Fleet assignment for 19-09-2021 OPTIMIST
powered by
Last update: 07:26 19-09-2021

  NAT Club SAIL # Fleet: SAILOR
1Český Yacht Klub CZE 781
EMERALD
Roxie Berta Bartušková
2Český Yacht Klub CZE 830
EMERALD
Marek Štolba
3Cesky Yacht Klub CZE 840
BRONZE
Jachym Klima
4Cesky Yacht Klub CZE 859
GOLD
Tomas Peterka
5Cesky Yacht Klub CZE 870
EMERALD
Johana Klimova
6Cesky Yacht Klub CZE 881
EMERALD
Anna Skorepova
7Český Yacht Klub CZE 925
EMERALD
Ela Štolbová
8Cesky Yacht Klub (CYK) CZE 150
EMERALD
Kateřina Tomolová
9CYK CZE 180
EMERALD
Hynek Zakoucky
10CYK CZE 813
EMERALD
Vaclav Zakoucky
11CYK CZE 814
EMERALD
Jan Skoda
12Gizycka Grupa Regatowa CZE 444
SILVER
Patrick Štafa
13Jachtklub Brno CZE 819
GOLD
Beáta Dokoupilová
14Jachtklub Brno CZE 867
BRONZE
Julie Caganova
15Jachtklub Ceska Lipa CZE 845
GOLD
Jiri Tomes
16JK Cerna v Posumavi CZE 823
EMERALD
Jakub Lojka
17JK Cerna v Posumavi CZE 843
BRONZE
Karolina Lojkova
18JK Česká Lípa CZE 844
SILVER
František Burda
19JK Prostejov CZE 772
SILVER
Vladimir Kovac
20JK Prostejov CZE 810
GOLD
Richard Kovac
21Lodní Sporty Kroměříž CZE 769
GOLD
Jeremias Prikryl
22TJ Delfin Jablonec CZE 81
BRONZE
Jan Verl
23TJ Delfin Jablonec CZE 756
EMERALD
Daniel Zima
24TJ Delfin Jablonec CZE 846
EMERALD
Ondrej Sercl
25VS Duchcov CZE 38
EMERALD
Svetlana Vlckova
26VS Duchcov CZE 910
BRONZE
Petr Knorr
27VS Duchcov CZE 932
SILVER
Matyas Raza
28YC CERE CZE 854
EMERALD
Antonin Horky
29YC CERE CZE 908
EMERALD
Max Valenta
30YC CERE CZE 911
GOLD
Federico Falc
31YC CERE CZE 926
GOLD
Jan Valenta
32YC Prostějov CZE 868
GOLD
Lukáš Krč
33YC Velké Dářko CZE 927
BRONZE
Tereza Ptáčková
34YC Velké Dářko CZE 954
BRONZE
Markéta Ptáčková
35YC Vysoké Mýto CZE 714
SILVER
Liliana Dymáková
36YCN CZE 866
SILVER
David Dáda Hrubý
37Schweriner Seglerverein v. 1894 e.V. GER 1630
SILVER
Timeon Rieckhof
38Schweriner Yacht Club GER 13654
BRONZE
Jada Mae Nitzsche
39Schweriner Yachtclub GER 1313
BRONZE
Edda Sperling
40SSH GER 1185
BRONZE
Helene Gienap
41SSV von 1894 e.V. GER 1629
SILVER
Malea Hochbaum
42SSV von 1894 e.V. GER 13487
BRONZE
Jasper Porthun
43SSVLG GER 1415
BRONZE
Jaro Hoffmann
44SYC Schweriner Yachtclub GER 1711
BRONZE
Matty Urban
45YCW GER 1723
SILVER
Gustav Grünbaum
46YCW GER 13500
BRONZE
Anneli Stengel
47FRAGLIA DELLA VELA RIVA ITA 9601
GOLD
Lorenzo Ghirotti
48Fraglia Vela Riva ITA 8919
BRONZE
Francesco Hollander
49FRAGLIA VELA RIVA ITA 9217
SILVER
ANDREA DEMURTAS
50FRAGLIA VELA RIVA ITA 9416
GOLD
MATTIA DI LORENZO
51Fraglia Vela Riva ITA 9515
BRONZE
Pietro Zanoni
52FRAGLIA VELA RIVA ITA 9517
GOLD
VICTORIA DEMURTAS
53FRAGLIA VELA RIVA DEL GARDA ITA 9511
SILVER
LEONARDO GROSSI
54Fraglia Vela Riva del Garda ITA 9591
GOLD
Giovanni Bedoni
55"Bangpūtys" LTU 526
BRONZE
Mingailė Plučaitė
56Bangputys LTU 422
BRONZE
Vaidas Abraitis
57Bangputys LTU 440
EMERALD
Aiste Rasiukeviciute
58Bangputys LTU 473
EMERALD
Mantas Rasiukevicius
59BANGPŪTYS LTU 590
SILVER
Rokas Rimša
60Bangputys LTU 900
BRONZE
Jokubas Cepla
61Arendal seilforening NOR 3594
EMERALD
Ada Elise Berg Gilbo
62ASF NOR 4043
GOLD
Martinius Melleby Hopstock
63Fredrikstad NOR 3717
BRONZE
Ulrik Strøm
64Fredrikstad NOR 3773
EMERALD
August Strøm
65Fredrikstad NOR 3847
EMERALD
Viktor Strøm
66Fredrikstad NOR 4048
SILVER
Hanna Marie Tvete
67Moss NOR 3924
EMERALD
Sol Kopperud
68Moss NOR 4054
GOLD
Storm Kopperud
69Moss Seilforening NOR 3738
GOLD
Cedrik Sannerud
70Moss Seilforening NOR 3973
GOLD
Cornelius Sannerud
71RAN NOR 3461
EMERALD
Maja Giak
72Ran Sailing Club NOR 4051
SILVER
Milla Sandmo Birkeland
73Royal Norwegian Yacht Club NOR 2846
GOLD
Sigurd Melleby
74TSF NOR 3960
GOLD
Victor Loof
75Tønsberg NOR 3990
SILVER
Ferdinand Toll-Kjær
76AZS Poznań POL 38
EMERALD
Filip Modzelewski
77AZS Poznań POL 991
SILVER
Marta Gajdzińska
78AZS Poznań POL 1497
EMERALD
Łucja Borkowska
79AZS Poznań POL 1574
SILVER
Emilia Siekierczak
80AZS Uniwersytet Warszawski POL 187
EMERALD
Antoni Malicki
81AZS Uniwersytet Warszawski POL 3511
EMERALD
Piotr Szklarski
82AZS Uniwersytet Warszawski POL 3528
SILVER
Iga Dębecka-Strzyżewska
83Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1507
EMERALD
Maja Wojciechowska
84Centrum Żeglarskie Szczecin POL 1514
BRONZE
Jagoda Wiśniewska
85Centrum Żeglarskie Szczecin POL 3459
BRONZE
Lena Kaczmarek
86Centrum Żeglarskie Szczecin POL 3460
BRONZE
Magdalena Luśnia
87 CHKŻ Chojnice POL 1
SILVER
Mateusz Graczyk
88 CHKŻ Chojnice POL 12
GOLD
January Szczukowski
89 CHKŻ Chojnice POL 106
GOLD
Filip Nosol
90 CHKŻ Chojnice POL 1018
EMERALD
Piotr Sołtysiak
91 CHKŻ Chojnice POL 1108
SILVER
Bartosz Żmudziński
92 CHKŻ Chojnice POL 1307
GOLD
Bartosz Peczka
93 CHKŻ Chojnice POL 1735
BRONZE
Bartosz Dynia
94 CHKŻ Chojnice POL 1750
SILVER
Stanisław Nosol
95 CHKŻ Chojnice POL 1879
GOLD
Igor Grzelak
96 CHKŻ Chojnice POL 2200
GOLD
Kaja Śledzińska
97 CHKŻ Chojnice POL 3428
GOLD
Alicja Dampc
98Giżycka Grupa Regatowa POL 198
BRONZE
Adam Szalewicz
99Giżycka Grupa Regatowa POL 1365
BRONZE
Zofia Kuszewska
100Giżycka Grupa Regatowa POL 1608
SILVER
Weronika Grala
101Giżycka Grupa Regatowa POL 2006
EMERALD
Antonina Dziekańska
102Giżycka Grupa Regatowa POL 2071
SILVER
Piotr Kostrzewa
103Giżycka Grupa Regatowa POL 2166
EMERALD
Aleksander Zajączkowski
104Giżycka Grupa Regatowa POL 2168
SILVER
Miłosz Ciechanowicz
105Giżycka Grupa Regatowa POL 2184
BRONZE
Karol Kostrzewa
106Giżycka Grupa Regatowa POL 3566
SILVER
Maja Horoszkiewicz
107Jacht Klub NISKO POL 2213
SILVER
Mikołaj Waszkiewicz
108 JKW Poznań POL 149
EMERALD
Jan Nycz
109 JKW Poznań POL 162
SILVER
Maria Nycz
110 JKW Poznań POL 172
GOLD
Jan Kamieński
111 JKW Poznań POL 919
EMERALD
Klaudia Lipińska
112 JKW Poznań POL 978
SILVER
Hanna Chojnicka
113 JKW Poznań POL 1547
GOLD
Maksymilian Koschel
114 JKW Poznań POL 1622
EMERALD
Maksymilian Malinowski
115 JKW Poznań POL 1829
BRONZE
Adam Chojnicki
116 JKW Poznań POL 1929
SILVER
Jan Makowski
117 JKW Poznań POL 2076
SILVER
Ignacy Kalinowski
118 JKW Poznań POL 2101
BRONZE
Stanisław Cholewicki
119 JKW Poznań POL 3517
GOLD
Jakub Kuraś
120 JKW Poznań POL 11622
SILVER
Laura Urbańska
121KN Lider Kraków POL 1468
BRONZE
Marcin Małota
122KN Lider Kraków POL 1533
BRONZE
Antoni Wyroba
123KN Lider Kraków POL 3417
BRONZE
Jan Pawłowicz
124KN Lider Kraków POL 3565
EMERALD
Jolanta Siwek
125 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 910
SILVER
Michał Banasiewicz
126 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 917
GOLD
Filip Marjański
127 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 936
SILVER
Maurycy Kosmowski
128 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 1644
BRONZE
Martyna Grzegorczyk
129 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 1817
SILVER
Emilia Paszek
130 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 1818
BRONZE
Blanka Sójkowska
131 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 1921
GOLD
Jan Marjański
132 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 2042
GOLD
Tymon Sochaj
133 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 2043
GOLD
Lila Sochaj
134 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 2201
EMERALD
Stanisław Wróblewski
135 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 2222
SILVER
Karol Stachowski
136 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 3402
GOLD
Hanna Rogowska
137 KS AZS AWFiS Gdańsk POL 3525
SILVER
Jan Żyła
138KS Baza Mrągowo POL 747
BRONZE
Oliwia Kaczyńska
139KS Baza Mrągowo POL 1747
EMERALD
Zofia Dembowska
140KS Baza Mrągowo POL 1937
SILVER
Maciej Szawkowski
141 KS Spójnia Warszawa POL 1791
BRONZE
Emilia Brdulak
142 KS Spójnia Warszawa POL 2191
BRONZE
Eryk Kąkolewski
143 KSW BALTIC Dziwnów POL 4
SILVER
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
144 KSW BALTIC Dziwnów POL 111
BRONZE
Jakub Chudyk
145 KSW BALTIC Dziwnów POL 1586
EMERALD
Michał Kozłowski
146 KSW BALTIC Dziwnów POL 1804
EMERALD
Amelia Ferenc
147 KSW BALTIC Dziwnów POL 1805
EMERALD
Maja Ferenc
148 KSW BALTIC Dziwnów POL 2023
SILVER
Jakub Szurko
149 KSW BALTIC Dziwnów POL 2024
GOLD
Filip Harasimowicz-Krysztofiak
150 KSW BALTIC Dziwnów POL 2036
BRONZE
Maja Wójcik
151 KSW BALTIC Dziwnów POL 2152
SILVER
Maja Stormann
152 KSW BALTIC Dziwnów POL 2154
GOLD
Aleksandra Bobrowska
153 KSW BALTIC Dziwnów POL 2270
EMERALD
Antonina Chomont
154KŻ Horn Kraków POL 16
SILVER
Hubert Staroń
155 MKŻ Arka Gdynia POL 3431
GOLD
Piotr Trella
156MKŻR Marina Hotele POL 4983
EMERALD
Olivier Kuźma
157 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 1880
SILVER
Mikołaj Bujalski
158 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 1924
SILVER
Tomasz Pakulski
159 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2204
GOLD
Aleksandra Zybert
160 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2205
SILVER
Marcin Krawczyk
161 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2209
GOLD
Filip Rostek
162 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 2210
SILVER
Mateusz Walczak
163 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 3422
GOLD
Mateusz Kozłowski
164 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 3434
SILVER
Mikołaj Głąb
165 Nauticus Yacht Club Olsztyn POL 3436
BRONZE
Adam Pakulski
166 OPTI CWM Gdynia POL 1221
GOLD
Julia Padzik
167 OPTI CWM Gdynia POL 2037
SILVER
Paweł Łoboda
168 OPTI CWM Gdynia POL 2081
BRONZE
Zofia Glaza
169 OPTI CWM Gdynia POL 2086
SILVER
Tobiasz Zabiegałowski
170 OPTI CWM Gdynia POL 2124
SILVER
Agata Koropecka
171 OPTI CWM Gdynia POL 2244
GOLD
Igor Kawałko
172 OPTI CWM Gdynia POL 3333
BRONZE
Maja Komorowska
173 OPTI CWM Gdynia POL 3425
SILVER
Maksymilian Malec
174 OPTI CWM Gdynia POL 3490
BRONZE
Zuzanna Kapała
175 OPTI CWM Gdynia POL 3563
GOLD
Fabian Kocięda
176 OPTI CWM Gdynia POL 13479
BRONZE
Ida Kocięda
177PKM LOK Poznań POL 1078
BRONZE
Stanisław Kasprzak
178PKM LOK Poznań POL 1522
EMERALD
Mikołaj Kościelak
179PKM LOK Poznań POL 1538
BRONZE
Nela Kasprzyk
180PKM LOK Poznań POL 1541
BRONZE
Mateusz Kuchowicz
181PKM LOK Poznań POL 1676
BRONZE
Piotr Grzesiek
182PKM LOK Poznań POL 1784
EMERALD
Kamil Marczak
183PKM LOK Poznań POL 1870
EMERALD
Ignacy Kościelak
184Sail & Ski Klub Warszawa POL 4112
GOLD
Józef Krasowski
185 Sailing Legia Warszawa POL 1452
SILVER
Juliusz Bartczak
186 Sailing Legia Warszawa POL 1570
GOLD
Antoni Brzozowski
187 Sailing Legia Warszawa POL 1910
EMERALD
Pola Wdowiak
188 Sailing Legia Warszawa POL 1999
GOLD
Jan Muszyński
189 Sailing Legia Warszawa POL 2078
GOLD
Stanisław Ługowski
190 Sailing Legia Warszawa POL 2157
SILVER
Wojciech Henryk Komenda
191 Sailing Legia Warszawa POL 3464
BRONZE
Paweł Włodarczyk
192 Sailing Legia Warszawa POL 3479
GOLD
Zofia Brdulak
193 SSW MOS Iława POL 1801
GOLD
Oskar Wielczyk
194 SSW MOS Iława POL 2008
BRONZE
Maciej Kasprzak
195 SSW MOS Iława POL 2151
GOLD
Jan Rohde
196 SSW MOS Iława POL 2155
EMERALD
Jan Wilk
197 SSW MOS Iława POL 2709
SILVER
Wit Dmuchowski
198 SSW MOS Iława POL 3476
BRONZE
Natan Dziedziak
199 SSW MOS Iława POL 3524
EMERALD
Julia Agnieszczak
200Stowarzyszenie Marina Poraj POL 3624
SILVER
Wiktoria Sajdak
201TS "Kuźnia" Rybnik POL 131
BRONZE
Piotr Słomka
202TS "Kuźnia" Rybnik POL 133
GOLD
Wojtek Wójcik
203TS "Kuźnia" Rybnik POL 1023
BRONZE
Gustaw Kowalski
204TS "Kuźnia" Rybnik POL 1417
SILVER
Jan Psiuk
205TS "Kuźnia" Rybnik POL 1852
BRONZE
Piotr Harnasz
206TS "Kuźnia" Rybnik POL 1906
BRONZE
Marta Wójciak
207TS "Kuźnia" Rybnik POL 2119
GOLD
Karol Gaj
208TS "Kuźnia" Rybnik POL 2177
BRONZE
Amelia Bac Cardenas
209TS "Kuźnia" Rybnik POL 3470
BRONZE
Piotr Grendziak
210UKS AKŻ LESZCZ POL 2219
BRONZE
Igor Mazurkiewicz
211UKS AKŻ Leszcz POL 34091
EMERALD
Ida Młynarczyk
212UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW POL 3487
BRONZE
Aleksander Szczepara
213UKS Bryg Wrocław POL 1138
BRONZE
Michał Kuchtyn
214UKS Fir Warszawa POL 959
EMERALD
Antoni Koterba
215UKS Fir Warszawa POL 2202
EMERALD
Magdalena Kaczyńska
216UKS Fir Warszawa POL 3450
EMERALD
Maksymilian Kajdy
217UKS Nad Jeziorkiem POL 2785
EMERALD
Igor Kanik
218UKS Sindbad Legionowo POL 1909
EMERALD
Michał Guszcza
219UKS Sindbad Legionowo POL 2025
BRONZE
Jakub Wegiera
220UKS Sindbad Legionowo POL 2028
BRONZE
Borys Łabędzki
221UKS Sindbad Legionowo POL 2029
EMERALD
Alexander Nowak
222UKS YACHT CLUB SŁAWA POL 2121
GOLD
Joanna Michalska
223UKS Zalew Kielce POL 1388
BRONZE
Aleksander Skowroński
224UKS Żeglarz Wrocław POL 1153
BRONZE
Jacopo Saglio
225UKS Żeglarz Wrocław POL 1492
EMERALD
Filip Dudziński
226UKS Żeglarz Wrocław POL 1529
EMERALD
Wojciech Bortkiewicz
227UKS Żeglarz Wrocław POL 1751
EMERALD
Antoni Gabryszewski
228UKS Żeglarz Wrocław POL 1975
EMERALD
Jan Tomaszewski
229UKS Żeglarz Wrocław POL 3483
SILVER
Julia Turniak
230UKS Żegluj Lublin POL 2
EMERALD
Zofia Księżniak
231UKS Żegluj Lublin POL 21
SILVER
Mikołaj Cieślak
232UKS Żegluj Lublin POL 907
SILVER
Tymon Szkołut
233UKS Żegluj Lublin POL 1601
EMERALD
Hieronim Pazur
234UKS Żegluj Lublin POL 1834
EMERALD
Mikołaj Łukasik
235UKS Żegluj Lublin POL 1939
SILVER
Tomasz Zadora
236UKS Żegluj Lublin POL 3420
BRONZE
Adam Aljabali
237UKS Żegluj Lublin POL 3907
SILVER
Maciej CIoczek
238YK Stal Gdynia POL 353
EMERALD
Matylda Jankowska
239YK Stal Gdynia POL 2116
SILVER
Alicja Saj
240YK Stal Gdynia POL 2117
EMERALD
Piotr Tutkowski
241YK Stal Gdynia POL 2211
BRONZE
Antonina Puchowska
242YK Stal Gdynia POL 3406
BRONZE
Małgorzata Wyrębska
243YK Stal Gdynia POL 3515
BRONZE
Szymon Mocarski
244YK Stal Gdynia POL 3535
EMERALD
Maria Stajewska
245 YKP Gdynia POL 11
EMERALD
Aleksandra Wiśniowska
246 YKP Gdynia POL 15
EMERALD
Jan Wiśniowski
247 YKP Gdynia POL 117
SILVER
Jan Konkol
248 YKP Gdynia POL 1523
GOLD
Olga Wietek
249 YKP Gdynia POL 1602
EMERALD
Miłosz Szmagliński
250 YKP Gdynia POL 1665
EMERALD
Dominika Kluczka
251 YKP Gdynia POL 1764
GOLD
Krzysztof Ołowiak
252 YKP Gdynia POL 1863
GOLD
Mateusz Gąsiorowski
253 YKP Gdynia POL 1940
GOLD
Filip Bil
254 YKP Gdynia POL 1970
BRONZE
Timothy Melentyev
255 YKP Gdynia POL 2137
SILVER
Piotr Toczek
256 YKP Gdynia POL 2138
BRONZE
Tomasz Zawadka
257 YKP Gdynia POL 2139
BRONZE
Jan Mucharski
258 YKP Gdynia POL 2140
EMERALD
Marta Józkowicz
259 YKP Gdynia POL 3469
GOLD
Mateusz Kluczka
260 YKP Gdynia POL 3482
BRONZE
Natasza Micewicz
261 YKP Gdynia POL 3521
BRONZE
Michał Piskorz
262 YKP Gdynia POL 3522
EMERALD
Mateusz Piskorz
263 YKP Gdynia POL 3548
EMERALD
Marta Kupc
264 YKP Gdynia POL 3564
GOLD
Szymon Kolka
265 YKP Gdynia POL 3577
GOLD
Alicja Tutkowska
266YKP Szczecin POL 535
EMERALD
Jan Gwóźdź
267YKP Szczecin POL 1404
EMERALD
Jakub Nowicki
268YKP Szczecin POL 1535
EMERALD
Franciszek Dudek
269Giżycka Grupa Regatowa RUS 582
GOLD
Ivan Mikhalev
270Giżycka Grupa Regatowa RUS 1582
GOLD
Egor Sidelnikov
271Khlebnikovo Moscow RUS 758
BRONZE
Kristian Pishchikov
272Sailing Academy SP RUS 4
SILVER
Roman Majorov
273Sailing Academy SP RUS 10
BRONZE
Ksenia Romanova
274Sailing Academy SP RUS 24
BRONZE
Vasilii Danilenko
275Sailing Academy SP RUS 54
GOLD
Stepan Sborshikov
276Sailing Academy SP RUS 90
GOLD
Daniil Larchenkov
277Sailing Academy SP RUS 575
SILVER
Nikolay Larchenkov
278Sailing Academy SP RUS 762
GOLD
Nikita Chernikh
279Sailing Academy SP RUS 2177
BRONZE
Ivan Ikonnikov
280Sailing Academy SP RUS 3021
SILVER
Veronika Basalkina
281Sailing Academy SP RUS 3060
SILVER
Milana Krupnikova
282Sailing Academy SP RUS 3063
GOLD
Vladimir Liubomirov
283Sailing Academy SP RUS 3064
SILVER
Pavel Gushin
284Sailing Academy SP RUS 3067
GOLD
Ian Kurtish
285Sailing Academy SP RUS 3780
GOLD
Anastasiia Babanova
286Sailing Academy/RAUTU RUS 99
SILVER
Andrei Zhakov
287BOJK SWE 4812
GOLD
Victoria Novak
288HjBK SWE 4508
BRONZE
Edwin Collstrand
289HjBK SWE 4557
SILVER
Wilma Lundholm
290HjBK SWE 4574
BRONZE
Alexandra Sandgren
291HjBK SWE 4672
SILVER
Alice Lundholm
292HjBK SWE 4773
BRONZE
Vendela Egeland
293HjBK SWE 4778
BRONZE
Johan Barregren
294HjBK SWE 4813
GOLD
Lukas Wolfgang
295KKKK SWE 4632
SILVER
Ella Fagerberg
296KKKK SWE 4811
BRONZE
Leo Florèn
297KKKK SWE 4854
GOLD
Selma Hård
298KSSS SWE 4551
GOLD
Carl Norman
299KSSS SWE 4587
EMERALD
Ernst Aakesson
300KSSS SWE 4634
SILVER
Felix Palm
301KSSS SWE 4658
GOLD
David Aldurén
302KSSS SWE 4718
EMERALD
Ella Kristensen
303KSSS SWE 4786
GOLD
Henric Wigforss
304KSSS SWE 4802
SILVER
Linnea Aakesson
305KSSS SWE 4803
BRONZE
Lovisa Arnell
306Ksss SWE 4806
GOLD
Alexander Olsson
307KSSS SWE 4807
EMERALD
Viktor Elfving
308KSSS SWE 4822
BRONZE
Victor Wennberg
309KSSS SWE 4824
EMERALD
Casper Ramm-Ericson
310KSSS SWE 4825
GOLD
Adele Ramm-Ericson
311KSSS SWE 4829
SILVER
Jonathan Hammarström
312KSSS SWE 4830
EMERALD
Beata Edler
313KSSS SWE 4836
SILVER
Herta Liljegren
314KSSS SWE 4841
SILVER
Alexander Forssén
315KSSS SWE 4864
GOLD
Malcolm Dahlberg
316KSSS SWE 4865
EMERALD
Didrik Dahlberg
317Kullaviks KKK SWE 4861
GOLD
Zacharias Widestam
318LBSK SWE 4487
SILVER
Filip Carselid
319LBSK SWE 4800
SILVER
Nils Netterlid
320LBSK SWE 4832
EMERALD
Oskar Netterlid
321LDSS SWE 4494
EMERALD
Sophie Brännström
322LDSS SWE 4702
SILVER
Adrian Domack
323LDSS SWE 4736
SILVER
Wilma Kallin
324LDSS SWE 4818
GOLD
Jacob Brännström
325LDSS SWE 4859
EMERALD
Erik Eriksson Brunius
326LDSS SWE 4862
GOLD
Kajsa Andersson
327Lerss SWE 4869
SILVER
Maja Larsson-Bergqvist
328Lerums segelsällskap SWE 4643
BRONZE
Elin Cederbom
329LESS SWE 4627
SILVER
Klara Länje
330LESS SWE 4729
GOLD
Melker Bondjers
331LESS SWE 4808
GOLD
Thyra Westbom
332Lommabuktens Seglarklubb SWE 4755
SILVER
Mollie Skogfeldt
333MSS SWE 4188
EMERALD
Oliver Bjorkman
334Röss SWE 4798
GOLD
Annie Hinton
335Röss SWE 4814
SILVER
Leah Bernhardtz
336Röss SWE 4837
GOLD
Levi Bernhardtz
337Royal Swedish Yacht Club SWE 4705
EMERALD
Isak Kaplan
338Skanörs Båtklubb SWE 4851
GOLD
Lisa Brase
339Slanor BK SWE 4852
GOLD
Hugo Flygare
340Swedish Royal Yacht Club SWE 4733
GOLD
Marius Graudums