Srebrny Żagiel Optimista

Poznań

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 3577Alicja Tutkowska
15
YKP Gdynia
115,0132144(9)
2 POL 1307Bartosz Peczka
15
CHKŻ Chojnice
120,022(15)5137
3 POL 3434Mikołaj Głąb
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
221,061238(13)1
4 POL 3431Piotr Trella
14
MKŻ Arka Gdynia
321,036441(9)3
5 POL 133Wojtek Wójcik
14
TS "Kuźnia" Rybnik
424,0(14)1361022
6 POL 3564Szymon Kolka
14
YKP Gdynia
529,01041761(23)
7 POL 2142Jakub Kuraś
15
JKW Poznań
636,03124210(14)5
8 POL 1937Maciej Szawkowski
14
KS Baza Mrągowo
741,095(17)10566
9 POL 3563Fabian Kocięda
15
OPTI CWM Gdynia
845,02(13)11812111
10 POL 172Jan Kamieński
16
JKW Poznań
945,0871763(18)4
11 POL 936Maurycy Kosmowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
1049,01(ufd)1917129
12 POL 1924Tomasz Pakulski
-
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1149,0628202(25)11
13 POL 3624Wiktoria Sajdak
16
Stowarzyszenie Marina Poraj
249,013669(16)105
14 POL 1939Tomasz Zadora
15
UKS Żegluj Lublin
1251,01151210(18)103
15 POL 2119Karol Gaj
15
TS "Kuźnia" Rybnik
1353,01513324(17)16
16 POL 1523Olga Wietek
14
YKP Gdynia
353,018(ufd)143558
17 POL 117Filip Bil
13
YKP Gdynia
1455,013101311(23)62
18 POL 2154Aleksandra Bobrowska
15
KSW BALTIC Dziwnów
458,05111(dsq)9131
19 POL 1880Mikołaj Bujalski
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1559,04(20)20147212
20 POL 2126Andrzej Grochal
15
KSW BALTIC Dziwnów
1659,0(23)910129910
21 POL 3406Małgorzata Wyrębska
13
YK Stal Gdynia
568,01710(26)1113710
22 POL 2024Filip Harasimowicz-Krysztofiak
15
KSW BALTIC Dziwnów
1770,0(10)4572dne4
23 POL 907Tymon Szkołut
13
UKS Żegluj Lublin
1872,014911(33)2558
24 POL 2152Maja Stormann
15
KSW BALTIC Dziwnów
673,07187(23)19814
25 POL 1750Stanisław Nosol
12
CHKŻ Chojnice
1976,0318918(36)37
26 POL 3402Hanna Rogowska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
784,0231722868(36)
27 POL 1936Eryk Majewski
14
KS Baza Mrągowo
2087,0151513(22)122012
28 POL 2121Joanna Michalska
15
UKS YACHT CLUB SŁAWA
890,01872242415(29)
29 POL 1547Maksymilian Koschel
15
JKW Poznań
2193,07(26)1424111621
30 POL 3521Michał Piskorz
14
YKP Gdynia
2295,01116726(40)1124
31 POL 829Piotr Toczek
15
YKP Gdynia
2396,024118(dns)191618
32 POL 1862Michał Trzpis
14
KW LOK Garland Gliwice
2499,0191961716(22)22
33 POL 1459Mateusz Kuchowicz
13
PKM LOK Poznań
25100,0303(39)2715718
34 POL 1829Adam Chojnicki
13
JKW Poznań
26104,01612181722(25)19
35 POL 670Jeremiasz Konieczny
15
ŻLKS Poznań
27107,02115(28)12151925
36 POL 1554Tymon Przyjemczak
14
KS Zatoka Puck
28109,012295162324(30)
37 POL 951Wojciech Henryk Komenda
14
Sailing Legia Warszawa
29112,0(44)14109332719
38 POL 4112Józef Krasowski
13
Sail & Ski Klub Warszawa
30119,02023(dnc)1630246
39 POL 747Oliwia Kaczyńska
14
KS Baza Mrągowo
9119,02217182114(31)27
40 POL 1574Emilia Siekierczak
14
AZS Poznań
10120,030825131826(41)
41 POL 1468Marcin Małota
13
KN Lider Kraków
31122,0527(32)20281527
42 POL 21Mikołaj Cieślak
14
UKS Żegluj Lublin
32123,025(37)312132914
43 POL 1929Jan Makowski
15
JKW Poznań
33125,01231201913(32)30
44 POL 15Jan Wiśniowski
14
YKP Gdynia
34126,08(38)2319301432
45 POL 978Hanna Chojnicka
12
JKW Poznań
11127,0202124(40)171233
46 POL 1390Ada Wilińska
14
AZS Poznań
12128,017162525(34)1728
47 POL 3483Julia Turniak
14
UKS Żeglarz Wrocław
13130,02114(39)27203315
48 POL 2023Jakub Szurko
14
KSW BALTIC Dziwnów
35130,01621292225(33)17
49 POL 1538Nela Kasprzyk
14
PKM LOK Poznań
14131,026(dsq)1515173622
50 POL 1240Adam Jakubowski
14
PKM LOK Poznań
36135,0(37)29914332723
51 POL 3407Jan Konkol
14
YKP Gdynia
37136,0292221(43)282016
52 POL 12691Małgorzata Wolszon
15
KS Zatoka Puck
15138,0(dsq)203123261820
53 POL 2133Aleksander Mucharski
16
YKP Gdynia
38143,04273313(40)3531
54 POL 1417Jan Psiuk
14
TS "Kuźnia" Rybnik
39144,02718(36)29142828
55 POL 927Jędrzej Anioła
15
JKW Poznań
40144,0(36)263318223015
56 POL 1863Mateusz Gąsiorowski
15
YKP Gdynia
41145,035(ufd)425114ret
57 POL 1970Timothy Melentyev
15
YKP Gdynia
42148,032312924(41)2111
58 POL 2605Urszula Skowrońska
15
UKS Zalew Kielce
16152,0(40)36282882824
59 POL 3518Martyna Stachowiak
14
KŻ Mewa Poznań
17152,0252419252930(35)
60 POL 1336Aleksander Łukanowski
15
TS "Kuźnia" Rybnik
43153,022(34)2629212134
61 POL 1625Sebastian Schmidt
15
KS Zatoka Puck
44155,0262416(39)243926
62 POL 1964Paweł Kornke
14
KW LOK Garland Gliwice
45156,03419(37)32322217
63 POL 3469Mateusz Kluczka
16
YKP Gdynia
46156,0322527282123(38)
64 POL 3417Jan Pawłowicz
13
KN Lider Kraków
47160,0(35)351631313413
65 POL 1563Krzysztof Rysz
14
KN Lider Kraków
48165,0(41)332339321325
66 POL 2025Jakub Wegiera
16
UKS Sindbad Legionowo
49171,02823(37)31292337
67 POL 1870Ignacy Kościelak
14
PKM LOK Poznań
50172,028302433(43)1938
68 POL 2001Oskar Sylka
14
YKP Gdynia
51173,033333415(42)2632
69 POL 2101Stanisław Cholewicki
15
JKW Poznań
52175,01928213731(39)39
70 POL 1601Hieronim Pazur
14
UKS Żegluj Lublin
53181,09323832(41)3436
71 POL 1881Kamil Nadolny
14
UKS Barnim Goleniów
54189,03932(41)35203726
72 POL 1405Karol Kucharczyk
15
UKS YACHT CLUB SŁAWA
55189,0343027(45)262943
73 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
15
YKP Gdynia
56192,0292230(41)384033
74 POL 210Filip Szymanek
16
KSW BALTIC Dziwnów
57194,04236303035(ufd)21
75 POL 1949Stanisław Kasprzak
13
PKM LOK Poznań
58200,0363912343841(42)
76 POL 2028Borys Łabędzki
14
UKS Sindbad Legionowo
59203,024(43)3535343837
77 POL 1451Filip Sroczyński
14
UKS Sindbad Legionowo
60205,0273835343932(42)
78 POL 1747Zofia Dembowska
13
KS Baza Mrągowo
18207,03840343837(42)20
79 POL 1676Piotr Grzesiek
13
PKM LOK Poznań
61207,03725(41)38373139
80 POL 943Mateusz Kajanek
14
KW LOK Garland Gliwice
62210,03328403039(dsq)40
81 POL 1888Stanisław Maik
16
UKS Barnim Goleniów
63212,03834(42)36273740
82 POL 175Maja Andrzejewska
15
PKM LOK Poznań
19218,031(44)3241364335
83 POL 3486Hubert Kruczyński
14
AKŻ Nakielno
64219,0(dnc)454644353613
84 POL 3013Mikołaj Gościniak
14
UKŻ Trawers Ostrów WLKP.
65221,0(43)413836273841
85 POL 1522Mikołaj Kościelak
14
PKM LOK Poznań
66223,03935364044(ufd)29
86 POL 1887Piotr Małachowski
14
UKŻ Siódemka Białystok
67228,042374337(45)3534
87 POL 1849Magdalena Laskowska
15
ŻLKS Poznań
20232,040394326(44)4044
88 POL 396Wiktor Chmielewski
14
JKW Poznań
68250,0414240424342(44)
89 POL 671Wiktor Kubiak
14
ŻLKS Poznań
69257,0(46)434543424143
90 POL 1485Maksym Osiński
14
ŻLKS Poznań
70260,0444044424545(46)
91 POL 1710Sophie BAX
14
PKM LOK Poznań
21266,0434244(dnc)ret4445
92 POL 1638Antoni Radojewski
14
JKW Poznań
71271,0454146(dnc)dnc43dnc
93 POL 1438Antoni Poniecki
14
PKM LOK Poznań
72279,0(dnc)dnc45464646dnc

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 991Marta Gajdzińska
12
AZS Poznań
111,021(7)1322
2 POL 1993Michał Roman
13
Gdański Klub Żeglarski
118,017(8)1117
3 POL 920Ignacy Pospieszny
13
AZS Poznań
220,01513(9)91
4 POL 3524Julia Agnieszczak
12
SSW MOS Iława
221,0326163(21)
5 POL 162Maria Nycz
13
JKW Poznań
325,0323278(46)
6 POL 125Marcel Haufa
13
ŻLKS Poznań
326,04853(22)51
7 POL 2141Maksymilian Stańko
13
Port Mechelinki
426,02(15)45474
8 POL 3436Adam Pakulski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
529,068145(19)5
9 POL 11622Laura Urbańska
13
JKW Poznań
432,01635710(15)
10 POL 2116Alicja Saj
12
YK Stal Gdynia
533,02312214(33)
11 POL 1585Radosław Dudkiewicz
13
LKS Charzykowy
639,099(12)61212
12 POL 1991Gabriela Friedrich
11
KS Zatoka Puck
639,01436466(30)
13 POL 2087Kamil Roman
11
Gdański Klub Żeglarski
740,07410(15)4411
14 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
13
KSW BALTIC Dziwnów
741,0514(17)17122
15 POL 3515Szymon Mocarski
12
YK Stal Gdynia
847,07118(21)5610
16 POL 1283Maksymilian Pluciński
12
ŻMKS Poznań
948,0867119(16)7
17 POL 1544Paweł Friedrich
13
KS Zatoka Puck
1053,0510910(14)811
18 POL 2076Ignacy Kalinowski
13
JKW Poznań
1157,010(13)111311111
19 POL 1507Maja Wojciechowska
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
858,01118(24)612110
20 POL 2191Eryk Kąkolewski
13
KS Spójnia Warszawa
1258,0119191423(25)
21 POL 1606Tomasz Sobota
13
Stowarzyszenie Marina Poraj
1358,05118(27)12175
22 POL 3479Ida Kocięda
12
OPTI CWM Gdynia
961,0(30)141581545
23 POL 2210Mateusz Walczak
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1461,0194512(23)129
24 POL 3481Aleksander Lenart
13
KSW BALTIC Dziwnów
1562,0(39)213942212
25 POL 1533Antoni Wyroba
11
KN Lider Kraków
1666,082313(26)2317
26 POL 1079Grzegorz Górecki
12
TS "Kuźnia" Rybnik
1769,0622171536(25)
27 POL 1428Lena Roszak
13
AZS Poznań
1069,08151681111(22)
28 POL 1751Antoni Gabryszewski
13
UKS Żeglarz Wrocław
1870,07131696(19)19
29 POL 11758Zofia Gil
12
CHKŻ Chojnice
1171,0187(21)1116163
30 POL 1865Piotr Sołtysiak
12
CHKŻ Chojnice
1972,01214(24)121978
31 POL 1622Maksymilian Malinowski
13
JKW Poznań
2072,015109713(dnc)18
32 POL 1023Gustaw Kowalski
13
TS "Kuźnia" Rybnik
2173,023122(24)17217
33 POL 3550Kamila Maziarz
13
KW LOK Garland Gliwice
1274,016810(18)81616
34 POL 11Jakub Chudyk
13
KSW BALTIC Dziwnów
2275,010414171614(28)
35 POL 1271Leon Jankowski
13
TKŻ Toruń
2379,03143261122(28)
36 POL 1497Łucja Borkowska
12
AZS Poznań
1379,01512(25)1320136
37 POL 919Klaudia Lipińska
12
JKW Poznań
1480,043102020(36)23
38 POL 2117Piotr Tutkowski
11
YK Stal Gdynia
2481,0211925259(26)
39 POL 1791Emilia Brdulak
11
KS Spójnia Warszawa
1582,014222077(33)12
40 POL 2100Aleksandra Matz
12
KS Spójnia Warszawa
1682,012211471315(24)
41 POL 2139Jan Mucharski
13
YKP Gdynia
2583,02(ufd)1dsq253
42 POL 1989Gabriela Kiewisz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1783,0424(39)632026
43 POL 3444Wiktor Kruszyński
10
YK Stal Gdynia
2686,02016(30)1911713
44 POL 226Michał Szota
12
KŻ Nysa
2787,01318(23)4221416
45 POL 1834Mikołaj Łukasik
12
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
2887,017(31)512101231
46 POL 3440Michał Musielak
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2990,092411(29)19189
47 POL 1803Igor Saj
13
Stowarzyszenie Port Mechelinki
3091,02674823(dsq)23
48 POL 2027Bartosz Nurowski
13
KS Spójnia Warszawa
3191,014131415827(31)
49 POL 1388Aleksander Skowroński
13
UKS Zalew Kielce
32100,0611210(ufd)ufd1
50 POL 1540Paweł Kuchowicz
11
PKM LOK Poznań
33100,011(32)172519253
51 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
12
UKS Żeglarz Wrocław
34100,028261814(33)104
52 POL 1627Lena Tomikowska
13
ŻLKS Poznań
18106,013191626(33)266
53 POL 1882Karolina Gajda
13
UKS Barnim Goleniów
19109,0173(ufd)3ufd214
54 POL 224Maksymilian Flaczyński
12
ŻMKS Poznań
35109,0919(33)33152013
55 POL 2203Pascal Kuźmicki
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
36110,02023(25)9221422
56 POL 1206Jakub Pawlikowski
12
TKŻ Toruń
37111,0(25)17192292123
57 POL 3565Jolanta Siwek
12
KN Lider Kraków
20111,0(34)201311252715
58 POL 1804Amelia Ferenc
12
KSW BALTIC Dziwnów
21113,0195(32)21282119
59 POL 3964Anastasiia Semenchenko
12
UKS Żeglarz Wrocław
22114,0(51)4012168299
60 POL 2029Alexander Nowak
13
UKS Sindbad Legionowo
38115,0106153425(42)25
61 POL 1959Maksymilian Czarnecki
13
AZS Poznań
39115,0132520(40)142221
62 POL 2552Sebastian Wawrzyniak
12
Port Mechelinki
40115,0(51)162216141829
63 POL 1387Piotr Malitowski
11
KW LOK Garland Gliwice
41119,02126181426(36)14
64 POL 195Hubert Frączkowski
13
SEJK Pogoń Szczecin
42123,0402015(47)29136
65 POL 3467Tomasz Rysz
12
KS Spójnia Warszawa
43128,0262327(32)29194
66 POL 1831Kornelia Urzędowska
12
UKŻ Siódemka Białystok
23131,0162139(ufd)101332
67 POL 2194Michał Jerzy Szlaga
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
44133,02728(37)23172414
68 POL 2102Leon Mostowski
10
KS Spójnia Warszawa
45135,015393713265(41)
69 POL 825Wincenty Sanecki
12
KŻ Nysa
46135,016332936(44)1110
70 POL 1665Dominika Kluczka
12
YKP Gdynia
24137,030533(42)154113
71 POL 2103Jakub Dębiński
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
47137,0(36)34281721307
72 POL 3420Adam Aljabali
12
UKS Żegluj Lublin
48137,01932(ufd)23181035
73 POL 1771Barbara Pilarska
12
TKŻ Toruń
25138,0(33)301231162326
74 POL 1586Michał Kozłowski
13
KSW BALTIC Dziwnów
49140,031122635(ret)2016
75 POL 1671Marcel Frydrychowicz
10
TKŻ Toruń
50140,0262422(34)182327
76 POL 36Maciej Misiuk
12
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
51145,024(38)2635131730
77 POL 20801Krzysztof Knasiecki
13
PKM LOK Poznań
52148,020372720(40)2618
78 POL 1469Jerzy Toliński
13
KN Lider Kraków
53148,0(ufd)292024213222
79 POL 1942Julia Stawicka
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26149,0181532(43)232635
80 POL 2051Miłosz Rubinkowski
13
KW LOK Garland Gliwice
54149,0(41)291720371828
81 POL 1369Tomasz Guzik
12
Stowarzyszenie Marina Poraj
55150,02525(34)23242429
82 POL 3545Igor Piechota
13
UKS YACHT CLUB SŁAWA
56151,0213622(43)35298
83 POL 38Filip Modzelewski
13
AZS Poznań
57151,030272910(36)3421
84 POL 1749Bartosz Miszczuk
13
UKS Żegluj Lublin
58151,01816(ufd)30361536
85 POL 1802Lena Bukowska
12
YK Stal Gdynia
27155,0362626192424(48)
86 POL 1284Magdalena Psiuk
12
TS "Kuźnia" Rybnik
28156,0333433518(39)33
87 POL 963Remigiusz Kużel
13
KS Zatoka Puck
59157,02331928(39)3432
88 POL 1809Matylda Jankowska
12
YK Stal Gdynia
29158,0(ufd)ufd11303188
89 POL 131Piotr Słomka
13
TS "Kuźnia" Rybnik
60163,017(48)1838273627
90 POL 1140Stanisław Olszanowski
10
AZS Poznań
61164,03817303128(40)20
91 POL 2113Mila Pawłowska
10
CHKŻ Chojnice
30166,02239(45)22353117
92 POL 1270Jakub Podziewski
13
UKŻ Siódemka Białystok
62169,029(49)3548301512
93 POL 1224Szymon Rowecki
11
ŻMKS Poznań
63170,024(33)2328323330
94 POL 1931Wojciech Wolszon
11
KS Zatoka Puck
64171,0321732363717(43)
95 POL 1394Maciej Paderewski
12
TKŻ Toruń
65173,050352424(ufd)2515
96 POL 999Maria Olejniczak
13
JKW Poznań
31174,022353427(41)3224
97 POL 149Jan Nycz
11
JKW Poznań
66176,03734342510(43)36
98 POL 2156Matylda Kowalik
13
UKS Szkwał Złocieniec
32176,04010283036(dsq)32
99 POL 1952Mikołaj Basek
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
67176,035382818(41)2136
100 POL 1883Adam Oleszczyk
13
UKS Barnim Goleniów
68176,0313119373028(41)
101 POL 2118Radosław Grześ
12
TKŻ Toruń
69180,03125382938(42)19
102 POL 3007Mateusz Bogdziewicz
13
Port Mechelinki
70181,03241(42)28323018
103 POL 941Wojciech Sygnet
12
AZS Poznań
71181,02229(ufd)33203740
104 POL 40Wiktor Dzilne
12
ŻLKS Poznań
72185,0(50)284716322537
105 POL 1514Jagoda Wiśniewska
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
33188,03320(45)38344320
106 POL 1230Paweł Wiliński
12
AZS Poznań
73189,0273036(44)352734
107 POL 1492Filip Dudziński
12
UKS Żeglarz Wrocław
74190,02827(ret)33343533
108 POL 2270Antonina Chomont
11
KSW BALTIC Dziwnów
34192,02432362238(46)40
109 POL 1153Jacopo Saglio
12
UKS Żeglarz Wrocław
75196,029(48)422943944
110 POL 1340Zuzanna Siergiej
13
KW LOK Garland Gliwice
35196,025432139(44)3335
111 POL 1779Dominik Rolbiecki
13
LKS Charzykowy
76198,0(dnc)302337343539
112 POL 1930Maria Wojcieszyńska
11
LKS Charzykowy
36200,0(48)362734273145
113 POL 1805Maja Ferenc
9
KSW BALTIC Dziwnów
371201,029(45)4219393438
114 POL 3610Tomasz Tracz
11
Port Mechelinki
77207,04337(51)38262934
115 POL 673Szymon Bach
11
ŻLKS Poznań
78208,0(56)354136284424
116 POL 3999Tomasz Ignaczewski
10
KS Spójnia Warszawa
79209,03733312142(48)45
117 POL 3416Dawid Pachuta
13
KN Lider Kraków
80211,0389618(ufd)ufddsq
118 POL 180Jan Matysiak
12
CHKŻ Chojnice
81220,037485141(54)2320
119 POL 1548Wiktor Kalinowski
11
JKW Poznań
82220,0(58)513125432842
120 POL 1739Anna Niklaus
11
ŻMKS Poznań
38220,036383139(57)3739
121 POL 1269Krzysztof Możejko
13
KN Lider Kraków
83224,02744(52)27454338
122 POL 255Antoni Kramer
13
JKW Poznań
84224,0394129(53)374434
123 POL 1267Elżbieta Psiuk
11
TS "Kuźnia" Rybnik
39227,03536(45)44294241
124 POL 1828Jan Leciejewski
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
85232,04643(dsq)42243839
125 POL 1909Michał Guszcza
11
UKS Sindbad Legionowo
86233,044273645(47)4437
126 POL 1957Jacek Kordyka
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
87241,03443444042(dnc)38
127 POL 1584Zosia Nowak
13
PKM LOK Poznań
40243,0(52)214643404647
128 POL 751Henryk Lima Klapczyński
13
PKM LOK Poznań
88243,055(60)4331313152
129 POL 1050Adam Szymankiewicz
11
ŻMKS Poznań
89247,012187(dnc)dncdncdnc
130 POL 1793Iga Kowalik
11
UKS Szkwał Złocieniec
41247,0(dnc)225946483042
131 POL 127Paweł Rusak
11
UKŻ Siódemka Białystok
90249,0(52)424342464729
132 POL 20411Antonina Majchrzak
12
Sejk Pogoń Szczecin
42249,04146304145(51)46
133 POL 938Nina Krawczyk
10
KŻ MEWA POZNAŃ
43249,0394541(54)334051
134 POL 1226Szymon Ciechanowski
10
TKŻ Toruń
91251,038(58)5851213251
135 POL 1482Vincent Drożdż
11
UKS Żegluj Lublin
92252,046(53)3532473953
136 POL 1266Stanisław Robak
11
KS Zatoka Puck
93258,035412135(ufd)ufd56
137 POL 1902Paweł Sitko
10
KN Lider Kraków
94258,0484039(55)414050
138 POL 1960Wojciech Gralak
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
95259,04737(ufd)37bfd4127
139 POL 58Nina Kobus
13
CHKŻ Chojnice
44259,02828(ufd)32ufdufd31
140 POL 2125Filip Mazur
12
KŻ Mewa Poznań
96262,045(56)3549433951
141 POL 1151Alicja Tychmanowicz
10
AZS Poznań
45263,0343940(56)485250
142 POL 1539Aleksandra Zachciał
13
PKM LOK Poznań
46263,0415538(62)405237
143 POL 220Jagoda Sawicka
12
JKW Poznań
47264,051(57)4840274157
144 POL 1578Mikołaj Osuch
13
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp.
97264,047(50)5045304547
145 POL 1114Nina Bułtowicz
12
UKS Żegluj Lublin
48265,0(52)513750512848
146 POL 1474Mateusz Kayser
13
PKM LOK Poznań
98266,042504152(58)3843
147 POL 574Ida Siekierczak
9
AZS Poznań
492267,0(53)523850483544
148 POL 2142Lena Kasperczyk
11
PKM LOK Poznań
50267,0(58)474041504544
149 POL 3539Julian Jankowiak
10
KKŻ ĶOŚĆIAN
99268,04344(56)46315549
150 POL 2158Aleksander Franczyk
12
KS Spójnia Warszawa
100272,0404049444653(54)
151 POL 400Aleksandra Stefaniak
12
PKM LOK Poznań
51273,0474747454245(53)
152 POL 1081Adam Kikmunter
12
LKS Charzykowy
101277,05347(59)39494643
153 POL 1460Mia Wuster
12
ŻMKS Poznań
52283,0(59)424353444754
154 POL 308Ada Bułtowicz
12
UKS Żegluj Lublin
53284,032(ufd)ufd4725ufd40
155 POL 394Julian Rynkiewicz
11
UKS Barnim Goleniów
102285,0(57)524948513748
156 POL 1014Martyna Latusek
13
JKW Poznań
54286,0444447(dnc)495052
157 POL 3533Zofia Rolbiecka
11
LKS Charzykowy
55287,0504653544638(59)
158 POL 1903Zofia Kuczynska
13
PKM LOK Poznań
56291,0446240(63)455347
159 POL 871Antoni Banach
10
ŻMKS Poznań
103296,04849445459(60)42
160 POL 2071Małgorzata Jerzmanowska
13
ŻLKS Poznań
57297,042(60)4846545156
161 POL 1191Piotr Dudziński
13
UKŻ Siódemka Białystok
104298,0465644485252(dnc)
162 POL 1801Lena Poniewaz
11
UKS Żegluj Lublin
58300,043544851(55)4955
163 POL 922Jan Nowoświecki
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
105301,04950(57)52385557
164 POL 971Maksymilian Olejniczak
13
JKW Poznań
106304,0(55)555549505045
165 POL 739Pola Zelich
11
ŻMKS Poznań
59306,0425346535854(59)
166 POL 1274Dominik Łuczak
11
UKŻ Siódemka Białystok
107309,0455354475456(57)
167 POL 196Oliwia Piotrowska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
60314,0(dnc)45dnc50534749
168 POL 122Mikołaj Kordyka
10
Centrum Żeglarskie Szczecin
108315,0574654575348(58)
169 POL 1017Jan Guzik
12
KN Lider Kraków
109317,0(dnc)425352575558
170 POL 39Maja Czajkowska
12
JKW Poznań
61317,0555550585049(65)
171 POL 1961Iwo Kabała
10
AZS Poznań
110320,0495751(60)555850
172 POL 757Antonina Wiatrowska
10
CHKŻ Chojnice
62324,0544952(61)525760
173 POL 94Gustaw Wojcieszak
11
AZS Poznań
111326,0545256(65)535160
174 POL 1925Gabriela Dziamska
13
KKŻ ĶOŚĆIAN
63330,062(dnf)6057395953
175 POL 516Maja Kowalska
12
UKS Żeglarz Wrocław
64333,059615758(dnc)4949
176 POL 140Matylda Szafranek
10
AZS Poznań
65335,0(61)515759595455
177 POL 1798Jan Zahuta
9
KN Lider Kraków
1123338,056(58)5557575855
178 POL 1198Kalina Czajkowska
12
ŻMKS Poznań
66340,0(dnc)dncdnc49495052
179 POL 99Adam Wojcieszak
9
AZS Poznań
1134343,045(dnc)5858606161
180 POL 6708Mikołaj Rawecki
12
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp.
114343,0(dnc)dnc4659594861
181 POL 1229Adam Wycinka
10
AZS Poznań
115343,060565356(62)6256
182 POL 1885Piotr Barcik
12
UKS Barnim Goleniów
116345,061596360(dnf)5646
183 POL 62Filip Poterski
13
AZS Poznań
117345,057(dnf)5656565763
184 POL 1018Maksymilian Kloka
12
LKS Charzykowy
118350,062(dnc)5451606162
185 POL 212Kuba Szulczyński
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
119351,0(dnc)dnc5860475462
186 POL 1784Blanka Mrugalska
11
TS "Kuźnia" Rybnik
67354,0565450(dnc)retdnc54
187 POL 2070Jakub Cynowski
12
SEJK Pogoń Szczecin
120356,054(dnc)dnc55615363
188 POL 139Natalia Grotkiewicz
10
AZS Poznań
68360,0(dnf)dnf5955565862
189 POL 229Witold Prus-Głowacki
11
AZS Poznań
121365,0495955(dnf)dnc62dnf
190 POL 188Jagoda Maliszewska
12
UKS Barnim Goleniów
69368,063(dnf)dnc62565760
191 POL 11867Bartłomiej Poniewaz
13
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
122369,06063(dnc)615560dnf
192 POL 880Kajetan Bujalski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
123370,0(dnc)dnc52dnc5256dnc
193 POL 676Krystian Linow
-
KŻ MEWA POZNAŃ
1245373,0(dnf)57dnc6151dnc64
194 POL 623Mateusz Grotkiewicz
12
AZS Poznań
125373,0605861(dnf)dnf6361
195 POL 428Igor Tarajkowicz
11
AZS Poznań
126377,05854(dnc)65dnc60dnc
196 POL 1621Anna Zaczkowska
12
Stowarzyszenie Marina Poraj
70379,0(dnf)dnf6264586164
197 POL 497Lila Klewenhagen
10
AZS Poznań
71398,059(ufd)ufd59dncdncdnf
198 POL 2586Marysia Felska
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
72399,0(dnc)dnc49dncdncdncdnf
199 POL 3471Maja Kati Miernik
9
UKS Szkwał Złocieniec
736402,0(dnc)dncdnc63dnc59dnc
200 POL 1775Mateusz Skowroński
8
UKS Zalew Kielce
1277403,053(dnc)dncdncdncdncdnc
201 POL 648Jan Wajda
9
JKW Poznań
1288403,0(ufd)dncdnc64dnfdnc59
202 POL 1133Samuel Bac Cardenas
10
TS "Kuźnia" Rybnik
129408,0(dnf)dncdncdncdncdnc58
203 POL 1556Szymon Tarajkowicz
9
AZS Poznań
1309409,0(dnc)dncdncdncufd59dnc