Start list: OPTIMIST 340
powered by

  SAIL # SAILOR Gender Birth date Age
(by year of birth)
Club
1 CZE 38Svetlana Vlckova
K
0001-01-01
-
VS Duchcov
2 CZE 81Jan Verl
M
2009-05-15
12
TJ Delfin Jablonec
3 CZE 150Kateřina Tomolová
K
2012-04-14
9
Cesky Yacht Klub (CYK)
4 CZE 180Hynek Zakoucky
M
2011-12-05
10
CYK
5 CZE 444Patrick Štafa
M
2010-05-29
11
Gizycka Grupa Regatowa
6 CZE 714Liliana Dymáková
K
2010-10-05
11
YC Vysoké Mýto
7 CZE 756Daniel Zima
M
2008-05-22
13
TJ Delfin Jablonec
8 CZE 769Jeremias Prikryl
M
2007-07-12
14
Lodní Sporty Kroměříž
9 CZE 772Vladimir Kovac
M
2010-04-17
11
JK Prostejov
10 CZE 781Roxie Berta Bartušková
K
2010-04-19
11
Český Yacht Klub
11 CZE 810Richard Kovac
M
2008-05-14
13
JK Prostejov
12 CZE 813Vaclav Zakoucky
M
2010-04-11
11
CYK
13 CZE 814Jan Skoda
M
2009-05-22
12
CYK
14 CZE 819Beáta Dokoupilová
K
2008-08-28
13
Jachtklub Brno
15 CZE 823Jakub Lojka
M
2011-12-26
10
JK Cerna v Posumavi
16 CZE 830Marek Štolba
M
2001-01-01
20
Český Yacht Klub
17 CZE 840Jachym Klima
M
0001-01-01
-
Cesky Yacht Klub
18 CZE 843Karolina Lojkova
K
2008-04-18
13
JK Cerna v Posumavi
19 CZE 844František Burda
M
2010-04-22
11
JK Česká Lípa
20 CZE 845Jiri Tomes
M
2010-03-22
11
Jachtklub Ceska Lipa
21 CZE 846Ondrej Sercl
M
2009-08-12
12
TJ Delfin Jablonec
22 CZE 854Antonin Horky
M
2030-03-20
-
YC CERE
23 CZE 859Tomas Peterka
M
2007-02-02
14
Cesky Yacht Klub
24 CZE 866David Dáda Hrubý
M
2012-07-29
9
YCN
25 CZE 867Julie Caganova
K
2008-05-11
13
Jachtklub Brno
26 CZE 868Lukáš Krč
M
2007-06-20
14
YC Prostějov
27 CZE 870Johana Klimova
K
0001-01-01
-
Cesky Yacht Klub
28 CZE 881Anna Skorepova
K
0001-01-01
-
Cesky Yacht Klub
29 CZE 908Max Valenta
M
2026-10-20
-
YC CERE
30 CZE 910Petr Knorr
M
0001-01-01
-
VS Duchcov
31 CZE 911Federico Falc
M
2002-09-20
19
YC CERE
32 CZE 925Ela Štolbová
K
0001-01-01
-
Český Yacht Klub
33 CZE 926Jan Valenta
M
2026-01-20
-
YC CERE
34 CZE 927Tereza Ptáčková
K
2006-05-15
15
YC Velké Dářko
35 CZE 932Matyas Raza
M
2008-08-18
13
VS Duchcov
36 CZE 954Markéta Ptáčková
K
2008-11-28
13
YC Velké Dářko
37 GER 1185Helene Gienap
K
2009-10-03
12
SSH
38 GER 1313Edda Sperling
K
2010-09-20
11
Schweriner Yachtclub
39 GER 1415Jaro Hoffmann
M
2009-07-20
12
SSVLG
40 GER 1629Malea Hochbaum
K
2011-01-20
10
SSV von 1894 e.V.
41 GER 1630Timeon Rieckhof
M
2010-11-20
11
Schweriner Seglerverein v. 1894 e.V.
42 GER 1711Matty Urban
M
2010-11-20
11
SYC Schweriner Yachtclub
43 GER 1723Gustav Grünbaum
M
2010-05-20
11
YCW
44 GER 13487Jasper Porthun
M
2010-03-20
11
SSV von 1894 e.V.
45 GER 13500Anneli Stengel
K
2010-03-20
11
YCW
46 GER 13654Jada Mae Nitzsche
K
2009-08-20
12
Schweriner Yacht Club
47 ITA 8919Francesco Hollander
M
2009-06-12
12
Fraglia Vela Riva
48 ITA 9217ANDREA DEMURTAS
M
2011-03-12
10
FRAGLIA VELA RIVA
49 ITA 9416MATTIA DI LORENZO
M
2008-01-10
13
FRAGLIA VELA RIVA
50 ITA 9511LEONARDO GROSSI
M
2030-05-20
-
FRAGLIA VELA RIVA DEL GARDA
51 ITA 9515Pietro Zanoni
M
2010-12-28
11
Fraglia Vela Riva
52 ITA 9517VICTORIA DEMURTAS
K
2008-06-30
13
FRAGLIA VELA RIVA
53 ITA 9591Giovanni Bedoni
M
0001-01-01
-
Fraglia Vela Riva del Garda
54 ITA 9601Lorenzo Ghirotti
M
0001-01-01
-
FRAGLIA DELLA VELA RIVA
55 LTU 422Vaidas Abraitis
M
2009-02-03
12
Bangputys
56 LTU 440Aiste Rasiukeviciute
K
2010-10-04
11
Bangputys
57 LTU 473Mantas Rasiukevicius
M
2009-02-11
12
Bangputys
58 LTU 526Mingailė Plučaitė
K
2009-07-09
12
"Bangpūtys"
59 LTU 590Rokas Rimša
M
2008-07-10
13
BANGPŪTYS
60 LTU 900Jokubas Cepla
M
2008-05-28
13
Bangputys
61 NOR 2846Sigurd Melleby
M
2009-05-06
12
Royal Norwegian Yacht Club
62 NOR 3461Maja Giak
K
2009-05-24
12
RAN
63 NOR 3594Ada Elise Berg Gilbo
K
2009-02-04
12
Arendal seilforening
64 NOR 3717Ulrik Strøm
M
2008-12-24
13
Fredrikstad
65 NOR 3738Cedrik Sannerud
M
2007-12-14
14
Moss Seilforening
66 NOR 3773August Strøm
M
2010-09-15
11
Fredrikstad
67 NOR 3847Viktor Strøm
M
2007-06-05
14
Fredrikstad
68 NOR 3924Sol Kopperud
K
2009-03-03
12
Moss
69 NOR 3960Victor Loof
M
2009-03-12
12
TSF
70 NOR 3973Cornelius Sannerud
M
2007-12-14
14
Moss Seilforening
71 NOR 3990Ferdinand Toll-Kjær
M
2008-06-04
13
Tønsberg
72 NOR 4043Martinius Melleby Hopstock
M
2008-04-11
13
ASF
73 NOR 4048Hanna Marie Tvete
K
2009-03-12
12
Fredrikstad
74 NOR 4051Milla Sandmo Birkeland
K
2008-03-16
13
Ran Sailing Club
75 NOR 4054Storm Kopperud
M
2007-06-06
14
Moss
76 POL 1Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
13
CHKŻ Chojnice
77 POL 2Zofia Księżniak
K
2008-04-05
13
UKS Żegluj Lublin
78 POL 4Maja Harasimowicz-Krysztofiak
K
2009-11-29
12
KSW BALTIC Dziwnów
79 POL 11Aleksandra Wiśniowska
K
2009-07-11
12
YKP Gdynia
80 POL 12January Szczukowski
M
2008-01-13
13
CHKŻ Chojnice
81 POL 15Jan Wiśniowski
M
2008-01-15
13
YKP Gdynia
82 POL 16Hubert Staroń
M
2008-12-27
13
KŻ Horn Kraków
83 POL 21Mikołaj Cieślak
M
2008-05-01
13
UKS Żegluj Lublin
84 POL 38Filip Modzelewski
M
2009-07-01
12
AZS Poznań
85 POL 106Filip Nosol
M
2007-09-26
14
CHKŻ Chojnice
86 POL 111Jakub Chudyk
M
2009-02-18
12
KSW BALTIC Dziwnów
87 POL 117Jan Konkol
M
2008-03-18
13
YKP Gdynia
88 POL 131Piotr Słomka
M
2009-04-24
12
TS "Kuźnia" Rybnik
89 POL 133Wojtek Wójcik
M
2008-09-18
13
TS "Kuźnia" Rybnik
90 POL 149Jan Nycz
M
2011-04-30
10
JKW Poznań
91 POL 162Maria Nycz
K
2009-05-25
12
JKW Poznań
92 POL 172Jan Kamieński
M
2006-12-04
15
JKW Poznań
93 POL 187Antoni Malicki
M
2009-12-12
12
AZS Uniwersytet Warszawski
94 POL 198Adam Szalewicz
M
2008-07-11
13
Giżycka Grupa Regatowa
95 POL 353Matylda Jankowska
K
2010-10-18
11
YK Stal Gdynia
96 POL 535Jan Gwóźdź
M
2010-07-20
11
YKP Szczecin
97 POL 747Oliwia Kaczyńska
K
2008-04-24
13
KS Baza Mrągowo
98 POL 907Tymon Szkołut
M
2009-04-14
12
UKS Żegluj Lublin
99 POL 910Michał Banasiewicz
M
2008-05-30
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
100 POL 917Filip Marjański
M
2007-07-02
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
101 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
11
JKW Poznań
102 POL 936Maurycy Kosmowski
M
2009-09-05
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
103 POL 959Antoni Koterba
M
2012-10-25
9
UKS Fir Warszawa
104 POL 978Hanna Chojnicka
K
2010-02-17
11
JKW Poznań
105 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
11
AZS Poznań
106 POL 1018Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
11
CHKŻ Chojnice
107 POL 1023Gustaw Kowalski
M
2009-04-29
12
TS "Kuźnia" Rybnik
108 POL 1078Stanisław Kasprzak
M
2009-11-14
12
PKM LOK Poznań
109 POL 1108Bartosz Żmudziński
M
2008-01-02
13
CHKŻ Chojnice
110 POL 1138Michał Kuchtyn
M
2007-03-01
14
UKS Bryg Wrocław
111 POL 1153Jacopo Saglio
M
2010-10-19
11
UKS Żeglarz Wrocław
112 POL 1221Julia Padzik
K
2009-11-27
12
OPTI CWM Gdynia
113 POL 1307Bartosz Peczka
M
2007-08-24
14
CHKŻ Chojnice
114 POL 1365Zofia Kuszewska
K
2010-01-20
11
Giżycka Grupa Regatowa
115 POL 1388Aleksander Skowroński
M
2009-10-22
12
UKS Zalew Kielce
116 POL 1404Jakub Nowicki
M
2010-08-14
11
YKP Szczecin
117 POL 1417Jan Psiuk
M
2008-10-26
13
TS "Kuźnia" Rybnik
118 POL 1452Juliusz Bartczak
M
2008-05-04
13
Sailing Legia Warszawa
119 POL 1468Marcin Małota
M
2009-09-21
12
KN Lider Kraków
120 POL 1492Filip Dudziński
M
2010-06-07
11
UKS Żeglarz Wrocław
121 POL 1497Łucja Borkowska
K
2010-09-27
11
AZS Poznań
122 POL 1507Maja Wojciechowska
K
2009-06-21
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
123 POL 1514Jagoda Wiśniewska
K
2009-04-22
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
124 POL 1522Mikołaj Kościelak
M
2008-09-26
13
PKM LOK Poznań
125 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-08
13
YKP Gdynia
126 POL 1529Wojciech Bortkiewicz
M
2010-01-09
11
UKS Żeglarz Wrocław
127 POL 1533Antoni Wyroba
M
2011-02-24
10
KN Lider Kraków
128 POL 1535Franciszek Dudek
M
2010-01-08
11
YKP Szczecin
129 POL 1538Nela Kasprzyk
K
2008-08-08
13
PKM LOK Poznań
130 POL 1541Mateusz Kuchowicz
M
2009-08-05
12
PKM LOK Poznań
131 POL 1547Maksymilian Koschel
M
2007-01-24
14
JKW Poznań
132 POL 1570Antoni Brzozowski
M
2009-06-07
12
Sailing Legia Warszawa
133 POL 1574Emilia Siekierczak
K
2008-12-04
13
AZS Poznań
134 POL 1586Michał Kozłowski
M
2009-05-12
12
KSW BALTIC Dziwnów
135 POL 1601Hieronim Pazur
M
2008-03-03
13
UKS Żegluj Lublin
136 POL 1602Miłosz Szmagliński
M
2009-04-03
12
YKP Gdynia
137 POL 1608Weronika Grala
K
2010-03-16
11
Giżycka Grupa Regatowa
138 POL 1622Maksymilian Malinowski
M
2009-06-10
12
JKW Poznań
139 POL 1644Martyna Grzegorczyk
K
2008-11-30
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
140 POL 1665Dominika Kluczka
K
2010-07-13
11
YKP Gdynia
141 POL 1676Piotr Grzesiek
M
2009-02-14
12
PKM LOK Poznań
142 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
12
CHKŻ Chojnice
143 POL 1747Zofia Dembowska
K
2009-04-11
12
KS Baza Mrągowo
144 POL 1750Stanisław Nosol
M
2010-11-05
11
CHKŻ Chojnice
145 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
2009-02-07
12
UKS Żeglarz Wrocław
146 POL 1764Krzysztof Ołowiak
M
2009-01-01
12
YKP Gdynia
147 POL 1784Kamil Marczak
M
2007-08-24
14
PKM LOK Poznań
148 POL 1791Emilia Brdulak
K
2011-02-23
10
KS Spójnia Warszawa
149 POL 1801Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
14
SSW MOS Iława
150 POL 1804Amelia Ferenc
K
2010-06-08
11
KSW BALTIC Dziwnów
151 POL 1805Maja Ferenc
K
2013-04-18
8
KSW BALTIC Dziwnów
152 POL 1817Emilia Paszek
K
2010-10-15
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
153 POL 1818Blanka Sójkowska
K
2009-08-06
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
154 POL 1829Adam Chojnicki
M
2009-01-06
12
JKW Poznań
155 POL 1834Mikołaj Łukasik
M
2010-07-23
11
UKS Żegluj Lublin
156 POL 1852Piotr Harnasz
M
2009-11-05
12
TS "Kuźnia" Rybnik
157 POL 1863Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
14
YKP Gdynia
158 POL 1870Ignacy Kościelak
M
2008-09-26
13
PKM LOK Poznań
159 POL 1879Igor Grzelak
M
2007-07-28
14
CHKŻ Chojnice
160 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
2006-12-30
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
161 POL 1906Marta Wójciak
K
2009-07-29
12
TS "Kuźnia" Rybnik
162 POL 1909Michał Guszcza
M
2011-01-14
10
UKS Sindbad Legionowo
163 POL 1910Pola Wdowiak
K
2008-05-09
13
Sailing Legia Warszawa
164 POL 1921Jan Marjański
M
2009-07-17
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
165 POL 1924Tomasz Pakulski
M
2018-11-16
-
Nauticus Yacht Club Olsztyn
166 POL 1929Jan Makowski
M
2007-12-07
14
JKW Poznań
167 POL 1937Maciej Szawkowski
M
2008-11-18
13
KS Baza Mrągowo
168 POL 1939Tomasz Zadora
M
2007-08-29
14
UKS Żegluj Lublin
169 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
12
YKP Gdynia
170 POL 1970Timothy Melentyev
M
2007-07-16
14
YKP Gdynia
171 POL 1975Jan Tomaszewski
M
2007-09-02
14
UKS Żeglarz Wrocław
172 POL 1999Jan Muszyński
M
2007-04-28
14
Sailing Legia Warszawa
173 POL 2006Antonina Dziekańska
K
2011-01-18
10
Giżycka Grupa Regatowa
174 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
13
SSW MOS Iława
175 POL 2023Jakub Szurko
M
2008-10-01
13
KSW BALTIC Dziwnów
176 POL 2024Filip Harasimowicz-Krysztofiak
M
2007-04-13
14
KSW BALTIC Dziwnów
177 POL 2025Jakub Wegiera
M
2006-10-31
15
UKS Sindbad Legionowo
178 POL 2028Borys Łabędzki
M
2008-05-08
13
UKS Sindbad Legionowo
179 POL 2029Alexander Nowak
M
2009-11-10
12
UKS Sindbad Legionowo
180 POL 2036Maja Wójcik
K
2008-07-10
13
KSW BALTIC Dziwnów
181 POL 2037Paweł Łoboda
M
2008-04-17
13
OPTI CWM Gdynia
182 POL 2042Tymon Sochaj
M
2007-11-01
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
183 POL 2043Lila Sochaj
K
2007-11-01
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
184 POL 2071Piotr Kostrzewa
M
2008-09-02
13
Giżycka Grupa Regatowa
185 POL 2076Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
12
JKW Poznań
186 POL 2078Stanisław Ługowski
M
2008-11-25
13
Sailing Legia Warszawa
187 POL 2081Zofia Glaza
K
2008-05-28
13
OPTI CWM Gdynia
188 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
M
2008-11-20
13
OPTI CWM Gdynia
189 POL 2101Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
14
JKW Poznań
190 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
11
YK Stal Gdynia
191 POL 2117Piotr Tutkowski
M
2011-06-21
10
YK Stal Gdynia
192 POL 2119Karol Gaj
M
2007-02-23
14
TS "Kuźnia" Rybnik
193 POL 2121Joanna Michalska
K
2007-02-09
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA
194 POL 2124Agata Koropecka
K
2009-06-21
12
OPTI CWM Gdynia
195 POL 2137Piotr Toczek
M
2007-09-18
14
YKP Gdynia
196 POL 2138Tomasz Zawadka
M
2009-09-05
12
YKP Gdynia
197 POL 2139Jan Mucharski
M
2009-11-26
12
YKP Gdynia
198 POL 2140Marta Józkowicz
K
2010-03-08
11
YKP Gdynia
199 POL 2151Jan Rohde
M
2008-01-03
13
SSW MOS Iława
200 POL 2152Maja Stormann
K
2007-01-16
14
KSW BALTIC Dziwnów
201 POL 2154Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
14
KSW BALTIC Dziwnów
202 POL 2155Jan Wilk
M
2010-12-27
11
SSW MOS Iława
203 POL 2157Wojciech Henryk Komenda
M
2008-10-26
13
Sailing Legia Warszawa
204 POL 2166Aleksander Zajączkowski
M
2009-03-27
12
Giżycka Grupa Regatowa
205 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
M
2010-01-06
11
Giżycka Grupa Regatowa
206 POL 2177Amelia Bac Cardenas
K
2009-08-24
12
TS "Kuźnia" Rybnik
207 POL 2184Karol Kostrzewa
M
2008-09-02
13
Giżycka Grupa Regatowa
208 POL 2191Eryk Kąkolewski
M
2009-04-22
12
KS Spójnia Warszawa
209 POL 2200Kaja Śledzińska
K
2007-06-02
14
CHKŻ Chojnice
210 POL 2201Stanisław Wróblewski
M
2010-02-20
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
211 POL 2202Magdalena Kaczyńska
K
2010-09-03
11
UKS Fir Warszawa
212 POL 2204Aleksandra Zybert
K
2007-02-06
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
213 POL 2205Marcin Krawczyk
M
2007-10-05
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
214 POL 2209Filip Rostek
M
2006-09-26
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
215 POL 2210Mateusz Walczak
M
2009-07-31
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
216 POL 2211Antonina Puchowska
K
2008-12-27
13
YK Stal Gdynia
217 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
M
2009-10-11
12
Jacht Klub NISKO
218 POL 2219Igor Mazurkiewicz
M
2008-08-18
13
UKS AKŻ LESZCZ
219 POL 2222Karol Stachowski
M
2009-05-04
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
220 POL 2244Igor Kawałko
M
2007-06-28
14
OPTI CWM Gdynia
221 POL 2270Antonina Chomont
K
2011-07-20
10
KSW BALTIC Dziwnów
222 POL 2709Wit Dmuchowski
M
2009-06-22
12
SSW MOS Iława
223 POL 2785Igor Kanik
M
2009-03-04
12
UKS Nad Jeziorkiem
224 POL 3333Maja Komorowska
K
2009-08-25
12
OPTI CWM Gdynia
225 POL 3402Hanna Rogowska
K
2008-06-19
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
226 POL 3406Małgorzata Wyrębska
K
2009-01-25
12
YK Stal Gdynia
227 POL 3417Jan Pawłowicz
M
2009-11-15
12
KN Lider Kraków
228 POL 3420Adam Aljabali
M
2010-07-02
11
UKS Żegluj Lublin
229 POL 3422Mateusz Kozłowski
M
2008-01-07
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
230 POL 3425Maksymilian Malec
M
2008-03-27
13
OPTI CWM Gdynia
231 POL 3428Alicja Dampc
K
2008-07-07
13
CHKŻ Chojnice
232 POL 3431Piotr Trella
M
2008-03-23
13
MKŻ Arka Gdynia
233 POL 3434Mikołaj Głąb
M
2008-09-17
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
234 POL 3436Adam Pakulski
M
2010-10-14
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
235 POL 3450Maksymilian Kajdy
M
2010-02-07
11
UKS Fir Warszawa
236 POL 3459Lena Kaczmarek
K
2008-02-25
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
237 POL 3460Magdalena Luśnia
K
2007-08-12
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
238 POL 3464Paweł Włodarczyk
M
2008-06-07
13
Sailing Legia Warszawa
239 POL 3469Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
15
YKP Gdynia
240 POL 3470Piotr Grendziak
M
2008-09-02
13
TS "Kuźnia" Rybnik
241 POL 3476Natan Dziedziak
M
2010-06-03
11
SSW MOS Iława
242 POL 3479Zofia Brdulak
K
2009-05-05
12
Sailing Legia Warszawa
243 POL 3482Natasza Micewicz
K
2009-12-18
12
YKP Gdynia
244 POL 3483Julia Turniak
K
2008-04-15
13
UKS Żeglarz Wrocław
245 POL 3487Aleksander Szczepara
M
2009-10-01
12
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
246 POL 3490Zuzanna Kapała
K
2009-06-11
12
OPTI CWM Gdynia
247 POL 3511Piotr Szklarski
M
2009-11-30
12
AZS Uniwersytet Warszawski
248 POL 3515Szymon Mocarski
M
2010-03-18
11
YK Stal Gdynia
249 POL 3517Jakub Kuraś
M
2007-09-26
14
JKW Poznań
250 POL 3521Michał Piskorz
M
2008-07-22
13
YKP Gdynia
251 POL 3522Mateusz Piskorz
M
2010-11-01
11
YKP Gdynia
252 POL 3524Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
11
SSW MOS Iława
253 POL 3525Jan Żyła
M
2008-08-23
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
254 POL 3528Iga Dębecka-Strzyżewska
K
2008-02-21
13
AZS Uniwersytet Warszawski
255 POL 3535Maria Stajewska
K
2011-09-13
10
YK Stal Gdynia
256 POL 3548Marta Kupc
K
2009-06-26
12
YKP Gdynia
257 POL 3563Fabian Kocięda
M
2007-02-06
14
OPTI CWM Gdynia
258 POL 3564Szymon Kolka
M
2008-08-15
13
YKP Gdynia
259 POL 3565Jolanta Siwek
K
2010-02-26
11
KN Lider Kraków
260 POL 3566Maja Horoszkiewicz
K
2008-08-22
13
Giżycka Grupa Regatowa
261 POL 3577Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
14
YKP Gdynia
262 POL 3624Wiktoria Sajdak
K
2006-06-01
15
Stowarzyszenie Marina Poraj
263 POL 3907Maciej CIoczek
M
2007-03-08
14
UKS Żegluj Lublin
264 POL 4112Józef Krasowski
M
2009-03-22
12
Sail & Ski Klub Warszawa
265 POL 4983Olivier Kuźma
M
2008-08-30
13
MKŻR Marina Hotele
266 POL 11622Laura Urbańska
K
2009-11-09
12
JKW Poznań
267 POL 13479Ida Kocięda
K
2010-07-08
11
OPTI CWM Gdynia
268 POL 34091Ida Młynarczyk
K
2009-10-08
12
UKS AKŻ Leszcz
269 RUS 4Roman Majorov
M
2010-03-22
11
Sailing Academy SP
270 RUS 10Ksenia Romanova
K
2010-11-07
11
Sailing Academy SP
271 RUS 24Vasilii Danilenko
M
0001-01-01
-
Sailing Academy SP
272 RUS 54Stepan Sborshikov
M
2008-10-20
13
Sailing Academy SP
273 RUS 90Daniil Larchenkov
M
2008-06-05
13
Sailing Academy SP
274 RUS 99Andrei Zhakov
M
2011-07-30
10
Sailing Academy/RAUTU
275 RUS 575Nikolay Larchenkov
M
2008-06-05
13
Sailing Academy SP
276 RUS 582Ivan Mikhalev
M
2007-03-09
14
Giżycka Grupa Regatowa
277 RUS 758Kristian Pishchikov
M
2006-02-20
15
Khlebnikovo Moscow
278 RUS 762Nikita Chernikh
M
2007-02-21
14
Sailing Academy SP
279 RUS 1582Egor Sidelnikov
M
2008-07-13
13
Giżycka Grupa Regatowa
280 RUS 2177Ivan Ikonnikov
M
2009-01-01
12
Sailing Academy SP
281 RUS 3021Veronika Basalkina
K
2009-07-25
12
Sailing Academy SP
282 RUS 3060Milana Krupnikova
K
2009-10-19
12
Sailing Academy SP
283 RUS 3063Vladimir Liubomirov
M
2008-12-22
13
Sailing Academy SP
284 RUS 3064Pavel Gushin
M
2008-08-03
13
Sailing Academy SP
285 RUS 3067Ian Kurtish
M
2007-05-23
14
Sailing Academy SP
286 RUS 3780Anastasiia Babanova
K
2008-04-05
13
Sailing Academy SP
287 SWE 4188Oliver Bjorkman
M
2011-04-21
10
MSS
288 SWE 4487Filip Carselid
M
2008-01-21
13
LBSK
289 SWE 4494Sophie Brännström
K
2008-07-13
13
LDSS
290 SWE 4508Edwin Collstrand
M
2009-01-29
12
HjBK
291 SWE 4551Carl Norman
M
2006-10-28
15
KSSS
292 SWE 4557Wilma Lundholm
K
2008-07-09
13
HjBK
293 SWE 4574Alexandra Sandgren
K
2008-11-14
13
HjBK
294 SWE 4587Ernst Aakesson
M
2010-03-24
11
KSSS
295 SWE 4627Klara Länje
K
2007-03-10
14
LESS
296 SWE 4632Ella Fagerberg
K
2008-07-01
13
KKKK
297 SWE 4634Felix Palm
M
2008-04-08
13
KSSS
298 SWE 4643Elin Cederbom
K
2008-08-09
13
Lerums segelsällskap
299 SWE 4658David Aldurén
M
2006-03-03
15
KSSS
300 SWE 4672Alice Lundholm
K
2006-06-06
15
HjBK
301 SWE 4702Adrian Domack
M
2008-03-06
13
LDSS
302 SWE 4705Isak Kaplan
M
2010-03-03
11
Royal Swedish Yacht Club
303 SWE 4718Ella Kristensen
K
2009-09-27
12
KSSS
304 SWE 4729Melker Bondjers
M
2007-01-03
14
LESS
305 SWE 4733Marius Graudums
M
2008-08-06
13
Swedish Royal Yacht Club
306 SWE 4736Wilma Kallin
K
2006-08-22
15
LDSS
307 SWE 4755Mollie Skogfeldt
K
2007-05-07
14
Lommabuktens Seglarklubb
308 SWE 4773Vendela Egeland
K
2008-04-02
13
HjBK
309 SWE 4778Johan Barregren
M
2008-05-24
13
HjBK
310 SWE 4786Henric Wigforss
M
2008-08-16
13
KSSS
311 SWE 4798Annie Hinton
K
2007-06-23
14
Röss
312 SWE 4800Nils Netterlid
M
2008-10-25
13
LBSK
313 SWE 4802Linnea Aakesson
K
2007-09-06
14
KSSS
314 SWE 4803Lovisa Arnell
K
2009-01-28
12
KSSS
315 SWE 4806Alexander Olsson
M
2006-05-04
15
Ksss
316 SWE 4807Viktor Elfving
K
2009-03-15
12
KSSS
317 SWE 4808Thyra Westbom
K
2006-12-06
15
LESS
318 SWE 4811Leo Florèn
M
2010-01-02
11
KKKK
319 SWE 4812Victoria Novak
K
2006-12-24
15
BOJK
320 SWE 4813Lukas Wolfgang
M
2008-03-04
13
HjBK
321 SWE 4814Leah Bernhardtz
K
2009-06-13
12
Röss
322 SWE 4818Jacob Brännström
M
2007-06-02
14
LDSS
323 SWE 4822Victor Wennberg
M
2008-08-04
13
KSSS
324 SWE 4824Casper Ramm-Ericson
M
2012-03-17
9
KSSS
325 SWE 4825Adele Ramm-Ericson
K
2009-12-05
12
KSSS
326 SWE 4829Jonathan Hammarström
M
2007-03-13
14
KSSS
327 SWE 4830Beata Edler
K
2008-01-12
13
KSSS
328 SWE 4832Oskar Netterlid
M
2010-06-25
11
LBSK
329 SWE 4836Herta Liljegren
K
2008-02-28
13
KSSS
330 SWE 4837Levi Bernhardtz
M
2007-08-01
14
Röss
331 SWE 4841Alexander Forssén
M
2010-07-13
11
KSSS
332 SWE 4851Lisa Brase
K
2007-01-22
14
Skanörs Båtklubb
333 SWE 4852Hugo Flygare
M
2007-04-29
14
Slanor BK
334 SWE 4854Selma Hård
K
2007-04-24
14
KKKK
335 SWE 4859Erik Eriksson Brunius
M
2007-09-04
14
LDSS
336 SWE 4861Zacharias Widestam
M
2008-02-10
13
Kullaviks KKK
337 SWE 4862Kajsa Andersson
K
2007-11-28
14
LDSS
338 SWE 4864Malcolm Dahlberg
M
2008-07-25
13
KSSS
339 SWE 4865Didrik Dahlberg
M
2011-06-28
10
KSSS
340 SWE 4869Maja Larsson-Bergqvist
K
2008-06-23
13
Lerss