Lista startowa: OPTIMIST B 201
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 444Patrick Štafa
M
2010-05-29
11
MYK
2 POL 1Jakub Chudyk
M
2009-02-18
12
KSW BALTIC Dziwnów
3 POL 1005Maja Filipska
K
2009-05-10
12
YK Stal Gdynia
4 POL 1008Szymon Wielewicki
M
2011-10-12
10
KS Zatoka Puck
5 POL 1017Jan Zahuta
M
2013-05-17
8
KN Lider Kraków
6 POL 1018Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
11
CHKŻ Chojnice
7 POL 11Aleksandra Wiśniowska
K
2009-07-11
12
YKP Gdynia
8 POL 111Mikołaj Grey
M
2009-05-12
12
OPTI CWM Gdynia
9 POL 1114Jagoda Klisowska
K
2009-05-30
12
UKS Żegluj Lublin
10 POL 1125Kacper Musialski
M
2009-02-27
12
KŻ Horn Kraków
11 POL 1140Stanisław Olszanowski
M
2012-08-27
9
AZS Poznań
12 POL 1141Mikołaj Paderewski
M
2013-02-27
8
TKŻ Toruń
13 POL 1143Ada Bułtowicz
K
2010-08-23
11
UKS Żegluj Lublin
14 POL 11758Zofia Gil
K
2010-10-13
11
CHKŻ Chojnice
15 POL 1187Marek Filipski
M
2012-04-05
9
YK Stal Gdynia
16 POL 1193Dawid Pachuta
M
2009-01-27
12
KN Lider Kraków
17 POL 1200Jan Narębski
M
2010-01-15
11
TKŻ Toruń
18 POL 1206Jakub Pawlikowski
M
2010-04-20
11
TKŻ Toruń
19 POL 122Kajetan Liszewski
M
2010-07-26
11
OPTI CWM Gdynia
20 POL 1224Szymon Rowecki
M
2011-03-29
10
ŻMKS Poznań
21 POL 1226Szymon Ciechanowski
M
2012-01-14
9
TKŻ Toruń
22 POL 1229Adam Wycinka
M
2012-02-16
9
AZS Poznań
23 POL 1230Paweł Wiliński
M
2010-02-20
11
AZS Poznań
24 POL 1254Julia Nagórska
K
2010-07-13
11
Port Mechelinki
25 POL 1266Stanisław Robak
M
2011-06-14
10
KS Zatoka Puck
26 POL 1267Elżbieta Psiuk
K
2011-09-07
10
TS "Kuźnia" Rybnik
27 POL 1271Leon Jankowski
M
2009-05-12
12
TKŻ Toruń
28 POL 1281Klara Malec
K
2010-04-13
11
OPTI CWM Gdynia
29 POL 1283Maksymilian Pluciński
M
2010-04-12
11
ŻMKS Poznań
30 POL 1284Magdalena Psiuk
K
2010-02-01
11
TS "Kuźnia" Rybnik
31 POL 1290ILEK GUSHCHIN
M
2012-02-09
9
Gdański Klub Żeglarski
32 POL 1300OLGA BARANOWSKA
K
2009-12-13
12
Gdański Klub Żeglarski
33 POL 131Piotr Słomka
M
2009-04-24
12
TS "Kuźnia" Rybnik
34 POL 1327Zofia Manecka
K
2010-04-01
11
KŻ Horn Kraków
35 POL 1394Maciej Paderewski
M
2010-03-20
11
TKŻ Toruń
36 POL 1396Krystyna Wasilewska
K
2010-06-09
11
YKP Gdynia
37 POL 1404Jakub Nowicki
M
2010-08-14
11
YKP Szczecin
38 POL 1418Karolina Mendyk
K
2009-03-27
12
KN Lider Kraków
39 POL 1428Lena Roszak
K
2009-12-16
12
AZS Poznań
40 POL 1433DAWID MAŁACHOWSKI
M
2011-08-29
10
OPTI CWM Gdynia
41 POL 1446Jakub Kuźmiński
M
2009-12-08
12
YKP Gdynia
42 POL 1460Adam Szymankiewicz
M
2011-04-25
10
ŻMKS Poznań
43 POL 1469Jerzy Toliński
M
2009-05-04
12
KN Lider Kraków
44 POL 1482Vincent Drożdż
M
2011-09-23
10
UKS Żegluj Lublin
45 POL 149Jan Nycz
M
2011-04-30
10
JKW Poznań
46 POL 1492Filip Dudziński
M
2010-06-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
47 POL 1497Łucja Borkowska
K
2010-09-27
11
AZS Poznań
48 POL 1498OLA PUPEK
K
2010-04-06
11
Gdański Klub Żeglarski
49 POL 1499Franciszek Kamola
M
2009-03-27
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
50 POL 1507Maja Wojciechowska
K
2009-06-21
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
51 POL 1514Jagoda Wiśniewska
K
2009-04-22
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
52 POL 1515Daniela Wejher
K
2009-10-26
12
KS Zatoka Puck
53 POL 1522Maciej Sitek
M
2009-12-26
12
OPTI CWM Gdynia
54 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
M
2010-01-09
11
UKS Żeglarz Wrocław
55 POL 1533Antoni Wyroba
M
2011-02-24
10
KN Lider Kraków
56 POL 1544Paweł Friedrich
M
2009-12-30
12
KS Zatoka Puck
57 POL 1548Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
12
JKW Poznań
58 POL 1561Adam Zawadka
M
2011-10-07
10
YKP Gdynia
59 POL 1577Jakub Nakonieczny
M
2009-01-04
12
OKŻ Olsztyn
60 POL 1592Mikołaj Łoboda
M
2010-10-03
11
OPTI CWM Gdynia
61 POL 1602Miłosz Szmagliński
M
2009-04-03
12
YKP Gdynia
62 POL 1608Miłosz Ciechanowicz
M
2010-01-06
11
Giżycka Grupa Regatowa
63 POL 162Maria Nycz
K
2009-05-25
12
JKW Poznań
64 POL 1655Ksawery Chlebowski
M
2011-10-13
10
YKP Gdynia
65 POL 1657Kalina Sójkowska
K
2011-05-15
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
66 POL 1659Zofia Brzozowicz
K
2010-11-03
11
Port Mechelinki
67 POL 166Natalia Gąsienica-Wawrytko
K
2011-06-03
10
KS Wiaterni
68 POL 1662Ignacy Kusy
M
2010-04-21
11
KN Lider Kraków
69 POL 1663Maria Januszewska
K
2012-10-25
9
YK Stal Gdynia
70 POL 1665Dominika Kluczka
K
2010-07-13
11
YKP Gdynia
71 POL 1669Anna Wasielewska
K
2009-09-22
12
SSW MOS Iława
72 POL 1671Marcel Frydrychowicz
M
2012-04-23
9
TKŻ Toruń
73 POL 1709Mikołaj Głowa
M
2010-01-27
11
KŻ Horn Kraków
74 POL 1712Zofia Kuszewska
K
2010-01-20
11
Giżycka Grupa Regatowa
75 POL 1739Anna Niklaus
K
2011-01-30
10
ŻMKS Poznań
76 POL 1749Bartosz Miszczuk
M
2009-08-25
12
UKS Żegluj Lublin
77 POL 1750Stanisław Nosol
M
2010-11-05
11
CHKŻ Chojnice
78 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
2009-02-07
12
UKS Żeglarz Wrocław
79 POL 1753Michał Trawicki
M
2010-09-03
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
80 POL 1764Maksymilian Krella
M
2010-08-16
11
YKP Gdynia
81 POL 1771Barbara Pilarska
K
2010-04-15
11
TKŻ Toruń
82 POL 1780Eryk Krause
M
2011-12-28
10
OPTI CWM Gdynia
83 POL 1799Marcin Winiszewski
M
2010-01-24
11
YKP Gdynia
84 POL 1802Lena Bukowska
K
2010-11-05
11
YK Stal Gdynia
85 POL 1803Igor Saj
M
2009-11-09
12
Port Mechelinki
86 POL 1804Amelia Ferenc
K
2010-06-08
11
KSW BALTIC Dziwnów
87 POL 1805Maja Ferenc
K
2013-04-18
8
KSW BALTIC Dziwnów
88 POL 1809Matylda Jankowska
K
2010-10-18
11
YK Stal Gdynia
89 POL 1812Franciszek Miłosz
M
2009-04-04
12
YKP Gdynia
90 POL 1813Filip Mierzwicki
M
2011-03-05
10
YKP Gdynia
91 POL 1818Blanka Sójkowska
K
2009-08-06
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
92 POL 182Jolanta Siwek
K
2010-02-26
11
KN Lider Kraków
93 POL 18271Krzysztof Szkudlarek
M
2021-09-06
-
Giżycka Grupa Regatowa
94 POL 1834Mikołaj Łukasik
M
2010-07-23
11
UKS Żegluj Lublin
95 POL 1835Jędrzej Głuszyk
M
2009-03-15
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
96 POL 1853Nina Bułtowicz
K
2010-08-23
11
UKS Żegluj Lublin
97 POL 1871Maksymilian Flaczyński
M
2010-10-17
11
ŻMKS Poznań
98 POL 1881Karolina Gajda
K
2009-04-02
12
UKS Barnim Goleniów
99 POL 1883Adam Oleszczyk
M
2009-11-17
12
UKS Barnim Goleniów
100 POL 1889Franciszek Wodkowski
M
2009-10-11
12
OPTI CWM Gdynia
101 POL 1906Marta Wójciak
K
2009-07-29
12
TS "Kuźnia" Rybnik
102 POL 1909Michał Guszcza
M
2011-01-14
10
UKS Sindbad Legionowo
103 POL 1913Michał Tobijański
M
2009-04-24
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
104 POL 1922Lidia Jastrzębska
K
2009-02-22
12
OKŻ Olsztyn
105 POL 1926Stanisław Czerwiak
M
2011-08-08
10
YKP Gdynia
106 POL 1931Wojciech Wolszon
M
2011-08-05
10
KS Zatoka Puck
107 POL 1932Marian Kozdryk
M
2010-05-26
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
108 POL 1940Bartłomiej Bil
M
2012-07-22
9
YKP Gdynia
109 POL 1942Julia Stawicka
K
2010-06-10
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
110 POL 1947Franciszek Marszałek
M
2010-10-09
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
111 POL 1959Maks Czarnecki
M
2009-11-25
12
AZS Poznań
112 POL 196Amelia Bac Cardenas
K
2009-08-24
12
TS "Kuźnia" Rybnik
113 POL 1961Iwo Kabała
M
2012-08-30
9
AZS Poznań
114 POL 1989Gabriela Kiewisz
K
2010-04-20
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
115 POL 1991Gabriela Friedrich
K
2011-11-07
10
KS Zatoka Puck
116 POL 1993MICHAŁ ROMAN
M
2010-01-01
11
Gdański Klub Żeglarski
117 POL 2008Kinga Tomaszewska
K
2009-03-24
12
GKM Cedrus
118 POL 2021Gustaw Kowalski
M
2009-04-29
12
TS "Kuźnia" Rybnik
119 POL 2025Ryszard Junczyk
M
2012-03-19
9
UKS Sindbad Legionowo
120 POL 2029Alexander Nowak
M
2009-11-10
12
UKS Sindbad Legionowo
121 POL 2032MACIEJ KUNDZIER
M
2012-03-29
9
Gdański Klub Żeglarski
122 POL 2055Maciej Ciągło
M
2010-06-03
11
OPTI CWM Gdynia
123 POL 2063Paulina Szczepa
K
2010-04-27
11
KŻ Horn Kraków
124 POL 2065Nina Zajdel
K
2010-03-30
11
KŻ Horn Kraków
125 POL 2075Olaf Nestorowicz
M
2011-03-30
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
126 POL 208Grzegorz Górecki
M
2010-01-19
11
TS "Kuźnia" Rybnik
127 POL 2083Konrad Czech
M
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
128 POL 2087KAMIL ROMAN
M
2011-10-07
10
Gdański Klub Żeglarski
129 POL 2089Norbert Herba
M
2010-07-29
11
YK Stal Gdynia
130 POL 2091Aleksandra Szuba
K
2010-04-19
11
OKŻ Olsztyn
131 POL 2092Robert Martyn
M
2010-06-17
11
OKŻ Olsztyn
132 POL 2099Mikołaj Zmitrowicz
M
2008-11-15
13
OKŻ Olsztyn
133 POL 2103Jakub Dębiński
M
2009-08-07
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
134 POL 2108Julian Hinz
M
2011-02-03
10
YKP Gdynia
135 POL 2112Olivier Wyżychowski
M
2011-08-30
10
OPTI CWM Gdynia
136 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
11
YK Stal Gdynia
137 POL 2117Piotr Tutkowski
M
2011-06-21
10
YK Stal Gdynia
138 POL 2118Radosław Grześ
M
2010-07-23
11
TKŻ Toruń
139 POL 2122Aleks Ertel
M
2010-01-26
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
140 POL 2138Tomasz Zawadka
M
2009-09-05
12
YKP Gdynia
141 POL 2139Jan Mucharski
M
2009-11-16
12
YKP Gdynia
142 POL 2140Marta Józkowicz
K
2010-03-08
11
YKP Gdynia
143 POL 2141Maksymilian Stańko
M
2009-02-13
12
Port Mechelinki
144 POL 2150Nadia Wielkiewicz
K
2009-02-06
12
KS Wiaterni
145 POL 2155Jan Wilk
M
2010-12-27
11
SSW MOS Iława
146 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
M
2010-04-22
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
147 POL 2203Pascal Kuźmicki
M
2010-01-25
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
148 POL 2210Mateusz Walczyk
M
2009-07-31
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
149 POL 2270Antonina Chomont
K
2011-07-20
10
KSW BALTIC Dziwnów
150 POL 2401Franciszek Klusek
M
2010-01-24
11
SSW MOS Iława
151 POL 2403Igor Iljin
M
2010-10-16
11
YKP Gdynia
152 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
M
2010-06-25
11
Port Mechelinki
153 POL 2606Henryk Kalk
M
2010-01-30
11
OPTI CWM Gdynia
154 POL 3Igor Piechota
M
2009-09-21
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
155 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
M
2009-12-29
12
Port Mechelinki
156 POL 308Nina Starzyńska
K
2009-12-11
12
UKS Żegluj Lublin
157 POL 3254Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
11
SSW MOS Iława
158 POL 3420Adam Aljabali
M
2010-07-02
11
UKS Żegluj Lublin
159 POL 3429Aleksander Nadolski
M
2011-05-17
10
SSW MOS Iława
160 POL 3436Adam Pakulski
M
2010-10-14
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
161 POL 3440Michał Musielak
M
2009-05-03
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
162 POL 3444Wiktor Kruszyński
M
2012-08-15
9
YK Stal Gdynia
163 POL 3465Piotr Kowalewski
M
2010-11-22
11
Sailing Legia Warszawa
164 POL 3466Kamil Czajkowski
M
2010-12-30
11
Sailing Legia Warszawa
165 POL 3476Natan Dziedziak
M
2010-06-03
11
SSW MOS Iława
166 POL 3478Stanisław Kalk
M
2011-12-17
10
OPTI CWM Gdynia
167 POL 3479Ida Kocięda
K
2010-07-08
11
OPTI CWM Gdynia
168 POL 3481Aleksander Lenart
M
2009-08-27
12
KSW BALTIC Dziwnów
169 POL 3482Natasza Micewicz
K
2009-12-18
12
YKP Gdynia
170 POL 3492Franciszek Karmoliński
M
2011-09-30
10
OPTI CWM Gdynia
171 POL 3515Szymon Mocarski
M
2010-03-18
11
YK Stal Gdynia
172 POL 3520Lena Herba
K
2013-01-25
8
YK Stal Gdynia
173 POL 3522Mateusz Piskorz
M
2010-11-01
11
YKP Gdynia
174 POL 3535Maria Stajewska
K
2011-09-13
10
YK Stal Gdynia
175 POL 3542Łucja Gabriel
K
2010-02-08
11
OPTI CWM Gdynia
176 POL 39Jacopo Saglio
M
2010-10-19
11
UKS Żeglarz Wrocław
177 POL 3964Anastasiia Semenchenko
K
2010-06-30
11
UKS Żeglarz Wrocław
178 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
K
2009-11-29
12
KSW BALTIC Dziwnów
179 POL 441Lena Rybicka
K
2010-06-03
11
OKŻ Olsztyn
180 POL 443Aleksandra Skura
K
2009-09-18
12
OKŻ Olsztyn
181 POL 446Ignacy Lemeha
M
2009-01-01
12
OKŻ Olsztyn
182 POL 4707ANTEK ZAJĄC
M
2012-02-21
9
Gdański Klub Żeglarski
183 POL 493Maja Kowalska
K
2010-08-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
184 POL 5Agata Kowalska
K
2010-03-30
11
SSW MOS Iława
185 POL 51Gustaw Olejniczak
M
2010-01-01
11
KS Dobra Marina Szczecin
186 POL 535Ania Trzaska
K
2012-05-21
9
YKP Szczecin
187 POL 6Helena Fursewicz
K
2012-01-01
9
Giżycka Grupa Regatowa
188 POL 665Nina Sildatke
K
2011-03-07
10
YKP Gdynia
189 POL 8Michalina Klimczak
K
2010-06-21
11
Port Mechelinki
190 POL 813Marta Kupc
K
2009-06-26
12
YKP Gdynia
191 POL 86Anna Kaplarna
K
2010-02-16
11
TKŻ Toruń
192 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
11
JKW Poznań
193 POL 920Ignacy Pospieszny
M
2009-10-02
12
AZS Poznań
194 POL 936Maciej Misiuk
M
2010-08-22
11
UKS Żegluj Lublin
195 POL 9369Olaf Krupa
M
2009-05-12
12
Port Mechelinki
196 POL 937Krzysztof Możejko
M
2009-02-03
12
KN Lider Kraków
197 POL 938Filip Modzelewski
M
2009-07-01
12
AZS Poznań
198 POL 94Gustaw Wojcieszak
M
2011-04-28
10
AZS Poznań
199 POL 941Wojciech Sygnet
M
2010-06-12
11
AZS Poznań
200 POL 963Remigiusz Kużel
M
2009-11-20
12
KS Zatoka Puck
201 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
11
AZS Poznań