 09-05-2021 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 07:57 09-05-2021

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 POL 11
A1 ZLOTA
Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
2 POL 1108
A2 SREBRNA
Radosław NaróćKS Dobra Marina Szczecin
3 POL 1138
A1 ZLOTA
Michał KuchtynUKS Bryg Wrocław
4 POL 1159
A2 SREBRNA
Rafał Ołowiak YKP Gdynia
5 POL 11891
A2 SREBRNA
Szymon GóralskiKS Dobra Marina Szczecin
6 POL 121
A1 ZLOTA
Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów
7 POL 1221
A1 ZLOTA
Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
8 POL 129
A2 SREBRNA
Julia PłocharczykKS Baza Mrągowo
9 POL 1307
A1 ZLOTA
Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice
10 POL 133
A1 ZLOTA
Wojtek WójcikTS "Kuźnia" Rybnik
11 POL 1336
A2 SREBRNA
Aleksander ŁukanowskiTS "Kuźnia" Rybnik
12 POL 1370
A2 SREBRNA
Pola CzerwińskaUKS Żeglarz Wrocław
13 POL 1390
A2 SREBRNA
Ada WilińskaAZS Poznań
14 POL 1403
A1 ZLOTA
Kacper Kibiersza OPTI CWM Gdynia
15 POL 1405
A2 SREBRNA
Karol KucharczykUKS YACHT CLUB SŁAWA
16 POL 1417
A2 SREBRNA
Jan PsiukTS "Kuźnia" Rybnik
17 POL 1452
A2 SREBRNA
Juliusz BartczakSailing Legia Warszawa
18 POL 1467
A2 SREBRNA
Matylda RodziewiczKS Baza Mrągowo
19 POL 1468
A2 SREBRNA
Marcin MałotaKN Lider Kraków
20 POL 1491
A2 SREBRNA
Maksymilian KleszczUKS Żeglarz Wrocław
21 POL 1493
A2 SREBRNA
Marta SochackaUKS Żeglarz Wrocław
22 POL 15
A2 SREBRNA
Jan Wiśniowski YKP Gdynia
23 POL 1523
A1 ZLOTA
Olga Wietek YKP Gdynia
24 POL 1547
A1 ZLOTA
Maksymilian Koschel JKW Poznań
25 POL 1554
A2 SREBRNA
Tymon PrzyjemczakKS Zatoka Puck
26 POL 1560
A2 SREBRNA
Aleksandra BłońskaUKS Żegluj Lublin
27 POL 1563
A2 SREBRNA
Krzysztof RyszKN Lider Kraków
28 POL 1570
A1 ZLOTA
Antoni BrzozowskiSailing Legia Warszawa
29 POL 1574
A2 SREBRNA
Emilia SiekierczakAZS Poznań
30 POL 16
A2 SREBRNA
Teresa MilbałerKŻ Horn Kraków
31 POL 1601
A2 SREBRNA
Hieronim PazurUKS Żegluj Lublin
32 POL 1608
A1 ZLOTA
Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
33 POL 1625
A2 SREBRNA
Sebastian SchmidtKS Zatoka Puck
34 POL 1644
A2 SREBRNA
Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk
35 POL 1728
A1 ZLOTA
Jan Kamieński JKW Poznań
36 POL 1735
A1 ZLOTA
Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice
37 POL 1747
A2 SREBRNA
Zofia DembowskaKS Baza Mrągowo
38 POL 1750
A2 SREBRNA
Maria SajewiczUKS Żeglarz Wrocław
39 POL 1754
A2 SREBRNA
Aleksander NowakowskiKS Dobra Marina Szczecin
40 POL 17541
A2 SREBRNA
Oliwia PietkiewiczKS Dobra Marina Szczecin
41 POL 1764
A1 ZLOTA
Krzysztof Olowiak YKP Gdynia
42 POL 1780
A1 ZLOTA
Szymon Kolka YKP Gdynia
43 POL 1801
A1 ZLOTA
Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
44 POL 1811
A2 SREBRNA
Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski
45 POL 1817
A2 SREBRNA
Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
46 POL 1827
A1 ZLOTA
Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
47 POL 1829
A2 SREBRNA
Adam Chojnicki JKW Poznań
48 POL 1852
A2 SREBRNA
Piotr HarnaszTS "Kuźnia" Rybnik
49 POL 1863
A1 ZLOTA
Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
50 POL 1865
A1 ZLOTA
Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów
51 POL 1867
A1 ZLOTA
Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
52 POL 1878
A2 SREBRNA
Konrad Nawrot SSW MOS Iława
53 POL 1879
A1 ZLOTA
Igor Grzelak CHKŻ Chojnice
54 POL 1880
A1 ZLOTA
Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn
55 POL 1888
A2 SREBRNA
Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
56 POL 1889
A2 SREBRNA
Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
57 POL 191
A1 ZLOTA
Hubert StarrońKŻ Horn Kraków
58 POL 1910
A2 SREBRNA
Pola WdowiakSailing Legia Warszawa
59 POL 1917
A2 SREBRNA
Filip MendykKN Lider Kraków
60 POL 1921
A1 ZLOTA
Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
61 POL 1923
A1 ZLOTA
Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk
62 POL 1924
A2 SREBRNA
Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
63 POL 1927
A1 ZLOTA
Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
64 POL 1929
A2 SREBRNA
Jan Makowski JKW Poznań
65 POL 1936
A2 SREBRNA
Eryk MajewskiKS Baza Mrągowo
66 POL 1937
A2 SREBRNA
Maciej SzawkowskiKS Baza Mrągowo
67 POL 1939
A1 ZLOTA
Tomasz ZadoraUKS Żegluj Lublin
68 POL 1940
A1 ZLOTA
Filip Bil YKP Gdynia
69 POL 1946
A2 SREBRNA
Igor MurachKS Baza Mrągowo
70 POL 1953
A2 SREBRNA
Karol RakSEJK Pogoń Szczecin
71 POL 1969
A2 SREBRNA
Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
72 POL 1970
A2 SREBRNA
Timothy Melentyev YKP Gdynia
73 POL 1979
A1 ZLOTA
Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk
74 POL 1981
A2 SREBRNA
Adam SzalewiczGiżycka Grupa Regatowa
75 POL 1983
A2 SREBRNA
Olivier KuzmaMKŻR Marina Hotele
76 POL 1991
A1 ZLOTA
August SobczakSailing Legia Warszawa
77 POL 1999
A2 SREBRNA
Jan MuszyńskiSailing Legia Warszawa
78 POL 2
A1 ZLOTA
January Szczukowski CHKŻ Chojnice
79 POL 2001
A1 ZLOTA
Oskar Sylka YKP Gdynia
80 POL 2008
A1 ZLOTA
Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
81 POL 2023
A2 SREBRNA
Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów
82 POL 2024
A1 ZLOTA
Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
83 POL 2025
A1 ZLOTA
Jakub WegieraUKS Sindbad Legionowo
84 POL 2028
A2 SREBRNA
Borys ŁabędzkiUKS Sindbad Legionowo
85 POL 2033
A1 ZLOTA
Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
86 POL 2036
A2 SREBRNA
Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów
87 POL 2037
A1 ZLOTA
Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
88 POL 2042
A1 ZLOTA
Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
89 POL 2043
A1 ZLOTA
Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
90 POL 2048
A1 ZLOTA
Nina MirowskaAZS Uniwersytet Warszawski
91 POL 2072
A2 SREBRNA
Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
92 POL 2078
A1 ZLOTA
Stanisław ŁugowskiSailing Legia Warszawa
93 POL 2081
A1 ZLOTA
Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
94 POL 2086
A2 SREBRNA
Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
95 POL 21
A2 SREBRNA
Mikołaj CieślakUKS Żegluj Lublin
96 POL 2102
A1 ZLOTA
Krzysztof Maksymowicz Sailing Legia Warszawa
97 POL 211
A1 ZLOTA
Joanna MichalskaUKS YACHT CLUB SŁAWA
98 POL 2117
A1 ZLOTA
Alicja Tutkowska YKP Gdynia
99 POL 2119
A1 ZLOTA
Karol GajTS "Kuźnia" Rybnik
100 POL 2124
A1 ZLOTA
Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia
101 POL 2133
A2 SREBRNA
Aleksander Mucharski YKP Gdynia
102 POL 2137
A1 ZLOTA
Piotr Toczek YKP Gdynia
103 POL 2151
A1 ZLOTA
Jan Rohde SSW MOS Iława
104 POL 2152
A2 SREBRNA
Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów
105 POL 2157
A1 ZLOTA
Hubert MatzSailing Legia Warszawa
106 POL 2170
A2 SREBRNA
Maja HoroszkiewiczGiżycka Grupa Regatowa
107 POL 2171
A2 SREBRNA
Michał CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
108 POL 2200
A1 ZLOTA
Kaja ŚledzińskaSailing Legia Warszawa
109 POL 2204
A1 ZLOTA
Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn
110 POL 2207
A1 ZLOTA
Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
111 POL 2209
A1 ZLOTA
Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn
112 POL 2211
A2 SREBRNA
Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia
113 POL 2220
A1 ZLOTA
Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice
114 POL 2222
A1 ZLOTA
Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk
115 POL 2244
A1 ZLOTA
Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia
116 POL 2709
A1 ZLOTA
Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
117 POL 3333
A1 ZLOTA
Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
118 POL 3401
A2 SREBRNA
Jan Lemański TKŻ Toruń
119 POL 3402
A1 ZLOTA
Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk
120 POL 3403
A1 ZLOTA
Hieronim Hendler KS AZS AWFiS Gdańsk
121 POL 3405
A1 ZLOTA
Zofia SzcześniakKS Zjednoczeni Bydgoszcz
122 POL 3406
A1 ZLOTA
Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
123 POL 3407
A2 SREBRNA
Jan Konkol YKP Gdynia
124 POL 3411
A1 ZLOTA
Filip Nosol CHKŻ Chojnice
125 POL 3417
A2 SREBRNA
Jan PawłowiczKN Lider Kraków
126 POL 3419
A2 SREBRNA
Krzysztof JunczykUKS Sindbad Legionowo
127 POL 3422
A1 ZLOTA
Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
128 POL 3425
A2 SREBRNA
Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia
129 POL 3431
A1 ZLOTA
Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia
130 POL 3434
A1 ZLOTA
Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn
131 POL 3435
A2 SREBRNA
Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn
132 POL 3438
A1 ZLOTA
Julia TurniakUKS Żeglarz Wrocław
133 POL 3442
A2 SREBRNA
Adrianna Komosińska SSW MOS Iława
134 POL 3457
A1 ZLOTA
Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
135 POL 3459
A2 SREBRNA
Lena KaczmarekCentrum Żeglarskie Szczecin
136 POL 3460
A2 SREBRNA
Magdalena LuśniaCentrum Żeglarskie Szczecin
137 POL 3461
A2 SREBRNA
Jakub Jan Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin
138 POL 3462
A2 SREBRNA
Bartosz PlutaSEJK Pogoń Szczecin
139 POL 3464
A2 SREBRNA
Paweł WłodarczykSailing Legia Warszawa
140 POL 3469
A1 ZLOTA
Mateusz Kluczka YKP Gdynia
141 POL 3470
A2 SREBRNA
Piotr GrendziakTS "Kuźnia" Rybnik
142 POL 3477
A1 ZLOTA
Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia
143 POL 3479
A1 ZLOTA
Zofia BrdulakSailing Legia Warszawa
144 POL 3481
A1 ZLOTA
Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów
145 POL 3517
A1 ZLOTA
Jakub KuraśKŻ Horn Kraków
146 POL 3521
A1 ZLOTA
Michał Piskorz YKP Gdynia
147 POL 3525
A1 ZLOTA
Jan Żyła KS AZS AWFiS Gdańsk
148 POL 3528
A2 SREBRNA
Iga Dębecka-StrzyżewskaAZS Uniwersytet Warszawski
149 POL 3553
A1 ZLOTA
Zuzanna Borucka JKW Poznań
150 POL 37
A2 SREBRNA
Zuzanna ŻuchowskaUKS Żegluj Lublin
151 POL 71
A2 SREBRNA
Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia
152 POL 747
A2 SREBRNA
Oliwia KaczyńskaKS Baza Mrągowo
153 POL 883
A2 SREBRNA
Małgorzata WolszonKS Zatoka Puck
154 POL 90
A2 SREBRNA
Ignacy RzeźnikGdański Klub Żeglarski
155 POL 907
A1 ZLOTA
Tymon SzkolutUKS Żegluj Lublin
156 POL 910
A2 SREBRNA
Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk
157 POL 917
A1 ZLOTA
Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
158 POL 936
A1 ZLOTA
Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
159 POL 937
A2 SREBRNA
Tomasz TerleckiKS Baza Mrągowo
160 POL 938
A2 SREBRNA
Anna ŚcisłowskaUKS Żegluj Lublin
161 POL 951
A2 SREBRNA
Wojciech Henryk KomendaSailing Legia Warszawa
162 POL 978
A1 ZLOTA
Hanna Chojnicka JKW Poznań