Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 991Marta Gajdzińska
11
AZS Poznań17,0211(13)21
2 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia213,0(7)11452
3 POL 1499Franciszek Kamola
12
KS AZS AWFiS Gdańsk115,09(12)2112
4 CZE 444Patrick Štafa
11
MYK215,0(8)24513
5 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia315,02(4)3343
6 POL 162Maria Nycz
12
JKW Poznań418,07(ufd)5321
7 POL 1993MICHAŁ ROMAN
11
Gdański Klub Żeglarski320,0(14)52562
8 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn424,0(16)34584
9 POL 3254Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława526,01(ufd)32911
10 POL 1881Karolina Gajda
12
UKS Barnim Goleniów627,0136(16)611
11 POL 122Kajetan Liszewski
11
OPTI CWM Gdynia527,03478(10)5
12 POL 920Ignacy Pospieszny
12
AZS Poznań630,092211(42)6
13 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
12
KSW BALTIC Dziwnów733,06312(ufd)21
14 POL 3522Mateusz Piskorz
11
YKP Gdynia734,0515716(31)
15 POL 3482Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia834,0(10)810484
16 POL 1608Miłosz Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa836,0476613(14)
17 POL 1750Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice937,011011(ufd)87
18 POL 3476Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława1039,01163910(19)
19 POL 2210Mateusz Walczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn1143,0(26)916819
20 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia1248,0139(18)1547
21 POL 1Jakub Chudyk
12
KSW BALTIC Dziwnów1348,0(23)5913165
22 POL 1548Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań1449,021(27)101035
23 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia949,01418737(29)
24 POL 1991Gabriela Friedrich
10
KS Zatoka Puck1051,0121712(20)91
25 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia1551,011159610(16)
26 POL 2029Alexander Nowak
12
UKS Sindbad Legionowo1652,031321114(ufd)
27 POL 2141Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki1753,04411(39)2113
28 POL 2155Jan Wilk
11
SSW MOS Iława1854,015146(24)127
29 POL 3481Aleksander Lenart
12
KSW BALTIC Dziwnów1956,01422(ufd)1253
30 POL 1283Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań2056,010(19)1912312
31 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań1156,012715715(19)
32 POL 2083Konrad Czech
11
OPTI CWM Gdynia2157,018121310(35)4
33 POL 2087KAMIL ROMAN
10
Gdański Klub Żeglarski2259,011141211(26)11
34 POL 3440Michał Musielak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn2360,0(28)19171176
35 POL 1818Blanka Sójkowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1263,02011202(25)10
36 POL 1533Antoni Wyroba
10
KN Lider Kraków2463,09(24)15141312
37 POL 1803Igor Saj
12
Port Mechelinki2564,031282714(28)
38 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń2664,0122316(31)58
39 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki2766,02510(ufd)14116
40 POL 149Jan Nycz
10
JKW Poznań2866,0101681319(dnc)
41 POL 1889Franciszek Wodkowski
12
OPTI CWM Gdynia2967,0178(29)151413
42 POL 1804Amelia Ferenc
11
KSW BALTIC Dziwnów1370,0(26)178171117
43 POL 1428Lena Roszak
12
AZS Poznań1470,01313(ufd)24128
44 POL 11Aleksandra Wiśniowska
12
YKP Gdynia1570,0179(18)161513
45 POL 2203Pascal Kuźmicki
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn3071,0(36)25158914
46 POL 1271Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń3175,013187(28)1126
47 POL 1469Jerzy Toliński
12
KN Lider Kraków3276,081613327(dnc)
48 POL 1544Paweł Friedrich
12
KS Zatoka Puck3376,07(31)2310279
49 POL 1835Jędrzej Głuszyk
12
KS AZS AWFiS Gdańsk3480,047(ufd)194010
50 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia1682,02011101823(dnc)
51 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia3583,02(ufd)ufd139
52 POL 2117Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia3685,0(34)173316217
53 POL 1446Jakub Kuźmiński
12
YKP Gdynia3787,020(28)1872220
54 POL 1507Maja Wojciechowska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin1788,024512(30)2522
55 POL 1712Zofia Kuszewska
11
Giżycka Grupa Regatowa1888,0186271522(dnc)
56 POL 1018Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice3892,06223(39)3427
57 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki3993,0291513(37)1818
58 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia40193,521(31)21182112
59 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia1994,0192614(33)1718
60 POL 1812Franciszek Miłosz
12
YKP Gdynia4198,0(35)30263048
61 POL 941Wojciech Sygnet
11
AZS Poznań4298,01828(30)211615
62 POL 1947Franciszek Marszałek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk43102,021(32)24222015
63 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki44103,027191928(33)10
64 POL 1834Mikołaj Łukasik
11
UKS Żegluj Lublin45103,03116(ufd)191324
65 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń46105,025261420(dnc)20
66 POL 2063Paulina Szczepa
11
KŻ Horn Kraków20107,081414(46)4526
67 POL 2021Gustaw Kowalski
12
TS "Kuźnia" Rybnik47108,0521(ufd)223822
68 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia21108,0(32)2125251720
69 POL 3420Adam Aljabali
11
UKS Żegluj Lublin48109,0(37)3411142228
70 POL 938Filip Modzelewski
12
AZS Poznań49112,01618252330(34)
71 POL 3465Piotr Kowalewski
11
Sailing Legia Warszawa50113,02262236(41)27
72 POL 11758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice22116,05(ufd)4472832
73 POL 1959Maks Czarnecki
12
AZS Poznań51118,0313121(38)2015
74 POL 1602Miłosz Szmagliński
12
YKP Gdynia52119,017(ufd)9392331
75 POL 1224Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań53119,0221125(32)3130
76 POL 111Mikołaj Grey
12
OPTI CWM Gdynia54120,033(41)34171917
77 POL 1751Antoni Gabryszewski
12
UKS Żeglarz Wrocław55121,0192356(dnc)dnc
78 POL 1515Daniela Wejher
12
KS Zatoka Puck23121,03439(48)121224
79 POL 1753Michał Trawicki
11
KS AZS AWFiS Gdańsk56126,0(40)3327182028
80 POL 208Grzegorz Górecki
11
TS "Kuźnia" Rybnik57129,028(37)29232821
81 POL 1592Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia58130,0333330286(dnc)
82 POL 1284Magdalena Psiuk
11
TS "Kuźnia" Rybnik24130,0(35)2919302725
83 POL 1671Marcel Frydrychowicz
9
TKŻ Toruń592133,024(35)31293019
84 POL 2138Tomasz Zawadka
12
YKP Gdynia60133,026(ufd)32292422
85 POL 1913Michał Tobijański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk61134,030203127(32)26
86 POL 1514Jagoda Wiśniewska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin25137,02222353127(38)
87 POL 1657Kalina Sójkowska
10
KS AZS AWFiS Gdańsk26138,023(ufd)ufd91523
88 POL 8Michalina Klimczak
11
Port Mechelinki27138,0(51)4822232916
89 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
11
UKS Żeglarz Wrocław62140,0322634(43)1830
90 POL 2103Jakub Dębiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn63141,0(43)2223382830
91 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn28144,0(40)3517342632
92 POL 1193Dawid Pachuta
12
KN Lider Kraków64146,0363045431(dnc)
93 POL 2140Marta Józkowicz
11
YKP Gdynia29148,02524283536(dnc)
94 POL 963Remigiusz Kużel
12
KS Zatoka Puck65150,0(48)4720213725
95 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn66151,044(ufd)36262124
96 POL 2270Antonina Chomont
10
KSW BALTIC Dziwnów30152,032252833(34)34
97 POL 1577Jakub Nakonieczny
12
OKŻ Olsztyn67153,04339(47)202427
98 POL 94Gustaw Wojcieszak
10
AZS Poznań68154,0291327(51)4837
99 POL 1932Marian Kozdryk
11
KS AZS AWFiS Gdańsk69157,016(38)38363136
100 POL 1200Jan Narębski
11
TKŻ Toruń70158,0(45)4426173734
101 POL 1230Paweł Wiliński
11
AZS Poznań71158,036(40)29342633
102 POL 1267Elżbieta Psiuk
10
TS "Kuźnia" Rybnik31159,0392031(40)3237
103 POL 2075Olaf Nestorowicz
10
KS AZS AWFiS Gdańsk72161,033(ufd)ufd211821
104 POL 1931Wojciech Wolszon
10
KS Zatoka Puck73162,0(47)4239193329
105 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia32163,04115383237(dnc)
106 POL 2065Nina Zajdel
11
KŻ Horn Kraków33165,02843(ufd)453514
107 POL 3Igor Piechota
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA74167,015(dnc)35413937
108 POL 1492Filip Dudziński
11
UKS Żeglarz Wrocław75167,05040(ufd)243023
109 POL 1460Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań76168,0610(ufd)4935dnc
110 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń77169,04634(50)372923
111 POL 2092Robert Martyn
11
OKŻ Olsztyn78169,042(50)40253329
112 POL 3964Anastasiia Semenchenko
11
UKS Żeglarz Wrocław34169,04427(49)263636
113 POL 182Jolanta Siwek
11
KN Lider Kraków35170,030201735(dnc)dnc
114 POL 1989Gabriela Kiewisz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn36172,02421(dnc)3524dnc
115 POL 51Gustaw Olejniczak
11
KS Dobra Marina Szczecin79175,03034244938(ufd)
116 POL 131Piotr Słomka
12
TS "Kuźnia" Rybnik80178,02739(ufd)9dnc35
117 POL 1871Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań81179,04255322723(dnc)
118 POL 1497Łucja Borkowska
11
AZS Poznań37180,03482644(dnc)dnc
119 POL 2099Mikołaj Zmitrowicz
13
OKŻ Olsztyn82180,027(ufd)ufd442516
120 POL 443Aleksandra Skura
12
OKŻ Olsztyn38181,047(dnf)dnc311718
121 POL 2008Kinga Tomaszewska
12
GKM Cedrus39185,040(ufd)332519dnc
122 POL 936Maciej Misiuk
11
UKS Żegluj Lublin83189,0383735(dnc)4039
123 POL 2122Aleks Ertel
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA84191,038352426(ufd)ufd
124 POL 3478Stanisław Kalk
10
OPTI CWM Gdynia85192,0(51)4045483425
125 POL 2112Olivier Wyżychowski
10
OPTI CWM Gdynia86193,04723424041(dnc)
126 POL 4707ANTEK ZAJĄC
9
Gdański Klub Żeglarski873193,041383943(44)32
127 POL 1940Bartłomiej Bil
9
YKP Gdynia884196,0(44)3344443936
128 POL 1659Zofia Brzozowicz
11
Port Mechelinki40198,05449372929(dnc)
129 POL 2032MACIEJ KUNDZIER
9
Gdański Klub Żeglarski895200,0454540(dnc)3931
130 POL 1906Marta Wójciak
12
TS "Kuźnia" Rybnik41202,5153021(dnc)dncdnc
131 POL 86Anna Kaplarna
11
TKŻ Toruń42204,0(52)4641374238
132 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
10
OPTI CWM Gdynia90205,04942373443(dnc)
133 POL 1909Michał Guszcza
10
UKS Sindbad Legionowo91205,03944434138(dnc)
134 POL 39Jacopo Saglio
11
UKS Żeglarz Wrocław92206,035(ufd)3233dnc38
135 POL 1008Szymon Wielewicki
10
KS Zatoka Puck93209,0(dnc)5238523235
136 POL 2606Henryk Kalk
11
OPTI CWM Gdynia94219,062(ufd)43453633
137 POL 1140Stanisław Olszanowski
9
AZS Poznań956220,0372448(dnc)43dnc
138 POL 1254Julia Nagórska
11
Port Mechelinki43222,037514422(bfd)dnc
139 POL 1883Adam Oleszczyk
12
UKS Barnim Goleniów96222,041294638(dnc)dnc
140 POL 1143Ada Bułtowicz
11
UKS Żegluj Lublin44227,059414945(dnc)33
141 POL 1482Vincent Drożdż
10
UKS Żegluj Lublin97229,045273752(dnc)dnc
142 POL 1780Eryk Krause
10
OPTI CWM Gdynia98232,05350474240(dnc)
143 POL 1739Anna Niklaus
10
ŻMKS Poznań45238,049283954(dnc)dnc
144 POL 1125Kacper Musialski
12
KŻ Horn Kraków99239,019(ufd)16dncdncdnc
145 POL 1771Barbara Pilarska
11
TKŻ Toruń46241,0462930(dnc)dncdnc
146 POL 1404Jakub Nowicki
11
YKP Szczecin100243,0383633(dnc)dncdnc
147 POL 1290ILEK GUSHCHIN
9
Gdański Klub Żeglarski1017247,049(dnc)365044dnc
148 POL 3520Lena Herba
8
YK Stal Gdynia478249,056493442(dnc)dnc
149 POL 937Krzysztof Możejko
12
KN Lider Kraków102250,054414542(dnc)dnc
150 POL 813Marta Kupc
12
YKP Gdynia48250,050434148(dnc)dnc
151 POL 1663Maria Januszewska
9
YK Stal Gdynia499251,0393640(dnc)dncdnc
152 POL 3466Kamil Czajkowski
11
Sailing Legia Warszawa103255,023(ufd)28ufddncdnc
153 POL 196Amelia Bac Cardenas
12
TS "Kuźnia" Rybnik50256,0(ufd)ufdufd404535
154 POL 1187Marek Filipski
9
YK Stal Gdynia10410257,042(ufd)4336dncdnc
155 POL 1114Jagoda Klisowska
12
UKS Żegluj Lublin51260,058(ufd)4253dnc39
156 POL 1853Nina Bułtowicz
11
UKS Żegluj Lublin52265,0483744(dnc)dncdnc
157 POL 1709Mikołaj Głowa
11
KŻ Horn Kraków105269,052465251(dnc)dnc
158 POL 2055Maciej Ciągło
11
OPTI CWM Gdynia106270,05532(dnc)dnc47dnc
159 POL 3542Łucja Gabriel
11
OPTI CWM Gdynia53274,0523848(dnc)dncdnc
160 POL 1655Ksawery Chlebowski
10
YKP Gdynia107274,04348(dnc)47dncdnc
161 POL 1522Maciej Sitek
12
OPTI CWM Gdynia108274,048535550(dnc)dnc
162 POL 3492Franciszek Karmoliński
10
OPTI CWM Gdynia109276,0573647(dnf)dnfdnc
163 POL 665Nina Sildatke
10
YKP Gdynia54278,02945(ufd)dncdncdnc
164 POL 18271Krzysztof Szkudlarek
-
Giżycka Grupa Regatowa11011279,05025(dnc)dncdncdnc
165 POL 1799Marcin Winiszewski
11
YKP Gdynia111279,03144(dnc)dncdncdnc
166 POL 166Natalia Gąsienica-Wawrytko
10
KS Wiaterni55283,0(dnc)dnc3643dncdnc
167 POL 2091Aleksandra Szuba
11
OKŻ Olsztyn56287,0(dnc)4241dncdncdnc
168 POL 2150Nadia Wielkiewicz
12
KS Wiaterni57292,0(dnc)dnc20dncdncdnc
169 POL 1805Maja Ferenc
8
KSW BALTIC Dziwnów5812294,0595742(dnc)dncdnc
170 POL 1226Szymon Ciechanowski
9
TKŻ Toruń11213294,05854(ufd)dnc46dnc
171 POL 2403Igor Iljin
11
YKP Gdynia113295,0565251(dnc)dncdnc
172 POL 5Agata Kowalska
11
SSW MOS Iława59296,051(dnc)dnc41dncdnc
173 POL 1498OLA PUPEK
11
Gdański Klub Żeglarski60296,0(dnc)dnc4646dncdnc
174 POL 3535Maria Stajewska
10
YK Stal Gdynia61299,0615646(dnc)ufddnc
175 POL 308Nina Starzyńska
12
UKS Żegluj Lublin62300,05343(dnc)dncdncdnc
176 POL 1764Maksymilian Krella
11
YKP Gdynia114302,0575653(dnc)dncdnc
177 POL 1266Stanisław Robak
10
KS Zatoka Puck115304,0(dnc)32ufddncdncdnc
178 POL 1961Iwo Kabała
9
AZS Poznań11614308,0(dnc)5450dncdncdnc
179 POL 1017Jan Zahuta
8
KN Lider Kraków11715310,0625854(dnc)dncdnc
180 POL 1300OLGA BARANOWSKA
12
Gdański Klub Żeglarski63312,06147(dnc)dncdncdnc
181 POL 6Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa6416314,05555(dnc)dncdncdnc
182 POL 1141Mikołaj Paderewski
8
TKŻ Toruń11817315,06051(ufd)dncdncdnc
183 POL 1926Stanisław Czerwiak
10
YKP Gdynia119318,046(dnc)dncdncdncdnc
184 POL 2025Ryszard Junczyk
9
UKS Sindbad Legionowo12018320,06353(dnc)dncdncdnc
185 POL 1922Lidia Jastrzębska
12
OKŻ Olsztyn65325,053(dnc)dncdncdncdnc
186 POL 1418Karolina Mendyk
12
KN Lider Kraków66326,054(dnc)dncdncdncdnc
187 POL 1749Bartosz Miszczuk
12
UKS Żegluj Lublin121328,055(dnc)dncdncdncufd
188 POL 1327Zofia Manecka
11
KŻ Horn Kraków67328,056(dnc)dncdncdncdnc
189 POL 2108Julian Hinz
10
YKP Gdynia122332,060dns(dnc)dncdncdnc
190 POL 1813Filip Mierzwicki
10
YKP Gdynia123336,063(dnc)dncdncdncdnc