Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1827Ewa Lewandowska
15
KS AZS AWFiS Gdańsk112,01322(4)211
2 POL 3411Filip Nosol
14
CHKŻ Chojnice120,0(ufd)3213362
3 POL 2033Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice234,0122372(30)53
4 POL 3477Fabian Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia249,0(40)643215136
5 POL 917Filip Marjański
14
KS AZS AWFiS Gdańsk358,0311115622(72)
6 POL 2117Alicja Tutkowska
14
YKP Gdynia359,0(21)1537111184
7 POL 3481Michał Jaroszek
15
KSW BALTIC Dziwnów470,029(ufd)1112738
8 POL 2January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice571,04851025109(32)
9 POL 1764Krzysztof Olowiak
13
YKP Gdynia671,0920124115(21)10
10 POL 2078Stanisław Ługowski
13
Sailing Legia Warszawa772,05181311331(50)
11 POL 3517Jakub Kuraś
14
KŻ Horn Kraków876,0108513131611(20)
12 POL 2220Bartosz Żmudziński
13
CHKŻ Chojnice979,02924178712(60)
13 POL 1523Olga Wietek
13
YKP Gdynia484,0141115322(dnc)415
14 POL 1780Szymon Kolka
13
YKP Gdynia1086,0(43)7224842021
15 POL 1801Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława1187,086162663(53)22
16 POL 2244Igor Kawałko
14
OPTI CWM Gdynia1289,01117718914(29)13
17 POL 3431Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia1390,01213111695(41)24
18 POL 2048Nina Mirowska
13
AZS Uniwersytet Warszawski592,0(41)54157103417
19 POL 936Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1496,02491011141117(25)
20 POL 2151Jan Rohde
13
SSW MOS Iława1598,01517617234(30)16
21 POL 2200Kaja Śledzińska
14
Sailing Legia Warszawa6103,018215204(39)737
22 POL 2157Hubert Matz
13
Sailing Legia Warszawa16105,072321917(29)199
23 POL 2043Lila Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk7106,03201712(30)92619
24 POL 3553Zuzanna Borucka
14
JKW Poznań8123,0204186257(45)43
25 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
13
Sailing Legia Warszawa17123,0(31)25657282527
26 POL 1608Weronika Grala
11
Giżycka Grupa Regatowa9123,02721(36)11562330
27 POL 2024Filip Harasimowicz-Krysztofiak
14
KSW BALTIC Dziwnów18138,0241010201618(50)40
28 POL 1921Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk19142,033122314201(47)39
29 POL 2119Karol Gaj
14
TS "Kuźnia" Rybnik20143,03112728(46)204212
30 POL 2042Tymon Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk21143,034(42)16125181642
31 POL 1979Hubert Nowicki
14
KS AZS AWFiS Gdańsk22144,0142834(44)1582223
32 POL 2709Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława23144,0101823161924(44)34
33 POL 1728Jan Kamieński
15
JKW Poznań24148,045(ufd)5521123714
34 POL 1991August Sobczak
13
Sailing Legia Warszawa25149,07145691220(61)31
35 POL 2124Agata Koropecka
12
OPTI CWM Gdynia10153,013326471223(68)11
36 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia11155,01512128412740(57)
37 POL 1940Filip Bil
12
YKP Gdynia26158,027184329151214(53)
38 POL 211Joanna Michalska
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA12163,0442314(bfd)1721836
39 POL 3469Mateusz Kluczka
15
YKP Gdynia27163,0412413103621(56)18
40 POL 121Aleksandra Bobrowska
14
KSW BALTIC Dziwnów13167,0(ufd)29ufd62411105
41 POL 1879Igor Grzelak
14
CHKŻ Chojnice28172,017(ufd)91933171562
42 POL 11Mateusz Graczyk
13
CHKŻ Chojnice29174,0181444(58)4423247
43 POL 2209Filip Rostek
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn30182,083872(ret)403354
44 POL 2204Aleksandra Zybert
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn14186,023168(bfd)4563652
45 POL 1863Mateusz Gąsiorowski
14
YKP Gdynia31190,0(ufd)48983832ufd
46 POL 1138Michał Kuchtyn
14
UKS Bryg Wrocław32192,0132519(bfd)19194651
47 POL 1547Maksymilian Koschel
14
JKW Poznań33199,0(69)13262514314347
48 POL 3402Hanna Rogowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk15202,052137343735(55)33
49 POL 3403Hieronim Hendler
13
KS AZS AWFiS Gdańsk34204,0283119143235(72)45
50 POL 1307Bartosz Peczka
14
CHKŻ Chojnice35207,03245040(bfd)262728
51 POL 3479Zofia Brdulak
12
Sailing Legia Warszawa16212,033261327313448(56)
52 POL 2207Szymon Kroczek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn36216,0255920213422(71)35
53 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS "Kuźnia" Rybnik37218,013192724264366(dnc)
54 POL 3438Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław17219,0252641222917(67)59
55 POL 3521Michał Piskorz
13
YKP Gdynia38221,0203125(bfd)13137049
56 POL 1939Tomasz Zadora
14
UKS Żegluj Lublin39221,016222842274739(ufd)
57 POL 1927Mikołaj Czałbowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn40223,0464614334114(52)29
58 POL 2222Karol Stachowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk41224,028431854834(59)48
59 POL 3422Mateusz Kozłowski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn42224,053621135(dnc)92826
60 POL 3434Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn43226,019274025(bfd)254941
61 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia18227,050272532104538(55)
62 POL 1880Mikołaj Bujalski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn44228,02271723(bfd)2651ufd
63 POL 1923Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk45230,06454721183162(ufd)
64 POL 1403Kacper Kibiersza
13
OPTI CWM Gdynia46231,021045502038(78)66
65 POL 3405Zofia Szcześniak
15
KS Zjednoczeni Bydgoszcz19234,036492118561935(ufd)
66 POL 191Hubert Starroń
13
KŻ Horn Kraków47250,023373149262460(69)
67 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia20255,062842473830(75)64
68 POL 907Tymon Szkolut
12
UKS Żegluj Lublin48271,036324537313654(ufd)
69 POL 2137Piotr Toczek
14
YKP Gdynia49272,01732(68)2622516361
70 POL 1735Bartosz Dynia
12
CHKŻ Chojnice50275,0213351532744(57)46
71 POL 1867Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława21284,0393532412940(74)68
72 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia51287,0303940502837(65)63
73 POL 1865Andrzej Grochal
14
KSW BALTIC Dziwnów52288,0504624191675(80)58
74 POL 3525Jan Żyła
12
KS AZS AWFiS Gdańsk53288,0(73)54222747366438
75 POL 2008Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława54291,02964313710(bfd)7644
76 POL 1570Antoni Brzozowski
12
Sailing Legia Warszawa55294,0116751352139(79)70
77 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia56299,052613023423358(65)
78 POL 3457Piotr Wójcik
14
SEJK Pogoń Szczecin57303,0481537295449(77)71
79 POL 978Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań22315,04839332435(74)6967
80 POL 2081Zofia Glaza
13
OPTI CWM Gdynia23317,0163539(dnc)184681ufd
81 POL 2025Jakub Wegiera
15
UKS Sindbad Legionowo58341,062383430(bfd)2273ufd
82 POL 2133Aleksander Mucharski
15
YKP Gdynia59205,0(65)492938403856
83 POL 2211Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia24219,03741(72)4037321220
84 POL 21Mikołaj Cieślak
13
UKS Żegluj Lublin60224,038373043(59)411916
85 POL 1829Adam Chojnicki
12
JKW Poznań61230,0324474(dnc)383219
86 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia62234,05129(57)5542291711
87 POL 2036Maja Wójcik
13
KSW BALTIC Dziwnów25250,06234(65)603941131
88 POL 1554Tymon Przyjemczak
13
KS Zatoka Puck63255,04336(58)4847501813
89 POL 1999Jan Muszyński
14
Sailing Legia Warszawa64257,0264735(dnc)4866233
90 POL 2023Jakub Szurko
13
KSW BALTIC Dziwnów65260,0574856312837(bfd)3
91 POL 1924Tomasz Pakulski
-
Nauticus Yacht Club Olsztyn66260,09165236(bfd)bfd758
92 POL 1888Stanisław Maik
15
UKS Barnim Goleniów67262,0595748(63)4016834
93 POL 1969Hubert Szulczewski
13
SSW MOS Iława68263,069(76)383144492012
94 POL 3462Bartosz Pluta
14
SEJK Pogoń Szczecin69263,049194858(bfd)571517
95 POL 2152Maja Stormann
14
KSW BALTIC Dziwnów26270,06353(66)533647144
96 POL 1452Juliusz Bartczak
13
Sailing Legia Warszawa70274,0(71)34493439623323
97 POL 3528Iga Dębecka-Strzyżewska
13
AZS Uniwersytet Warszawski27276,0305120(bfd)4942bfd2
98 POL 951Wojciech Henryk Komenda
13
Sailing Legia Warszawa71279,05540393950524(ret)
99 POL 3407Jan Konkol
13
YKP Gdynia72281,058243343(bfd)582243
100 POL 1159Rafał Ołowiak
14
YKP Gdynia73282,0516532(bfd)5743268
101 POL 3435Alicja Żuber
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn28284,0(68)5238485028662
102 POL 2170Maja Horoszkiewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa29288,0(56)50475424533921
103 POL 1417Jan Psiuk
13
TS "Kuźnia" Rybnik74288,03540635154(69)2322
104 POL 1929Jan Makowski
14
JKW Poznań75290,0674270(dnc)32152440
105 POL 1405Karol Kucharczyk
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA76300,0(67)63284260443528
106 POL 3401Jan Lemański
13
TKŻ Toruń77300,047523636(61)523146
107 POL 1817Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk30302,01930(66)5165554537
108 POL 1981Adam Szalewicz
13
Giżycka Grupa Regatowa78303,0555953(bfd)5158324
109 POL 71Zuzanna Kapała
12
OPTI CWM Gdynia31307,074586245(bfd)481010
110 POL 2171Michał Ciechanowicz
13
Giżycka Grupa Regatowa79313,065(70)494556552815
111 POL 16Teresa Milbałer
14
KŻ Horn Kraków32319,057(77)523263631141
112 POL 747Oliwia Kaczyńska
13
KS Baza Mrągowo33321,0355554(59)52484829
113 POL 1625Sebastian Schmidt
14
KS Zatoka Puck80323,054564646(dnc)683419
114 POL 910Michał Banasiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk81324,045664144(bfd)542153
115 POL 3419Krzysztof Junczyk
13
UKS Sindbad Legionowo82325,0(70)53635255502527
116 POL 1937Maciej Szawkowski
13
KS Baza Mrągowo83326,0(ufd)474241bfd25bfd7
117 POL 1491Maksymilian Kleszcz
13
UKS Żeglarz Wrocław84326,07030705645(bfd)2926
118 POL 1644Martyna Grzegorczyk
13
KS AZS AWFiS Gdańsk34335,075(dsq)443355dsq1630
119 POL 17541Oliwia Pietkiewicz
-
KS Dobra Marina Szczecin35344,0597235(bfd)dncdnc95
120 POL 129Julia Płocharczyk
12
KS Baza Mrągowo36344,02622(dnc)dncbfd425535
121 POL 3470Piotr Grendziak
13
TS "Kuźnia" Rybnik85348,05644555749(61)3057
122 POL 1910Pola Wdowiak
13
Sailing Legia Warszawa37354,034(69)606635685239
123 POL 3464Paweł Włodarczyk
13
Sailing Legia Warszawa86356,063435068(bfd)575025
124 POL 2072Stanisław Nadolski
12
SSW MOS Iława87356,0426054383473(bfd)55
125 POL 3459Lena Kaczmarek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin38358,038455522(bfd)56bfd60
126 POL 1889Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów88363,06671(76)4959592732
127 POL 3425Maksymilian Malec
13
OPTI CWM Gdynia89364,05250293930(dnc)bfddnc
128 POL 3417Jan Pawłowicz
12
KN Lider Kraków90366,06436536446(bfd)4459
129 POL 2028Borys Łabędzki
13
UKS Sindbad Legionowo91378,06062573064(66)4065
130 POL 3460Magdalena Luśnia
14
Centrum Żeglarskie Szczecin39379,072704328(bfd)33bfd51
131 POL 1370Pola Czerwińska
13
UKS Żeglarz Wrocław40381,0426071562365(bfd)64
132 POL 1936Eryk Majewski
13
KS Baza Mrągowo92384,022676146(bfd)bfd4363
133 POL 15Jan Wiśniowski
13
YKP Gdynia93390,047656561(bfd)594944
134 POL 1750Maria Sajewicz
13
UKS Żeglarz Wrocław41390,05451587252(bfd)4756
135 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski94391,073724657(bfd)456038
136 POL 1336Aleksander Łukanowski
14
TS "Kuźnia" Rybnik95392,0406864706270(bfd)18
137 POL 883Małgorzata Wolszon
14
KS Zatoka Puck42392,06664(67)6261623245
138 POL 1563Krzysztof Rysz
13
KN Lider Kraków96402,0(72)68695453605147
139 POL 1390Ada Wilińska
13
AZS Poznań43404,0535872(bfd)3356bfd50
140 POL 1468Marcin Małota
12
KN Lider Kraków97404,04454(68)6567515667
141 POL 1878Konrad Nawrot
13
SSW MOS Iława98409,0465562(bfd)4353bfd68
142 POL 1970Timothy Melentyev
14
YKP Gdynia99411,0375761(bfd)5763bfd54
143 POL 1852Piotr Harnasz
12
TS "Kuźnia" Rybnik100413,0614171595871(bfd)52
144 POL 1560Aleksandra Błońska
13
UKS Żegluj Lublin44414,06171(76)6963643848
145 POL 1574Emilia Siekierczak
13
AZS Poznań45417,0456659(dnc)bfdbfd4142
146 POL 3461Jakub Jan Podgórny
13
Centrum Żeglarskie Szczecin101418,0495659(dnc)bfd54bfd36
147 POL 1946Igor Murach
12
KS Baza Mrągowo102425,06063(75)6751605371
148 POL 938Anna Ścisłowska
13
UKS Żegluj Lublin46428,07774737462(bfd)5414
149 POL 1601Hieronim Pazur
13
UKS Żegluj Lublin103429,0686174(dnc)53675749
150 POL 1493Marta Sochacka
13
UKS Żeglarz Wrocław47437,07478675258(bfd)4266
151 POL 3442Adrianna Komosińska
12
SSW MOS Iława48446,07573(dnc)6069723661
152 POL 1467Matylda Rodziewicz
12
KS Baza Mrągowo49447,064(73)736166674670
153 POL 1747Zofia Dembowska
12
KS Baza Mrągowo50452,0397564(dnc)bfd655869
154 POL 1953Karol Rak
14
SEJK Pogoń Szczecin104454,0716960626446(bfd)ufd
155 POL 37Zuzanna Żuchowska
13
UKS Żegluj Lublin51461,0587475(dnc)60616172
156 POL 1917Filip Mendyk
14
KN Lider Kraków105466,0(bfd)77dnc71bfd645931
157 POL 1754Aleksander Nowakowski
13
KS Dobra Marina Szczecin106496,078756973(dnc)dnc37dnc
158 POL 1983Olivier Kuzma
13
MKŻR Marina Hotele107535,0(dnc)dncdncdnc43dncdnfdnc
159 POL 90Ignacy Rzeźnik
13
Gdański Klub Żeglarski108542,07676(dnc)dnc6876dncdnc
160 POL 937Tomasz Terlecki
13
KS Baza Mrągowo109550,0(dnc)80dncdncdne69dnc73
161 POL 1108Radosław Naróć
15
KS Dobra Marina Szczecin110565,07679(dnc)dncdncdncdncdnc
162 POL 11891Szymon Góralski
13
KS Dobra Marina Szczecin111567,07978(dnc)dncdncdncdncdnc