Srebrny Żagiel Optimista

Poznań

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 3577Alicja Tutkowska
14
YKP Gdynia
115,0132144(9)
2 POL 1307Bartosz Peczka
14
CHKŻ Chojnice
120,022(15)5137
3 POL 3434Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
221,061238(13)1
4 POL 3431Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia
321,036441(9)3
5 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS "Kuźnia" Rybnik
424,0(14)1361022
6 POL 3564Szymon Kolka
13
YKP Gdynia
529,01041761(23)
7 POL 2142Jakub Kuraś
14
JKW Poznań
636,03124210(14)5
8 POL 1937Maciej Szawkowski
13
KS Baza Mrągowo
741,095(17)10566
9 POL 3563Fabian Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia
845,02(13)11812111
10 POL 172Jan Kamieński
15
JKW Poznań
945,0871763(18)4
11 POL 936Maurycy Kosmowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
1049,01(ufd)1917129
12 POL 1924Tomasz Pakulski
-
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1149,0628202(25)11
13 POL 3624Wiktoria Sajdak
15
Stowarzyszenie Marina Poraj
249,013669(16)105
14 POL 1939Tomasz Zadora
14
UKS Żegluj Lublin
1251,01151210(18)103
15 POL 2119Karol Gaj
14
TS "Kuźnia" Rybnik
1353,01513324(17)16
16 POL 1523Olga Wietek
13
YKP Gdynia
353,018(ufd)143558
17 POL 117Filip Bil
12
YKP Gdynia
1455,013101311(23)62
18 POL 2154Aleksandra Bobrowska
14
KSW BALTIC Dziwnów
458,05111(dsq)9131
19 POL 1880Mikołaj Bujalski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1559,04(20)20147212
20 POL 2126Andrzej Grochal
14
KSW BALTIC Dziwnów
1659,0(23)910129910
21 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia
568,01710(26)1113710
22 POL 2024Filip Harasimowicz-Krysztofiak
14
KSW BALTIC Dziwnów
1770,0(10)4572dne4
23 POL 907Tymon Szkołut
12
UKS Żegluj Lublin
1872,014911(33)2558
24 POL 2152Maja Stormann
14
KSW BALTIC Dziwnów
673,07187(23)19814
25 POL 1750Stanisław Nosol
11
CHKŻ Chojnice
1976,0318918(36)37
26 POL 3402Hanna Rogowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
784,0231722868(36)
27 POL 1936Eryk Majewski
13
KS Baza Mrągowo
2087,0151513(22)122012
28 POL 2121Joanna Michalska
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA
890,01872242415(29)
29 POL 1547Maksymilian Koschel
14
JKW Poznań
2193,07(26)1424111621
30 POL 3521Michał Piskorz
13
YKP Gdynia
2295,01116726(40)1124
31 POL 829Piotr Toczek
14
YKP Gdynia
2396,024118(dns)191618
32 POL 1862Michał Trzpis
13
KW LOK Garland Gliwice
2499,0191961716(22)22
33 POL 1459Mateusz Kuchowicz
12
PKM LOK Poznań
25100,0303(39)2715718
34 POL 1829Adam Chojnicki
12
JKW Poznań
26104,01612181722(25)19
35 POL 670Jeremiasz Konieczny
14
ŻLKS Poznań
27107,02115(28)12151925
36 POL 1554Tymon Przyjemczak
13
KS Zatoka Puck
28109,012295162324(30)
37 POL 951Wojciech Henryk Komenda
13
Sailing Legia Warszawa
29112,0(44)14109332719
38 POL 4112Józef Krasowski
12
Sail & Ski Klub Warszawa
30119,02023(dnc)1630246
39 POL 747Oliwia Kaczyńska
13
KS Baza Mrągowo
9119,02217182114(31)27
40 POL 1574Emilia Siekierczak
13
AZS Poznań
10120,030825131826(41)
41 POL 1468Marcin Małota
12
KN Lider Kraków
31122,0527(32)20281527
42 POL 21Mikołaj Cieślak
13
UKS Żegluj Lublin
32123,025(37)312132914
43 POL 1929Jan Makowski
14
JKW Poznań
33125,01231201913(32)30
44 POL 15Jan Wiśniowski
13
YKP Gdynia
34126,08(38)2319301432
45 POL 978Hanna Chojnicka
11
JKW Poznań
11127,0202124(40)171233
46 POL 1390Ada Wilińska
13
AZS Poznań
12128,017162525(34)1728
47 POL 3483Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław
13130,02114(39)27203315
48 POL 2023Jakub Szurko
13
KSW BALTIC Dziwnów
35130,01621292225(33)17
49 POL 1538Nela Kasprzyk
13
PKM LOK Poznań
14131,026(dsq)1515173622
50 POL 1240Adam Jakubowski
13
PKM LOK Poznań
36135,0(37)29914332723
51 POL 3407Jan Konkol
13
YKP Gdynia
37136,0292221(43)282016
52 POL 12691Małgorzata Wolszon
14
KS Zatoka Puck
15138,0(dsq)203123261820
53 POL 2133Aleksander Mucharski
15
YKP Gdynia
38143,04273313(40)3531
54 POL 1417Jan Psiuk
13
TS "Kuźnia" Rybnik
39144,02718(36)29142828
55 POL 927Jędrzej Anioła
14
JKW Poznań
40144,0(36)263318223015
56 POL 1863Mateusz Gąsiorowski
14
YKP Gdynia
41145,035(ufd)425114ret
57 POL 1970Timothy Melentyev
14
YKP Gdynia
42148,032312924(41)2111
58 POL 2605Urszula Skowrońska
14
UKS Zalew Kielce
16152,0(40)36282882824
59 POL 3518Martyna Stachowiak
13
KŻ Mewa Poznań
17152,0252419252930(35)
60 POL 1336Aleksander Łukanowski
14
TS "Kuźnia" Rybnik
43153,022(34)2629212134
61 POL 1625Sebastian Schmidt
14
KS Zatoka Puck
44155,0262416(39)243926
62 POL 1964Paweł Kornke
13
KW LOK Garland Gliwice
45156,03419(37)32322217
63 POL 3469Mateusz Kluczka
15
YKP Gdynia
46156,0322527282123(38)
64 POL 3417Jan Pawłowicz
12
KN Lider Kraków
47160,0(35)351631313413
65 POL 1563Krzysztof Rysz
13
KN Lider Kraków
48165,0(41)332339321325
66 POL 2025Jakub Wegiera
15
UKS Sindbad Legionowo
49171,02823(37)31292337
67 POL 1870Ignacy Kościelak
13
PKM LOK Poznań
50172,028302433(43)1938
68 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia
51173,033333415(42)2632
69 POL 2101Stanisław Cholewicki
14
JKW Poznań
52175,01928213731(39)39
70 POL 1601Hieronim Pazur
13
UKS Żegluj Lublin
53181,09323832(41)3436
71 POL 1881Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów
54189,03932(41)35203726
72 POL 1405Karol Kucharczyk
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA
55189,0343027(45)262943
73 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
14
YKP Gdynia
56192,0292230(41)384033
74 POL 210Filip Szymanek
15
KSW BALTIC Dziwnów
57194,04236303035(ufd)21
75 POL 1949Stanisław Kasprzak
12
PKM LOK Poznań
58200,0363912343841(42)
76 POL 2028Borys Łabędzki
13
UKS Sindbad Legionowo
59203,024(43)3535343837
77 POL 1451Filip Sroczyński
13
UKS Sindbad Legionowo
60205,0273835343932(42)
78 POL 1747Zofia Dembowska
12
KS Baza Mrągowo
18207,03840343837(42)20
79 POL 1676Piotr Grzesiek
12
PKM LOK Poznań
61207,03725(41)38373139
80 POL 943Mateusz Kajanek
13
KW LOK Garland Gliwice
62210,03328403039(dsq)40
81 POL 1888Stanisław Maik
15
UKS Barnim Goleniów
63212,03834(42)36273740
82 POL 175Maja Andrzejewska
14
PKM LOK Poznań
19218,031(44)3241364335
83 POL 3486Hubert Kruczyński
13
AKŻ Nakielno
64219,0(dnc)454644353613
84 POL 3013Mikołaj Gościniak
13
UKŻ Trawers Ostrów WLKP.
65221,0(43)413836273841
85 POL 1522Mikołaj Kościelak
13
PKM LOK Poznań
66223,03935364044(ufd)29
86 POL 1887Piotr Małachowski
13
UKŻ Siódemka Białystok
67228,042374337(45)3534
87 POL 1849Magdalena Laskowska
14
ŻLKS Poznań
20232,040394326(44)4044
88 POL 396Wiktor Chmielewski
13
JKW Poznań
68250,0414240424342(44)
89 POL 671Wiktor Kubiak
13
ŻLKS Poznań
69257,0(46)434543424143
90 POL 1485Maksym Osiński
13
ŻLKS Poznań
70260,0444044424545(46)
91 POL 1710Sophie BAX
13
PKM LOK Poznań
21266,0434244(dnc)ret4445
92 POL 1638Antoni Radojewski
13
JKW Poznań
71271,0454146(dnc)dnc43dnc
93 POL 1438Antoni Poniecki
13
PKM LOK Poznań
72279,0(dnc)dnc45464646dnc

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 991Marta Gajdzińska
11
AZS Poznań
111,021(7)1322
2 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski
118,017(8)1117
3 POL 920Ignacy Pospieszny
12
AZS Poznań
220,01513(9)91
4 POL 3524Julia Agnieszczak
11
SSW MOS Iława
221,0326163(21)
5 POL 162Maria Nycz
12
JKW Poznań
325,0323278(46)
6 POL 125Marcel Haufa
12
ŻLKS Poznań
326,04853(22)51
7 POL 2141Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki
426,02(15)45474
8 POL 3436Adam Pakulski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
529,068145(19)5
9 POL 11622Laura Urbańska
12
JKW Poznań
432,01635710(15)
10 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia
533,02312214(33)
11 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy
639,099(12)61212
12 POL 1991Gabriela Friedrich
10
KS Zatoka Puck
639,01436466(30)
13 POL 2087Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
740,07410(15)4411
14 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
12
KSW BALTIC Dziwnów
741,0514(17)17122
15 POL 3515Szymon Mocarski
11
YK Stal Gdynia
847,07118(21)5610
16 POL 1283Maksymilian Pluciński
11
ŻMKS Poznań
948,0867119(16)7
17 POL 1544Paweł Friedrich
12
KS Zatoka Puck
1053,0510910(14)811
18 POL 2076Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań
1157,010(13)111311111
19 POL 1507Maja Wojciechowska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
858,01118(24)612110
20 POL 2191Eryk Kąkolewski
12
KS Spójnia Warszawa
1258,0119191423(25)
21 POL 1606Tomasz Sobota
12
Stowarzyszenie Marina Poraj
1358,05118(27)12175
22 POL 3479Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia
961,0(30)141581545
23 POL 2210Mateusz Walczak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1461,0194512(23)129
24 POL 3481Aleksander Lenart
12
KSW BALTIC Dziwnów
1562,0(39)213942212
25 POL 1533Antoni Wyroba
10
KN Lider Kraków
1666,082313(26)2317
26 POL 1079Grzegorz Górecki
11
TS "Kuźnia" Rybnik
1769,0622171536(25)
27 POL 1428Lena Roszak
12
AZS Poznań
1069,08151681111(22)
28 POL 1751Antoni Gabryszewski
12
UKS Żeglarz Wrocław
1870,07131696(19)19
29 POL 11758Zofia Gil
11
CHKŻ Chojnice
1171,0187(21)1116163
30 POL 1865Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice
1972,01214(24)121978
31 POL 1622Maksymilian Malinowski
12
JKW Poznań
2072,015109713(dnc)18
32 POL 1023Gustaw Kowalski
12
TS "Kuźnia" Rybnik
2173,023122(24)17217
33 POL 3550Kamila Maziarz
12
KW LOK Garland Gliwice
1274,016810(18)81616
34 POL 11Jakub Chudyk
12
KSW BALTIC Dziwnów
2275,010414171614(28)
35 POL 1271Leon Jankowski
12
TKŻ Toruń
2379,03143261122(28)
36 POL 1497Łucja Borkowska
11
AZS Poznań
1379,01512(25)1320136
37 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań
1480,043102020(36)23
38 POL 2117Piotr Tutkowski
10
YK Stal Gdynia
2481,0211925259(26)
39 POL 1791Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa
1582,014222077(33)12
40 POL 2100Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa
1682,012211471315(24)
41 POL 2139Jan Mucharski
12
YKP Gdynia
2583,02(ufd)1dsq253
42 POL 1989Gabriela Kiewisz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1783,0424(39)632026
43 POL 3444Wiktor Kruszyński
9
YK Stal Gdynia
26186,02016(30)1911713
44 POL 226Michał Szota
11
KŻ Nysa
2787,01318(23)4221416
45 POL 1834Mikołaj Łukasik
11
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
2887,017(31)512101231
46 POL 3440Michał Musielak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2990,092411(29)19189
47 POL 1803Igor Saj
12
Stowarzyszenie Port Mechelinki
3091,02674823(dsq)23
48 POL 2027Bartosz Nurowski
12
KS Spójnia Warszawa
3191,014131415827(31)
49 POL 1388Aleksander Skowroński
12
UKS Zalew Kielce
32100,0611210(ufd)ufd1
50 POL 1540Paweł Kuchowicz
10
PKM LOK Poznań
33100,011(32)172519253
51 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
11
UKS Żeglarz Wrocław
34100,028261814(33)104
52 POL 1627Lena Tomikowska
12
ŻLKS Poznań
18106,013191626(33)266
53 POL 1882Karolina Gajda
12
UKS Barnim Goleniów
19109,0173(ufd)3ufd214
54 POL 224Maksymilian Flaczyński
11
ŻMKS Poznań
35109,0919(33)33152013
55 POL 2203Pascal Kuźmicki
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
36110,02023(25)9221422
56 POL 1206Jakub Pawlikowski
11
TKŻ Toruń
37111,0(25)17192292123
57 POL 3565Jolanta Siwek
11
KN Lider Kraków
20111,0(34)201311252715
58 POL 1804Amelia Ferenc
11
KSW BALTIC Dziwnów
21113,0195(32)21282119
59 POL 3964Anastasiia Semenchenko
11
UKS Żeglarz Wrocław
22114,0(51)4012168299
60 POL 2029Alexander Nowak
12
UKS Sindbad Legionowo
38115,0106153425(42)25
61 POL 1959Maksymilian Czarnecki
12
AZS Poznań
39115,0132520(40)142221
62 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
11
Port Mechelinki
40115,0(51)162216141829
63 POL 1387Piotr Malitowski
10
KW LOK Garland Gliwice
41119,02126181426(36)14
64 POL 195Hubert Frączkowski
12
SEJK Pogoń Szczecin
42123,0402015(47)29136
65 POL 3467Tomasz Rysz
11
KS Spójnia Warszawa
43128,0262327(32)29194
66 POL 1831Kornelia Urzędowska
11
UKŻ Siódemka Białystok
23131,0162139(ufd)101332
67 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
44133,02728(37)23172414
68 POL 2102Leon Mostowski
9
KS Spójnia Warszawa
452135,015393713265(41)
69 POL 825Wincenty Sanecki
11
KŻ Nysa
46135,016332936(44)1110
70 POL 1665Dominika Kluczka
11
YKP Gdynia
24137,030533(42)154113
71 POL 2103Jakub Dębiński
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
47137,0(36)34281721307
72 POL 3420Adam Aljabali
11
UKS Żegluj Lublin
48137,01932(ufd)23181035
73 POL 1771Barbara Pilarska
11
TKŻ Toruń
25138,0(33)301231162326
74 POL 1586Michał Kozłowski
12
KSW BALTIC Dziwnów
49140,031122635(ret)2016
75 POL 1671Marcel Frydrychowicz
9
TKŻ Toruń
503140,0262422(34)182327
76 POL 36Maciej Misiuk
11
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
51145,024(38)2635131730
77 POL 20801Krzysztof Knasiecki
12
PKM LOK Poznań
52148,020372720(40)2618
78 POL 1469Jerzy Toliński
12
KN Lider Kraków
53148,0(ufd)292024213222
79 POL 1942Julia Stawicka
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26149,0181532(43)232635
80 POL 2051Miłosz Rubinkowski
12
KW LOK Garland Gliwice
54149,0(41)291720371828
81 POL 1369Tomasz Guzik
11
Stowarzyszenie Marina Poraj
55150,02525(34)23242429
82 POL 3545Igor Piechota
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
56151,0213622(43)35298
83 POL 38Filip Modzelewski
12
AZS Poznań
57151,030272910(36)3421
84 POL 1749Bartosz Miszczuk
12
UKS Żegluj Lublin
58151,01816(ufd)30361536
85 POL 1802Lena Bukowska
11
YK Stal Gdynia
27155,0362626192424(48)
86 POL 1284Magdalena Psiuk
11
TS "Kuźnia" Rybnik
28156,0333433518(39)33
87 POL 963Remigiusz Kużel
12
KS Zatoka Puck
59157,02331928(39)3432
88 POL 1809Matylda Jankowska
11
YK Stal Gdynia
29158,0(ufd)ufd11303188
89 POL 131Piotr Słomka
12
TS "Kuźnia" Rybnik
60163,017(48)1838273627
90 POL 1140Stanisław Olszanowski
9
AZS Poznań
614164,03817303128(40)20
91 POL 2113Mila Pawłowska
9
CHKŻ Chojnice
305166,02239(45)22353117
92 POL 1270Jakub Podziewski
12
UKŻ Siódemka Białystok
62169,029(49)3548301512
93 POL 1224Szymon Rowecki
10
ŻMKS Poznań
63170,024(33)2328323330
94 POL 1931Wojciech Wolszon
10
KS Zatoka Puck
64171,0321732363717(43)
95 POL 1394Maciej Paderewski
11
TKŻ Toruń
65173,050352424(ufd)2515
96 POL 999Maria Olejniczak
12
JKW Poznań
31174,022353427(41)3224
97 POL 149Jan Nycz
10
JKW Poznań
66176,03734342510(43)36
98 POL 2156Matylda Kowalik
12
UKS Szkwał Złocieniec
32176,04010283036(dsq)32
99 POL 1952Mikołaj Basek
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
67176,035382818(41)2136
100 POL 1883Adam Oleszczyk
12
UKS Barnim Goleniów
68176,0313119373028(41)
101 POL 2118Radosław Grześ
11
TKŻ Toruń
69180,03125382938(42)19
102 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
12
Port Mechelinki
70181,03241(42)28323018
103 POL 941Wojciech Sygnet
11
AZS Poznań
71181,02229(ufd)33203740
104 POL 40Wiktor Dzilne
11
ŻLKS Poznań
72185,0(50)284716322537
105 POL 1514Jagoda Wiśniewska
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
33188,03320(45)38344320
106 POL 1230Paweł Wiliński
11
AZS Poznań
73189,0273036(44)352734
107 POL 1492Filip Dudziński
11
UKS Żeglarz Wrocław
74190,02827(ret)33343533
108 POL 2270Antonina Chomont
10
KSW BALTIC Dziwnów
34192,02432362238(46)40
109 POL 1153Jacopo Saglio
11
UKS Żeglarz Wrocław
75196,029(48)422943944
110 POL 1340Zuzanna Siergiej
12
KW LOK Garland Gliwice
35196,025432139(44)3335
111 POL 1779Dominik Rolbiecki
12
LKS Charzykowy
76198,0(dnc)302337343539
112 POL 1930Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy
36200,0(48)362734273145
113 POL 1805Maja Ferenc
8
KSW BALTIC Dziwnów
376201,029(45)4219393438
114 POL 3610Tomasz Tracz
10
Port Mechelinki
77207,04337(51)38262934
115 POL 673Szymon Bach
10
ŻLKS Poznań
78208,0(56)354136284424
116 POL 3999Tomasz Ignaczewski
9
KS Spójnia Warszawa
797209,03733312142(48)45
117 POL 3416Dawid Pachuta
12
KN Lider Kraków
80211,0389618(ufd)ufddsq
118 POL 180Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice
81220,037485141(54)2320
119 POL 1548Wiktor Kalinowski
10
JKW Poznań
82220,0(58)513125432842
120 POL 1739Anna Niklaus
10
ŻMKS Poznań
38220,036383139(57)3739
121 POL 1269Krzysztof Możejko
12
KN Lider Kraków
83224,02744(52)27454338
122 POL 255Antoni Kramer
12
JKW Poznań
84224,0394129(53)374434
123 POL 1267Elżbieta Psiuk
10
TS "Kuźnia" Rybnik
39227,03536(45)44294241
124 POL 1828Jan Leciejewski
10
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
85232,04643(dsq)42243839
125 POL 1909Michał Guszcza
10
UKS Sindbad Legionowo
86233,044273645(47)4437
126 POL 1957Jacek Kordyka
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
87241,03443444042(dnc)38
127 POL 1584Zosia Nowak
12
PKM LOK Poznań
40243,0(52)214643404647
128 POL 751Henryk Lima Klapczyński
12
PKM LOK Poznań
88243,055(60)4331313152
129 POL 1050Adam Szymankiewicz
10
ŻMKS Poznań
89247,012187(dnc)dncdncdnc
130 POL 1793Iga Kowalik
10
UKS Szkwał Złocieniec
41247,0(dnc)225946483042
131 POL 127Paweł Rusak
10
UKŻ Siódemka Białystok
90249,0(52)424342464729
132 POL 20411Antonina Majchrzak
11
Sejk Pogoń Szczecin
42249,04146304145(51)46
133 POL 938Nina Krawczyk
9
KŻ MEWA POZNAŃ
438249,0394541(54)334051
134 POL 1226Szymon Ciechanowski
9
TKŻ Toruń
919251,038(58)5851213251
135 POL 1482Vincent Drożdż
10
UKS Żegluj Lublin
92252,046(53)3532473953
136 POL 1266Stanisław Robak
10
KS Zatoka Puck
93258,035412135(ufd)ufd56
137 POL 1902Paweł Sitko
9
KN Lider Kraków
9410258,0484039(55)414050
138 POL 1960Wojciech Gralak
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
95259,04737(ufd)37bfd4127
139 POL 58Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice
44259,02828(ufd)32ufdufd31
140 POL 2125Filip Mazur
11
KŻ Mewa Poznań
96262,045(56)3549433951
141 POL 1151Alicja Tychmanowicz
9
AZS Poznań
4511263,0343940(56)485250
142 POL 1539Aleksandra Zachciał
12
PKM LOK Poznań
46263,0415538(62)405237
143 POL 220Jagoda Sawicka
11
JKW Poznań
47264,051(57)4840274157
144 POL 1578Mikołaj Osuch
12
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp.
97264,047(50)5045304547
145 POL 1114Nina Bułtowicz
11
UKS Żegluj Lublin
48265,0(52)513750512848
146 POL 1474Mateusz Kayser
12
PKM LOK Poznań
98266,042504152(58)3843
147 POL 574Ida Siekierczak
8
AZS Poznań
4912267,0(53)523850483544
148 POL 2142Lena Kasperczyk
10
PKM LOK Poznań
50267,0(58)474041504544
149 POL 3539Julian Jankowiak
9
KKŻ ĶOŚĆIAN
9913268,04344(56)46315549
150 POL 2158Aleksander Franczyk
11
KS Spójnia Warszawa
100272,0404049444653(54)
151 POL 400Aleksandra Stefaniak
11
PKM LOK Poznań
51273,0474747454245(53)
152 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy
101277,05347(59)39494643
153 POL 1460Mia Wuster
11
ŻMKS Poznań
52283,0(59)424353444754
154 POL 308Ada Bułtowicz
11
UKS Żegluj Lublin
53284,032(ufd)ufd4725ufd40
155 POL 394Julian Rynkiewicz
10
UKS Barnim Goleniów
102285,0(57)524948513748
156 POL 1014Martyna Latusek
12
JKW Poznań
54286,0444447(dnc)495052
157 POL 3533Zofia Rolbiecka
10
LKS Charzykowy
55287,0504653544638(59)
158 POL 1903Zofia Kuczynska
12
PKM LOK Poznań
56291,0446240(63)455347
159 POL 871Antoni Banach
9
ŻMKS Poznań
10314296,04849445459(60)42
160 POL 2071Małgorzata Jerzmanowska
12
ŻLKS Poznań
57297,042(60)4846545156
161 POL 1191Piotr Dudziński
12
UKŻ Siódemka Białystok
104298,0465644485252(dnc)
162 POL 1801Lena Poniewaz
10
UKS Żegluj Lublin
58300,043544851(55)4955
163 POL 922Jan Nowoświecki
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
105301,04950(57)52385557
164 POL 971Maksymilian Olejniczak
12
JKW Poznań
106304,0(55)555549505045
165 POL 739Pola Zelich
10
ŻMKS Poznań
59306,0425346535854(59)
166 POL 1274Dominik Łuczak
10
UKŻ Siódemka Białystok
107309,0455354475456(57)
167 POL 196Oliwia Piotrowska
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
60314,0(dnc)45dnc50534749
168 POL 122Mikołaj Kordyka
9
Centrum Żeglarskie Szczecin
10815315,0574654575348(58)
169 POL 1017Jan Guzik
11
KN Lider Kraków
109317,0(dnc)425352575558
170 POL 39Maja Czajkowska
11
JKW Poznań
61317,0555550585049(65)
171 POL 1961Iwo Kabała
9
AZS Poznań
11016320,0495751(60)555850
172 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice
6217324,0544952(61)525760
173 POL 94Gustaw Wojcieszak
10
AZS Poznań
111326,0545256(65)535160
174 POL 1925Gabriela Dziamska
12
KKŻ ĶOŚĆIAN
63330,062(dnf)6057395953
175 POL 516Maja Kowalska
11
UKS Żeglarz Wrocław
64333,059615758(dnc)4949
176 POL 140Matylda Szafranek
9
AZS Poznań
6518335,0(61)515759595455
177 POL 1798Jan Zahuta
8
KN Lider Kraków
11219338,056(58)5557575855
178 POL 1198Kalina Czajkowska
11
ŻMKS Poznań
66340,0(dnc)dncdnc49495052
179 POL 99Adam Wojcieszak
8
AZS Poznań
11320343,045(dnc)5858606161
180 POL 6708Mikołaj Rawecki
11
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp.
114343,0(dnc)dnc4659594861
181 POL 1229Adam Wycinka
9
AZS Poznań
11521343,060565356(62)6256
182 POL 1885Piotr Barcik
11
UKS Barnim Goleniów
116345,061596360(dnf)5646
183 POL 62Filip Poterski
12
AZS Poznań
117345,057(dnf)5656565763
184 POL 1018Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy
118350,062(dnc)5451606162
185 POL 212Kuba Szulczyński
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
119351,0(dnc)dnc5860475462
186 POL 1784Blanka Mrugalska
10
TS "Kuźnia" Rybnik
67354,0565450(dnc)retdnc54
187 POL 2070Jakub Cynowski
11
SEJK Pogoń Szczecin
120356,054(dnc)dnc55615363
188 POL 139Natalia Grotkiewicz
9
AZS Poznań
6822360,0(dnf)dnf5955565862
189 POL 229Witold Prus-Głowacki
10
AZS Poznań
121365,0495955(dnf)dnc62dnf
190 POL 188Jagoda Maliszewska
11
UKS Barnim Goleniów
69368,063(dnf)dnc62565760
191 POL 11867Bartłomiej Poniewaz
12
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
122369,06063(dnc)615560dnf
192 POL 880Kajetan Bujalski
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12323370,0(dnc)dnc52dnc5256dnc
193 POL 676Krystian Linow
-
KŻ MEWA POZNAŃ
12424373,0(dnf)57dnc6151dnc64
194 POL 623Mateusz Grotkiewicz
11
AZS Poznań
125373,0605861(dnf)dnf6361
195 POL 428Igor Tarajkowicz
10
AZS Poznań
126377,05854(dnc)65dnc60dnc
196 POL 1621Anna Zaczkowska
11
Stowarzyszenie Marina Poraj
70379,0(dnf)dnf6264586164
197 POL 497Lila Klewenhagen
9
AZS Poznań
7125398,059(ufd)ufd59dncdncdnf
198 POL 2586Marysia Felska
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
7226399,0(dnc)dnc49dncdncdncdnf
199 POL 3471Maja Kati Miernik
8
UKS Szkwał Złocieniec
7327402,0(dnc)dncdnc63dnc59dnc
200 POL 1775Mateusz Skowroński
7
UKS Zalew Kielce
12728403,053(dnc)dncdncdncdncdnc
201 POL 648Jan Wajda
8
JKW Poznań
12829403,0(ufd)dncdnc64dnfdnc59
202 POL 1133Samuel Bac Cardenas
9
TS "Kuźnia" Rybnik
12930408,0(dnf)dncdncdncdncdnc58
203 POL 1556Szymon Tarajkowicz
8
AZS Poznań
13031409,0(dnc)dncdncdncufd59dnc