Podział na grupy obowiązujący w dniu: 09-05-2021 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 20:01 08-05-2021

  Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko Klub
1 CZE 444
B2 ZOLTA
Patrick ŠtafaMYK
2 POL 1
B2 ZOLTA
Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów
3 POL 1005
B2 ZOLTA
Maja FilipskaYK Stal Gdynia
4 POL 1008
B1 BEZ WSTAZKI
Szymon WielewickiKS Zatoka Puck
5 POL 1017
B2 ZOLTA
Jan ZahutaKN Lider Kraków
6 POL 1018
B1 BEZ WSTAZKI
Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
7 POL 11
B1 BEZ WSTAZKI
Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia
8 POL 111
B2 ZOLTA
Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia
9 POL 1114
B1 BEZ WSTAZKI
Jagoda KlisowskaUKS Żegluj Lublin
10 POL 1125
B2 ZOLTA
Kacper MusialskiKŻ Horn Kraków
11 POL 1140
B1 BEZ WSTAZKI
Stanisław OlszanowskiAZS Poznań
12 POL 1141
B2 ZOLTA
Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń
13 POL 1143
B2 ZOLTA
Ada BułtowiczUKS Żegluj Lublin
14 POL 11758
B3 CZERWONA
Zofia Gil CHKŻ Chojnice
15 POL 1187
B2 ZOLTA
Marek FilipskiYK Stal Gdynia
16 POL 1193
B3 CZERWONA
Dawid PachutaKN Lider Kraków
17 POL 1200
B3 CZERWONA
Jan Narębski TKŻ Toruń
18 POL 1206
B1 BEZ WSTAZKI
Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń
19 POL 122
B3 CZERWONA
Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
20 POL 1224
B2 ZOLTA
Szymon RoweckiŻMKS Poznań
21 POL 1226
B3 CZERWONA
Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń
22 POL 1229
B3 CZERWONA
Adam WycinkaAZS Poznań
23 POL 1230
B1 BEZ WSTAZKI
Paweł WilińskiAZS Poznań
24 POL 1254
B3 CZERWONA
Julia NagórskaPort Mechelinki
25 POL 1266
B2 ZOLTA
Stanisław RobakKS Zatoka Puck
26 POL 1267
B2 ZOLTA
Elżbieta PsiukTS "Kuźnia" Rybnik
27 POL 1271
B2 ZOLTA
Leon Jankowski TKŻ Toruń
28 POL 1281
B1 BEZ WSTAZKI
Klara Malec OPTI CWM Gdynia
29 POL 1283
B3 CZERWONA
Maksymilian PlucińskiŻMKS Poznań
30 POL 1284
B1 BEZ WSTAZKI
Magdalena PsiukTS "Kuźnia" Rybnik
31 POL 1290
B3 CZERWONA
ILEK GUSHCHINGdański Klub Żeglarski
32 POL 1300
B1 BEZ WSTAZKI
OLGA BARANOWSKAGdański Klub Żeglarski
33 POL 131
B2 ZOLTA
Piotr SłomkaTS "Kuźnia" Rybnik
34 POL 1327
B2 ZOLTA
Zofia ManeckaKŻ Horn Kraków
35 POL 1394
B3 CZERWONA
Maciej Paderewski TKŻ Toruń
36 POL 1396
B3 CZERWONA
Krystyna Wasilewska YKP Gdynia
37 POL 1404
B3 CZERWONA
Jakub NowickiYKP Szczecin
38 POL 1418
B3 CZERWONA
Karolina MendykKN Lider Kraków
39 POL 1428
B1 BEZ WSTAZKI
Lena RoszakAZS Poznań
40 POL 1433
B3 CZERWONA
DAWID MAŁACHOWSKI OPTI CWM Gdynia
41 POL 1446
B3 CZERWONA
Jakub Kuźmiński YKP Gdynia
42 POL 1460
B3 CZERWONA
Adam SzymankiewiczŻMKS Poznań
43 POL 1469
B3 CZERWONA
Jerzy TolińskiKN Lider Kraków
44 POL 1482
B3 CZERWONA
Vincent DrożdżUKS Żegluj Lublin
45 POL 149
B3 CZERWONA
Jan Nycz JKW Poznań
46 POL 1492
B2 ZOLTA
Filip DudzińskiUKS Żeglarz Wrocław
47 POL 1497
B2 ZOLTA
Łucja BorkowskaAZS Poznań
48 POL 1498
B3 CZERWONA
OLA PUPEKGdański Klub Żeglarski
49 POL 1499
B3 CZERWONA
Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk
50 POL 1507
B3 CZERWONA
Maja WojciechowskaCentrum Żeglarskie Szczecin
51 POL 1514
B2 ZOLTA
Jagoda WiśniewskaCentrum Żeglarskie Szczecin
52 POL 1515
B2 ZOLTA
Daniela WejherKS Zatoka Puck
53 POL 1522
B1 BEZ WSTAZKI
Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia
54 POL 1529
B3 CZERWONA
Wojciech BortkiewiczUKS Żeglarz Wrocław
55 POL 1533
B2 ZOLTA
Antoni WyrobaKN Lider Kraków
56 POL 1544
B3 CZERWONA
Paweł FriedrichKS Zatoka Puck
57 POL 1548
B1 BEZ WSTAZKI
Ignacy Kalinowski JKW Poznań
58 POL 1561
B1 BEZ WSTAZKI
Adam Zawadka YKP Gdynia
59 POL 1577
B2 ZOLTA
Jakub NakoniecznyOKŻ Olsztyn
60 POL 1592
B3 CZERWONA
Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
61 POL 1602
B3 CZERWONA
Miłosz Szmagliński YKP Gdynia
62 POL 1608
B3 CZERWONA
Miłosz CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
63 POL 162
B2 ZOLTA
Maria Nycz JKW Poznań
64 POL 1655
B1 BEZ WSTAZKI
Ksawery Chlebowski YKP Gdynia
65 POL 1657
B3 CZERWONA
Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
66 POL 1659
B2 ZOLTA
Zofia BrzozowiczPort Mechelinki
67 POL 166
B2 ZOLTA
Natalia Gąsienica-WawrytkoKS Wiaterni
68 POL 1662
B2 ZOLTA
Ignacy KusyKN Lider Kraków
69 POL 1663
B2 ZOLTA
Maria JanuszewskaYK Stal Gdynia
70 POL 1665
B3 CZERWONA
Dominika Kluczka YKP Gdynia
71 POL 1669
B1 BEZ WSTAZKI
Anna Wasielewska SSW MOS Iława
72 POL 1671
B3 CZERWONA
Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń
73 POL 1709
B1 BEZ WSTAZKI
Mikołaj GłowaKŻ Horn Kraków
74 POL 1712
B2 ZOLTA
Zofia KuszewskaGiżycka Grupa Regatowa
75 POL 1739
B1 BEZ WSTAZKI
Anna NiklausŻMKS Poznań
76 POL 1749
B1 BEZ WSTAZKI
Bartosz MiszczukUKS Żegluj Lublin
77 POL 1750
B2 ZOLTA
Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
78 POL 1751
B1 BEZ WSTAZKI
Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
79 POL 1753
B3 CZERWONA
Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk
80 POL 1764
B3 CZERWONA
Maksymilian Krella YKP Gdynia
81 POL 1771
B2 ZOLTA
Barbara Pilarska TKŻ Toruń
82 POL 1780
B1 BEZ WSTAZKI
Eryk Krause OPTI CWM Gdynia
83 POL 1799
B1 BEZ WSTAZKI
Marcin Winiszewski YKP Gdynia
84 POL 1802
B2 ZOLTA
Lena BukowskaYK Stal Gdynia
85 POL 1803
B2 ZOLTA
Igor SajPort Mechelinki
86 POL 1804
B1 BEZ WSTAZKI
Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów
87 POL 1805
B3 CZERWONA
Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów
88 POL 1809
B1 BEZ WSTAZKI
Matylda JankowskaYK Stal Gdynia
89 POL 1812
B2 ZOLTA
Franciszek Miłosz YKP Gdynia
90 POL 1813
B2 ZOLTA
Filip Mierzwicki YKP Gdynia
91 POL 1818
B2 ZOLTA
Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
92 POL 182
B2 ZOLTA
Jolanta SiwekKN Lider Kraków
93 POL 18271
B1 BEZ WSTAZKI
Krzysztof SzkudlarekGiżycka Grupa Regatowa
94 POL 1834
B1 BEZ WSTAZKI
Mikołaj ŁukasikUKS Żegluj Lublin
95 POL 1835
B3 CZERWONA
Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk
96 POL 1853
B1 BEZ WSTAZKI
Nina BułtowiczUKS Żegluj Lublin
97 POL 1871
B1 BEZ WSTAZKI
Maksymilian FlaczyńskiŻMKS Poznań
98 POL 1881
B2 ZOLTA
Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów
99 POL 1883
B3 CZERWONA
Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
100 POL 1889
B3 CZERWONA
Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia
101 POL 1906
B1 BEZ WSTAZKI
Marta WójciakTS "Kuźnia" Rybnik
102 POL 1909
B3 CZERWONA
Michał GuszczaUKS Sindbad Legionowo
103 POL 1913
B3 CZERWONA
Michał Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk
104 POL 1922
B3 CZERWONA
Lidia JastrzębskaOKŻ Olsztyn
105 POL 1926
B2 ZOLTA
Stanisław Czerwiak YKP Gdynia
106 POL 1931
B2 ZOLTA
Wojciech WolszonKS Zatoka Puck
107 POL 1932
B1 BEZ WSTAZKI
Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk
108 POL 1940
B3 CZERWONA
Bartłomiej Bil YKP Gdynia
109 POL 1942
B2 ZOLTA
Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn
110 POL 1947
B1 BEZ WSTAZKI
Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk
111 POL 1959
B2 ZOLTA
Maks CzarneckiAZS Poznań
112 POL 196
B3 CZERWONA
Amelia Bac CardenasTS "Kuźnia" Rybnik
113 POL 1961
B3 CZERWONA
Iwo KabałaAZS Poznań
114 POL 1989
B3 CZERWONA
Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn
115 POL 1991
B3 CZERWONA
Gabriela FriedrichKS Zatoka Puck
116 POL 1993
B1 BEZ WSTAZKI
MICHAŁ ROMANGdański Klub Żeglarski
117 POL 2008
B1 BEZ WSTAZKI
Kinga TomaszewskaGKM Cedrus
118 POL 2021
B2 ZOLTA
Gustaw KowalskiTS "Kuźnia" Rybnik
119 POL 2025
B1 BEZ WSTAZKI
Ryszard JunczykUKS Sindbad Legionowo
120 POL 2029
B1 BEZ WSTAZKI
Alexander NowakUKS Sindbad Legionowo
121 POL 2032
B2 ZOLTA
MACIEJ KUNDZIERGdański Klub Żeglarski
122 POL 2055
B3 CZERWONA
Maciej Ciągło OPTI CWM Gdynia
123 POL 2063
B1 BEZ WSTAZKI
Paulina SzczepaKŻ Horn Kraków
124 POL 2065
B1 BEZ WSTAZKI
Nina ZajdelKŻ Horn Kraków
125 POL 2075
B1 BEZ WSTAZKI
Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
126 POL 208
B2 ZOLTA
Grzegorz GóreckiTS "Kuźnia" Rybnik
127 POL 2083
B2 ZOLTA
Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
128 POL 2087
B3 CZERWONA
KAMIL ROMANGdański Klub Żeglarski
129 POL 2089
B2 ZOLTA
Norbert HerbaYK Stal Gdynia
130 POL 2091
B3 CZERWONA
Aleksandra SzubaOKŻ Olsztyn
131 POL 2092
B3 CZERWONA
Robert MartynOKŻ Olsztyn
132 POL 2099
B1 BEZ WSTAZKI
Mikołaj ZmitrowiczOKŻ Olsztyn
133 POL 2103
B1 BEZ WSTAZKI
Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
134 POL 2108
B1 BEZ WSTAZKI
Julian Hinz YKP Gdynia
135 POL 2112
B1 BEZ WSTAZKI
Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia
136 POL 2116
B2 ZOLTA
Alicja SajYK Stal Gdynia
137 POL 2117
B3 CZERWONA
Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia
138 POL 2118
B1 BEZ WSTAZKI
Radosław Grześ TKŻ Toruń
139 POL 2122
B1 BEZ WSTAZKI
Aleks ErtelUKS YACHT CLUB SŁAWA
140 POL 2138
B1 BEZ WSTAZKI
Tomasz Zawadka YKP Gdynia
141 POL 2139
B2 ZOLTA
Jan Mucharski YKP Gdynia
142 POL 2140
B1 BEZ WSTAZKI
Marta Józkowicz YKP Gdynia
143 POL 2141
B2 ZOLTA
Maksymilian StańkoPort Mechelinki
144 POL 2150
B2 ZOLTA
Nadia WielkiewiczKS Wiaterni
145 POL 2155
B3 CZERWONA
Jan Wilk SSW MOS Iława
146 POL 2194
B3 CZERWONA
Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn
147 POL 2203
B2 ZOLTA
Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn
148 POL 2210
B1 BEZ WSTAZKI
Mateusz Walczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
149 POL 2270
B2 ZOLTA
Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów
150 POL 2401
B2 ZOLTA
Franciszek Klusek SSW MOS Iława
151 POL 2403
B2 ZOLTA
Igor Iljin YKP Gdynia
152 POL 2552
B2 ZOLTA
Sebastian WawrzyniakPort Mechelinki
153 POL 2606
B3 CZERWONA
Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia
154 POL 3
B1 BEZ WSTAZKI
Igor PiechotaUKS YACHT CLUB SŁAWA
155 POL 3007
B1 BEZ WSTAZKI
Mateusz BogdziewiczPort Mechelinki
156 POL 308
B2 ZOLTA
Nina StarzyńskaUKS Żegluj Lublin
157 POL 3254
B1 BEZ WSTAZKI
Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
158 POL 3420
B1 BEZ WSTAZKI
Adam AljabaliUKS Żegluj Lublin
159 POL 3429
B3 CZERWONA
Aleksander Nadolski SSW MOS Iława
160 POL 3436
B3 CZERWONA
Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
161 POL 3440
B2 ZOLTA
Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
162 POL 3444
B1 BEZ WSTAZKI
Wiktor KruszyńskiYK Stal Gdynia
163 POL 3465
B3 CZERWONA
Piotr KowalewskiSailing Legia Warszawa
164 POL 3466
B2 ZOLTA
Kamil CzajkowskiSailing Legia Warszawa
165 POL 3476
B1 BEZ WSTAZKI
Natan Dziedziak SSW MOS Iława
166 POL 3478
B3 CZERWONA
Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia
167 POL 3479
B3 CZERWONA
Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
168 POL 3481
B1 BEZ WSTAZKI
Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów
169 POL 3482
B1 BEZ WSTAZKI
Natasza Micewicz YKP Gdynia
170 POL 3492
B3 CZERWONA
Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia
171 POL 3515
B1 BEZ WSTAZKI
Szymon MocarskiYK Stal Gdynia
172 POL 3520
B2 ZOLTA
Lena HerbaYK Stal Gdynia
173 POL 3522
B1 BEZ WSTAZKI
Mateusz Piskorz YKP Gdynia
174 POL 3535
B3 CZERWONA
Maria StajewskaYK Stal Gdynia
175 POL 3542
B2 ZOLTA
Łucja Gabriel OPTI CWM Gdynia
176 POL 39
B1 BEZ WSTAZKI
Jacopo SaglioUKS Żeglarz Wrocław
177 POL 3964
B2 ZOLTA
Anastasiia SemenchenkoUKS Żeglarz Wrocław
178 POL 4
B3 CZERWONA
Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
179 POL 441
B2 ZOLTA
Lena RybickaOKŻ Olsztyn
180 POL 443
B1 BEZ WSTAZKI
Aleksandra SkuraOKŻ Olsztyn
181 POL 446
B3 CZERWONA
Ignacy LemehaOKŻ Olsztyn
182 POL 4707
B1 BEZ WSTAZKI
ANTEK ZAJĄCGdański Klub Żeglarski
183 POL 493
B2 ZOLTA
Maja KowalskaUKS Żeglarz Wrocław
184 POL 5
B2 ZOLTA
Agata Kowalska SSW MOS Iława
185 POL 51
B1 BEZ WSTAZKI
Gustaw OlejniczakKS Dobra Marina Szczecin
186 POL 535
B1 BEZ WSTAZKI
Ania TrzaskaYKP Szczecin
187 POL 6
B1 BEZ WSTAZKI
Helena FursewiczGiżycka Grupa Regatowa
188 POL 665
B2 ZOLTA
Nina Sildatke YKP Gdynia
189 POL 8
B3 CZERWONA
Michalina KlimczakPort Mechelinki
190 POL 813
B1 BEZ WSTAZKI
Marta Kupc YKP Gdynia
191 POL 86
B3 CZERWONA
Anna Kaplarna TKŻ Toruń
192 POL 919
B2 ZOLTA
Klaudia Lipińska JKW Poznań
193 POL 920
B1 BEZ WSTAZKI
Ignacy PospiesznyAZS Poznań
194 POL 936
B2 ZOLTA
Maciej MisiukUKS Żegluj Lublin
195 POL 9369
B3 CZERWONA
Olaf KrupaPort Mechelinki
196 POL 937
B3 CZERWONA
Krzysztof MożejkoKN Lider Kraków
197 POL 938
B1 BEZ WSTAZKI
Filip ModzelewskiAZS Poznań
198 POL 94
B3 CZERWONA
Gustaw WojcieszakAZS Poznań
199 POL 941
B3 CZERWONA
Wojciech SygnetAZS Poznań
200 POL 963
B2 ZOLTA
Remigiusz KużelKS Zatoka Puck
201 POL 991
B1 BEZ WSTAZKI
Marta GajdzińskaAZS Poznań