Srebrny Żagiel Optimista

Poznań

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

GRUPY

  • OPP A
  • OPP B

Podział na grupy obowiązujący w dniu: 01-08-2021 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 22:00 31-07-2021

  Klub Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko
1AKŻ Nakielno POL 3486
A2 SREBRNA
Hubert Kruczyński
2AZS Poznań POL 1390
A1 ZLOTA
Ada Wilińska
3AZS Poznań POL 1574
A1 ZLOTA
Emilia Siekierczak
4 CHKŻ Chojnice POL 1307
A1 ZLOTA
Bartosz Peczka
5 CHKŻ Chojnice POL 1750
A1 ZLOTA
Stanisław Nosol
6 JKW Poznań POL 172
A1 ZLOTA
Jan Kamieński
7 JKW Poznań POL 396
A2 SREBRNA
Wiktor Chmielewski
8 JKW Poznań POL 927
A2 SREBRNA
Jędrzej Anioła
9 JKW Poznań POL 978
A1 ZLOTA
Hanna Chojnicka
10 JKW Poznań POL 1547
A1 ZLOTA
Maksymilian Koschel
11 JKW Poznań POL 1638
A2 SREBRNA
Antoni Radojewski
12 JKW Poznań POL 1829
A1 ZLOTA
Adam Chojnicki
13 JKW Poznań POL 1929
A1 ZLOTA
Jan Makowski
14 JKW Poznań POL 2101
A2 SREBRNA
Stanisław Cholewicki
15 JKW Poznań POL 2142
A1 ZLOTA
Jakub Kuraś
16KN Lider Kraków POL 1468
A1 ZLOTA
Marcin Małota
17KN Lider Kraków POL 1563
A2 SREBRNA
Krzysztof Rysz
18KN Lider Kraków POL 3417
A2 SREBRNA
Jan Pawłowicz
19 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 936
A1 ZLOTA
Maurycy Kosmowski
20 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 3402
A1 ZLOTA
Hanna Rogowska
21KS Baza Mrągowo POL 747
A1 ZLOTA
Oliwia Kaczyńska
22KS Baza Mrągowo POL 1747
A2 SREBRNA
Zofia Dembowska
23KS Baza Mrągowo POL 1936
A1 ZLOTA
Eryk Majewski
24KS Baza Mrągowo POL 1937
A1 ZLOTA
Maciej Szawkowski
25KS Zatoka Puck POL 1554
A1 ZLOTA
Tymon Przyjemczak
26KS Zatoka Puck POL 1625
A2 SREBRNA
Sebastian Schmidt
27KS Zatoka Puck POL 12691
A2 SREBRNA
Małgorzata Wolszon
28 KSW BALTIC Dziwnów POL 210
A2 SREBRNA
Filip Szymanek
29 KSW BALTIC Dziwnów POL 2023
A2 SREBRNA
Jakub Szurko
30 KSW BALTIC Dziwnów POL 2024
A1 ZLOTA
Filip Harasimowicz-Krysztofiak
31 KSW BALTIC Dziwnów POL 2126
A1 ZLOTA
Andrzej Grochal
32 KSW BALTIC Dziwnów POL 2152
A1 ZLOTA
Maja Stormann
33 KSW BALTIC Dziwnów POL 2154
A1 ZLOTA
Aleksandra Bobrowska
34KW LOK Garland Gliwice POL 943
A2 SREBRNA
Mateusz Kajanek
35KW LOK Garland Gliwice POL 1862
A1 ZLOTA
Michał Trzpis
36KW LOK Garland Gliwice POL 1964
A2 SREBRNA
Paweł Kornke
37KŻ Mewa Poznań POL 3518
A2 SREBRNA
Martyna Stachowiak
38 MKŻ Arka Gdynia POL 3431
A1 ZLOTA
Piotr Trella
39 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 1880
A1 ZLOTA
Mikołaj Bujalski
40 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 1924
A1 ZLOTA
Tomasz Pakulski
41 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 3434
A1 ZLOTA
Mikołaj Głąb
42 OPTI CWM Gdynia POL 3563
A1 ZLOTA
Fabian Kocięda
43PKM LOK Poznań POL 175
A2 SREBRNA
Maja Andrzejewska
44PKM LOK Poznań POL 1240
A2 SREBRNA
Adam Jakubowski
45PKM LOK Poznań POL 1438
A2 SREBRNA
Antoni Poniecki
46PKM LOK Poznań POL 1459
A1 ZLOTA
Mateusz Kuchowicz
47PKM LOK Poznań POL 1522
A2 SREBRNA
Mikołaj Kościelak
48PKM LOK Poznań POL 1538
A2 SREBRNA
Nela Kasprzyk
49PKM LOK Poznań POL 1676
A2 SREBRNA
Piotr Grzesiek
50PKM LOK Poznań POL 1710
A2 SREBRNA
Sophie BAX
51PKM LOK Poznań POL 1764
A2 SREBRNA
Kamil Marczak
52PKM LOK Poznań POL 1870
A2 SREBRNA
Ignacy Kościelak
53PKM LOK Poznań POL 1949
A2 SREBRNA
Stanisław Kasprzak
54Sail & Ski Klub Warszawa POL 4112
A1 ZLOTA
Józef Krasowski
55 Sailing Legia Warszawa POL 951
A1 ZLOTA
Wojciech Henryk Komenda
56Stowarzyszenie Marina Poraj POL 3624
A1 ZLOTA
Wiktoria Sajdak
57TS "Kuźnia" Rybnik POL 133
A1 ZLOTA
Wojtek Wójcik
58TS "Kuźnia" Rybnik POL 1336
A2 SREBRNA
Aleksander Łukanowski
59TS "Kuźnia" Rybnik POL 1417
A2 SREBRNA
Jan Psiuk
60TS "Kuźnia" Rybnik POL 2119
A1 ZLOTA
Karol Gaj
61 UKS Barnim Goleniów POL 1881
A2 SREBRNA
Kamil Nadolny
62 UKS Barnim Goleniów POL 1888
A2 SREBRNA
Stanisław Maik
63UKS Sindbad Legionowo POL 1451
A2 SREBRNA
Filip Sroczyński
64UKS Sindbad Legionowo POL 2025
A2 SREBRNA
Jakub Wegiera
65UKS Sindbad Legionowo POL 2028
A2 SREBRNA
Borys Łabędzki
66UKS YACHT CLUB SŁAWA POL 1405
A2 SREBRNA
Karol Kucharczyk
67UKS YACHT CLUB SŁAWA POL 2121
A1 ZLOTA
Joanna Michalska
68UKS Zalew Kielce POL 2605
A2 SREBRNA
Urszula Skowrońska
69UKS Żeglarz Wrocław POL 3483
A1 ZLOTA
Julia Turniak
70UKS Żegluj Lublin POL 21
A1 ZLOTA
Mikołaj Cieślak
71UKS Żegluj Lublin POL 907
A1 ZLOTA
Tymon Szkołut
72UKS Żegluj Lublin POL 1601
A2 SREBRNA
Hieronim Pazur
73UKS Żegluj Lublin POL 1939
A1 ZLOTA
Tomasz Zadora
74UKŻ Siódemka Białystok POL 1887
A2 SREBRNA
Piotr Małachowski
75UKŻ Trawers Ostrów WLKP. POL 3013
A2 SREBRNA
Mikołaj Gościniak
76YK Stal Gdynia POL 3406
A1 ZLOTA
Małgorzata Wyrębska
77 YKP Gdynia POL 15
A1 ZLOTA
Jan Wiśniowski
78 YKP Gdynia POL 117
A1 ZLOTA
Filip Bil
79 YKP Gdynia POL 829
A1 ZLOTA
Piotr Toczek
80 YKP Gdynia POL 1523
A1 ZLOTA
Olga Wietek
81 YKP Gdynia POL 1863
A2 SREBRNA
Mateusz Gąsiorowski
82 YKP Gdynia POL 1970
A2 SREBRNA
Timothy Melentyev
83 YKP Gdynia POL 2001
A2 SREBRNA
Oskar Sylka
84 YKP Gdynia POL 2133
A2 SREBRNA
Aleksander Mucharski
85 YKP Gdynia POL 2136
A2 SREBRNA
Kajetan Matwiejczyk
86 YKP Gdynia POL 3407
A2 SREBRNA
Jan Konkol
87 YKP Gdynia POL 3469
A2 SREBRNA
Mateusz Kluczka
88 YKP Gdynia POL 3521
A1 ZLOTA
Michał Piskorz
89 YKP Gdynia POL 3564
A1 ZLOTA
Szymon Kolka
90 YKP Gdynia POL 3577
A1 ZLOTA
Alicja Tutkowska
91ŻLKS Poznań POL 670
A1 ZLOTA
Jeremiasz Konieczny
92ŻLKS Poznań POL 671
A2 SREBRNA
Wiktor Kubiak
93ŻLKS Poznań POL 1485
A2 SREBRNA
Maksym Osiński
94ŻLKS Poznań POL 1849
A2 SREBRNA
Magdalena Laskowska

Podział na grupy obowiązujący w dniu: 01-08-2021 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 22:00 31-07-2021

  Klub Nr na żaglu Grupa Imię i Nazwisko
1Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. POL 1578
B3 BRAZOWA
Mikołaj Osuch
2Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. POL 6708
B3 BRAZOWA
Mikołaj Rawecki
3AZS Poznań POL 38
B2 SREBRNA
Filip Modzelewski
4AZS Poznań POL 62
B3 BRAZOWA
Filip Poterski
5AZS Poznań POL 94
B3 BRAZOWA
Gustaw Wojcieszak
6AZS Poznań POL 99
B3 BRAZOWA
Adam Wojcieszak
7AZS Poznań POL 139
B3 BRAZOWA
Natalia Grotkiewicz
8AZS Poznań POL 140
B3 BRAZOWA
Matylda Szafranek
9AZS Poznań POL 229
B3 BRAZOWA
Witold Prus-Głowacki
10AZS Poznań POL 428
B3 BRAZOWA
Igor Tarajkowicz
11AZS Poznań POL 497
B3 BRAZOWA
Lila Klewenhagen
12AZS Poznań POL 574
B3 BRAZOWA
Ida Siekierczak
13AZS Poznań POL 623
B3 BRAZOWA
Mateusz Grotkiewicz
14AZS Poznań POL 920
B1 ZLOTA
Ignacy Pospieszny
15AZS Poznań POL 941
B2 SREBRNA
Wojciech Sygnet
16AZS Poznań POL 991
B1 ZLOTA
Marta Gajdzińska
17AZS Poznań POL 1140
B2 SREBRNA
Stanisław Olszanowski
18AZS Poznań POL 1151
B3 BRAZOWA
Alicja Tychmanowicz
19AZS Poznań POL 1229
B3 BRAZOWA
Adam Wycinka
20AZS Poznań POL 1230
B2 SREBRNA
Paweł Wiliński
21AZS Poznań POL 1428
B1 ZLOTA
Lena Roszak
22AZS Poznań POL 1497
B1 ZLOTA
Łucja Borkowska
23AZS Poznań POL 1556
B3 BRAZOWA
Szymon Tarajkowicz
24AZS Poznań POL 1959
B1 ZLOTA
Maksymilian Czarnecki
25AZS Poznań POL 1961
B3 BRAZOWA
Iwo Kabała
26Centrum Żeglarskie Szczecin POL 122
B3 BRAZOWA
Mikołaj Kordyka
27Centrum Żeglarskie Szczecin POL 196
B3 BRAZOWA
Oliwia Piotrowska
28Centrum Żeglarskie Szczecin POL 922
B3 BRAZOWA
Jan Nowoświecki
29Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1507
B1 ZLOTA
Maja Wojciechowska
30Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1514
B2 SREBRNA
Jagoda Wiśniewska
31Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1952
B2 SREBRNA
Mikołaj Basek
32Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1957
B2 SREBRNA
Jacek Kordyka
33Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1960
B3 BRAZOWA
Wojciech Gralak
34 CHKŻ Chojnice POL 58
B3 BRAZOWA
Nina Kobus
35 CHKŻ Chojnice POL 180
B2 SREBRNA
Jan Matysiak
36 CHKŻ Chojnice POL 757
B3 BRAZOWA
Antonina Wiatrowska
37 CHKŻ Chojnice POL 1865
B1 ZLOTA
Piotr Sołtysiak
38 CHKŻ Chojnice POL 2113
B2 SREBRNA
Mila Pawłowska
39 CHKŻ Chojnice POL 11758
B1 ZLOTA
Zofia Gil
40Gdański Klub Żeglarski POL 1993
B1 ZLOTA
Michał Roman
41Gdański Klub Żeglarski POL 2087
B1 ZLOTA
Kamil Roman
42 JKW Poznań POL 39
B3 BRAZOWA
Maja Czajkowska
43 JKW Poznań POL 149
B2 SREBRNA
Jan Nycz
44 JKW Poznań POL 162
B1 ZLOTA
Maria Nycz
45 JKW Poznań POL 220
B3 BRAZOWA
Jagoda Sawicka
46 JKW Poznań POL 255
B2 SREBRNA
Antoni Kramer
47 JKW Poznań POL 648
B3 BRAZOWA
Jan Wajda
48 JKW Poznań POL 919
B1 ZLOTA
Klaudia Lipińska
49 JKW Poznań POL 971
B3 BRAZOWA
Maksymilian Olejniczak
50 JKW Poznań POL 999
B2 SREBRNA
Maria Olejniczak
51 JKW Poznań POL 1014
B3 BRAZOWA
Martyna Latusek
52 JKW Poznań POL 1548
B2 SREBRNA
Wiktor Kalinowski
53 JKW Poznań POL 1622
B1 ZLOTA
Maksymilian Malinowski
54 JKW Poznań POL 2076
B1 ZLOTA
Ignacy Kalinowski
55 JKW Poznań POL 11622
B1 ZLOTA
Laura Urbańska
56KKŻ ĶOŚĆIAN POL 1925
B3 BRAZOWA
Gabriela Dziamska
57KKŻ ĶOŚĆIAN POL 3539
B3 BRAZOWA
Julian Jankowiak
58KN Lider Kraków POL 1017
B3 BRAZOWA
Jan Guzik
59KN Lider Kraków POL 1269
B2 SREBRNA
Krzysztof Możejko
60KN Lider Kraków POL 1469
B2 SREBRNA
Jerzy Toliński
61KN Lider Kraków POL 1533
B1 ZLOTA
Antoni Wyroba
62KN Lider Kraków POL 1798
B3 BRAZOWA
Jan Zahuta
63KN Lider Kraków POL 1902
B2 SREBRNA
Paweł Sitko
64KN Lider Kraków POL 3416
B2 SREBRNA
Dawid Pachuta
65KN Lider Kraków POL 3565
B1 ZLOTA
Jolanta Siwek
66 KS Spójnia Warszawa POL 1765
B3 BRAZOWA
Marianna Dryja
67 KS Spójnia Warszawa POL 1791
B1 ZLOTA
Emilia Brdulak
68 KS Spójnia Warszawa POL 2027
B1 ZLOTA
Bartosz Nurowski
69 KS Spójnia Warszawa POL 2100
B1 ZLOTA
Aleksandra Matz
70 KS Spójnia Warszawa POL 2102
B1 ZLOTA
Leon Mostowski
71 KS Spójnia Warszawa POL 2158
B3 BRAZOWA
Aleksander Franczyk
72 KS Spójnia Warszawa POL 2191
B1 ZLOTA
Eryk Kąkolewski
73 KS Spójnia Warszawa POL 3467
B1 ZLOTA
Tomasz Rysz
74 KS Spójnia Warszawa POL 3999
B2 SREBRNA
Tomasz Ignaczewski
75KS Zatoka Puck POL 963
B2 SREBRNA
Remigiusz Kużel
76KS Zatoka Puck POL 1266
B2 SREBRNA
Stanisław Robak
77KS Zatoka Puck POL 1544
B1 ZLOTA
Paweł Friedrich
78KS Zatoka Puck POL 1931
B2 SREBRNA
Wojciech Wolszon
79KS Zatoka Puck POL 1991
B1 ZLOTA
Gabriela Friedrich
80 KS Zjednoczeni Bydgoszcz POL 1828
B2 SREBRNA
Jan Leciejewski
81 KSW BALTIC Dziwnów POL 4
B1 ZLOTA
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
82 KSW BALTIC Dziwnów POL 11
B1 ZLOTA
Jakub Chudyk
83 KSW BALTIC Dziwnów POL 1586
B2 SREBRNA
Michał Kozłowski
84 KSW BALTIC Dziwnów POL 1804
B1 ZLOTA
Amelia Ferenc
85 KSW BALTIC Dziwnów POL 1805
B2 SREBRNA
Maja Ferenc
86 KSW BALTIC Dziwnów POL 2270
B2 SREBRNA
Antonina Chomont
87 KSW BALTIC Dziwnów POL 3481
B1 ZLOTA
Aleksander Lenart
88KW LOK Garland Gliwice POL 1340
B2 SREBRNA
Zuzanna Siergiej
89KW LOK Garland Gliwice POL 1387
B1 ZLOTA
Piotr Malitowski
90KW LOK Garland Gliwice POL 2051
B2 SREBRNA
Miłosz Rubinkowski
91KW LOK Garland Gliwice POL 3550
B1 ZLOTA
Kamila Maziarz
92KŻ MEWA POZNAŃ POL 676
B3 BRAZOWA
Krystian Linow
93KŻ MEWA POZNAŃ POL 938
B2 SREBRNA
Nina Krawczyk
94KŻ Mewa Poznań POL 2125
B3 BRAZOWA
Filip Mazur
95KŻ Nysa POL 226
B1 ZLOTA
Michał Szota
96KŻ Nysa POL 825
B1 ZLOTA
Wincenty Sanecki
97 LKS Charzykowy POL 1018
B3 BRAZOWA
Maksymilian Kloka
98 LKS Charzykowy POL 1081
B3 BRAZOWA
Adam Kikmunter
99 LKS Charzykowy POL 1585
B1 ZLOTA
Radosław Dudkiewicz
100 LKS Charzykowy POL 1779
B2 SREBRNA
Dominik Rolbiecki
101 LKS Charzykowy POL 1930
B2 SREBRNA
Maria Wojcieszyńska
102 LKS Charzykowy POL 3533
B3 BRAZOWA
Zofia Rolbiecka
103 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 880
B3 BRAZOWA
Kajetan Bujalski
104 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 1942
B2 SREBRNA
Julia Stawicka
105 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 1989
B1 ZLOTA
Gabriela Kiewisz
106 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2103
B2 SREBRNA
Jakub Dębiński
107 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2194
B1 ZLOTA
Michał Jerzy Szlaga
108 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2203
B1 ZLOTA
Pascal Kuźmicki
109 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2210
B1 ZLOTA
Mateusz Walczak
110 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2586
B3 BRAZOWA
Marysia Felska
111 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 3436
B1 ZLOTA
Adam Pakulski
112 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 3440
B1 ZLOTA
Michał Musielak
113 OPTI CWM Gdynia POL 3479
B1 ZLOTA
Ida Kocięda
114PKM LOK Poznań POL 400
B3 BRAZOWA
Aleksandra Stefaniak
115PKM LOK Poznań POL 751
B2 SREBRNA
Henryk Lima Klapczyński
116PKM LOK Poznań POL 1474
B3 BRAZOWA
Mateusz Kayser
117PKM LOK Poznań POL 1539
B3 BRAZOWA
Aleksandra Zachciał
118PKM LOK Poznań POL 1540
B1 ZLOTA
Paweł Kuchowicz
119PKM LOK Poznań POL 1584
B2 SREBRNA
Zosia Nowak
120PKM LOK Poznań POL 1903
B3 BRAZOWA
Zofia Kuczynska
121PKM LOK Poznań POL 2142
B3 BRAZOWA
Lena Kasperczyk
122PKM LOK Poznań POL 20801
B2 SREBRNA
Krzysztof Knasiecki
123Port Mechelinki POL 2141
B1 ZLOTA
Maksymilian Stańko
124Port Mechelinki POL 2552
B1 ZLOTA
Sebastian Wawrzyniak
125Port Mechelinki POL 3007
B2 SREBRNA
Mateusz Bogdziewicz
126Port Mechelinki POL 3610
B2 SREBRNA
Tomasz Tracz
127SEJK Pogoń Szczecin POL 195
B1 ZLOTA
Hubert Frączkowski
128SEJK Pogoń Szczecin POL 2070
B3 BRAZOWA
Jakub Cynowski
129Sejk Pogoń Szczecin POL 20411
B2 SREBRNA
Antonina Majchrzak
130 SSW MOS Iława POL 3524
B1 ZLOTA
Julia Agnieszczak
131Stowarzyszenie Marina Poraj POL 1369
B2 SREBRNA
Tomasz Guzik
132Stowarzyszenie Marina Poraj POL 1606
B1 ZLOTA
Tomasz Sobota
133Stowarzyszenie Marina Poraj POL 1621
B3 BRAZOWA
Anna Zaczkowska
134Stowarzyszenie Port Mechelinki POL 1803
B1 ZLOTA
Igor Saj
135 TKŻ Toruń POL 1206
B1 ZLOTA
Jakub Pawlikowski
136 TKŻ Toruń POL 1226
B2 SREBRNA
Szymon Ciechanowski
137 TKŻ Toruń POL 1271
B1 ZLOTA
Leon Jankowski
138 TKŻ Toruń POL 1394
B2 SREBRNA
Maciej Paderewski
139 TKŻ Toruń POL 1671
B2 SREBRNA
Marcel Frydrychowicz
140 TKŻ Toruń POL 1771
B2 SREBRNA
Barbara Pilarska
141 TKŻ Toruń POL 2118
B2 SREBRNA
Radosław Grześ
142TS "Kuźnia" Rybnik POL 131
B2 SREBRNA
Piotr Słomka
143TS "Kuźnia" Rybnik POL 1023
B1 ZLOTA
Gustaw Kowalski
144TS "Kuźnia" Rybnik POL 1079
B1 ZLOTA
Grzegorz Górecki
145TS "Kuźnia" Rybnik POL 1133
B3 BRAZOWA
Samuel Bac Cardenas
146TS "Kuźnia" Rybnik POL 1267
B2 SREBRNA
Elżbieta Psiuk
147TS "Kuźnia" Rybnik POL 1284
B2 SREBRNA
Magdalena Psiuk
148TS "Kuźnia" Rybnik POL 1784
B3 BRAZOWA
Blanka Mrugalska
149 UKS Barnim Goleniów POL 188
B3 BRAZOWA
Jagoda Maliszewska
150 UKS Barnim Goleniów POL 394
B3 BRAZOWA
Julian Rynkiewicz
151 UKS Barnim Goleniów POL 1882
B1 ZLOTA
Karolina Gajda
152 UKS Barnim Goleniów POL 1883
B2 SREBRNA
Adam Oleszczyk
153 UKS Barnim Goleniów POL 1885
B3 BRAZOWA
Piotr Barcik
154UKS Sindbad Legionowo POL 1909
B2 SREBRNA
Michał Guszcza
155UKS Sindbad Legionowo POL 2029
B1 ZLOTA
Alexander Nowak
156UKS Szkwał Złocieniec POL 1793
B2 SREBRNA
Iga Kowalik
157UKS Szkwał Złocieniec POL 2156
B2 SREBRNA
Matylda Kowalik
158UKS Szkwał Złocieniec POL 3471
B3 BRAZOWA
Maja Kati Miernik
159UKS YACHT CLUB SŁAWA POL 212
B3 BRAZOWA
Kuba Szulczyński
160UKS YACHT CLUB SŁAWA POL 405
B3 BRAZOWA
Oliwia Szulczyńska
161UKS YACHT CLUB SŁAWA POL 3545
B2 SREBRNA
Igor Piechota
162UKS Zalew Kielce POL 1388
B1 ZLOTA
Aleksander Skowroński
163UKS Zalew Kielce POL 1775
B3 BRAZOWA
Mateusz Skowroński
164UKS Żeglarz Wrocław POL 516
B3 BRAZOWA
Maja Kowalska
165UKS Żeglarz Wrocław POL 1153
B2 SREBRNA
Jacopo Saglio
166UKS Żeglarz Wrocław POL 1492
B2 SREBRNA
Filip Dudziński
167UKS Żeglarz Wrocław POL 1529
B1 ZLOTA
Wojciech Bortkiewicz
168UKS Żeglarz Wrocław POL 1751
B1 ZLOTA
Antoni Gabryszewski
169UKS Żeglarz Wrocław POL 3964
B1 ZLOTA
Anastasiia Semenchenko
170UKS ŻEGLUJ LUBLIN POL 36
B2 SREBRNA
Maciej Misiuk
171UKS Żegluj Lublin POL 308
B3 BRAZOWA
Ada Bułtowicz
172UKS Żegluj Lublin POL 1114
B3 BRAZOWA
Nina Bułtowicz
173UKS Żegluj Lublin POL 1482
B2 SREBRNA
Vincent Drożdż
174UKS Żegluj Lublin POL 1749
B2 SREBRNA
Bartosz Miszczuk
175UKS Żegluj Lublin POL 1801
B3 BRAZOWA
Lena Poniewaz
176UKS ŻEGLUJ LUBLIN POL 1834
B1 ZLOTA
Mikołaj Łukasik
177UKS Żegluj Lublin POL 3420
B2 SREBRNA
Adam Aljabali
178UKS ŻEGLUJ LUBLIN POL 11867
B3 BRAZOWA
Bartłomiej Poniewaz
179UKŻ Siódemka Białystok POL 127
B2 SREBRNA
Paweł Rusak
180UKŻ Siódemka Białystok POL 1191
B3 BRAZOWA
Piotr Dudziński
181UKŻ Siódemka Białystok POL 1270
B2 SREBRNA
Jakub Podziewski
182UKŻ Siódemka Białystok POL 1274
B3 BRAZOWA
Dominik Łuczak
183UKŻ Siódemka Białystok POL 1831
B1 ZLOTA
Kornelia Urzędowska
184YK Stal Gdynia POL 1802
B2 SREBRNA
Lena Bukowska
185YK Stal Gdynia POL 1809
B2 SREBRNA
Matylda Jankowska
186YK Stal Gdynia POL 2116
B1 ZLOTA
Alicja Saj
187YK Stal Gdynia POL 2117
B1 ZLOTA
Piotr Tutkowski
188YK Stal Gdynia POL 3444
B1 ZLOTA
Wiktor Kruszyński
189YK Stal Gdynia POL 3515
B1 ZLOTA
Szymon Mocarski
190 YKP Gdynia POL 1665
B2 SREBRNA
Dominika Kluczka
191 YKP Gdynia POL 2139
B1 ZLOTA
Jan Mucharski
192ŻLKS Poznań POL 40
B2 SREBRNA
Wiktor Dzilne
193ŻLKS Poznań POL 125
B1 ZLOTA
Marcel Haufa
194ŻLKS Poznań POL 673
B2 SREBRNA
Szymon Bach
195ŻLKS Poznań POL 1627
B1 ZLOTA
Lena Tomikowska
196ŻLKS Poznań POL 2071
B3 BRAZOWA
Małgorzata Jerzmanowska
197ŻMKS Poznań POL 224
B1 ZLOTA
Maksymilian Flaczyński
198ŻMKS Poznań POL 739
B3 BRAZOWA
Pola Zelich
199ŻMKS Poznań POL 871
B3 BRAZOWA
Antoni Banach
200ŻMKS Poznań POL 1050
B2 SREBRNA
Adam Szymankiewicz
201ŻMKS Poznań POL 1198
B3 BRAZOWA
Kalina Czajkowska
202ŻMKS Poznań POL 1224
B2 SREBRNA
Szymon Rowecki
203ŻMKS Poznań POL 1283
B1 ZLOTA
Maksymilian Pluciński
204ŻMKS Poznań POL 1460
B3 BRAZOWA
Mia Wuster
205ŻMKS Poznań POL 1739
B2 SREBRNA
Anna Niklaus