Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1608Miłosz Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa13,0(3)111
2 POL 11758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice16,0123(6)
3 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia28,0(6)422
4 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn310,043(7)3
5 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy413,02(ufd)65
6 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice519,0(15)694
7 POL 3524Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława225,0(16)5119
8 POL 1750Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice626,0(22)1547
9 POL 3476Natan Dziedziak
11
SSW MOS Iława727,0(13)7128
10 POL 1981Antonina Dziekańska
10
Giżycka Grupa Regatowa328,05815(27)
11 POL 1823Artur Gorzycki
10
CHKŻ Chojnice828,0(19)10810
12 POL 2155Jan Wilk
11
SSW MOS Iława938,0179(19)12
13 POL 1712Zofia Kuszewska
11
Giżycka Grupa Regatowa440,081220(34)
14 POL 3522Mateusz Piskorz
11
YKP Gdynia1042,0141414(21)
15 POL 11Aleksandra Wiśniowska
12
YKP Gdynia544,092213(dsq)
16 POL 2210Mateusz Walczak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn1144,0(24)161711
17 POL 180Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice1246,01021(ufd)15
18 POL 2401Franciszek Klusek
11
SSW MOS Iława1348,07(24)2417
19 POL 29Anna Wasielewska
12
SSW MOS Iława648,020(26)1018
20 POL 3482Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia748,0(21)131619
21 POL 1602Miłosz Szmagliński
12
YKP Gdynia1455,01131(dnf)13
22 POL 1989Gabriela Kiewisz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn855,0(25)112222
23 POL 2203Pascal Kuźmicki
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn1556,012395(dnc)
24 POL 2104Łukasz Zaleski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn1656,0182018(37)
25 POL 2140Marta Józkowicz
11
YKP Gdynia965,0(30)172523
26 POL 3434Ryszard Krawczyk
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn1769,028(ufd)2714
27 POL 1139Stanisław Tracz
9
MKS Dwójka Warszawa18182,0(44)282826
28 POL 1880Kajetan Bujalski
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn19283,03334(ufd)16
29 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy1083,0273026(44)
30 POL 1489Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy1186,0342329(39)
31 POL 2138Tomasz Zawadka
12
YKP Gdynia2088,0(43)183535
32 POL 5Agata Kowalska
11
SSW MOS Iława1289,038(ufd)3120
33 POL 2103Jakub Dębiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn2190,031(40)2138
34 POL 2177Helena Fursewicz
9
Giżycka Grupa Regatowa13394,0293530(47)
35 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn1496,0233340(41)
36 POL 3546Nina Sildatke
10
YKP Gdynia1596,0(40)253932
37 POL 2403Igor Iljin
11
YKP Gdynia2299,03238(42)29
38 POL 1940Bartłomiej Bil
9
YKP Gdynia234101,039(45)3230
39 POL 58Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice16103,03619(dnf)48
40 POL 2120Maja Wiszniewska
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn17103,03532(36)36
41 POL 1570Jan Pietuszko
8
KS Spójnia Warszawa245106,0(49)373831
42 POL 1779Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy25107,04141(dnf)25
43 POL 1446Jakub Kuźmiński
12
YKP Gdynia26107,042(46)3728
44 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia18110,0(ufd)362351
45 POL 1799Marcin Winiszewski
11
YKP Gdynia27114,03744(45)33
46 POL 3534Ksawery Chlebowski
10
YKP Gdynia28117,04727(dns)43
47 POL 3548Marta Kupc
12
YKP Gdynia19120,0482943(57)
48 POL 3429Aleksander Nadolski
10
SSW MOS Iława29125,026(dnf)dnc24
49 POL 1528Antoni Żabiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn30128,045(ufd)3350
50 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn31128,0(46)424145
51 POL 1364Franciszek Fuk
10
Giżycka Grupa Regatowa32132,0514734(53)
52 POL 1396Krystyna Wasilewska
11
YKP Gdynia20149,053(dns)4452
53 POL 1244Adam Brzozowski
9
KS Spójnia Warszawa336161,05848(dns)55
54 POL 2168Maja Leśniewska
10
Giżycka Grupa Regatowa21162,06043(dns)59
55 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy34167,050(dns)dns42
56 POL 1332Milan Puskar
9
KS Spójnia Warszawa357173,0(dns)49dns49
57 POL 1550Stanisław Dullek
9
LKS Charzykowy368177,056(dns)dns46
58 POL 2108Julian Hinz
10
YKP Gdynia37187,052(dnf)dns60
59 POL 570Filip Leśniewski
9
Giżycka Grupa Regatowa389190,0(dns)dnsdns40
60 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy39191,055(dnf)dns61
61 POL 2586Marysia Felska
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn2210196,059(dns)dns62
62 POL 1766Stanisław Jachymczyk
9
KS Spójnia Warszawa4011204,0(dnf)dnsdns54
63 POL 1892Patrycja Pietuszko
8
KS Spójnia Warszawa2312204,054(dns)retdns
64 POL 1066Marcelina Staszków
9
LKS Charzykowy2413206,0(dns)dnsdns56
65 POL 2007Katarzyna Liedtke
9
SSW MOS Iława2514207,057(dnf)dnsdns
66 POL 2002Paweł Julian Zabielski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn41208,0(dns)ufddns58
67 POL 1378Ignacy Koterski
9
KS Spójnia Warszawa4215213,0(dns)dnsdns63
68 POL 763Piotr Szkamelski
8
SSW MOS Iława4316214,0(dns)dnsdns64
69 POL 985Hanna Górska
9
SSW MOS Iława2617225,0(dns)dnsdnsdns
70 POL 193Fryderyk Łątkowski
8
SSW MOS Iława4418225,0(dns)dsqdnsdns
71 POL 969Agata Prelewska
10
SSW MOS Iława27225,0(dns)dnsdnsdns
72 POL 1763Zuzanna Romanowska
8
SSW MOS Iława2819225,0(dns)dnsdnsdns
73 POL 522Zuzanna Kolasińska
10
SSW MOS Iława29225,0(dns)dnsdnsdns
74 POL 1482Antoni Łątkowski
9
SSW MOS Iława4520225,0(dns)dnsdncdns