Puchar Starosty Chojnickiego

Charzykowy

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1585Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy17,01111(4)3
2 POL 1823Artur Gorzycki
10
CHKŻ Chojnice28,0(2)22211
3 POL 2033Tymon Dampc
9
CHKŻ Chojnice3122,035356(13)
4 POL 3486Hubert Kruczyński
13
AKŻ Nakielno425,0(7)36727
5 POL 1804Jan Matysiak
11
CHKŻ Chojnice528,084410(12)2
6 POL 105KRZYSZTOF KRAUZE
13
MKŻ Arka Gdynia629,0(9)87374
7 POL 109Mila Faust
10
MKŻ Arka Gdynia133,0(12)651156
8 POL 1489Maria Wojcieszyńska
10
LKS Charzykowy234,06(11)9685
9 POL 15POLA SOBOLEW
11
MKŻ Arka Gdynia336,01078(12)38
10 POL 58Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice437,04(12)104109
11 POL 757Antonina Wiatrowska
9
CHKŻ Chojnice5242,0591189(14)
12 POL 12JACEK PACZOS
11
MKŻ Arka Gdynia757,0(14)101391411
13 POL 1081Adam Kikmunter
11
LKS Charzykowy857,011(14)12131110
14 POL 1069Anna Sobieraj
9
CHKŻ Chojnice6369,0(16)1614141312
15 POL 101JAKUB STEINBORN
13
MKŻ Arka Gdynia977,015(17)15151616
16 POL 4821Maksymilian Kloka
11
LKS Charzykowy1081,0171517(18)1715
17 POL 102TOLA SOBOLEW
9
MKŻ Arka Gdynia7485,018(dnc)18171517
18 POL 103HELENA PĘKALSKA
9
MKŻ Arka Gdynia85101,0(dnc)18dnc201918
19 POL 34ALEKSANDER LASKOWSKI
12
MKŻ Arka Gdynia11102,0(dnc)dnc161618dnc
20 POL 704FABIAN WONG
11
MKŻ Arka Gdynia12104,01313(dnc)dncdncdnc
21 POL 106ERYK NOGA
10
MKŻ Arka Gdynia13106,019(dnc)dnc222019
22 POL 104HANNA OSĘKOWSKA
9
MKŻ Arka Gdynia96123,0(dnc)dncdnc19dncdnc
23 POL 3ROBERT WILIŃSKI
9
MKŻ Arka Gdynia107125,0(dnc)dncdnc21dncdnc

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2702Franciszek Kosecki
Tadeusz Wiatrowski
10,0(5)31114
2 POL 2572Mateusz Grabowski
Jan Kubiak
10,0223(4)21
3 POL 2569Borys Matysiak
Antoni Kniter
14,014(5)333
4 POL 2710Wieliński Marcel
Maurycy Odejewski
14,04(5)2242
5 POL 2102Borys Kowalczyk
Maja Szyca
18,0314(5)55

Wyniki regat: OBIC
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Do 12 Powyżej 12 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 8610Kornelia Soćko
14
111,03(13)2141
2 POL 9809Patryk Glinka
13
214,0115(7)16
3 POL 11139Natasza Tarnawska
13
316,0424(14)33
4 POL 9922Julianna Ponto
13
418,074142(dsq)
5 POL 8035Aniela Frąckowiak
13
519,0(9)33274
6 POL 10366KACPER PŁOSZAJ
14
635,02(19)141162
7 POL 10649Laura Kwiatkowska
12
135,051183(13)8
8 POL 9302Kacper Sprengler
13
735,0610685(20)
9 POL 8643Ksawery Soćko
12
248,08(18)710167
10 POL 8186Lena Adamska
12
351,010(20)186125
11 POL 11135Mikołaj Nędza
11
453,0145(20)91114
12 POL 9150Wiktor Sebastiański
13
854,0(19)8121699
13 POL 8660Tymoteusz Gołyszny
11
563,01212111315(17)
14 POL 11835Aleksander Siwiec
13
964,0206(25)18812
15 POL 11869Szymon Łysik
13
1068,013(17)16121413
16 POL 10684Aleksander Paczos
13
1173,017(21)13171016
17 POL 8541Zuzanna Gałecka
13
1273,0161415(21)1711
18 POL 9280Nicol Lietzau
14
1377,011(22)10202115
19 POL 9469Wojciech Wilczyński
11
679,01516(19)191910
20 POL 10690Fryderyk Julke
14
1486,0247175(dnc)dnc
21 POL 8655Maciej Barć
12
790,01815915(dnc)dnc
22 POL 7845Nikodem Gibała
13
1596,021924(25)2319
23 POL 11854Krzysztof Łucyk
14
16105,0222321(24)1821
24 POL 11870Tymoteusz Siutkowski
12
8111,025242222(27)18
25 POL 10569Julia Biernacka
14
17111,023(25)23232022
26 POL 8587Franciszek Kucharski
11
9128,02926(30)262225
27 POL 9171Mikołaj Ankiewicz
12
10134,027282828(29)23
28 POL 10092Aleks Kowalewski
11
11134,0262726(30)2827
29 POL 10269Martyna Paszkiewicz
13
18137,0(dnc)dnc29272424
30 POL 9483Franciszek Imielski
13
19138,02830(31)292526
31 POL 7118Emilka Maksymowicz
11
12145,0(dnc)dnc27312628
32 POL 11480Salomon Cichowski
12
13158,03029(dnc)dncdncdnc

Wyniki regat: 420
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 55953Ludwik Grzelak
Dominik Ołowiak
10,01(4)3321
2 POL 56Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
16,03312(8)7
3 POL 5532Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
17,0(7)17612
4 POL 54956Radek Parzych
Kamil Jankowski
24,0464(8)55
5 POL 5614Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
25,027943(10)
6 POL 55569Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
25,08(10)2573
7 POL 56956Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
36,09(11)61911
8 POL 55654Mateusz Buło
Aleksander Warno
37,065(ocs)7136
9 POL 1Jan Macugowski
Jakub Kreft
40,0(13)889114
10 POL 53108Michał Szklarz
Jan Borowiak
41,011135(ocs)48
11 POL 54596Anna Chomont
Aleksandra Szymanek
50,010(12)1111612
12 POL 56530Tymon Wiatrowski
Paweł Werachowski
50,0(12)91010129
13 POL 56702Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
52,052(dnc)dncdncdnc
14 POL 53600Krzysztof Szczodrowski
Antoni Szyca
62,01414121210(dnf)