Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 11 | Mateusz Graczyk | CHKŻ Chojnice | |||
2 | POL 1108 | Radosław Naróć | KS Dobra Marina Szczecin | |||
3 | POL 1138 | Michał Kuchtyn | UKS Bryg Wrocław | |||
4 | POL 1159 | Rafał Ołowiak | YKP Gdynia | |||
5 | POL 11891 | Szymon Góralski | KS Dobra Marina Szczecin | |||
6 | POL 121 | Aleksandra Bobrowska | KSW BALTIC Dziwnów | |||
7 | POL 1221 | Julia Padzik | OPTI CWM Gdynia | |||
8 | POL 129 | Julia Płocharczyk | KS Baza Mrągowo | |||
9 | POL 1307 | Bartosz Peczka | CHKŻ Chojnice | |||
10 | POL 133 | Wojtek Wójcik | TS "Kuźnia" Rybnik | |||
11 | POL 1336 | Aleksander Łukanowski | TS "Kuźnia" Rybnik | |||
12 | POL 1370 | Pola Czerwińska | UKS Żeglarz Wrocław | |||
13 | POL 1390 | Ada Wilińska | OŚ AZS Poznań | |||
14 | POL 1403 | Kacper Kibiersza | OPTI CWM Gdynia | |||
15 | POL 1405 | Karol Kucharczyk | UKS YACHT CLUB SŁAWA | |||
16 | POL 1417 | Jan Psiuk | TS "Kuźnia" Rybnik | |||
17 | POL 1452 | Juliusz Bartczak | Sailing Legia Warszawa | |||
18 | POL 1467 | Matylda Rodziewicz | KS Baza Mrągowo | |||
19 | POL 1468 | Marcin Małota | KN Lider Kraków | |||
20 | POL 1491 | Maksymilian Kleszcz | UKS Żeglarz Wrocław | |||
21 | POL 1493 | Marta Sochacka | UKS Żeglarz Wrocław | |||
22 | POL 15 | Jan Wiśniowski | YKP Gdynia | |||
23 | POL 1523 | Olga Wietek | YKP Gdynia | |||
24 | POL 1547 | Maksymilian Koschel | JKW Poznań | |||
25 | POL 1554 | Tymon Przyjemczak | KS Zatoka Puck | |||
26 | POL 1560 | Aleksandra Błońska | UKS Żegluj Lublin | |||
27 | POL 1563 | Krzysztof Rysz | KN Lider Kraków | |||
28 | POL 1570 | Antoni Brzozowski | Sailing Legia Warszawa | |||
29 | POL 1574 | Emilia Siekierczak | OŚ AZS Poznań | |||
30 | POL 16 | Teresa Milbałer | KŻ Horn Kraków | |||
31 | POL 1601 | Hieronim Pazur | UKS Żegluj Lublin | |||
32 | POL 1608 | Weronika Grala | Energa Giżycka Grupa Regatowa | |||
33 | POL 1625 | Sebastian Schmidt | KS Zatoka Puck | |||
34 | POL 1644 | Martyna Grzegorczyk | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
35 | POL 1728 | Jan Kamieński | JKW Poznań | |||
36 | POL 1735 | Bartosz Dynia | CHKŻ Chojnice | |||
37 | POL 1747 | Zofia Dembowska | KS Baza Mrągowo | |||
38 | POL 1750 | Maria Sajewicz | UKS Żeglarz Wrocław | |||
39 | POL 1754 | Aleksander Nowakowski | KS Dobra Marina Szczecin | |||
40 | POL 17541 | Oliwia Pietkiewicz | KS Dobra Marina Szczecin | |||
41 | POL 1764 | Krzysztof Olowiak | YKP Gdynia | |||
42 | POL 1780 | Szymon Kolka | YKP Gdynia | |||
43 | POL 1801 | Oskar Wielczyk | SSW MOS Iława | |||
44 | POL 1811 | Franciszek Zając | Gdański Klub Żeglarski | |||
45 | POL 1817 | Emilia Paszek | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
46 | POL 1827 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
47 | POL 1829 | Adam Chojnicki | JKW Poznań | |||
48 | POL 1852 | Piotr Harnasz | TS "Kuźnia" Rybnik | |||
49 | POL 1863 | Mateusz Gąsiorowski | YKP Gdynia | |||
50 | POL 1865 | Andrzej Grochal | KSW BALTIC Dziwnów | |||
51 | POL 1867 | Zuzanna Liedtke | SSW MOS Iława | |||
52 | POL 1878 | Konrad Nawrot | SSW MOS Iława | |||
53 | POL 1879 | Igor Grzelak | CHKŻ Chojnice | |||
54 | POL 1880 | Mikołaj Bujalski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
55 | POL 1888 | Stanisław Maik | UKS Barnim Goleniów | |||
56 | POL 1889 | Kamil Nadolny | UKS Barnim Goleniów | |||
57 | POL 191 | Hubert Starroń | KŻ Horn Kraków | |||
58 | POL 1910 | Pola Wdowiak | Sailing Legia Warszawa | |||
59 | POL 1917 | Filip Mendyk | KN Lider Kraków | |||
60 | POL 1921 | Jan Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
61 | POL 1923 | Wiktor Weselak | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
62 | POL 1924 | Tomasz Pakulski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
63 | POL 1927 | Mikołaj Czałbowski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
64 | POL 1929 | Jan Makowski | JKW Poznań | |||
65 | POL 1936 | Eryk Majewski | KS Baza Mrągowo | |||
66 | POL 1937 | Maciej Szawkowski | KS Baza Mrągowo | |||
67 | POL 1939 | Tomasz Zadora | UKS Żegluj Lublin | |||
68 | POL 1940 | Filip Bil | YKP Gdynia | |||
69 | POL 1946 | Igor Murach | KS Baza Mrągowo | |||
70 | POL 1953 | Karol Rak | SEJK Pogoń Szczecin | |||
71 | POL 1969 | Hubert Szulczewski | SSW MOS Iława | |||
72 | POL 1970 | Timothy Melentyev | YKP Gdynia | |||
73 | POL 1979 | Hubert Nowicki | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
74 | POL 1981 | Adam Szalewicz | Energa Giżycka Grupa Regatowa | |||
75 | POL 1983 | Olivier Kuzma | MKŻR Marina Hotele | |||
76 | POL 1991 | August Sobczak | Sailing Legia Warszawa | |||
77 | POL 1999 | Jan Muszyński | Sailing Legia Warszawa | |||
78 | POL 2 | January Szczukowski | CHKŻ Chojnice | |||
79 | POL 2001 | Oskar Sylka | YKP Gdynia | |||
80 | POL 2008 | Maciej Kasprzak | SSW MOS Iława | |||
81 | POL 2023 | Jakub Szurko | KSW BALTIC Dziwnów | |||
82 | POL 2024 | Filip Harasimowicz-Krysztofiak | KSW BALTIC Dziwnów | |||
83 | POL 2025 | Jakub Wegiera | UKS Sindbad Legionowo | |||
84 | POL 2028 | Borys Łabędzki | UKS Sindbad Legionowo | |||
85 | POL 2033 | Alicja Dampc | CHKŻ Chojnice | |||
86 | POL 2036 | Maja Wójcik | KSW BALTIC Dziwnów | |||
87 | POL 2037 | Paweł Łoboda | OPTI CWM Gdynia | |||
88 | POL 2042 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
89 | POL 2043 | Lila Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
90 | POL 2048 | Nina Mirowska | AZS Uniwersytet Warszawski | |||
91 | POL 2072 | Stanisław Nadolski | SSW MOS Iława | |||
92 | POL 2078 | Stanisław Ługowski | Sailing Legia Warszawa | |||
93 | POL 2081 | Zofia Glaza | OPTI CWM Gdynia | |||
94 | POL 2086 | Tobiasz Zabiegałowski | OPTI CWM Gdynia | |||
95 | POL 21 | Mikołaj Cieślak | UKS Żegluj Lublin | |||
96 | POL 2102 | Krzysztof Maksymowicz | Sailing Legia Warszawa | |||
97 | POL 211 | Joanna Michalska | UKS YACHT CLUB SŁAWA | |||
98 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YKP Gdynia | |||
99 | POL 2119 | Karol Gaj | TS "Kuźnia" Rybnik | |||
100 | POL 2124 | Agata Koropecka | OPTI CWM Gdynia | |||
101 | POL 2133 | Aleksander Mucharski | YKP Gdynia | |||
102 | POL 2137 | Piotr Toczek | YKP Gdynia | |||
103 | POL 2151 | Jan Rohde | SSW MOS Iława | |||
104 | POL 2152 | Maja Stormann | KSW BALTIC Dziwnów | |||
105 | POL 2157 | Hubert Matz | Sailing Legia Warszawa | |||
106 | POL 2170 | Maja Horoszkiewicz | Energa Giżycka Grupa Regatowa | |||
107 | POL 2171 | Michał Ciechanowicz | Energa Giżycka Grupa Regatowa | |||
108 | POL 2200 | Kaja Śledzińska | Sailing Legia Warszawa | |||
109 | POL 2204 | Aleksandra Zybert | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
110 | POL 2207 | Szymon Kroczek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
111 | POL 2209 | Filip Rostek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
112 | POL 2211 | Antonina Puchowska | YK Stal Gdynia | |||
113 | POL 2220 | Bartosz Żmudziński | CHKŻ Chojnice | |||
114 | POL 2222 | Karol Stachowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
115 | POL 2244 | Igor Kawałko | OPTI CWM Gdynia | |||
116 | POL 2709 | Wit Dmuchowski | SSW MOS Iława | |||
117 | POL 3333 | Maja Komorowska | OPTI CWM Gdynia | |||
118 | POL 3401 | Jan Lemański | TKŻ Toruń | |||
119 | POL 3402 | Hanna Rogowska | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
120 | POL 3403 | Hieronim Hendler | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
121 | POL 3405 | Zofia Szcześniak | KS Zjednoczeni Bydgoszcz | |||
122 | POL 3406 | Małgorzata Wyrębska | YK Stal Gdynia | |||
123 | POL 3407 | Jan Konkol | YKP Gdynia | |||
124 | POL 3411 | Filip Nosol | CHKŻ Chojnice | |||
125 | POL 3417 | Jan Pawłowicz | KN Lider Kraków | |||
126 | POL 3419 | Krzysztof Junczyk | UKS Sindbad Legionowo | |||
127 | POL 3422 | Mateusz Kozłowski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
128 | POL 3425 | Maksymilian Malec | OPTI CWM Gdynia | |||
129 | POL 3431 | Piotr Trella | MKŻ Arka Gdynia | |||
130 | POL 3434 | Mikołaj Głąb | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
131 | POL 3435 | Alicja Żuber | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
132 | POL 3438 | Julia Turniak | UKS Żeglarz Wrocław | |||
133 | POL 3442 | Adrianna Komosińska | SSW MOS Iława | |||
134 | POL 3457 | Piotr Wójcik | SEJK Pogoń Szczecin | |||
135 | POL 3459 | Lena Kaczmarek | Centrum Żeglarskie Szczecin | |||
136 | POL 3460 | Magdalena Luśnia | Centrum Żeglarskie Szczecin | |||
137 | POL 3461 | Jakub Jan Podgórny | Centrum Żeglarskie Szczecin | |||
138 | POL 3462 | Bartosz Pluta | SEJK Pogoń Szczecin | |||
139 | POL 3464 | Paweł Włodarczyk | Sailing Legia Warszawa | |||
140 | POL 3469 | Mateusz Kluczka | YKP Gdynia | |||
141 | POL 3470 | Piotr Grendziak | TS "Kuźnia" Rybnik | |||
142 | POL 3477 | Fabian Kocięda | OPTI CWM Gdynia | |||
143 | POL 3479 | Zofia Brdulak | Sailing Legia Warszawa | |||
144 | POL 3481 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC Dziwnów | |||
145 | POL 3517 | Jakub Kuraś | KŻ Horn Kraków | |||
146 | POL 3521 | Michał Piskorz | YKP Gdynia | |||
147 | POL 3525 | Jan Żyła | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
148 | POL 3528 | Iga Dębecka-Strzyżewska | AZS Uniwersytet Warszawski | |||
149 | POL 3553 | Zuzanna Borucka | JKW Poznań | |||
150 | POL 37 | Zuzanna Żuchowska | UKS Żegluj Lublin | |||
151 | POL 71 | Zuzanna Kapała | OPTI CWM Gdynia | |||
152 | POL 747 | Oliwia Kaczyńska | KS Baza Mrągowo | |||
153 | POL 883 | Małgorzata Wolszon | KS Zatoka Puck | |||
154 | POL 90 | Ignacy Rzeźnik | Gdański Klub Żeglarski | |||
155 | POL 907 | Tymon Szkolut | UKS Żegluj Lublin | |||
156 | POL 910 | Michał Banasiewicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
157 | POL 917 | Filip Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
158 | POL 936 | Maurycy Kosmowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
159 | POL 937 | Tomasz Terlecki | KS Baza Mrągowo | |||
160 | POL 938 | Anna Ścisłowska | UKS Żegluj Lublin | |||
161 | POL 951 | Wojciech Henryk Komenda | Sailing Legia Warszawa | |||
162 | POL 978 | Hanna Chojnicka | JKW Poznań |